zápasy sezóny 2010-2011


sezóna 2010-2011 - Podzim

 

Reds "C" vs Replacement 3:4 (1:1)

14.11.2010 12:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Mate, Cerm, Murdoc, Cvok - Lister, Kuře, Krbec, Charv
goly: 2x Kuře (Cerm,Mate), Mate (Kuře), Cerm (Kuře)

Druhé utkání dne. Po hodince a půl v hospodě to vypadalo nazačátku zajímavě. Nicméně po dlouhé době jsme se dostali my do vedení. Cerm našel Kuřete a ten dneska měl střeleckou. Pak ještě Cerm přes celé trefil jen břevno. Do dalších šancí jsme se moc nedostávali. Soupeř kvalitně bránil a nám se moc nechtělo běhat. Po chybné rozehrávce to byl naopak soupeř který skoroval. Do poločasu jsme to dokopali naplichtu. V druhé půlce nám lehce docházeli síly. Soupeř toho dokázal využít. Kuře propadl u lajny a pro hráče na vápně bylo snadné skorovat. Pak jsme zase pokazili rozehru a bylo to o dva góly. Po dlouhé době jsme se pak dostali do hry i my. Mate vymyslel krásnou příhru na Kuřete a ten se dneska fakt nemílil. Asi 6 minut před koncem jsme trochu zesílili sestavu. A vyplatilo se. Kuře vyslal do sola Cerma a ten po včerejším trenování úniků proměnil a vyrovnal. Pak se trochu přitvrdilo. Několik sporných momentů sudí nepískl a obě mužstva znervózněla. V závěru jsme chtěli udržet remízu. Mate s Kuřetem drželi míč u rohu. Mateho to nebavilo tak zkusil průnik před branku a povedlo se. Asi 15s před koncem dal víteznej gol. Za vejkend jsme udělali 9 bodu krásná práce. 

Repro "B" vs Replacement 1:5 (1:5)

14.11.2010 9:00
GJKT

sestava: Litr - Mate, Cerm, Murdoc, Cvok - Lister, Kuře, Krbec, Charv
goly: 2x Kuře (Cerm), Mate (Murdoc), Murdoc (Litr), Cerm
žk: Cerm

Na utkání jsme získali novou akvizici na hostování - Listera. Bohužel ani jeho přítomnost nám nezabránila posrat jako obvykle začátek. Hned v úvodu si Litr pěkně zavařil a soupeř se ujal vedení. Nutno podotknout že v golu byl namočenej i Murdoc. Soupeř pak usnul trochu na vavřínech. Kuře vybojoval míč a nastřelil před branku kde si srazili míč obránci do vlastní sítě. Druhej gol Kuřete už byl ukázkový. Cerm poslal přihru mezi tři beky a Kuře nezaváhal. Další gól přidal Mate. Murdoc perfektně zahrál roh a Mate z první trefil k tyči. Soupeř se zdál značně otřesen vývojem. Další hřebíček do rakvičky mu zatloukl Murdoc. Litr rozehrál na krátko, Murdoc si dovolil na pulce "zidanovku" pak udál tři rychlé kroky do středu a napálil míč přesně k tyči. Poslední gol utkání dal Cerm. Ukořistil míč na půlce a ve dvou najednoho volil střelu pod břevno. V druhém poločase jsme hráli zodpovědně zezadu. Bohužel se trochu zranil Litr, ale snad to nebude nic dlouhodobého. Utkání tak dochytal Mate. Cerm si ještě stihnul vykoledovat žlutou když podržel soupeře za dres. Lister se zpočátku seznamoval a postupem času získával na sebevědomí.  

Replacement vs Cannibals 7:1 (2:1)

13.11.2010 9:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Mate, Cvok, Murdoc - Cerm, Kuře, Krbec
góly: 3x Cerm (2x Mate), 2x Mate(Krbec, Litr), Cvok (Mate), Krbec (Mate)

Ještě před utkáním jsme řešili drobný zádrhel. Oba týmy mají oranžové dresy. Bohužel ani jeden tým si nedonesl nhradní sadu. Takže my jako domácí jsme si obrátili dresy naruby, aby se hráči alespon trochu dali rozeznat. V samotném zápasu jsme měli zpočátku trochu navrh. Kuře se dostal do dvou slibných šancí. Jedna skončila na tyči, druhá mimo. Po třetí chtěl raději přihrávat, ale než si srovnal míč tak o něj přišel. Soupeř hrozil převážně z brejků a po chybách v rozehrávce. Naštěstí Litr toho dost pochytal. Nedosáhl až na střelu cca v 10 minutě. Cvok s Murdocem se nedomluvili a oba vyrazili na jednoho hráče. Bohužel ten co zustal volný se střelou nemýlil a soupeř vedl 1-0. Pak spálili velké šance Cerm i Kuře oba vypíchli rozehrávku a oba v solo uniku zklamali. Naštěstí pro nás se ještě před poločasem ujala Cermova střela. Cerm podle hesla když nevíš co s míčem střílej, vystřelil a míč s tečí golmana soupeře se odrazil od levé tyče do pravé a do brány. Za chvilku se trefil ještě Cvok. Vymetl levou šibenici. Do poločasu jsme skore udrželi. V druhé půlce jsme chtěli hrát ze zajištěné obrany a na brejky my. To se celkem dařilo. Přestože jsme 3 gol daly po zatažení míče od Mateho a jeho nahození na bránu. Krbec který přebíhal tesně před golmanem míč umyslně přeskočil a Mateho nahození končí v síti. Bravo. Další gól přidal Cerm po mateho výzvě. Cerm si položil kličkou golmana a levačkou skoroval. Soupeř už trochu nelibě nesl vývoj zápasu a začal nervózně útočit. Díky této nervozitě jsme se dostávali do slibných brejků. Cerm šel znova dvakrát sám na bránu - ani jednou nedal. Poté zkoušel štestí Kuře a Krbec. Neúspěšně. Vzadu zatím Litr mařil dalekonosné pokusy Cannibals. Naše obrana fungovala celke slušně. Murdoc a Cvok napravovali svoje zaváhání ze začátku perfektně. 5 gól přidal Mate poté co mu krbec přistrčil míč nepochopitelně pro nás všechny. Soupeř v této chvíly rezignoval. 6 gól dal Cerm když šel teprve po čtvrté v zápase v solo uniku. Doprava nahoru a golman neměl šanci. Poslední gól přidal Krbec po Mateho nahrávce. Mate tak byl u 6 z 7 gólů - krásná bilance. Za zmínku ještě stojí super spálená šance Cvoka. Šel společně s Matem sám na golmana a místo aby přišla pěkná přihrávka, přišla střela do tyče.  

Replacement vs Katastrofa RK 2:3 (1:3)

31.10.2010 11:00
Černožice

sestava: Litr - Cerm, Cvok, Murdoc - Kuře, Krbec, Charv
goly: Cvok (Cerm), Krbec (Murdoc)

Do utkání jsme vstoupili mizerně. Hned v uvodu se soupeř ujal vedení když se nejtechničtější hráč soupeře obtočil kolem Charva a přesně zakončil. Nám se sice podařilo vyrovnat ale při golové střele se Cvok zranil. Dřív než jsme stihli srovnat řady inkasovali jsme ještě dvakrát. Do poločasu jsme nebyli shopni najít sílu k odpovědi. Můžeme bejt rádi že jsme nedostali v první půlce 6,7 golů. V druhé pulce se obraz hry změnil. My bušili do soupeře jak blázni a on vyrážel jen k brejkům. Naše snaha byla ale marná. Krbec trefil tyč, Murdoc trefil tyč. Cerm trefoval golmana a Kuře nebyl sto trefit branku. Dokázali jsme pouze snížit. Krbec obešel na lajně beka a levačkou trefil houslema.Dneska jsme na bod minimálně měli. Škoda no. 

Replacement vs Kojot 4:3 (1:2)

28.10.2010 12:00
ZŠ Štefánikova

Sestava: Lite – Cvok, Murdoc, Cerm, Charv, Krbec
Goly: Charv (Cerm), Krbec (Cerm), Cerm (Krbec), Murdoc (Cerm)

Kapitán Cvok nás vedl stejně jako skotský hrdina William Wallis do dalšího vítězného boje. Od začátku utkání jsme byli lepší. Zprvu jsme si vytvořili jen platonickou převahu a soupeře jsme k ničemu nepouštěli. Po několika nepřesných zakončeních nám Charv ukázal jak se to dělá. Naběhl si za obranu na přihrávku a s přehledem přehodil padajícího golmana. Soupeř pak nepochopitelně ožil a zatlačil nás. Nejlepší hráč soupeře natáhl na sebe do rohu tři hráče a zvládl přihrát před prázdnou branku a bylo srovnáno. Další gol přidal soupeř po dvou narážečkách zase do prázdné. Do konce poločasu se již nic nestalo. V druhé půlce jsme více zapojili Litra. Ten dneska perfektně rozehrával nohou a z toho vznikli naše šance. Po rychlých výměnách míče se míč dostal ke krbcovi do vápna a ten suveréne levou nohou prostřelil vše. Pak jsme trochu zajistili obranu a čekali na chybu soupeře. Ta přišla brzo. Litr zneškodnil jednu s mála střel a vyhodil přesně Cermovi do běhu. Ten si vyměnil s Krbcem a nekompromisně skoroval. Na 4 –2 dal Murdoc. Litr perfektně nohou nakopl míč a Cerm ho na vápně podržel, obešel i golmana a přistrčil Murdocovi před prázdnou. Ten s vypětím všech sil míč dotlačil za čáru. Pak soupeř zkusil hrát v 5ti. Výsledkem bylo pouze snížení na 4-3. Do konce zápasu jsme výsledek ubránili a máme další tři body.
 

Blasters vs Replacement 2:5 (0:2)

24.10.2010 8:00
ZŠ Štefánikova

Sestava: Litr – Cvok, Murdoc, Mate – Krbec, Charv
Goly: 4x Mate (Litr), Charv (Krbec)

Za krásného počasí, bez lam Cermanů (jeden v práci, jeden ožralej nedorazil) Do zápasu jsme vstoupili aktivně a s nadšením. Po serii střel a dorážek se ujmula Charvova rána. Pak začalo Mateho solo představení. Kterému přihlíželi soupeři i spoluhráči, kteří mu však zdatně pomáhali. Mate zatancoval po vzoru Ronaldinha přešel přes beka a skoroval. Poločas jsme vyhráli 2-0 a soupeř byl velmi zdeptán. V druhé půlce soupeř hned od začátku začal v 5 v poli. Naše obrana byla dost přetížená a soupeři se podařilo snížit. Příhra z boku před bránu. 2-1 V tuhle dobu nás velmi podržel Litr. Pochytal co mohl. Z nervozity nás vytáhl Mate když přidal svůj druhý gól. Soupeř ještě jednou snížil. Cvok uhnul prudké střele a Litr nereagoval. Hattrick Mate dokončil velmi brzo. A aby toho nebylo málo tak uzavřel skore gólem z nulového úhlu. Litr vyhodil do brejku a Mate si zašlápl míč na brankové čáře a vystřelil. Dobré body.
 

Replacement vs Duaring HK 2:6 (1:1)

23.10.2010 10:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Mate, Cvok, Murdoc - Cerm, Charv, Kuře, Krbec
goly: Mate (cerm), cerm (Mate)
diváci: Dufi

V prvním poločase vyrovnaný zápas. Obě obrany fungovali skoro perfektně. Možná jsme měli i trochu více ze hry. Soupeř se ujal vedení po pěkně zahrané narážečce a přesném zakončení. Trochu zaspal Charv. My jsme vyrovnali po podobné akci kterou zakončil Mate. Do poločasu ještě Cerm spálil dvě tutovky. Sám na golmana pálil strašně vedle. To se ukázalo jako rozhodující. V druhém poločase se pruběh nezměnil. Oba soupeři hráli poctivě zezadu. Bohužel jsme to byli my kdo první inkasoval. Cca 8 min před koncem jsme to zkusili v 5ti s Matem vzadu. Bohužel ani ne po minutě jsme prohrávali o další dva goly. Když jednu nepřesnou rozehru udál Cerm a jednu Murdoc. Pak se to zesralo ještě více. Sice Cerm alespon snížil ale i tak na rozdíl 4 branek to dneska nebylo.  

U Dvora vs Replacement 6:3 (3:3)

10.10.2010 9:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Cvok, Slezi, Charv - Cerm, Kuře, Krbec
goly: Cvok, Cerm (Litr), Kuře (Cerm)
dohlížitel: zraněnej Mate

V utkání v kterém jsme neměli co ztratit jsme od začátku hráli uvolněně a v pohodě. Velmi brzo jsme se dostali do vedení. Cvok využil chyby v rozehrávce soupeřovic golmana a skoroval. Bohužel soupeř vyrovnal ještě rychleji. Kolmá příhra rychlá otočka a pozemi k tyčce. Litr byl krátkej. Nicméně náš uvolněný výkon pokračoval. Dostávali jsme se do spousty šancí. Celkem se dařilo. Druhý gól přidal Cerm po nahrávce Litra. Obešel bránícího hráče kličkou do středu a levou nohou trefil k tyčiSoupeř ale nechtěl zůstat pozadu. Po faulu před vápnem a tečovaném přímáku srovnal. Aby toho nebylo málo tak po chvilce se poprvé dostal do vedení. Střelou ze střední vzdálenosti, kterou Litr neudržel. Do poločasu jsme stihli srovnat. Cerm potáhl míč, narazil si se Slezim, a naservíroval ho Kuřeti před prázdnou. V druhé pulce to z naší strany byl festival zahozených šancí. Cerm, Cvok, Kuře ti všichni si vytvořili sólo unik nicméně neproměnili. Šance tři na jednoho či dva zůstávali taky neproměněny. Asi 10 min před koncem tak přišel trest. Nastřelený balon si Cvok srazil do vlastní sítě. O chvilku později podobnou situaci zakončil do naší brány Kuře. Dva vlastnáky - strašný. Nakonec se trefil i soupeř a výsledek 6-3 je krutej.  

Replacement vs Gobi 5:4 (5:1)

09.10.2010 08:0
Olympie

sestava: Litr - Mate, Cvok, Slezi (od 10min) - Cerm, Kuře, Krbec
goly: 2x Cerm (Litr, Mate), 2x Mate (Krbec), Kuře (Mate)
připraven k zápasu: Charv

Po dlouhé době jsme se zase sešli v skoro v nejsilnější možné sestavě. Slezi sice zaspal a dorazil později, ale dorazil. Poprvé v sezoně jsme nedostali hloupý gól v začátku utkání. Naopak my jsme skorovali první. Litr vyhodil míč do rozhozené obrany soupeře a Cerm v pádu trefil o tyč do prázdné. Netrvalo dlouho a bylo to o dva góly. Toša sebral rozehrávku soupeře a vyslal do brejku Cerma. Ten obešel i gólmana a zase v pádu skoroval tentokrát o druhou tyč. Třetí gol přidal Kuře když doklepl Mateho střílenou přihrávku. 4 gol byl asi nejhezčí ze všech. Mate zatáhl míč a narazil si s Krbcem. Ten mu užasně vrátil míč před prázdnou a Mate v pohodě skoroval. Krbec se ještě jednou předvedl na plno. Obešel bránícího hráče a položil si i gólmana. Zkusil loba ten však končí na tyčce. Pak soupeř snížil střelou ze střední vzdálenosti. Poslední slovo v první pulce měl ale Mate. Po faulu na Kuřete se postavil k přímáku a kvalitně umístěnou střelou ukončil pulku. Ideální první poločas. Žádná chyba zádný problém. Bohužel tuhle pohodu jsme si nepřenesli i do půlky druhé. Sice jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale ty zůstaly nevyužity. Skore tak měnil pouze soupeř. Do konce zápasu jsme se báli o výsledek. Naštestí pro nás soupeř nestihl vyrovnat. Dokázali jsme tak urvat další tři body.  

Golem/Frantic“B“ vs Replacement 4:2 (1:0)

2.10.2010 10:00
ZŠ Plotiště

sestava: Dufi - Slezi, Murdoc,Cvok -Litr, Krbec, Kuře
goly: Cvok (Slezi) , Kuře ( Murdoc)
Diváci: Lucka

K utkání jsme nastoupily po delší době ve větším počtu lidí. Prvních 10 minut se doslova válčilo o střed hřiště. Bohužel pro nás po jednom rohu soupeř skoroval, když se blbě dohodli Cvok s Kuřetem kdo bude vybíhat a úplně nechali na druhé straně volního hráče Franticu 0:1. Do poločasu už Frantici hráli Mateho taktiku: vidíš ten plot? tak za něj půjdou všechny balony, což Špás dodržoval doslova. Do druhý půlky jsme si řekli že zrychlíme hru a budeme líp kombinovat. Snaha se vyplatila, vzadu si to dvakrát ťuklul Dufi s Murdocem, který vyslal po lajně Sleziho ten krásnym centrem našel na druhý straně Cvokyho hlavu 1:1. Pak pro změnu znovu udeřil soupeř střela z levé strany Dufimu lízla rukavice orazítkovala tyč a o Dufiho záda doskákala do brány 1:2. Třetí gol do naší sítě padnul při závaru před naší brankou, tak dlouho jsme ten balon odkopávali až ho soupeř uklidil do brány. 1:3 Pak jsme si vzali time-out. Do brány se přestrojil Litr že půjdem v 5 do pole. Soupeř začal na vlastím vápně hrát beton. Tentokrát nám zase hra v pěti strašně pomohla když se vzadu Slezi ztratil balon při kličce z posledního a soupeř si poradil 1:4. V závěru jsme se ještě hecli a začli běhat naplno. Murdoc motal motal až nahrál Kuřeti před bránu a ten klasickou Murdokovskou střelou ( šourák jako svině) uklidil bodlem k tyči 2:4 

Replacement vs Vertigo 2:7 (0:2)

26.9.2010 10:00
ZŠ Štefánikova

sestava:Cerm (25min Kuře) - Kuře, Murdoc, Charv, Krbec
goly: Kuře (Murdoc), Cerm (Murdoc)

Opět nedorazili někteří lidi co říkali že přijdou. Takže v 5ti. Bohužel katastrofálně. Hned první dvě střely na bránu končí kolem soupeře. První gol jde na vrub Cerma když nevyrazil lekou střelu. Druhej gol je Kuřete nahrávat křížem přez vápno když nikdo není v bráně. Pak se hra vyrovnala a my jsme se snažili ale goly nepřicházely. V druhé pulce šel do branky Kuře. Hra ve předu začala bejt svižnější. Výsledkem bylo snížení na 3-2. Pak ale jak kdybychom otočili vypínačem a přestali hrát. Soupeř odskočil a my přestali hrát uplně. I přes několik velice slibných šancí - Charv, Krbec i Cerm jsme další gol nepřidali.  

Losers“B“ vs Replacement 1:3 (1:3)

25.9.2010 9:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Mate - Slezi, Murdoc, Cerm, Krbec, Kuře
goly: Mate, Kuře (Cerm), Cerm (Mate)
vlastní gól Kuře
Diváci: Segra, Lada, Lucka

Do utkání jsme vstoupili jako letos obvykle špatně. Už svolávání lidí k zápasu stálo za to.Slezi myslel že hrajem o hodinu později, Toša byl zase v Tesku. Takže jsme začali s mírným spožděním. Nicméně katastrofálně hned jeden z prvních útoků soupeř zakončil golem. Kuře tečoval nepřiliš prudkou střelu mimo dosah Toši. Pro nás naštestí jsme rychle vyrovnali když Mateho střelu si srazil soupeř do své sítě. Pak Kuře po příhře Cerman nasadil housličky a vedli jsme. Poprvé v sezóně. Do poločasu Cerm s tečí soupeře zvýšil naše vedení. Do konce zápasu jsme hráli ve velkém stylu. Obrana fungovala. Do předu už to bylo slabší ale první vítězství jsme udrželi.  

Replacement vs Spartak 3:8 (1:4)

12.9.2010 8:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Cerm, Murdoc, Cvok - Charv, Kuře, Krbec
goly: Kuře (Cerm), Charv (Kuře), Krbec (Cerm)

V silnější sestavě, proti silnějšímu soupeři. Utkání mělo hodně podobný pruběh jako to předchozí. Soupeř rychle vedl, dával goly z brejku do otevřené obrany. Zase těsně před koncem první pulky skoroval. My jsme se nedostali skoro k ničemu. V první pulce zaujmula z naší strany snad jen povedená standartka, kterou zakončil Kuře. Ostatní bylo silně negativní. V druhém poločase jsme přestali hrát v 5ti a začli jen ve 4řech. CHvilku to bylo sice neorganizované, ale pak jsme se dostali do tempa. Bohužel naše šance nevyužity a soupeř snadno skoruje. Ať už z brejku, narážeček, po našich cyhbách... prostě ve všem jsme byli pozadu. Hlavně Cerm předváděl v obraně katastrofální výkon. Naše goly v druhém poločase dal Charv po spolupráci s Kuřetem. Skoroval z bezprostřední blízkosti. Asi nejhezčí gol zapasu dal Krbec. Nádherně trefil z první Cermovu příhru pod břevno. Teda o břevno do brány. Po zápasovém sezení jsme si řekli že pro příště změníme systém hry. Tak doufáme že to pomůže. Zatím je to teda bída.  

Crazy vs Replacement 8:3 (3:1)

11.9.2010 10:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Cerm - Murdoc, Cvok, Kuře, Krbec
goly: Kuře (Cerm), Krbec (Murdoc), Cerm

Utkání ke kterému jsme se sešli v hojném počtu 5 lidí. Od začátku jsme zkusili hrát v 5. Do branky musel Cerm jelikož nám chyběli všichni golmani. Soupeř se rychle ujal vedení po hrubé chybě Cerma, který pokazil rozehrávku. Další gol na sebe dlouho nenechal čekat. Bohužel zase ho přidal soupeř. Pak se povedle spolupráce brácha na bráchu a snížili jsme. Naneštěstí pro nás soupeř do puilky zvýšil na 3-1, střelou do prázdné. V druhém poločase jsme hráli ale goly daval soupeř. V závěru jsme zkusili dát do branky Murdoca s tím že Cerm šel do pole. Výsledek to ale neovlivnilo. Z 8 golu dal soupeř 6 do prázdné brány. Hrozná bilance. Za zmínku stojí mraky zahozených našich šancí. Cvok byl asi největším spalovačem. 

Replacement vs Flamengo "C" 4:6 (1:3)

4.9.2010 10:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Cerm, Cvok, Murdoc - Charv, Kuře, Krbec
goly: 2x Murdoc (Kuře, Cerm), Cerm (???), Kuře (Cerm)
diváci: Luca (od Kuřete), Radka (od Cvoka)

Uvod utkání jak z hororu. Naprostá nerozehranost, naprostá nekoncentrovanost... prostě děs, běs a bída. DO 5 minuty po našich chybách 0-2. První chybu vyrobil Cerm a Litr dostal housličky. Na druhý gol soupeři namazal Cvok před uplně prázdnou bránu. Pak jsme prostřídali a na hřiště přišel Kuře a Murdoc. Náhle dvě příhry a Murdoc dává gól. Do akce se zapojil ještě Charv. Do poločasu jsme se trochu srovnali, náké šance byly ale gola dal soupeř, pro změnu do prázdné když obrana byla nevím kde. O poločase jsme si trochu pokecali a začli jsme hrát lépe. Díky tomu jsme snížili když Cerm zametl míč pod břevno. Bohužel soupeř rychle odpověděl. PO další chybě v obraně navýšil své vedení opět na rozdíl dvou branek. Naše šance se množili ale chybělo trochu razantnější zakončení, přesnější finální příhra a možná i trochu štestí. Přesto všechno jsme se zase dostali na dostřel když Cerm přistrčil Murdocovi a ten se dneska nemílil. V zápětí se ale nedohodl Cvok s Litrem kdo vyběhne proti hráči kterej se řítil do vápna. Vyběhli oba a volný hráč na druhé straně měl lehkou úlohu. Ještě jendou jsme se pokusili utkání dramatizovat. Kuře přistrčil Krbcovi, který sice dlouho míč krotil, ale nakonec vystřelil. Zablokovaná střela se odrazila k Cermovi, který na zadní tyči našel Kuřete a ten doklepl. Chyběla cca minuta do konce. Všechny síli jsme poslali dopředu. Bohužel Cerm přišel o míč a soupež utkání uzavřel. Na tu bídu v první pulce z toho nakonec nebyl uplně marnej zápas. Nicméně máme co zlepšovat.

sezóna 2010-2011 - Jaro

 

Replacement vs Reds "C" 6:4 (4:1)

26.6.2011 10:00
Štefánikova

sestava: Litr - Macek,Murdoc,Cvok - Cerm,Kuře - Charv, Dufi
goly: 4x Macek (Kuře,Litr,Cerm), Dufi (Litr), Litr (výhozem)
fotky: Lister
diváci: Danča

Do utkání jsme vstoupili výborně. Hned od začátku jsme diktovali tempo hry. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Macek po skvělé kombinaci s Kuřetem zavěsil přesně k tyči a nastartoval tak svoje představení. Ještě jsme nestihli ani prostřídat a Macek přidal další gól. Tentokrát po skvělém výhozu Litra. Poradil si perfektně s příjmem míče a chladnokrevně zakončil. Vedení 2-0 nás trochu uchlácholilo. Soupeř díky tomu snížil a následně si vypracoval několik příležitostí. Všechny šance však pochytal dnes vynikající Litr. Hra se vyrovnala a oba týmy si vytvářeli příležitosti. Náš třetí gól přidal Macek a dokončil tak svuj hattrick. Do konce poločasu ještě skoroval Dufini. Na zadní si dobře počkal na Litrovu příhru. Tečku ještě golman soupeře chytil ale s dorážkou si již neporadil. Poločas tak končí 4-1. V druhé půlce jsme v pohodě udržovali výsledek. Litrovi se povedl krásný kousek. Z výhozu přehodil celé hřiště a golman soupeře si míč srazil do brány. 5-1 a začal hohor. Zase jsme přestali hrát. Soupeř nás přitlačil a gol po golu snižoval naše vedení až na 5-4. Přišel náš time. Uklidnění a konečně jsme trochu začali opět držet míč. Soupeř sice tlačil a hrál v 5ti, nicméně nebezpečné střely kryl Litr a hráči v poli pokryli dorážky. Klid nám přinesl již 4 mackův gol. Kdy skoro z nulového úhlu překvapil golmana soupeře. Zápas jsme pak již dohráli a uzavřeli jsme tak sezonu vítezstvím. Utkání tak dnes mělo dva hrdiny Litra a Macka. Jejich výkony dnes převážily vítězství na naši stranu. Pochvalu si ale zaslouží všichni hráči. Dnešní výkon byl takový jak by měli vypadat všechny zápasy. Bojovnost, odvaha v zakončení, vynikající gólman, proměněné šance, fotky ze zápasů a nakonec pozápasové hodnocení u pivka (kofol).  

Cannibals vs Replacement 5:4 (2:2)

25.6.2011 9:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Mate,Murdoc,Macek - Kuře,Charv,Cerm
goly: 2x Murdoc (Mate,Kuře), Mate (Dufi), Cerm (Kuře)

K utkání jsme nastupovali s vědomím, že i díky výsledkům z ostatních zápasů jsme již zachráněni. Nastoupili jsme tak trochu vlažně do zápasu. První gol dal soupeř když si dvakrát rychle přihrál a přesná prudká střela zamířila mimo dosach Dufina. Nás vývoj zápasu nezaskočil a Toša potáhl míč a s přehledem si narazil o soupeře a následnou střelu trefil krásně. Pak opět skoroval soupeř. Njn jenže Toša měl den a skvěle připravil balon pro Murdoca a ten trefil zase prostředek brány, kde v tu dobu zrovna naštestí golman nestál:). Na začátku druhé půlky jsme šli rychle do vedení. Kuře narazil Murdocovi a ten tentokrát mířil k tyči. 4 gol a zároven 100 v sezoně dal Cerm. Kuře mu to pěkně prostrčil za beky a Cerm první dotekem do protipohybu golmana. Pak začal hrát soupeř. My ale dobře bránili. Alespon ze začátku. Bohužel nejpve si nepříliš tvrdou střelu srazil do brány Macek. Poté Cerm ztratil míč u lajny a soupeř trestal. Nakonec 3 min před koncem soupeř dovršil obrat. Hra v 5ti nakonec přinesla pouze šance na vyrovnání. Při první šanci Kuře tečí vyrazil Mateho střelu. Druhou šanci zazdil Murdoc nepřesnou příhru. Další šanci spálil Cerm když motal až se zamotal. Utkání jsme tak nakonec prohráli. Další body které jsme měli získat si tak připisuje soupeř. 

Replacement vs Repro "B" 1:2 (0:1)

12.6.2011 9:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Cerm,Charv,Kuře,Macek,Murdoc
goly: Murdoc (Cerm)

Utkání o záchranu. Bohužel jsme se nesešli:(. V první pulce byl soupeř lepší, vytvořil si malou územní převahu. Vyloženou šanci si však nevytvořil. Přesto dokázal soupeř dát jeden gól po špatném odkopu a následném přečíslení. Střely z dálky Dufino bezpečně kryl. My jsme začali hrát až na konci první půlky. Do šance se dostal Macek s Kuřetem. Jejich střely byli bud zblokované nebo trefili golmana. V situaci 2 na 1, které jsme včera řešili perfektně, dneska Cerm vyloženě špatně přihrál a bylo po šanci. Druhou půlku jsme začali mnohem aktivněji a soupeř viditelně častěji nevěděl co hrát. Dostávali jsme se do šancí, ale střelba byla mizerná. 10 minut před koncem jsme začali hrát v 5ti. Do brány šel Cerm. Začal celkem slušný kolotoč. Vytvořili jsme si snad 5 nebo 6 pozic kdy náš hráč byl sám na vápně. Bohužel trefit se mezi 3 tyče byl nadliský výkon. Vyrovnání přišlo 2 minuty před koncem. Murdoc dostal míč od Cerma a prostřelil vše. Bohužel hned po rozehře prošel mezi všema utočník soupeře a bylo po naději na dobrý výsledek. Prohra je hodně velká komplikace v boji o záchranu. Nic ale nevzdáváme a budem bojovat.  

Katastrofa RK vs Replacement 2:4 (2:1)

11.6.2011 10:00
Rychnov

sestava: Litr - Cerm,Macek,Murdoc - Dufi,Charv,Kuře
goly: 2x Murdoc (Litr,Kuře), Dufi (Kuře), Cerm (Kuře)

Už cestou do Rychnova se objevil první problém. Litr zjistil, že nemá kopačky:). Po příjezdu na hřiště odzkoušel všechny pevné boty v kterých kdokoliv přijel. Nakonec si pujčil boty od Kuřete. Od utkání jsme si slibovali že bychom mohli konečně bodovat. Po celý první poločas jsme to byli my co hráli. Soupeř zkušeně bránil a vyrážel k brejkům. Jeden takový hned na začátku proměnil střelou Lítovi mezi betony. (Chce to síťku). Pak jsme si vytvořili my pár slibných šancí, hlavně Macek vynikal. Po Cermově příhře trefil z první tyč, další slibnou akci cpal balon na zadní kde vyčkával Charv, ale soupeř s vypětím všech sil blokoval. Zajímavou příležitos měl i Cerm, když Macek vybojoval míč a Cerm ačkoliv si položil i golmana nedokázal dostanečně tvrdě vystřelit, aby prostřelil na čáře stojícího obránce. Vyrovnat se nám porařilo. Litr se hodně vytáhl a přihrál Murdocovi, který jen lehce prodloužil míč k pravé tyči. Golman soupeře na toto prodloužení nedošáhl. Bohužel vzápětí po další podobné akci Murdoc trefil golmana a ten z výkopu přes celé trefil prázdnou bránu. Do poločasu se již nic podstatného nestalo. O půlce jsme rozebrali co a jak chceme hrát. Nástup jsme měli famózní. Rychle se nám podařilo vyrovnat. Cerm vystihl rozehru soupeře. Potáhl míč, namazal Kuřeti, který nesobecky přihrál před prázdnou Dufinovi, který trefil. Soupeř zaskočený rychlým vyrovnáním začal dělat chyby v rozehře. Nám se je podařilo trestat. Další přečíslení zakončoval po souhře s Kuřetem Murdoc. Zase trefil prostor u pravé tyče. Poslení gol dal do prázdné Cerm. A nemohl mu přihrát nikdo jiný než dneska exelující Kuře. Do konce zápasu jsme zodpovědně bránili a už jsme se nikam moc netlačili. Jednou prohnal Litr výhozem Cerma. Další dva výhozy stopoval Kuře (jedním si skoro vyrazil zuby:)))), Dufi s Charvem se probojovali k situaci dva na jednoho ale nezakončili přesně. Soupeř začal hrát s golmanem a my jsme to zkoušeli přes celé. Nicméne Kuře ani Cerm netrefili. Dneska jsou tři body naprosto zaloužené.  

Kojot vs Replacement 1:1 (0:1)

29.5.2011 12:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Cerm,Murdoc,Macek,Charv,Kuře
goly: Murdoc (Kuře)

Utkání se hrálo za úmorného vedra. Oba soupeři měli k dispozici pouze jednoho hráče na střídání. Přesto všechno temto utkání nebylo špatné. My jsme vsadili na kvalitní defenzivu a vyráželi jsme do brejku. Soupeř tudíž mnohem více než my držel míč a snažil se kombinovat. První gol jsme dali my po rozehraném rohu si Macek vyměnil míč s Kuřetem a kuře našel přes vápno volného Murdoca a ten se nemílil. Pak jsme ještě zahodili několik slibných příležitostí. Murdoc trefil golmana, Cerm dvakrát zkusil sám na bránu ale v obou případech ho soupeři doběhli. Charv se ocitnul po nahrávkách od Macka dvakrát sám na vápně. V první půlce nám prostě nebylo souzeno dát 2 gol. Soupeř v první půlce nevymyslel nic. V druhém poločase už viditelně docházeli síly. Soupeř se tak dostával na dostřel Dufina. Dufino tak několikrát skvěle podržel náš tým. Soupeř začal hodně hrozit nakopávanými míči. Po jednom nakopnutí Kuře podskočil a soupeř hlavou vyrovnal. Pak jsme začali zase trochu zlobit my. Přestali jsme jen odkopávat a snažili jsme se skorovat. Párkrát se dokonce odvážil jít do zakončení i Dufino. Bohužel střely byly blokované. Zajímavou příležitost měl Murdoc, mohl přistrčit na zadní Charvovi ale místo toho střílel, sice pěkně ale jen do golmana. Remíza tak byla zasloužená. Mohli sjme vyhrát ale i prohrát. Do dalších zápasů musíme zlepšit konečně tu koncovku. Ta je na jaře tristní.  

Replacement vs Blasters 3:6 (0:2)

28.5.2011 9:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Mate,Macek,Murdoc,Cvok,Kuře,Charv
goly: Mate, Charv, Murdoc (Toša)


K zápasu se soupeř dostavil asi v 10 lidech, ale bez golmana, takže od začátku zápasu hráli v 5. Během prvního poločasu jsme se vubec k ničemu nedostali, ani přihrát jsme si nedokázali. A když už jsme měli balon tak jsme bud odevzdali soupeři, nebo jsme zakopli. Jedinná střela která v poločase byla , šla asi 5 metrů vedle. Do poločasu nám soupeř dal 2 goly. O pulce jsme si řekli že si začnem přihrávat a začnem víc se soupeřem běhat. Hned se nám to nedařilo a začátkem druhýho poločasu jsme dostali na 3:0. Pak se dvakrát do střeli dostal Toša, jedna vedle druhou Hegla vyčapal. Pak přišel další trest 4:0. Pak už se konečně Toša trefil 4:1. Pak opět přišla pětiminutovka soupeř, kdy nás k ničemu nepustili a závěrem pomalu od praporku prostelili Dufiho 5:1. Pak soupeř polevil a Charv snížil na 5:2. Pak přišla akce 2 na jednoho šel Toša s Murdocem, asi 4x si přihráli 3 metry od brány a nakonec se zastavili pouze před brankářem. Hegli byl zabitej na brankoví čáře a Murdoc s balonem na noze stál cca metr od něj a po stylu Ronaldinha přešlapoval a neveděl jestil má vystřelit bo přihrát, koukali na sebe takhle asi 5 vteřin pak murdoc prostě bodlem napálil balon 5:3. ( z lajny se v tu chvíli od Macka ozvalo Bál jsi se?, odpověď Bál a moc :D) Pak už jenom soupeř ukončil na 6:3 a my by rádi že jsme nedostali víc.


 

Duaring HK vs Replacement 4:3 (2:2)

21.5.2011 8:00
Štefánikova

sestava: Litr - Macek, Cvok,Murdoc - Charv,Dufi,Kuře,Krbec
goly: Macek, Kuře (Macek), Litr


K zápasu jsme nastoupily bez v okleštěné sestave bez Cerma,Toši a údajně byl ukecanej Slezi aby dorazil, ale nepřišel,na druhou stranu se vrátil na hřiště Macek. Úvod zápasu jsme hráli trošku opatrně, kombinovali jsme v zádu s Litrem, bohužel po jednom z autů si kuře nerozumněl s murdocem, když kuře rozehrál aut na murdoca a chtěl aby mu míč poslal po lajně do běhu, místo toho murdoc doslova namazal šouráčkem útočníkovi, který čekal příhru na litra a už pro něj nebyl problém skorovat 1:0. Pak přišla Litrova velká chvilka, po vzoru nevíš co s balonem odkopl přez celý hřiště a jeden z obránců hostí si srazil míč do brány. Na 2:1 dával Kuře po náběhu na střed, kde dostal přihru z boku od Macka, který sotva doběhl nához od Litra k lajně. Za zmínku stojí ještě Charvova neproměněná tutovka, když kuře dostal balon na středu udělal obránce a servíroval Charvovi před prázdnou a ten místo zakončení do sítě doslova vykopl balon z brány :-) ( Sorry Charve). Do konce poločasu soupeř ještě stihl vyrovnat na 2:2. Po poločase na nás soupeř nastoupil a mi nebyly schopný odkopávat balony. To vyústilo v soupeřův ohromný tlak kde nakonec vstřelil gol na 3:2. Při jednom z protiútoků soupeř vstřelil ještě jeden haluz gol. Po vzoru Hradeckého Zoubka patou sroko až u hlavy vymetl šibenici. Ke konci zápasu už Macek jenom skorigoval na 4:3. Za zmínku ještě stojí krbcovo nastřelený břevno. Na remízu šance byly, ale bez supr výkonu Litra v bráně by to bylo o víc.


zápis doupraví CVOK!:) 

Replacement vs U Dvora 6:5 (4:1)

15.5.2011 10:00
Štefánikova

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Mate, Cerm - Lister, Kuře - Krbec, Dufi
goly: 2x Dufi (na oba Mate), Cvok (Litr), Mate (Litr), Lister (Mate), Krbec (Kuře)

Utkání se soupeřem z čela tabulky. Dostanem dardu, nebo se nám podaří zahrát super zápas a získáme náký ten bod. Od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu. My jsme se snažili rychle kombinovat a měnit svoje postavení. Soupeři to ze začátku dálo celkem problémy. I díky tomu se nám podařilo vstřelit první gol. Litr rychlým výhozem našel Cvoka, ten udál tři rychlé kroky a jeho střelu lehce tečoval poslední bek z dosahu golmana. První gol nás hodně uklidnil. Hráli jsme ve velkém stylu. Říká se že s jídlem roste chuť, něco na tom bude protože s výkonem týmu rostly individuální výkony. Tradičně skvělý Mate jednou ze svých dalekonostných ran překvapil všechny a už to bylo o dva. Pěknou kličkou se předvedl Dufini, kterého zastavil až faul soupeře. Standartku se vzal Mate a lehce přestřelil. Další pěknou pozici jsme měli po malé domů soupeře. Kuře rozehrál na Mateho a ten bohužel neprostřelil vše před sebou. Nicméně šance moc pěkná. První gol za Replacement dal i Lister. Poté co Mate potáhl míč po lajně a křižně našel Listra před bránou. Se Lister na dvakrát prosadil. Stav 3-0 vypadal výborně, nicméně i soupeř kousal. Po jedné z narážečech trochu zaspal Cvok a soupeř pohodně snížil. Pak ale přišla Dufiho paráda. Mate opět potáhl míč a nastřeloval ho před bránu, kde perfektně posatený Dufi patičkou nasadil housličky golmanovi. Nádherná akce, perfektní zakončení. Do poločasu se již nic zvláštního nestalo. Do druhé půle jsme však vstoupili pasivně. Soupeř se o přestávce dobře připravil a začal narušovat naši rozehru. Nám začal chybět pohyb. Rychle jsme inkasovali na 4-2. Po přetahované kdy jsme nebyli schopni ukopnout míč se soupeř dostal k dorážce z besprostřední blízskoti. Toto snížení nás nastartovalo. Cerm postrčil mezoi dva beky na Kuřete a ten našel před prázdnou Krbce 5-2. 6 gol dal dneska vynikající Dufino opět po přistrčení od Mateho z pozice na zadní tyči. 12 minut před koncem soupeř snížil prudkou střelou na 6-3. Pak začala velká stíhací jízda. Soupeř jako by přeřadil na vyšší rychlostní stupeň a my se bránili někdy i s velkým štestím (jednou zvonila tyč když byla prázdná brána). Nakonec se soupeři podařilo pouze doskočit na 6-5. Nám se již nepodařilo skorovat ačkoliv několik šancí bylo. Murdoc nastřeloval pouze golmana, Cvok radši někde okolo penalty střílel mimo, Kuře zase zvolil technické řešení situace místo rány no a Cerm pálil vysoko, vysoko nad. O víkendu jsme si tak pomohli o 6 bodů, což nám dodává trochu klidu v boji o záchranu. Pokud předvedeme stejné výkony jako dneska i v dalších zápasech můžem hrát v pohodě v horní půlce tabulky.
 

Gobi vs Replacement 1:3 (0:0)

14.5.2011 8:00
Olympie

sestava: Litr - Kadič,Cvok,Murdoc, Mate (od 5 min) - Cerm, Charv, Dufi, Krbec
goly: Cerm (Murdoc), Krbec (Mate), Mate (Litr)

Utkání v kterém šlo o hodně. Soupeř se chtěl odpoutat ode dna tabulky, my jsme chtěli po delší době zase vyhrát. Od první minuty se hrálo opatrně s důrazem na defenzivu. Soupeř spíše čekal na naši chybu, kdežto my jsme chtěli hrát. Než přijel Toša (který si dal načas:), naši hru tvořili střídavě všichni beci. Nejlépe se vedlo asi Murdocovi ten byl schopen zajímavě motat soupeře sem tam, jen posunutí do finálky chybělo. To zase šlo Cermovi, bohužel pro nás poslední dobou je schopen připravit šanci oběma stranám, ale o tom až později. Asi nejzajímavější příležitost z naší strany v prvním poločase měl Dufi. Dobře se dostal k míči na hraně vápna. Soupeřův gólman mu ale dobře zmenšil uhel a Dufi z bezprostřední blízkosti nedokázal skorovat. Další naše šance spálil Kadič. Dobře pálil i Cvok. Nicméně gol nepřišel. Soupeř se dostával do brankových příležitostí po našich chybách.Velký problém nám dálo přebírání hráčů. V poločase jsme si řekli že se musíme víc pohybovat, zpřesnit přihrávky, upravili jsme i střídání (Toša se ze předu posunul do obrany). Provedené změny se projevili okamžitě. Hned na začátku druhého poločasu se vydal dopředu Cerm, s Murdocem a prvně jmenovaný nekompromisně trefil. Pak začal úřadovat Toša nejprve se zastřeloval a trefil dvakrát tyč. Pak přihrál před prázdnou Krbcovi a ten i trochu se štestím skoroval. Vedli jsme o dva a vše vypadalo v pohodě. Nicméně jsme nadále pálili jednu šanci za druhou. Klidný prubeh zkomplikoval Cerm, znovu a opět namazal soupeři na gol. Poslední dobou to vypadá když je na hřišti, že soupeř hraje přesilovku 5 na 3. Po snížení soupeř trochu ožil a dostával se do šancí, které pocyhtal Litr. Na našich bodech tak má velkou zásluhu. Klid na naše kopačky přinesla až další Mateho dalekonosná. Ta už skončila v brance. Do konce zápasu jsme stav udrželi a doslova jsme vybojovali 3 body.  

Replacement vs Golem/Frantic“B“ 1:2 (0:1)

1.5.2011 9:00
Štefánikova

sestava: Litr - Cerm,Cvok,Murdoc - Kadic, Krbec, Lister, Kuře
goly: Cerm (Murdoc)
Žk: Cvok

Po včerejším nevydařeném zápasu přišel dneska další. Celý zápas jsme se snažili dobývat dobře postavenou obranu Franticu. Bohužel se nám to povedlo jen jednou a tak se nemůžeme divit, že jsme vyšli zase na prázno. S jedním gólem se prostě nevyhrává. Frantic celý zápas dobře bránil a využíval hru na rychlé brejky a přesné nakopávané míče. I díky tomu byl soupeř nebezpečnější. Dvakrát zvonila konstrukce naší brány. První gol soupeře padl poté co se na hraně vápna dobře uvolnil jeden útočník a přesnou střelou k tyči nedal Litrovi šanci. Do poločasu si pak soupeř nic nevytvořil. My jsme měli pár pološancí. Murdoc naběhl do prostoru penalty a míčem trefil prostředek branky. Tedy golmana:). Krbec po pruniku Cerman bohužel němel dostatek místa na zakončení. Kuře spíše sklepával míče. V druhé půlce jsme začali soupeře hodně pressovat. Výsledkem byla naše otevřená obrana do které chodili brejky. Většinu z nich jsme však dokázali přerušit a zbytek pochytal Litr. na tahu jsme tak byli my. Litr hodně pomáhal dopředu takže jsme soupeře zamknuli na jeho vápně. Gol ne a ne přijít. Až 10min před koncem se Cerm z lajny natáhl do středu a narazil si zkušeně s Murdocem a placírou dal přesně do protipohybu golmana. Místo toho abychom konečně hráli v klidu a přidali další gól, jsme inkasovali. Po špatném střídání trojice hráčů (střídat když má soupeř roh se nevyplácí), jsme inkasovali z dorážky. I když to vypadalo že Litr má míč pod kontrolou nakonec neměl. Do konce zápasu jsme chtali hrát vysloveně v 5ti, soupeř nám to ale nedovolil. K zámku jsme se skoro nedostali. Soupeř naopak natahoval čas jak to jen šlo. Je to bohužel již 3tí utkání kde jsme měli min na bod a máme hov..Musíme konečně začít proměnovat svoje šance jinak budem bez bodu ještě dlouho.  

Vertigo vs Replacement 4:2 (1:1)

30.4.2011 12:00
Černožice

sestava: Litr - Cerm, Cvok, Murdoc - Lister, Kure, Krbec, Kadic
goly: Kure (murdoc), Cerm (Lister)
diváci: Slezi, Dufi

O další jarní body nás obraly katastrofální chyby Cerma. Tři pokažené rozehrávky, tři inkasované góly. Děsivá bilance. No ale začněme od začátku. V prvním poločase jsme se ujali vedení po nádherné samostatné akci Murdoca. U lajny obešel dva hráče, natlačil se do vápna a předložil míč uplně volnému Kuřeti. Kuře se nemýlil a my jsme vedli. Pak jsme si vytvořili ještě pár šancí bohužel žádnou jsme neproměnili a díky tomu narostla křídla soupeři. Začal perfektně pracovat s míčem a nám začalo být horko. Hra se trochu přitvrdila s sudí písknul několik faulů. Po jedné standartce soupeř vyrovnal. Trochu smolně doražená odražená střela od tyče do Litra a do brány. V druhém poločase jsme hru vyrovnali a dostali jsme se i do několika slibných příležitostí. Naše jarní trápení v zakončení nicméně trvalo. Aby toho nebylo málo přišla první Cermova hrůza. Litr si sice šáhnul na míč ale ten se dokutálel do branky. Podobná situace u druhé branky končila bohužel těsně mimo. Šanci perfektně připravil Krbec a zakončoval Murdoc. Cca 10 min před koncem jsme se rozhodli hrát v 5ti v poli. Zprvu se nám dařilo soupeře zatlačit. Do zakončení se dostal Kuře i Kadič. Ale obě střely šly nad. Když jsme soupeře mačkali že nevěděl co dřív zase nás řízul Cerm. Při snaze vytvořit přečíslení na vápně soupeře mu bek Vertiga chytil přihrávku a z brejku se nemýlil. Sice opět se štestím, ale gol to byl. Chvilku po tom Cerm připravil ještě třetí gol soupeře. kdyby se dneska hodnotilo 1-5 kdy 5 je nejhorší tak by si Cerm tu 5 vysloužil. V závěru jsme utkání alespon skorigovali. Lister vyzval Cerman a ten do prázdné skoroval. S výsledkem 4-2 se nám tak opět komplikuje situace v tabulce a my již nutně potřebujeme bodovat. 

Replacement vs Losers“B“ 4:5 (1:2)

17.4.2011 10:00
Štefánikova

sestava: Litr (24 Mate) - Mate, Cerm, Cvok, Murdoc (od 10), Charv, Krbec
goly: 2x Mate (Cerm), Murdoc (Cerm), Krbe (Cerm)
diváci: Welink

Po delší době utkání v kterém jsme měli problémy se sejít. Murdoca budil Cvok chvilku před výkopem, Dufini zaspal:), Kuře v Liberci....atd atd... Soupeřů se sešlo 2x víc než nás. Přesto všechno jsme hráli velice dobře. Hlavně ve předu jsme si tvořili velké množství šancí. Bohužel tím jak jsme se tlačili dopředu tak soupeř hrozil z brejků. Nicméně první gol dal po postupném útoku. Při přebírání hráčů zaspal Cerm a pak se přesouval ke špatnému hráči. Litr neměl šanci 0-1. Naše vyrovnání přišlo relativně brzy. Po jedné z špatných rozeher soupeřova golmana Mate zachytil udál dva kroky a trefil přesně k tyči. V době kdy náš tlak sílil udeřil zase soupeř. K čemu nám je že Cerm trefil břevno, Mate nastřelil soupeřova beka, Cvok místo střely po přečíslení nahraje golmanovi přímo do ruky, když si pak nepohlídáme jeden nahozenej míč a zase prohráváme. Mate vychladil bránění a Litr odvážně skočil soupeři pod nohy a odnesl si z toho tržnou ránu nad obočím. Takže ho Welink vzal autem do nemocnice a my dohrávali s Matem v bráně. Okamžitě jsme tak začali hrát v 5 v poli. I díky tomu soupeř poodskočil na 4:1 když jednou zapoměl míč Mate a jednou došlo k rychlému protiútoku. Nás to ovšem nepoložilo a stále jsme trpělivě čekali na goly. Které nakonec přišli. První snížil Murdoc poté co mu Cerm předložil před prázdnou. Pak dal gol Krbec. Dobře rozehranou situaci v 5 dokázal přesně zakončit, poté co vyvezl míč od rohu vápna a levou nohou prostřelil z boku vše. Asi 5 min před koncem vyrovnal mate. Dalekonosnou střelou. Při téhle střele udál velkou práci Charv, který skvěle zaclonil před golmanem soupeře. Když k tomu přičteme ještě neproměněnou 1000% šanci Cvoka, na kterého zívala prázdná brána po příhře od Krbce + jedno Cvokovo břevno a mnohé další dobré situace od ostatních, které neskočili v bráně, nemůžem se divit že zase skoroval soupeř. Na tenhle gol jsme již bohužel nestihli reagovat. Teda šance byla. Murdoc po brankové čáře strkal přes vápno krásně míč Krbcovi, ten ale bohužel nedal. Dneska do předu úžasnej zápas. Bohužel obrana trochu spala. Sem tam se stalo že soupeř prošel jak nůž máslem mezi obráncema. Do příště nesmí tak jednoduše projít:) Aneb rozkaz zněl jasně ten s míčem neprojde.  

Spartak vs Replacement 0:5 (0:0)

16.4.2011 8:00
nikde

Soupeř odhlásil soutež před jarní částí 

Replacement vs Crazy 5:3 (2:1)

9.4.2011 11:00
Štefánikova

sestava: Dufi (od 45 Litr) - Mate, Litr, Cvok, Murdoc - Cerm, Kuře - Charv, Krbec
goly: 2x Cerm (Cvok, Murdoc), Mate, Cvok (Kuře) Murdoc (Kuře)
diváci: Šaman, Welink, Lábus, malá dufínová:)))

Utkání kde jsme potřebovali nutně bodovat. Zároven souboj s týmem přímo ohroženým sestupem. Nečekalo nás tedy nic lehkého. Do zápasu jsme nastoupili zodpovědně. Obvyklé rychle inkasované goly byly pryč a my hráli parádně. Soupeř se k ničemu nedostával. Naopak my jsme si vytvářeli zajímavé příležitosti. Po jedné z nich Cerm s Cvokem využili přečíslení 2na 1 a po přesné narážečce se dostali sami před golmana. Kde Cvok nehamounil a vrátil před prázdnou bránu Cermovi, pro kterého to nebyl problém trefit. Pak jsme trochu polevili a soupeř ihned trestal. Litr si zahrával na beku, o míč přišel a bylo vyrovnáno. Pak Dufini pochytal několik nepříjemných střel. Z útlumu nás dostal až Mate. Na vlastní půlce vzal míč a protože se mu všichni rozestoupili došel skoro až na vápno soupeře a bodlem k tyči nás dostal opět do vedení. Do konce poločasu už to bylo spíš o poziční hře. My nechtěli inkasovat a Crazy nic nevymysleli. V druhé půlce se obraz hry moc neměnil. Dufini střely z dálky měl. Naše poziční hra byla neprostupná. Navíc z jednoho brejku dal gol Cvok. 1+1 dneska a Cvok tak nejplatnějším hráčem:). Za stavu 3-1 přišla naprostá ztráta koncentrace. Soupeř během minuty vyrovnal. Proč my si to jen tak pěkně umíme komplikovat. Najednou byl všude dřív, všude rychleji a měl spoustu šancí. Navíc po jednom zákroku ve vápně se lehce zranil Dufini. Po střetu se soupeřem tak musel odstoupit a zápas dochytával Litr. Hned na rozchytání na něj šel utočník soupeře sám. Klika pro nás že to chytil. Pak jsme se vzpamatovali. Na poslední dvě minuty jsme na hřiště poslali trochu kombinovanou sestavu. Výsledkem bylo že jsme si vytvořili uzemní převahu. Která vyvrcholila když Cerm nahrával na Kuřete. Bohužel silný vítr lehký míč soupeře vzal a místo příhry po zemi z toho byla vysoký nástřel na bránu. Golman soupeře ho vyrazil nad sebe kde znovu zaúřadoval vítr a míč zafouknul do brány. Haluz až na půdu ale gol tam byl. V ten moment jsme odkopávali a betonovali. Soupeř se snažil z poslendích sil něco vymyslet ale byli jsme to my kdo přidal gol. Kuře s Murdocem si rozehráli krátký aut u branky soupeře a společně dostali soupeře pod tlak. Nakonec volný míč Murdoc uklidil do šibenice. Dneska musím hodnotit že až na tu jednu zatracenou minutu jsme odehráli pěkné utkání 

Flamengo "C" vs Replacement 12:4 (4:0)

2.4.2011 10:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Cerm, Kadič, Murdoc - Charv, Krbec, Kuře
goly: 2x Cerm (Krbec), Murdoc (cerm), Charv (Kadič + Kuře)
diváci: Danča, Šaman, Wellink

Uvod jara nás zastihnul jako obvykle v totálním rozkladu. Ačkoliv jsme se sešli v slušném počtu což nebývalo na první zápasy zvykem, dokonce si po dlouhé době přišel zahrát i Kadič, herně jsme nestačili. Bylo vidět, že jsme se přes zimu nesešli na žádný trenink. V prvním poločase jsme do 3 minuty prohrávali již 2-0. Navíc nám vůbec nepřidalo, že jsme si nenahráli na dva metry a byli jsme líní udělat rychlejší pohyb. Do poločasu soupeř přidal po našich chybách ještě další dva goly. My jsme si vytvořili pár slibných šancí. Kuře si narazil s Krbcem a sám před golmanem bohužel nedal. Pak ještě Cerm po odražených balonech šel 2x sám. Jako obvykle nedal. V druhém poločase soupeř trochu polevil a my jsme se dostali naší zlepšenou hrou do kontaktu. Nejprve předvedli Kuře, Kadič a Charv co nám jde. Kuře zaběhl mezi beky, předal Kadičovi, ten z první předložil Charvovi a ten dal náš první jarní gól. Druhý gol dal Cerm po zmatkách ve vápně Flamenga. Na golu se hodně podílel Kadič i Krbec. První zpětnou příhrou dával Cermovi na vápno a druhý přihrál na gol a odclonil beky. Pak přišla dvouminutovka hrůzy. Soupeři se podařilo rozebrat totálně naši obranu a 4 slepenými góly definitivně rozhodl. My jsme si vzali time-out. Bohužel jsme jsme již nenašli dost fyzických ani psychických sil na zvrat nebo alespon na zdramatizování závěru utkání. Soupeř dával goly do prázdné a bylo jen otázkou kolik nám jich dá. My jsme jen korigovali z brejků. Pokud do příštího zápasu nastoupíme stejně vlažně jako do tohoto. Budeme mít vélké starosti.


Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie