zápasy sezóny 2009-2010


sezóna 2009-2010 - Podzim

 

Crazy vs Replacement 3:4 (1:2)

8.11.2009 08:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Cerm - Slezi, Slaveček, Murdoc, Charv, Kuře
goly: 2x Murdoc (Cerm, Kuře), 2x Slezi (Slaveček, Murdoc)
žk. Kuře

Již před zápasem jsme řešili drobné velké problémy. Neměli jsme golmana. Čili do branky musel Cerm. Bohužel s golmanem chyběli i rukavice. Navíc jsme nezačali vubec dobře a rychle jsme probhrávali. Po ztráte míče na středu hřiště Cerm nevychytal první solo nájezd. To ale bylo ze strany soupeře skoro vše v první pulce. Vyrovnání přišlo relativně brzo. Slaveček vystřelil celkem přesně. Golman soupeře musel zasahovat. K odraženému míči se dostal Slezi a pěknou ranou k tyči vyrovnal. Druhej gol přidal Murdoc velice povedenou střelou z levé strany na vzdálenější tyč. Pak se předvedl Cerm když dvakrát dobře zasáhl. V druhém poločase jsme vedení ještě navýšili. Kuře si dobře počkal a nahrál Murdocovi před prázdnou. Pak soupeř snížil. Náhodný brej dva na jednoho zahrál pěkně. Bohužel tohle snížení zanmenalo zkázu naší hry. Začali jsme se bát o výsledek. Bohužel se začaly kupit chyby. Po jedné z nich soupeř dokonce vyrovnal. Naštěstí v závěru utekl Murdoc se Slezim a dali vítezný gol. Slaveček to pak v hospodě komentoval" dali jsme jim čichnout k remíze a pak jsme je dorazili". závěrem musím říct že konec podzimu nebyl tak zlej:) 

Replacement vs Lotos All Blacks 4:0 (3:0)

7.11.2009 12:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Mate - Cerm, Slezi, Murdoc, Kuře, Charv
goly: 2 x Cerm (Mate), Charv (Slezi), Mate (Cerm)

S vědomím že musíme vyhrát jsme vstoupili do zápasu s Lotosem. A byl to vstup přímo raketový, Již v první minutě jsme vedli. Slezi nahrával a Charv před brankou tečoval přímo do sítě. Pak jsme mohli začít hrát naši hru. Soupeř se snažil rychle napadat, ale my se nedali a ještě do poločasu jsme přidali dva goly.První dal po rozehraném přímém kopu Mate. Druhej dal Cerm, když přešetl nahrávku golmana soupeře a sám si došel do prázdný branky. V druhém poločase jsme měli chvílema štestí. Soupeř hrál dobře přesto nedokázal skorovat. V cestě mu stála obrana a v bráně Mate. Výborně bránili i utočníci Kuře s Charvem. Poslední gol utkání dal Cerm. S Matem si rozehrál a pak postupoval neohroženě do brány. Vyhrál souboj na vápně a z boku prostřelil golmana, který spíše čekal příhru na zadní tyč, kde dobře stál Kuře. V utkání jsme měli jasně navrh, nicméně nesmíme usnout na vavřínech.  

Za 25 CheGuevara vs Replacement 2:7 (0:4)

1.11.2009 08:00
ZŠ Plotiště

sestava: Mate - Slezi, Murdoc, Cvok -Cerm, Charv, Kuře
goly: 3x Cvok (Cerm,Slezi,Charv),2x Charv (Cerm), Murdoc (Kuře), Cerm (zapsáno Murdocovi)
žk: Mate, Cvok

Zápas proti doposavad 1 týmu tabulky se nám povedl na výbornou. Od začátku utkání jsme vedli a soupeře deptali dobrou kombinační hrou. První gol dal Cvok. Po vybojovaném balonu mu Cerm prostrčil míč na pulce. Cvok udál několik dlouhých kroků a trefil šibenici.Soupeř hrál hrozně vklidu. Myslel si totiž, že nás přehraje časem jako to dělá běžně. My jsme si hráli furt to samý a pomalu přidávali goly.U branky kterou vstřelil Charv, přízemní ranou na levou tyč si bohužel nepamatujeme kdo mu nahrál. To ale není podstatné. Podstatné je že jsme vedli 2-0. Pak přidal gol Cerm. Vybojoval míč na soupeřově golmanovi, který neustále vybíhal, a přes celé trefil. Narozdíl od Sleziho, který posledně minul prázdnou bránu:). Poločas dovršil svým druhým golem Charv. Na ten mu přihrál Cerm podél vápna. A Charv mohl slavit. V poločase jsme si řekli že musíme hrát trpělivě. Soupeř postupně otevíral hru víc a víc. Což vedlo ke snížení. My jsme, ale goly přidávali taky. Cvok po spolupráci se Slezim dal svuj druhý gol. Murdoc po spolupráci s Kuřetem trefil prázdnou bránu, sice trochu haluzí, jako obvykle, ale trefil. Skore uzavřel Cvok. Když mu přihrál Charv. Cvok tak dovršil hattrick. Víc takových zápasů a budeme hrát v pohodě v horní pulce tabulky. Opět jsme ukázali že můžem porazit každého, nicméně prohrát taky.
 

Replacement vs Kanonýr 5:2 (3:0)

31.10.2009 10:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Mate- Cerm, Slezi, Kuře, Charv, Murdoc
Goly: 3x Murdoc (Cerm,Mate) Mate (Slezi), Charv (Cerm)

Do utkání jsme vstoupili s taktikou že budem hrát v klidu a v 5 v poli. Soupeř nám to ulehčil tím že skoro vubec nenapadal. My jsme kvalitní a klidnou rozehrou soupeře přečíslovali. V první pulce jsme dali tři goly. První vsítil Murdoc, když dorazil do brány Cermovu střelu s kterou měl keeper soupeře velké problémy. Další gol přidal Mate pěknou střelou z velké dálky. Třetí gol byl jak přes kopírák s prvním. Cerm střílí, Kuře nadskakuje a míči uhejbá, Charv prvním letošním golem zvyšuje na poločasových 3:0. Zápas jsme zcela kontrolovali a soupeř zaqčínal pomalu bejt otrávenej naší rozehrávkou. V druhé puly zvýšil Murdoc na 4:0 když prošel sám přes celé hříště. Pak se dostal ke slovu soupeř. Po jednom z rohu, které jsme de facto brnili v pohodě, skoroval. mate se sice snažil ale vypíchnout do zámezí, ale bezúspěšně. Celkem pohotovou dorážkou se prosadila hvězda soupeře Pavel Černý st.. ještě více na dostřel se přiblížili Kanonýři když Cerm špatně poradil Kuřeti co s míčem. černý vybídl ke skorování do prázdný svého spoluhráče. Pak ale dovršil hattrick Murdoc. Střelou z střední vzdálenosti houslama. Krásný zápas, krásný výsledek. Jen tak dál.  

Reds "C" vs Replacement 5:3 (2:0)

28.10.2009 9:00
ZŠ Plotiště

sestava: Mate - Bata, Slezi, Murdoc, Charv, Cvok
goly: Bata, Mate, Murdoc
žk: Mate
 

Replacement vs Cannibals 1:5 (0:0)

18.10.2009 13:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Dufi - Cvok, Slezi, Murdoc - Cerm, Kuře, Charv
goly: Murdoc (Kuře)

Naš druhé utkání tento den. První poločas se soupeř k ničemu nedostal. My drželi míč a vymejšleli kvalitní kombinace bohužel chybělo zakončení. V druhém poločase se soupeř ujal vedení trochu se štěstím po križné střele. Nám se podařilo vyrovnat ještě s větším štestím. Murdoc po rohu vystřelil a nechytatelnou střelou, kterou si golman sám srazil do brány když se pro ni ohejbal:) dal gol. Bohužel pak přišli nařadu brjky soupeře. My chtěli hrát moc dobředu a soupeř to trestal. Zase jsme to takticky nezvládli. Na závěr jsme zkusili hru v 5ti.. Celkem to šlo tři dobré střelecké příležitosti jsme vymysleli. Bohužel bez golu. Tesně před koncem pak soupeř ukořistil nepřesnou rozehrávku a ve dvou si vychutnal zaskakujícho golmana Cerma:))) Bohužel asi jsme doplatili na nedostatek sil v druhém poločase.  

U Dvora vs Replacement 7:4 (3:1)

18.10.2009 12:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Dufi - Slezi, Cvok, Murdoc - Cerm, Kuře, Charv
goly: 2x Cerm (Kuře), 2x Slezi (Cerm)

Do utkání jsme vstoupili velice špatně naši chybnou rozehrávku v uvodu soupeř okamžitě trestal golem. Bohužel podobný ráz měl i zbytek utkání. My se snažili hrát a protivník zasazoval jednu smrtelnou ránu za druhou. První 4 goly jsme soupeři vypracovali uplně sami. A bohužel zkušeně hrající tým U dvora si nás na dostřel nepustil. Náš první gol dal Cerm po spolupráci s Kuřetem. Druhý gol jsme dali po rohu když Slezi minul nahraný balon na nástřel a přes několik odrazů si pro něj došel Cerm a přehodil golmana. Třetí gol v síti soupeře zaznamenal Slezi když ho ke skorování míčem do uličky vyzval Cerm. A poslední gol dal Slezi po samostané akci přízemní střelou. Nutno dodat že jsme mohli dát mnohem víc golu. Charv trefil tyč, Cerm dvě. Několik šancí měl Cvok. Kuře dneska nechal střelecké kopačky doma a vymejšlel chujoviny. I soupeř se činil a tak měl spoustu práce i Dufini, který dnesak chytil několik jistých golu. Nakonec pěkný utkání se špatným výsledkem.  

Blasters vs Replacement 6:2 (3:1)

17.10.2009 10:00
Černožice

Dufi - Cerm, Litr, Kuře, Slaveček - Slezi, Murdoc, Cvok, Charv
goly: 2x Cerm (Slaveček)
ZK : Dufi

V utkání byl soupeř u všeho dřív. Vycházeli mu perfektně narážečky čímž docházelo k přečíslování naší obrany. My jsme si bohužel tolik šancí nevytvořili. Prostě nepovedený zápas. Nikomu to moc nešlo. Dva goly dal Cerm jak přes kopírák. Doleva nahoru po solo uniku. Do prvního ho poslal Slaveček krásnou přihrávkou. Druhej si Cerm vypracoval sám když v presingu ukořistil míč na posledním bekovi. Na tenhle zápas radši rychle zapomenout... 

Larvy/Aval vs Replacement 0:6 (0:5)

11.10.2009 11:00
Zš Štefánikova

sestava: Litr - Slezi, Murdoc, Cvok - Cerm, Kuře, Charv
goly: 2x Murdoc(Cerm, Slezi), 2x Kuře(Cerm, Slezi), Cerm (Kuře), Slezi (Kuře)

Do utkání jsme vlítli ve velkém stylu. Už od úvodu jsme šli do vedení. Cerm si vyměnil míč s bráchou a bezpečně skoroval. To bylo poprvé a naposled co trefil v zápase branku. Jinak mu to lítalo celý zápas dopr... Druhý gol přidal po chvilce Slezi po příhře dneska hodně produktivního Kuřete. Míč od lajny do středu a Slezi propálil vše. V prvním poločase se nám dařilo vypracovali jsme si množství šancí, které jsme i proměnovali. Po faulu na pulce hřště Kuře rychle rozehrál a společně s Cermem šli sami na brankáře. 3-0. Čtvrtý gol přidal Murdoc. Dostal míč sám před prázdnou bránu a kdyby nedal asi by to měl drahý. Do poločasu jsme stihli ještě 5 gol. Slezi výborně vysunul Kuře. Ten si s ledovým, klidem došel pro druhý gol dneska. Houslema prostřelil golmana. Po poločase jsme si vytvořili hodně šancí bohužel jsme proměnili jen jednu. Když Murdoc spolupracoval se Slezim a ranou k tyči skoroval. Utkání jsme vyhráli zaslouženě. Na soupeři bylo vidět že se teprve sehrává. Pozitivem je i vychytaná nula Litra. 

Replacement vs Repro "B" 8:4 (2:1)

10.10.2009 11:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Slezi, Murdoc, Cvok - Cerm, Kuře, Mate, Charv
goly: 3x Kuře (2x cerm, Mate), 2x Slezi (Litr, Cerm), Cerm (Kuře), Murdoc (Mate), Mate (Cerm)
ZK: Slezi

K utkání jsme se shcázeli jak šváby na pivo. První dorazil Mate, zase hodinu předem:). Ostatní dorazili víceméně pozdě několik minut po srazu. Nicméně i tak to bylo lepší než u soupeře ten se sešel ve 4 cca 5 minut před výkopem. Od počátku jsme věděli že musíme rychle rozdávat míče aby soupeř fizicky odpadl. Repro hrálo staticky ve 4 lidech před vlastní brankou. My jsme si vytvářeli hodně šancí ale nedařio se nám je proměnovat. Alespon ze začátku. První gol dal Kuře po příhře mateho. Levačkou otřel míč o protihráče a ten zapadl k tyči. Pak jsme ještě zvýšili utočné manévry. Výsledkem bylo pouze několik střel, které končili u golmana Repra. Bohužel Repro z jedné šance co mělo vyrovnalo. Dopustili jsme se bohužel chyb v rozehrávce. Křižný balon přes střed ukořistil soupeř a v uniku sám na Litra trochu se štestím skoroval. Cca v 22 minutě zafungovala spolupráce já na bráchu brácha na mě. Cerm a Kuře vymysleli vedoucí gol, když prvně jmenovaný skoroval. V druhém poločase už soupeř viditelně nemohl. A my přidávali goly. 3 dal Kuře když správně naběhl na zadní tyč. 4 dal Slezi po Litrově výhozu a dvou kličkách střelou na zadní tyč. Pak dokonal hattrick Kuře opět z prostoru před bránou. 6 gol přidal Mate. Zatáhl míč a před vápnem si narazil o Cerma, který mu vrátil míč do ideální střelecké pozice. 7 gol vypracoval Mate. Tak dlouho kličkoval přes všechny soupeře až dokličkoval na vápno. Následovala krásná přihrávka na Murdoca, který se zatím dobelhal k tyčce a opírajíc se o ni čekal na míč:). Poslední náš gol dal Slezi. Naběhl do volného prostoru, dostal míč a k tyči propálil golmana. Bohužel během této přestřelky jsme zapomínali chvílema bránit. A soupeř toho dokázal využívat ke korigování výsledku. Nakonec to byl celkově povedenej zápas. Víc takovejch a bude to fajn. 

Flamengo "C" vs Replacement 3:3 (2:1)

4.10.2009 13:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr- Cerm, Cvok, Murdoc - Slezi, Kuře, Charv
goly: Cerm, Kuře (Litr), Murdoc(Litr)

Již od začátku zápasu se hrálo v silném větru, který oběma stranám kazil kombinace. První se do vážnější šance dostalo Flamengo. Po rohovém kopu Litr musel na dvakrátvyrážet než míč definitivně odklidil Slezi. Bohužel ani toto varování nás perobudilo. Soupeř potrestal naše špatné přebírání hráčů v obraném postavení a dorážkou do prázdné se ujal vedení. Až po inkasovaném golu jsme se probudili. Začali jsme hrát to samé co včera proti Duaringu. Nabíhané přihrávky a rychlé kombinace. Hned jsme se pak dostali do šancí. Charv sám před bránou přestřelil. cermov střela byla zblokovaná. Slezi pálil mimo. Soupeř vycítil že jen bránit nemůže. A začal taky hrát. Dlouho se hrálo nahoru dolu ale bez větších šancí. Bohužel z jedné pološance jsme opět inkasovali. Cerm vytalčil soupeře až k rohu. utočník osupeře si nedál servítky a ansadil cermovi housličky a přihrál na nabíhajícího sopluhráče 2-0 pro flamengo. Jesště do poločasui se nám porařilo alespon snížit. Po dobrém presinku celé 4ky Cerm vypíchl míč golmanovi soupeře, který hodně podporoval utok, udál mu kličku a levačkou z pulky zakončil do odkryté brány 1-2 a Špás pískl pulku. Hned na uvod poločasu jsme bohužel nedokázali ubránit akci flamenga. Charv sice zblokoval střelu ale k oodraženému míči a pohotové dorážce se dostal soupeř a šťastnou střelou zvýšil náskok 1-3. Pak začala fungovat spolupráce C+C. Kuře si dvakrát slibně naběhl za obranu ale bohužel ani jednou neskorovl. Gol se mu podařilo dát až po kvalitním střídání a ještě kvalitnějším výhozu Litra. Výhoz přímo do běhu mezi beky. Kuře zachoval klidnou hlavu a s přehledem skoroval. K vyrovnání jsme se dostali 5 minut před koncem. Murdoc motal hlavu 3 protihráčům a zády k bráně v nouzi strrčil míč patou (když říkám strčil myslím postrčil..prostě šourák jak svině)... míč se k udivení všech dokutálel až za brankouvou čáru 3-3. Od té doby jsme hráli an remízu. Tu se nám podařilo udržet. Myslím že bod je zaslouženej pro obě strany.
 

Replacement vs Katastrofa RK 1:3 (1:1)

1.11.2009 12:00
Černožice

sestava: Bata- Slezi, Cerm, Charv, Kuře, Murdoc, Cvok
goly: Murdoc (Kuře)

Dohrávané utkání. Zase jsme museli hrát dva zápasy v řadě. Bohužel na tohle utkání se nemohl dostavit Mate. Přesto jsme měli v bráně dobrou náhradu. Chytat šel Bata. Od začátku jsme chtěli praktikovat to samé jako proti týmu Chegevara. Hrád se zajištěnou obranou a pomáhat si s golmanem. Bohužel se nám ale nepodařilo dát prví gol. Museli jsme tak hrát do plných. Soupeř vstřelil gl tak trochu z ničeho. Nepříjemná střela z dálky a dorážka. nám se podařilo vyrovnat po pěkné spolupráci Kuřete s Murdocem, těsně před poločasem. V druhé pulce se hrálo nahoru dolu. Cca 3 minuty před konce jsme se dostali pod obří tlak. Bohužel než jsme stihli dát timeout tak jsme inkasovali. Kuře špatně odkopl míč a z další dorážky jsme prohrávali. Během následného timeoutu jsme si řekli že to zkusíme srovnat. Bohužel hrubou chybu vyrovil Cerm. Jeho křižný pas okomentovala lavička jako naprosto nesmyslný. Z přečíslení jsme pak inkasovali a bylo po zápase. Během utkání jsme nehráli zas tak špatně bohužel se nám dařilo jen nastřelovat tyče. Soupeř výborně bránil. Příště musíme hrát efektivněji.  

Replacement vs Duaring HK 4:2 (1:0)

3.10.2009 11:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Dufi - Cvok, Cerm, Litr, Kuře - Mate, Murdoc, Slezi, Charv
goly: Kuře 3x (Cerm 2x, Litr), Cerm
ZK: CERM

K utkání jsme se po dlouhé době sešli ve větším potu. Dorazili i marodi. Hned od začátku jsme udávali tempo hry. Golové šance se množili. Cvok sám před golmanem trestuhodně zahodil. Cerm místo vyřešení situace 3 na 2 volil střelu, i když nahrávka se přímo nabízela. Naše první 4ka trochu v ofenzivní činnosti za slabší druhou zaostávala. Nedostávala se tolik do šancí. Nicméně bránila o to více spolehlivě. Na první gol jsme čekali do 24 minuty. Cerm obralkousek od pulky o míč pronikajícího utočníka soupeře a společne s Kuřetem vedli akci dva na jednoho. Cerm zase udál místo příhry stahovačku a z druhého doteu prostřelil bodlem k tyči i golmana. Z první pulce stojí ještě za zmínku Cermova žlutá karta. Utočník osupeře se okolo něj obtočil a Cerm ho stáhl za dres... Tfuj prasák. V první pulce podržel i Dufino. Několikrát pěkne vytáhl střelu ze střední vzdálenosti. V druhé pulce soupeř bleskove vyrovnal. cerm blbě bránil a byl z toho gol 1-1. Po té první čtyřka vymyslela několik pěkných situací ale gol se matemu a spol dát nepodařilo. V další střídání už jsme vedli. Cerm prostrčil housličkama na bráchu a Kuře jemným dotekem umístil míč k tyči. O chvilku později si svoji spolupráci zopakovali a Kuře trochu se stestím anpsal housle golmanovi. 3-1 a vypadalo to nadějně. Asi 7 minut před koncem začal soupeř hrát v 5ti. Bohužel se mu rychle podařilo snížit když trochu lacinou střelu z uhlu Dufi neudržel. Ještě jendou nám zatrnulo když soupeř nebezpečně vypálil a dufi lovil míč všude možně. Ale měl ho. Při soupeřově hře bez golmana jsem se dostali do několika střel když jsme vypíchli míč. Jednu takovou střelu řešil 5 poslední hráč soupeře rukou mimo vápno. Následovala červená karta a náš přímák. K rozehráníí se postavil mate. nahrál litrovi, který řes vápno strčil míč na kuře. A kuře dneska již po 3 rozvlnil sít. První výhra v této sezoně se rodila težko ale máme ji. + Je to po xx zápasech náš bodoví zisk. Předchozí body si už ani nepamatujem. 

Replacement vs 1. RSC 2:3 (1:1)

6.9.2009 11:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Dufi - Mate, Cvok, Murdoc -Slezi, Kure, Charv
goly: Mate 2x

Do utkání jsme vstoupili aktivně. Hned ze začátku jsme měli několik golovek. Bohužel jsme proměnili jen tu první. Mate si vyměnil míč se Slezim a v pohodě skoroval. Pak jsme v pohodě kontrolovali vývoj hry. Kvalitními přihrávkami a pohybem jsme soupeře k ničemu nepouštěli. Chvilku před koncem poločasu jsme bohužel podcenili jeden dlouhý nákop a bylo to 1:1. V uvodu druhé pule se dostalo RSC do vedení. Dufino vybehl proti protihráči a dostal se s ním do šprajcu. Ten bohužel prohrál a míč se dokutálel do brány. Od tý doby RSC bránilo a my neuspěšně dobývali. Vrchol zkázy přišel když Kuře špatně rozehrál aut a z brejku se Zizu podruhé v utkání nemýlil. Tesně před koncem jsme ještě snžili když Mate propálil vše. Bohuže na vyrovnání to nestačilo. Takže nadále čekáme na první výhru. 

Replacement vs TMF Lvi 0:9 (0:4)

30.8.2009 09:00
ZŠ Štefánikova

Dufi - Cvok,Murdoc,Sláveček,Litr - Slezi,Tada,Charv

Utkání které se vysloveně nepovedlo. Nebyli jsme si shopni 2x v řadě nahrát. Dosta k tomu přidal i velmi kvalitní soupeř. Bohužel v první pulce jsme prohrávali rychle o 4 goly a ještě po hrubých chybách v rozehře. V druhém poločase už si soupeř dál co chtěl. Prostě jsme odešli:/. Musíme do příštích zápasů vše zlepšit. Taky doufáme v brzký návrat marodů (Cerm, Kuře, Jagy) a zapojení všech hráčů.

sezóna 2009-2010 - Jaro

 

Replacement vs Lotos All Blacks 5:0 (0:0)

26.6.2010 10:00
ZŠ Štefánikova

Soupeř se odhlásil ze souteže v pulce jara 

Replacement vs Za 25 CheGuevara 0:1 (0:0)

13.6.2010 08:00
ZŠ Štefánikova

Vzhledem k problémům se sestavou to dopadlo takhle:) 

Kanonýr vs Replacement 2:2 (1:2)

12.6.2010 10:00
ZŠ Štefánikova

Sestava: Litr-Mate,Cvok-Charv,Roud,Dufi
Góly: 2x Mate


Na zápas jsme se sešli ve velmi ořezané sestavě. Cvoky ještě dovedl kamaráda, který nás jak se ukázalo nakonec zachránil od kontumace, protože Dufi jaksi zapomněl na zápas a dorazil 10 minut před koncem utkání. Soupeř hrál ten den už druhý zápas a bylo to na hře vidět. My jsme nikam nespěchali, a když to šlo, drželi míč na našich kopačkách a odpočívali, přeci jen v tomto počasí na umělé trávě a bez střídání to není to pravé . Ani jeden tým se nikam nehrnul a tak se většinou hra přesouvala ze strany na stranu velmi pomalu…První gól padl po skvělé spolupráce Charv + Mate, když si Mate narazil s Charvem a s přehledem poslal míč k dolní levé tyči. Bohužel pro nás po chvíli Cvoky fauloval ve vápně a rozhodčí zapískal penaltu, kterou soupeř proměnil. Asi 8 minut před koncem prvního poločasu Mate prostřelil k tyči soupeřova gólmana znovu a ujali jsme se úzkého vedení 2:1. Do konce poločasu se nic výjimečného nestalo, vše co šlo na Litra tak zlikvidoval a žádný únik se nekonal. Na druhé straně jsme se my o nic nesnažili a šetřili síly. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako ten první, žádné rychlé akce až na jednu kdy byl Mate faulován dvěma protihráči a ti při nájezdu sami na Litra skórovali. Ke konci utkání bohužel rozhodčí asi zapomněl píšťalku a tak to taky vypadalo…Soupeř nic nepředvedl a naše sestava byla žalostná, škoda těchto bodů, které bychom jistě získali, pokud se budeme scházet na zápas alespoň v 7 lidech. 

Replacement vs Crazy 8:3 (5:0)

30.5.2010 11:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Mate - Cerm, Krbec, Dufi
góly: 3x Cerm (Mate, Murdoc), 3x Murdoc (Dufi, Krbec, Mate), Cvok (Dufi), Mate (Cerm)

Před utkáním jsme měli slušnou čekačku. Měli jsme hrát již druhý zápas. Bohužel nebo naštěstí soupeř prvního utkání nedorazil a my tak byli nažhaveni na tenhle zápas. Hned po rozehrávce soupeře cca tak možná 5s Cerm ukořistil míč a s přehledem skoroval.Tento gól byl jubilejní stý v sezoně. Neuběhlo ani 5 minut a Cerm přidal další gol. Poté co si vyměnil míč s Matem poslal bodílkem k tyči. DO 10 minuty Cerm dokompletoval hattrick. Tentokráte po příhře Murdoca. Do poločasu ještě dvakrát skoroval Murdoc. Na první gol mu přihrál Dufino, na druhej Krbc. Soupeř byl od zhačátku zaskočený a v první pulce nic nevymyslel. Občasné střely z dálky Litr nebo jeho tyče s přehledem chytali. V druhé půlce už jsme nehráli tak soustředěně. Hra byla nahoru dolů. My jsme svoje šance více méně proměňovali soupeře vychytal Litr (prej za pomocí schopností Jedi). Hru jsme se snažili kontrolovat i když nám to občas moc nešlo. Cerm musí dříve nahrávat, Murdoc se vracet a Krbec trefovat míč:). Přesto všechno jsme přidali další goly. Většinou z přečíslení. Murdoc dokončil hattrick. Se nám hoch nák rozstřílel. Cvok dal gol na několikátou dorážku. Mate zase vyškolil všechny a vklidu zastavil míš na brankové čáře. Jen Dufi se netrefil. Škoda šance měl. Díky tomuto vítězství jsme definitivně zachránění a zbylé zápasy si můžeme v klidu zahrát fotbal bez nervů.  

Replacement vs Reds "C" 5:0 (0:0)

30.5.2010 09:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Cerm, Murdoc, Cvok - Mate, Dufi, Krbec

Soupeř se nedostavil k utkání snadné body pro nás. 

Cannibals vs Replacement 4:3 (2:2)

29.5.2010 08:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Murdoc, Cvok, Cerm - Kuře, Dufi, Krbec
goly: Krbec (Kuře), Cerm (Cvok), Murdoc (Litr)

Bohužel totálně nezvládnuté utkání. Na výkon z Blasters jsme totálně rezignovali. Sice jsme se dostali do vedení, když Kuře rozehrál rychle aut a Krbec dal další svuj letošní gol. Pak jsme ale vyklidili pole. Kuře trochu pozapoměl bránit a aut soupeře končí vyrovnáním na 1:1. Pak propadnul Cerm a i přes rychlé zastoupení Cvokem svou chybu umocnil když se nestáhnul 2:1. Pak Cerm značně nabroušen se obtočil kolem posledního beka a vyrovnal. Do druhé pulky jsme chtěli zlepšit pohyb a přesnost příhry. Bohužel zlepšení nepřišlo. Naneštěstí pro nás soupeř po kolmé přihrávce se dostal zase do vedení. Ještě jednou jsme vyrovnali. Murdoc po individuální akci vyrovnal. Poslední hřebíček do naší rakve dal Cerm. Dlouhý vyhozený balon lehce tečoval a napsal Litrovi pěkné housličky. Do konce utkání jsme se již nezmohli na zvrat. Zítra se musíme zvednout.  

Replacement vs Blasters 6:4 (1:4)

22.5.2010 09:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Slaveček, Cvok, Murdoc - Cerm, Kuře, Krbec
góly: 3x Cerm (Krbec, Murdoc), Slaveček (Cerm), Kuře (Cerm), Krbec (Cerm)

Utkání jsme nezačali nejlépe hned od začátku jsme prohrávali když se z brejku trefil supeř přesně k tyči. Druhý gol na sebe nenechal dlouho čekat po rozehraném autu a prudké střele, kterou Litr vyrazil,se mezi dvěma obránci prosmíkl útočník soupeře a trefil přesně. Pak jsme se dostali ke slovu my. Slaveček hlavou sebral vysoký nahozený míč směrem k Cermovi. Cerm hned z první vrátil Slavečkovi do běhu a ten prudkou křižnou střelou snížil. Do poločasu jsme už nic nevymysleli. Naopak soupeř stihl ještě ze dvou šancí skorovat. Poločasové 1-4 bylo hrozivé. V druhé půlce jsme konečně začli hrát to co umíme. Rychlé výměny míče a dobrý pohyb. Najednou nás bylo plné hřiště. Měli jsme štěstí že se nám porařilo rychle snížit. Cerm ukořistil míč a dával Krbcovi před prázdnou. Krbec ale gol dát ještě nechtěl a míč vrátil (dost nečekaně). Cerm však v krkolomné pozici nezaváhal. Kontaktní gól dal Krbec, tentokráte přihrávkou před prázdnou nepohrdnul. Soupeř byl již značně nervózní a kazil i lehké přihrávky. Po jedné takové vyrazil Cerm z půlky uplně sám na golmana, když míč získal Murdoc. Cerm měl mraky času a trefil přesně. Další gol přidal po bratrské spolupráci Kuře. Nakonec to byl vítězný gol. Soupeřpak začal hrát v 5 lidech v poli. Naší obranu dirigoval z lajny odpočívající Cerm. Kuře výborně uběhal na špici. Cvok ho kvalitně doplňoval zprava, Murdoc zleva a Slaveček čistil vápno. Naše skvělá obrana nutila soupeře k střelám z dálky které byli značně nepřesné. Po prostřídání se do hry dostal i Cerm. Díky kvalitnímu napadání jsme se dostali do několika slibných šancí. Jednu z nich proměnil Cerm, když šel jak buldok s míčem až do brány i přes několik faulů. Které sudí ocenil žlutou kartou pro soupeře. Za výkon v druhé půlce si všichni zaslouží velký dík za bojovnost. Soupeře jsme prostě přehráli.  

Repro "B" vs Replacement 6:3 (4:2)

16.5.2010 12:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Dufi (od 25 Cerm) - Murdoc, Cvok, Slezi, Cerm (od 25 Dufi) - Kuře, Krbec, Litr
goly: 2x Kuře, Dufi (Kuře)
Žk : Kuře

Další nepovedené utkání ve výsledku přestože prvních 10 minut vypadalo na jasné utkání pro nás. Soupeř ze začátku nevěděl co má dělat. Rychlé přihrávky, pohyb, a kvalitní kombinace. Soupeř nestíhal. Dali jsme gol když se z dorážky trefil Kuře přesně do šibenice. Pak jako by se zápas otočil o 360 stupňů. Soupeř z náhodného brejku vyrovnal a my se rozsypali. Další gol jsme dostali během chvilky. Nepřesná rozehra byla krutě potrestána. Pak sice ještě Kuře vyrovnal ale to bylo z naší strany pro dnešek věe. DO poločasu jsme inkasovali ještě dvakrát. V druhé pulce jsme hráli furt v 5ti. Výsledkem bylo několik našich střel mimo, dva inkasované goly přes celé a jedna naše golová dorážka. Hodně jsme si tímto zápasem zkomplikovali postavení v tabulce. Ještě nás čeká místo poklidného konce těžká práce.  

Replacement vs Flamengo "C" 3:4 (1:1)

15.5.2010 10:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Dufi - Slezi, Cvok, Murdoc - Mate (od 15min), Cerm, Krbec, Kuře
goly: Krbec (Mate), Cerm, Kuře (Mate)

K utkání jsme se sešli v hojném počtu. Po domluvě šel do branky Dufino. Na to jak dlouho nechytal zachytal dobrej zápas, častokrát podržel. Bohužel goly co jsme dostali jsme si dali de facto sami (cerm dvakrát nešťastně tečoval, murdoc nahrává patičkou před brankou, a cerm neumí bránit). Naše goly dali Krbec když na brankové čáře čaroval až vyčaroval gol. Cerm poté co ukořistil míč na soupeřově golmanovi (supeř hrál celý zápas v 5 v poli), Kuře na 3:2 v té chvíly po krásné akci Mateho. Bohužel jak bylo již popsáno dneska si dal dva vlastnáky Cerm... proklaté teče.  

Duaring HK vs Replacement 8:3 (3:1)

2.5.2010 11:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Litr - Slezi, Cvok, Murdoc - Krbec, Luka, Kuře
fans: Alless
goly: Luka, Krbec, Slezi

Utkání k němuž se nemohli či z neznámých důvodů nedostavili někteří naši hráči, ale zároveň se vrátila jedna z dávných opor Luka se našemu týmu nevydařilo. Soupeř se dostal po našich individuálních chybách do vedení, které po celý zápas udržoval z brejkových situací a přečíslení. Za nás se trefili oba navrátilci z poslední doby. Jak Krbec tak Luka třetí gol dal Slezi. I když podle jeho slov se nemůže stále dostal do ideální střelecké formy. V utkání nám chyběla střelba, tlačit míč až do prázdné není ideální cesta k vítězství. Bohužel naše obrana jak je poslední dobou zvykem zase měla otevřené dveře.Kdž k tomu přičtem další vlastnák Cvoka je z toho vysoká prohra... Hold musíme koukat dopředu k dalším zápasům a poučit se z chyb... 

Replacement vs Larvy/Aval 7:1 (4:0)

18.4.2010 14:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Cerm - Slezi, Murdoc, Cvok - Kuře, Krbec,Charv
diváci: Danča, Alless
goly: 3x Cerm (2x Kuře, Slezi), 2x Krbec (2x Slezi), Charv (Cerm),Kuře (Cerm)

Již před utkáním jsme museli řešit sestavu. Sice nás bylo víc než normálně dokonce se po třech letech vrátil Krbec z Anglie.Ale před zápasem se omluvil Toša. Takže nebyl rázem golman. DO brány tak musel letos již po druhé Cerm. Do utkání jsme vstoupili v pohodě, hned ze začátku se podařila spolupráce mezi Slezim a Krbcem. Krbec ukázal že se v Anglii pilně připravoval a dal gol patičkou. Další goly na sebe nenechali dlouho čekat. Nejprve Cerm po rozehraném rohu nastřelil tyč a soupeřův golman si míč srazil do brány. Poté přidal druhý gol Krbec když doklepnul Sleziho střelu. Do poločasu ještě skóroval Kuře. Jak jinak než po bratrské spolupráci. Naše obrana v první pulce fungovala výborně. Cerm nemusel zasahovat. V druhé pulce tu bylo trochu horší ale i tak jsme vývoj hry kontrolovali. Cerm stihnul dokončit hattrick a ještě nastřelit Charva od kterého se míč odrazil k překvapení všech do sítě. Golů mohlo bít i více ale jsme rádi za těch 7 a další tři body k záchraně. 

Katastrofa RK vs Replacement 0:0 (0:0)

17.4.2010 14:00
Rychnov

Nejdřív nebylo hřiště, pak termíny. Nakonec 0:0.) 

1. RSC vs Replacement 2:6 (0:2)

11.4.2010 11:00
ZŠ Plotíště

sestava: Mate - Cerm, Cvok, Kuře, Murdoc
goly: 3x Cerm (2x Mate), Cvok (Murdoc), Kuře (Cerm), Murdoc (Kuře)

Zase v 5ti ale s lepším výsledkem. Celé utkání jsme byli lepší. Na první gol jsme se, ale načekali až na konec první pule. Po skvělém presu Cvok vybojoval míč a Murdoc si narazil s Kuřetem a skoroval.Pak Cerm zkoušel lobovat z pulky golmana a byla z toho jen tyč. Následný aut špatně rozehrál soupeřův golman a Cerm se štestím o tyč dal gol z pulky. V druhé pulce už jsme si dělali co jsme chtěli. Nejprve Cerm karate stylem skoroval po výhozu Mateho. Pak Kuře dal gol po narážečce já na bráchu brácha na mě. Pak jsme trochu zaspali a soupeř snížil. Poté nastal festival zahozených šancí. Kuře a Cvok se předháněli kdo zahodí větší šanci. Zprvu vel Kuře, když netrefil z malého vápna prázdnou bránu po výborné přihrávce Murdoca. Nakonec ale suvereně vyhrál Cvok (sorry Cvoky:)) Kuře mu přistrčil ani ne pulmetru před prázdnou a Cvoky dokázal trefit břevno. V závěru zápasu Cerm uzavřel hattrick. Poslední slovo měl soupeř. Zizu potáhl míč přes celé a perfektně trefil k tyči.  

Replacement vs U Dvora 6:8 (3:3)

10.4.2010 11:00
ZŠ Štefánikova

sestava: Mate- Cerm, Cvok, Kuře, Slezi
goly: 2x Cerm(Slezi,Kuře), 2x Slezi(Cerm), 2x Cvok(Cerm, Slezi)

K utkání jsme nastoupili pouze s 5 hráči. Podle toho zápas vypadal. My jsme se snažili bránit a vyráželi jsme k protiútokům. Bohužel naše obrana byla totálně děravá. Po většinou šli dva až tři hráči na osamoceného Mateho. Přesto všechno jsme dokázali skoro až do konce držet se soupeřem krok. Vždy se nám podařilo vyrovnat. Nedokázali jsme reagovat až na poslední dva goly. Náš první gol dal Slezi když zachytil špatnou přihrávku soupeřova golmana a přeloboval ho. Další dva goly dal Cerm. Oba z bezprostřední blízkosti. První mu připravil Slezi druhej Kuře. Další gol dal po přečíslení tři na dva Slezi. Pak přišli Cvokovi chvíle. Dostal se do několika šancí a dvě i s přispěním obrany soupeře proměnil. Bohužel pro něj do zápisu o utkání mu sudí napsal jen gol jeden (jeden přidal Cermovi). V závěru se hrálo nahoru dolu. Nikdo nebránil a jedno přečíslení stíhalo druhé. My jsme bohužel nebyli v zakončení tak důrazní a proto jsme prohráli.  

TMF Lvi vs Replacement 1:3 (0:2)

3.4.2010 10:00
ZŠ Plotiště

sestava: Mate - Charv, Cerm, Kuře, Murdoc, Slezi
diváci: Danča, Jagy
goly: Charv (as. Cerm), Kuře (Cerm), Murdoc (Cerm)
žk. Slezi

V Plotištích se nám daří sebrali jsme body dalšímu týmu který si brousí zuby na postup. V utkání jsme mohli jen získat. Od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu. Soupeř dobře kombinoval, my naopak využívali sebemenšího zaváhání a trestali jsme. Teda alespon v první pulce. První gol se zrodil když Mate super výkopem našel Cerman který dobře zaběhl a nebyl hlídán. Cerm hlavou přistrčil Charvovi a ten zkušeně trefil. Druhý gol jsme přidali když soupeř špatně střídal. Mate zhatil šanci a najednou všichni 4 soupeři šli střídat. Směrem k pulce už vybíhal Cerm. Mate perfektně založil utok a Cerm nahrál Kuřeti. Kuře pak přehodil padajícího golmana. Do poločasu nás Lvi trochu přitlačili. Naštěstí vše podstatné Mate pochytal. A nepříjemné standartky končili mimo. V druhé pulce se obraz hry trochu změnil. My více drželi míč a soupeř trochu upadal do deprese. Jeho napadání bylo neúčinné.A díky oknům, která vznikala v jeho obraně jsme se dostávali do šancí. Jeden z brejků proměnil Murdoc. Bohužel ihned vzápětí propadnul Kuře. A soupeř snížil. Víc našetěstí nezvládl. My jsme závěr utkání pohlídali. Naopak jsme mohli přidat další goly. Cerm netrefil uplně prázdnou bránu. Z další šance Cerm místo příhry Slezimu radši přestřelil:) Vstup do jarní části sezony tedy parádní. Uvidíme jak to pujde dál.


Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie