zápasy sezóny 2008-2009


sezóna 2008-2009 - Podzim

 

Replacement vs PIVRNCI HK 2:3 (0:3)

2.5.2009 15:00
Sever

sestava: Litr - Murdoc, Cvok, Cerm - Slezi, Kuře, Kadič, Charv, Tada
goly : Slezi, Tada

Utkání se dohrávalo v jarní části. BOhužel se nám nepodařilo zachytit uvod utkání. Soupeř hrál v 5 lidech na vlastním vápně což nám absolutně nevyhovovalo. Při snaze o dobejvání branky jsme urobyli nekolik hrubých chyb v rozehrávce což Pivrnci s přehledem potrestali. Jedním golovým brejkem a pak dvěma střelama přžes pulku do prázdné. Tím jejich veškerá snaha hrát fotbal skončila. V druhé pulce už snad za pulku vylezli jen dlouhým výhozem a při případném rohu, když litr vyrazil nastřelované balony. Doplácíme na to že neumíme promenovat šance. V tomhle zápase jich v druhém poločase bylo mnoho. Z veškeré snahy byly jen dva goly. První dal Slezi snad až po 3 dorážce. Druhý Tada nekompromisní dorážkou do šibenice někde z penalty. Víc jsme nezvládli. S výsledkem nemůžem bejt spokojeni.  

Replacement vs Frantic "B" 2:9 (0:4)

16.11 15:00
Sever

sestava: Litr - Slezi,Cvok,Dufi,Charv,Murdoc,Kuře
goly: Charv, Murdoc

 

U Dvora vs Replacement 7:4 (2:2)

09.11 13:00
Sever

sestava: Dufi - Kuře, Slezi, Murdoc, Mate, Charv
goly: 2x Murdoc, Mate, Slezi
ČK: Mate
diváci: Cerm (berle)

V utkání jsme vedli, pak přišel faul ve vápně soupeře který sudí vubec nepískl a udělil Matemu ČK za následný komentář. Tím bylo po zápase, v 5 proti tak silnému soupeři se hrálo strašně špatně. Ačkoliv jsme dlouho drželi krok nakonec se radoval soupeř.  

Replacement vs LUNAPARK HK 4:6 (2:3)

08.11 12:00
Sever

sestava: Dufi - Cerm, Slezi, Kuře, Murdoc, Charv, Mate
goly: 3x Slezi (2xCerm), Kuře
Žk: Mate

V utkání jsme dlouho vedli. První gol dal Slezi po rozehraném rohu Cermem. Pak soupeř taky po rohu vyrovnal, Charv blbě zašlápl lajnu. Naše odpověď byla blesková. Cerm přes narážečku s Kuřetem nahrál před prázdnou Slezimu. Pak přišli kruté chvíle. Nejprve se zranil Cerm a přišel tak o zbytek podzimu. Poté jako kdybychom nevěděli co hrát jsme dvakrát inkasovali. V druhém poločase se nám povedlo vyrovnat na 4:4 ale místo toho abychom soupeře dorazili jsme si nechali v posledních dvou minutách dát dva fíky.  

Replacement vs WHITE BROTHERS 0:4 (0:1)

01.11 08:00
Tyl

sestava: Litr - Slezi,Mate,Cerm,Charv,Murdoc,Kuře,Dufi
 

BLACK STARS HK vs Replacement 2:1 (0:0)

28.10 13:00
Sever

sestava: Litr - Slezi,Cerm,Kuře,Mate,Charv,Murdoc,Dufi,Cvok
gol:cerm

 

Replacement vs INFARKT KLUB HK 2:3 (0:1)

19.10 09:00
Sever

sestava: Litr - Cerm,Kadič,Charv,Kuře,Cvok,Slezi,Murdoc,Dufi
goly: 2xSlezi 

Replacement vs SNAKES TEAM"B"HK 2:5 (0:5)

28.3.2009 08:00
Sever

sestava: Dufi - Murdoc, Cvok, Litr - Cerm, Kuře, Kadič, Charv
goly : Cerm, Kadič (a.Cerm)

Do zápasu jsme vstoupili svižne. Po pul roce nekopání jsme se dokázali dobře pohybovat. První gol jsme inkasovali v 13 minutě po trochu štastné střele soupeře. Bohužel nás to trochu položilo a behem dalších 7 minut jsme dostali další 4 goly. Vetšinou po hrubých chybách v obraně nebo v rozehrávce. Bohužel naše šance v prvním poločase nebyli využity. Takže první poločas skončil debaklem. V druhé pulce soupeř trochu polevil v koncerntraci a my jsme toho využili ke snížení. Nejprve Cerm a poté Kadič.Víc jsme nezvládli:/ Utkání se dá hodnotit pozitivně všichni dřeli. Soupeř byl ale lepší. Na jaře mu to vrátíme.  

Replacement vs Plačice 2:3 (1:2)

05.10 13:00
Sever

sestava: Mate - Slezi, Murdoc, Cvok- Kuře, Charv, Cerm
gol:Mate, Cerm (Mate)

Utkání nabité od začátku. Oba týmy hráli velmi dobře. Nejprve jsme byli lepší my pak za to vzal Blaža se Slavou a my se nedostali za pulku. Přesto vítězný gol dal soupeř až v poslední vteřině utkání. Za nás skoroval Mate když prostřelil z pulky golmana Plačic. Druhej přidal Cerm když zahrál na housličky po příhře od Mateho do brejku.  

FOMA/LAVINA HK vs Replacement 5:3 (2:1)

04.10 10:00
Sever

sestava:Mate - Cvok, Slezi, Cerm, Kuře, Charv, Jagy,
goly: Cerm, Mate, Charv

V celku vyrovnaný zápas. Soupeř ale dokázal svoje šance proměnit. Kdyžto my jsme byli většinou v zakončení nepřesní.  

Replacement vs XXL 4:5 (1:3)

21.09.2008 10:00
Sever

sestava:Litr - Slezi,Cerm,Kuře,Mate,Jagy,Murdoc,Charv
goly: 2x Slezi, Jagy, Cerm 

Senior Stapaz "B" vs Replacement 2:1 (1:1)

20.09.2008 13:00
Sever

sestava:Litr - Slezi,Cerm,Kuře,Mate,Charv,Jagy,Murdoc
goly: Kuře

 

Replacement vs Hurikan Černožice 1:8 (0:4)

07.09.2008 11:00
Sever

sestava:Litr-Cerm,Kuře,Murdoc,Cvok,Dufi,Charv,Mate

Strašný výkend se skore 1:16.. Asi na to dlouho nezapomeneme. Hurikán byl u všeho dřív. Všude byl durazněji. Všechno mu tam padalo.  

CK Fugas vs Replacement 8:0 (3:0)

06.09.2008 11:00
Sever

sestava: Litr-Cerm,Mate,Kuře,Cvok,Murdoc,Charv


Zápas s nám dobře známým Fugasem. Vždy když jsme proti němu hráli dokázali jsme hrát vyrovnaně. Bohužel tohle utkání statistiku nepotvrdilo. Vyhořeli jsme na plné čáře. Největší problém nám dálo ubránit soupeřovi přechody 1 na 1. Individuální kvalita útočníků Fugas byla mnohem vyšší než našich beků.  

Replacement vs BREJK HK 3:3 (1:2)

30.08.2008 13:00
Sever

sestava:Litr - Slezi, Cerm,Kuře,Murdoc,Charv,Jagy,Cvok,Mate
goly:Kuře, Slezi, Toša
žk. Jagy

První zápas v okresním přeboru. Od zápasu jsme si hodně slibovali. Nakonec jsme uhráli náš první bod. Bohužel na dlouho poslední. Soupeř nám předvedl jak málo máme zkušeností. Přehrál nás hlavně po taktické stránce. Z minima vitěžil maximum.

sezóna 2008-2009 - Jaro

 

Replacement vs PIVRNCI HK 1:5 (0:0)

27.6.2009 10:00
Sever

sestava: Dufi-Cerm, CHarv - Kuře, Tada
goly: Cerm (přimak)

Do posledního zápasu v OP jsme nastoupili s okleštěnou sestavou. Utkání jsme pojali spíš jako přípravu na příští sezonu:) První poločas byl vynikající. Vytvořili jsme dsi dost brankových příležitostí. Soupeř taky něco měl ale my byli nebezpečnější. Škoda toho mizernýho zakončení. Musíme potrénovat. V druhé pulce jsme chtěli chrát v pohodě a v klidu si vyměnovt balony. Bohužel s ubejvajícíma silama jsme začali kazit i rozehru. Po serii šancí soupeře se nám uklidnující rozehra nepovedla. Dufi špatně přihrál obsazenému Kuřeti, který neměl šanci. Utočník soupeře pak udělal kličku i Dufinimu. To bylo asi tak 10 minut před koncem. Pak jsme hru trocu otevřeli, vytvořili si další tři nebo 4 golovky. Ale gola dal soupeř. Kdy přečetl rozehrávku jinak skvěle hrajícího Charva a v přečíslení 2 na Dufiho trestal. Další gol si nepamatuju ale byl hned po tom druhým:) zase náká špatná rozehra. 2 minut před koncem jsme s přímáku za ruku soupeřova golmana mimo vápno snížili. Dufi před zápasem říkal že na penaltu nebo peknej přímák pujde. Když jsme mu to umožnili tak řekl že radši ne že to není ideální pozice. K míči se postavil Cerm a mezi golmanem a zdí skoroval. 4 gol v naší síti jde na Cerma. Který už totálně nezvládal bránit. Musí potrénovat fizičku. 5 gol 20 sekund před koncem už byl totální bezmoc naše. Zase jsme endokázali pekně rozehrané utkání dotáhnout. Všichni na hřišti odevzdali maximum. Kdybychom proměnili některé naše šance mohlo se utkání odvíjet jinak. Takhle jsme ukončili naše působení v OP a tešíme se n příští rok že vyhrajem vícekrát:) 

Frantic "B" vs Replacement 5:2 (3:1)

20.6.2009 08:00
Sever

sestava: Dufi-Cerm,Murdoc,Litr,Kadic - Slezi, Kure, Charv
goly: Kuře( Kadič), Cerm (Murdoc)

Zápas se nám bohužel vubec nevydařil. Soupeř byl hratelnej. Bohužel blbé chyby v obraně znamenaly laciné goly v naší síti. První přišel po špatném střídání. Pi rohu soupeře nebudeme střídat (že Cerme). A následném nedostatečném obraném postavení, prostě se to nestihlo postavit a volný hráč na zadní tyči střílel do prázdný. Druhej gol přišel v zápětí. Charvovi lehce odskčil míč při zpracování a bylo zle. Hned u něj byl soupeř a propálil Dufina (housle 1). Pak se nám povedlo snížit. cerm na pulce poslal Murdoca, který míč zatáhl a vrátil ho někam na vápno Cermovi,který v pohodě pozemi k tyči skoroval. Bohužel jsme slibnej výsledek neudrželi do poločasu. tesne před koncem prošel jeden z utočníku podél lajny snad kolem 3 hráčů a houslema prostrčil do sítě. Haluz:/. V druhé pulce se dařilo ještě méně. Vubec nic nevyházelo. slezi 2x sám před golmanem nedal. Hráli jsme hrozně staticky. Přesto jsme z jedné rychlejší akce snížili. Kadič vysunul Kuře. A Kuře na dvakrát skorovalo. Hned potom jsme inkasovali. Cerm pitomě bránil a bylo zle. Dufi sice vybehl ale i přesto míč končí v síti. Tesně před koncem jsme zkusili hru v 5. Do branky šel Litr. Ještě než se rozkoukal dostal gol. Nakopnutej míč přizvedl jeden z utočníků a Litr na nej nedošáhl. Při hře v 5 jsme byli horší než při normálním stavu. Rozehrávající si nebyli dvakrát nahrát. Čili fiasko.  

LUNAPARK HK vs Replacement 9:4 (4:1)

6.6.2009 13:00
Sever

sestava: Dufi - 1 čtyřka: Jagy, Murdoc, Slezi, Tada; 2 čtyřka: Cerm, Litr, Kuře, Charv
goly: 2x Jagy (na obě Slezi), Slezi, Kuře (Cerm)
časomíra : Cvok

Před utkáním jsme se dohodli že budem hrát na dvě čtyřky. Střídání po cca 2,5 minutách. Také padla sázka kdo bude ví v plusu na konci (za obdrženej mínus bod za danej gol plus bod). Nakonec dopadla lépe 2 skupina. Když dostala 3 goly a jeden dala (Dufini tvrdí že dostala jen 2 goly...po pravdě ted si za boha nemůžu vzpomenout kdy jsme dostali ten 3tí ale myslím že jsme ho dostali.) Papírově silnější grupa dostala 6 a 3 dala. Co se týká inkasovaných golu -> 1 čtyřka: po většinou po špatném přebrání hráče ji soupeř vykombinoval a střílel kolikrát do odkryté svatyně, víceméně bych řekl že nikdy to nebyla chyba tipu špatná náhra nebo klička na posledním. 2 čtyřka: jeden gol dufi neudržel balon a zpětnou přihrávku přes snahu beku Vrána trefil moc pěkně, další Cerm na posledním tragicky rozehrál a Vrána trestal houslema a třetí nevím, ale pravděpodobně přečíslení. Vstřelené goly: Slezi-> doustal nahrávku přímo od soupeřova golmana s s klidem trestal. Jagy -> po každé do prázdné po tom co Slezi vymotal všechny a precizně přihrál. Kuře -> já na bráchu brácha na mě cerm prostrčil přihru z pulky do malýho vápna kam zabehl Kuře a nekompromisně skoroval. Zahozené šance -> 2 čtyřka jich pár měla po většinou po narážce. Ale pokaždý chyběl ten finální krok. Kuře si nechal utéct balon, Cermik sám před golmanem ho zbrkle trefil keepera. Charv sám před golmanem nedal. ... 1 čtyřka-> vím že když jim tam vypomáhal Litr (Jagy ošetřoval koleno) tak měl 100% golovku Tada, víc si nepamatuju (pokud si vzpomenete není problém to upravit). Mno co si z toho vzít. Díky střídání na čtyřky jsme se udrželi v tempu celej zápas. Dle ménho nikdo fizicky neodpadl.  

Replacement vs U Dvora 3:7 (1:2)

5.6.2009 18:00
GJKT

sestava: Litr- Jagy, Murdoc,Cerm - Slezi, Kure - Charv, Tada
goly - Kuře, Slezi(tada), Jagy
zk: Cerm

Zápas jsme nezačali dobře. Soupeř se po nedorozumění mezi Kuretem a Litrem dostal snadno k míči a skoroval. Pak se nám haluzácky podařilo vyrovnat Kure s Charvem napadli rozehrávku soupeře a Kuře skoroval. Další gol přišel po chybě v obrane. Kure váhal, váhal... a byl z toho gol. Poločas dobrý, jakž takž. V druhé pulce jsme ale přestali uplně hrát. Nikdo se nevracel, nikdo nebyl schopen trefit bránu..prostě hruza. Po záverečném hvizdu se do sebe pustili Cerm a Jagy.
 

Replacement vs FOMA/LAVINA HK 4:8 (3:3)

31.5.2009 14.00
GJKT

sestava: Dufi- Litr, Murdoc - Cerm, Kure, Charv
goly: 2x charv (kure2x) ,cerm (murdoc), murdoc (litr)

Doutkání jsme vstoupili celkem slušne dařilo se nám bourat rozehrávku soupeře. Bohužel čisté konto jsme neudrželi dlouho. Po chybě Cerma došlo k brejku, který byl kvalitně zakončen. Vyrovnání přišlo brzo. Murdoc rychle rozehrál roh s Litrem a od lanjny překvapil golmana. Pak jsme měli více ze hry my goly však dával soupeř. Naše špatné postavení u rohu soupeř potrestal. Další gol přišel po dlouhém nahození. 3-1 a zádlo se že je pozápase. Nám se však podařilo dvěma goly ještě do poločasu vyrovnat. První dal Cerm, a druhý obětavě skluzem Charv. V poločase remíza. Super. Hned na uvod druhé pulce na nás soupeř vlítnul. Po jedné z narážeček prudkou rychlou střelou o břevno se opet dostal do vedení. Aby toho nebylo málo po špatné rozehrávce proměnil brejk 3 na 1. Hra se opet vyrovnala a my měli šance. Většinou však končili naše střely mimo. Další ránu jsme dostali po dalším dlouhém výhozu. Pak jsme začali hrát v 5 v poli. Než jsme se srovnali tak Murdoc pokazil rozehru a bylo to 7-3. Ještě jednouo jsme přišli při rozehrávkách o balon a soupeř se štestím o charva skoroval:/. Pak jsme konečně začli hrát správně. Vytvořili jsme si několik šancí. Proměněna byla však jen jedna. Kuře nastřeloval k bráně a charv donutil obránce k vlastnáku. Dobře tam stál:))). Závěrem konstatuju že hra nebyla tak špatná. Bohužel goly jsme dostávali po individuálních chybách:/ 

WHITE BROTHERS vs Replacement 5:0 (0:0)

30.5.2009 08:00
GJKT

sestava - Cerm, Charv, Litr, Murdoc....zdá se vám to málo, ano je to málo

zbytek soupisky (alespon ty co jezdí)
cvok -> dlouhodobě zraněn
dufi -> spletl si čas ...toho jsme probudili
Jagy -> nevíme telefon nezvedl
kadič -> v praze dlouhodobě
krbec-> v Anglii
kure-> po zranění chtěl si ještě jeden zapas odpočinout
mate -> hostování
slaveček-> vlastní akce
slezi -> v 7 ráno se vzbudil a zjistil že je zranenej ...
tada -> nemocen -> vedel tom murdoc ostatní se to dozvedeli v den utkání

takže se nám tu zrodila naše první kontumace..

co se týká vyplnování docházky tak vyplněno měli:
Cerm, charv, litr, murdoc -> ANO ..přišli
Slezi -> ANo ...nepřišel
Kuře -> NE ... pochopitelně nepřišel
Jagy, tada, slaveček,dufi -> vyplěno neměli...

ted koukám že Jagy dneska v 8:53 vyplnil že do konce sezony nebude...sice trochu pozdě na dnešek ale budiž do budoucna

budem platit kontumaci takže by mě zajímalo kdo se na ni bude skládat... / byl bych nerad kdyby to neplatil jeden člověk...složit by se měli ty co to dneska prosrali..../

 

Replacement vs BLACK STARS HK 1:4 (1:0)

23.5.2009 12:00
Sever

sestava: Dufi - Cerm,Jagy (cca od 30 minuty), Murdoc, Litr - Slezi, Charv, Kure
goly: Cerm

Utkání v kterém jsme dokázali se soupeřem hrát více jak 30 minut. Poté ve snaze vyrovnat jsme otevřeli hru a z přečíslení dostali dostali další goly.  

INFARKT KLUB HK vs Replacement 4:2 (4:0)

17.5.2009 12:00
GJKT

sestava - Dufi - Jagy, Murdoc - Cerm, Litr, Slezi (od cca 32min) - Charv
goly - Jagy (Litr), Slezi(Cerm)

Po dlouhé dobe se mezi nás přišli podívat naši marodi. A vzhledem k tomu že ještě 30 minut před utkáním jsme nevedeli jestli nás bude dost museli oba nastoupit. Dufi se postavil do brány a myslím, že podržel. Torchu zrychlit výhozy a bude to fajn. Jagy taky nezklamal. Jezdil nahoru dolu. Střílel. Bohužel bránu trefoval méně. Přesto po jedné z nařážeček skoroval. Ted k zápasu. V první poločase si s náma soupeř dál co chtel. Zase jsme nebyli plně koncentrováni. První gol jsme inkasovali po prudké střele ze střední vzdálenosti, kterou Dufi vyrazil a Murdoc decentně (dost) zaspak a místo aby na hraně vápna míč urazil tak ho chtěl zpracovat. Bohužel tato prodleva byla osudná. Souepř ho předskočil a míč uklidil do sítě. Další branku dal soupeř po rychlém přechodu do utoku jeden jeho hráčů zamotal s míčem a mezi Jagym a Murdocem trefil přesně. Třetí gol nevím:/. 4tvrtej gol jsme dotali tesně před koncem poločasu. A jde jednoznačne na vrub Cerma. Mésto aby se vrátil čekal na odraženej míč, kterej nepřišel. Díky tomu došlo k přečíslení obrany a golu. ještě jednou to udělá a dostane přes držku. V druhé pulce jsme začali o poznání aktivněji. Hned po rozehrávce jsme si nekolikrát pěkne vyměnili míč. Dostali jsme se lehce přes pulku a Litr s Jagym vymysleli gol. Pekná práce. Po té byla hra vyrovnaná. My se tlačili do předu a soupeř z brejku nastřeloval tyče. Konečnou podobu výsledku dal pozdě příchozí slezi. Skoroval do prázdný ... jak jinak. Cerm vybojoval míč na pulce a vznikla situace 2 ma 3. Kterou vyřešil kvalitní stahovačkou a přechodem přes jednoho z beku a následně příhrou před prázdnou bránu.  

Replacement vs SNAKES TEAM"B"HK 0:8 (0:4)

10.5.2009 14:00
Sever

sestava: Litr - Murdoc, Cerm, Kuře - Charv, Slezi, Tada

Druhé utkání v jeden den. Mohli bychom se vymlouvat na nedostatek sil, ale myslím že chyba byla jinde. Navíc soupeř nás převyšoval ve všem, rychlost, kombinace, proměnování šancí. Ano zase jsme doplatili na mizernou koncovku. Golovek jsme měli víc než v utkání s Fugasem, které jsme hráli ráno. Bohužel at už cerm nebo slezi, kteří měli asi největší šance nedokázali skorovat. Když to v poločase bylo 4-0 chtěli jsme nedostat dardu. Snakové s náma však neměli slitování. Horší zápas jmse v okrese určite nehráli. Zápasu přihlíželi všichni naši zranění spoluhráči Dufi, Cvok, jagy. byl zde i Alless s Dančou a Terkou. Prostě ostuda.  

Replacement vs CK Fugas 3:4 (1:4)

10.5.2009 9:00
GJKT

sestava: Litr - Murdoc, Cvok, Cerm, Kadič - Kuře, Slezi, Charv, Tada
goly : Slezi 2x, Murdoc

První pulku zápasu jsme byli jasně horší. V druhé části soupeř polevil a měl na konci zápasu spoustu starostí aby výhru udržel.V poslední minutě jsme nastřelili dvě tyče. Utkání se podařilo hlavně Slezimu, který dal dva goly a ještě dokázal vypracovat spoustu šancí. 

Plačice vs Replacement 5:1 (2:0)

1.5.2009 12:00
Sever

sestava: Litr - Slavecek, Kadic, Murdoc, CERM - Slezi, Kure - Tada, Charv
goly: Slezi (Cerm) // za soupeře Tosa:)

Bohužel k utkání se nemohl dostavit Cvok, který neumí jezdit na kole. I přesto jsme po dlouhé dobe měli dostatečný počet lidí. Bohužel nám to opet spíše uškodilo. Vubec jsme se nepohybovali. Už v první pulce Plačice jasně ukáýzali že nechtějí dopustit vyrovnaný zápas. Od začátku byli lepší. Pvní gol dal Slava když přes Murdoca zamířil o tyč do brány. Tomuto golu předcházel rychlý brejk Plačic, který jsme sice eliminovali, ale Tada špatně odkopl. Druhou branku dal Tosa střelou kousek na naší pulce. Hodně dobrá. Do poločasu se nám podařilo nastřelit dvě tyčky. Hold si to Toša postavil líp jak Litr. Přesto jsme mohli ještě snížit z brejku 3 na 1, tada ale dnesak střlecké kopačky nechal doma:) Hned na začátku druhého poločasu měl dobrou příležitost Kuře. Tosa kryl. Pak přidal další gol o tyčku soupeř. Pěkně z uhlu to vymetl přes Litrovi rukavice. Čtvrtej gol jmse si dali sami. Murdoc nechytatelne tečoval myslím Blážovu střelu. Pak jsme přeci jenom snížili. Cerm na pulce vypíchl balon a předložil Slezimu před prázdnou. Jak se má ukopnout balon se budou učit Kuře, Slaveček a Charv. Slalom mezi nima končil golem. 5-1 konec. Utkání na podzim bylo mnohem víc vyrovaný. Dneska nám to nešlo:/ 

XXL vs Replacement 1:7 (1:2)

25.4.2009 09:00
Černožice

sestava- Litr - Murdoc, Slaveček, Cvok, Slezi (do 25min), Cerm - Tada (nováček), Kuře
goly- Tada 2x (Litr, Slaveček), Cerm (Kuře), Slezi (Cerm), Cvok (Litr), Kuře, Slaveček (Tada)

První minuty zápasu byly hrozné. Tři zkažené přihrávky v řadě dostali soupeře na koně. Velmi rychle se mu povedlo přečíslit naši obranu a vstřelit gol. Nás to překvapivě nepoložilo a dřeli jsme. Vyrovnání zařídil Slezi když prudkou střelou od lajny překvapil soupeřova golmana. Teda on to golman nebyl ale asi jim neměl kdo chytat. Druhý gol přidal v zápětí Cvok když Litr skvěle vyhodil a Cvoky z první nechytatelně pozemi k tyči skoroval. Po zápase se přiznal že vubec nekoukal kam střílí:)). Do poločasu se nám podařilo s vypětím všech sil výsledek udržet. bohužel nás o poločase musel opustit Slezi, který musel do Prahy. Na začátku druhé pule přišel očekávaný tlak soupeře. Naštestí pro nás spíše platonický. Do nebezpečných zakončení se hráči XXL nedostávali. S blížícím se koncem hráči soupeře přestávali bránit a to byla voda na naše brejky. Jeden z nich proměnil svoji premierovou brankou Tada (Litr se opět předvedl s výhozem). Další gol přidal Cerm po přečíslení které zařídil Slaveček. Kuřecí zpětnou nahrávku umístil k tyči. Pátej gol dal Kuře sám když vystihl rozehrávaný roh XXL a do prázdné branky po solu přes skoro celé hřište levačkou zakončil. Další gol dal Tada po nahrávce Slavečka. Napsal moc pěkný housle. Účet utkání uzavřel Slaveček sám. Vybojoval si míč na vápně soupeře si ho vyměnil s Tadou a skoroval. V utkání jsme si zastříleli jako už dlouho ne. Golu mohlo bejt i víc ale to bychom museli proměnovat samostatné uniky a situace 2na nikoho (že Cerme).  

Senior Stapaz "B" vs Replacement 4:2 (0:1)

19.4.2009 08:00
Sever

Sestava : Litr-Cvok,Slezi, Murdoc - Cerm, Kuře
Realizační tým : Moni

Goly: Kuře (Slezi), Slezi (Cerm)
K: Litr, Cvok

Před utkánáím jsme museli uschopnit Kuřete protože nás bylo zoufale málo. I tak jsme ale hráli suprově. Výborně jsme bránili a poušteli jsme se do brejku. Jeden z nich po Sleziho přituknutí dal Kuře. Do poločasu jsme bohužel přišli o Cvoka. Kterej byl pro druhou pulku nepoužitelnej. Přesto i v 5 lidech jsme hráli víc než vyrovnanou partii. 7 minut před koncem jsmke vedli 2-0 Slezi dostal příhru od Cerma a nekompromisně zakončil. Bohužel pootom jsme se sesypali. Po jedne z povedených narážek Senior snížil a hned vzápětí vyrovnal po neduarazu Cermna, který naprosto podcenil jeden balon. Od té doby byl na hřišti jen soupeř. Nám nic nešlo. Po jednom zpackaném rohu jsme dostali z brejku gol (faul a přímák:). V záveru už jsme ani nebránili a Senioři přidali 4 hřebík do naší zápasové rakvičky:/  

Hurikan Černožice vs Replacement 8:2 (1:1)

18.4.2009 09:00
Černožice

Sestava : Litr-Cerm,Slezi,Cvok,Slaveček, Murdoc
Goly: Cerm (Slezi), Slezi
Realizační tým : Kuře ( Fyzicky indisponován), Moni

V utkání byl favoritem soupeř. Do utkání jsme vstoupili s defenzivní taktikou. Dařilo se nám rozrážet soupeřovi utoky a vyráželi jsme k rychlým brejkum. Po jednom z nich Slezi dobře potáhl balon a předložil Cermovi před uplně prázdnou branku. Cerm sice trochu váhal s nábehem ale nakonec v pohodě zakončil pod břevno. Soupeř pak začal hrát s golmanem. K vyrovnání se však dostal drobném zaváhání Litra. Když se nechal prostřelit křižnou střelou od lajny. Až na tuto dronou chybu byl Litr v bráně suveréní. Co se týká rozehry nohou má co zlepšovat. To jen abych ho nepřechválil. V druhé pulce soupeř jasne dominoval. My jsme naše drobné šance nepromenovali a Hurikán svoje přečíslení dával suverene. Pravděpodobně nás zlomil 2 gol kterej přišel tesne nazačátku 2 pulky. Bohužel jsme doplatili na menší počet hráčů a odpadli jsme fyzicky.  

BREJK HK vs Replacement 2:3 (1:3)

5.4.2009 13:00
Sever

sestava: Litr - Murdoc, Cvok, Slaveček - Cerm, Slezi, Charv
goly : Slezi 2x (a. cerm, litr), Murdoc(cerm)

Do utkání jsme vstoupili s novou posilou. Slavecek se v obrane osvedčil. Jezdil nahoru dolu, rozdával balony a bylo ho celé hřiště. Po dlouhé době jsme rychle vedli. Cerm vypíchl míč jednomu z obránců a naservíroval míč Slezimu který se nemílil. Druhý gol přidal Slezi za pár minut. Nejprve se trochu zapomel za obranou soupeře, ale vše dobře dopadlo a Litr přesně vyhodil. Slezi pak elegantním obloučkem přehodil vybehnuvšího golmana. Po té se soupeři podařilo snížit po jednom z rychle rozehraných autu. Cvok trochu zaspal - neva stane se. Ještě do poločasu jsme opet vedli o dva goly. Cerm si vymenil míč s murdocem a druhý jmenovaný pak pěkným solem přes dva ( i když lepší by bylo nahrát že.)) položil i golmana a k tyči zakončil. Za první poločas jsme si výhru určitě zasloužili. V druhé pulce jsme se jen bránili soupeř hodně tlačil. Měl i dost standartek, jednu dokázal i proměnit když se rozestoupila zed. Naštestí všechna nebezpečí jsme přežili a máme první výhru. Ted jen přidat i další a třeba nebudeme poslední.


Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie