(SO)29.3.2008 9:00
Štefánikova

sestava: Dufek - Kuře, Litr, Murdoc, Charv, Kadič, Cvok
goly: Cvok

První jarní zápas byl dohrávkou z podzimu. Bohužel jako již tradičně nám starty jednotlivých částí sezony nejdou. Vysoká prohra způsobená nerozehraností i neúplnou sestavou.

Replacement vs Senior Stapaz "B" 3:6 (0:2)

(SO)10.11.07 11:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Slezi, Jagy, Cvok, Macek - Cerm, Charv, Mate, Litr, Kadič, Kuře
goly: Mate, Cerm, Slezi /p/
zk: Jagy

Dobré výsledky posledních kol přilákali všechny naše hráče. Naneštěstí jsme se i díky tomu nedostali pořádně do tempa a soupeř nás přestřílel.

Replacement vs Repro "B" 4:2 (2:1)

(SO)3.11.07 14:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Slezi, Jagy, Kadič, Murdoc - Cerm, Mate - kuře, Charv, Litr
goly: Kuře, Charv, Cerm, Mate
ZK: Jagy

Do zápasu jsme nevstoupili šťastně. Hned po pěti minutách nechala obrana úplně volného hráče před Dufim a ten se nemýlil. V poslední době, ale hrajeme v dobré psychické pohodě, a tak nás tento gól nerozhodil. Po centru vyrovnal Kuře a do vedení nás poslal nádhernou střelou Charv. Další velkou šanci chytil Slezimu soupeřův gólman. Hlavička to byla výstavní, ale i zákrok gólmana nebyl špatný. V druhé půli soupeř atakoval naše obránce již u naší branky a my jsme měli problém s rozehrávkou. Vyrovnání přišlo po přímém kopu, který tečovala zeď. Nebezpečný brejk zastavil Jagy a mohl být rád za žlutou kartu. Další sporný moment přišel po faulu Jagyho na soupeřova hráče. Faul to byl sporný, a tak naštvaný Jagy zakopl míč. Po tomto nesportovním chování mohla vklidu přijít druhá žlutá a tím pádem červená. Rozhodčí naštěstí pro nás odpískal pouze faul. Pak zauřadovala naše hvězdička Matýsek. Vzal si míč na lajně proběhl celé hriště a přehodil gólmana 3:2. Poslední tečku za zápasem udělala pěkná kombinace mezi Litrem a Cermem. Cerm s klidem snipera zakončil. Soupeř se do zavěrečného tlaku nedostal, a tak jsme zaslouženě vyhráli 4:2.

Replacement vs Věkoše 1:7 (1:3)

(SO)5.4.2008 9:00
Štefánikova

sestava: Litr - Cerm, Kuře, Kadič, Charv, Cvok, Murdoc
goly: Murdoc

Druhá dohrávka z podzimu, lepší sestava, horší výsledek. Prostě když se to sere tak se to sere.

Kanonýr vs Replacement 2:3 (1:0)

(SO)27.10.07 10:00
Štefánikova

sestava: Dufi- Slezi, Jagy, Murdoc - Mate, Cerm - Charv ,Kadič, Kuře
goly : 2x Slezi, Mate

Do zápasu jsme vstoupil s odhodláním zvítězit. Bohužel naši mírnou převahu jsme nezužitkovali. Soupeři se povedl jeden dlouhý výhoz golmana a letmá teč utočníka znamenala naši jednogolovou ztrátu. Do konce poločasu jsme se snažili marně cokoliv vymyslet na defenzivě hrajícího soupeře. Naopak mohli jsme inkasovat podruhé když kanonýr zopakoval golovou akci ale tentokráte se míč otřel o tyč. V druhé půlce jsme zvýšili na obrátkách. Dobrou defenzivní práci jsme proměnili v několik slibných brejků. Gol přinesla až akce 3 na 1. terou Slezi zakončil nekompromisně pod břevno. Z vyrovnání jsme se ale neradovali dlouho Cermovu ztrátu balonu v utoku využil i soupeř k uspěšnému rychlému brejku. Opět jsme začali bušit do defenziv Kanonýrů. Po jednom z přímáků Slezi již svým druhým golem zápasu vyrovnal. K víteznému golu jsme přišli jak slepí k houslím. Mate se proháčkovával obranou soupeře a jeden ze soupeřů ve snaze odkopnout mu míč trefil Mateho. Odražený balon byl umístěn přesně pod břevno. Do konce utkání se již nic zvláštního nestalo. Připsali jsme si tak další 3 důležité body.

Hrobníci vs Replacement 6:11 (3:6)

(SO)13.10.07 12:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Slezi, Cvok, Murdoc - Mate, Cerm - Kadič, Charv, Kuře
goly: 3x Slezi, 3x Mate, 2x Cerm, Kuře, Kadič, Murdoc

Zápas se nesl v duchu dne otevřených dveří obou obran. První inkasovali Hrobníci. Netrvalo to ale dlouho a bylo vyrovnáno. Golmani neměli dnes ani jeden svůj den. Zvlášě Zámek pustil skoro úplně všechno. Oba týmy se hrnuly do útoku, a tak obrany nestíhaly. Poločasové skóre je toho dokladem. V druhém poločase se nám naštěstí i přes stoupající tlak Hrobníků podařilo udržet náskok a v poslední minutě jsme přidali ještě dva góly na konečných 11:6. Po třech gólech si připsal Slezi a Mate. Kuře skóroval už v pátém zápase za sebou.

Replacement vs CK Fugas 4:4 (3:1)

(NE)7.10.07 15:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Slezi, Murdoc, Cvok - Cerm, Kuře, Charv
goly: 2x Kuře, Cerm, Charv

Před zápasem jsme měli trochu problémy se sestavou. Měli jsme více nemocných a omluvených než zdravých a příchozích. Od začátku zápasu se soupeř snažil hrát kombinační a nátlakově. Před naší brankou došlo k pár závarům, ale Dufi si se vším poradil. První gol jsme vstřelili my. Charv dobře napadal a soupeřům golman zkazil rozehru a balon mu namazal. Charv pak trefil šibenici. Soupeř se ještě nevzpamatoval a Kuře se dostal sám do dvou 100% golovek, bohužel pro zatím neproměnil. Začali jsme se opet dostávat trochu pod tlak. Střeli z dálky Dufino všechny pokryl a vápno jsme dobře hlídali. Druhý gol šel po ose Cerm-Cvok-Kuře. První přistrčil balon, druhý centroval přes celé hřiště a třetí po zpracování na prsa s přehledem zakončil. Soupeř značně otřesem vývojem dostal ještě další ránu. Slezi zatáhl balon po lajně a prostrčil balon před branku kde se Kuře opět nemýlil. Pak bohužel jsme začali chybovat v rozehře. Po jedné špatné rozehře soupeř snížil. Po vstřeleném golu jsme se dostali pod velký tlak, naštěstí nás zachránil poločas. V poločase jsme si řekli co budeme hrát dál a kupodivu se nám to dařilo hrát dalších 10 minut. Během nich po pěkném přituknutí od Charva skoroval Cerm, jak jinak než housliřkami. Poté soupeř začal hrát v poli s 5 muži a my nevěděli co dřív. Po dobré standartce se mu rychle povedlo snížit, čímž se dostal do hry. Aby toho nebylo málo po pár dalších ubráněných minutách si Charv neštastně srazil míč do vlastní sítě. Remízovou branku dal Fugas cca 8 minut před koncem. Až teprve potom jsme se opět dostali do hry my. Nejprve šli ve třech Cvok, Charv a Slezi (Cvok zazdil příhru) a poté podle pravidla: já na bráchu, brácha na mě" si Kuře a Cerm vypracovali další golovku. Nicméně Cerm je kopyto a netrefil polorázdnou branku. Remíza 4-4 je pro nás velkých uspěchem, neboť soupeř doposud neztratil ani bod a inkasoval pouze 4 goly v 6 utkáních.

Frantic "B" vs Replacement 5:6 (4:3)

(SO)6.10.07 10:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Slezi, Cvok, Macek, Murdoc - Mate, Cerm - Charv, Kadič
goly: 3x Murdoc, Mate, Kadič, Slezi

V zápase jsme byli papirovým favoritem. Na trávníku bylo však k vidění něco jiného. Soupeř procházel naši obranou jako nůž máslem. Velmi brzo se dostal do vedení. My jsme celý zápas dotahovali. Naštěstí soupeř měl jenom jednoho člověka na střídání, a tak neustál náš narůstající tlak. Zápas se nám podařilo otočit ze stavu 5:3 na 6:5. Vítězný gól padl asi tři minuty před koncem. Po krásné akci, kterou zakončil Murdoc, čímž završil i svůj hattrick.

WHITE BROTHERS vs Replacement 3:3 (2:3)

(PA)28.9.07 8:00
Štefánikova

sestava: Litr - Mate, Cvok, Kadič - Cerm, Kuře, Dufi, Charv
goly: Kuře, Cerm /p/, Cvok

Do zápasu jsme nastupovali s obavami jestli nedostanem na prdel:). Soupeře předcházela skvělá pověst. Od první minuty nám všas bylo jasné, že se proti nim dá hrát. První gol vstřelil soupeř lehce se štestím. Lita s Kadičem se srazili a balon se mezi nima dokutalel do brány. Hned po rozehrávce Cerm prostrčil balon na Kuřete a ten zahrál na housličky golmana 1-1. Po pár minutách Poslal Mate do šance Cerma, ten byl faulován ve vápně. Nařízenou penaltu sám proměnil. Soupeři se však povedlo rychle vyrovnat. Cerm špatně přihrál a utočníci WB si s nabídnutou šancí věděli rady 2-2. Do poločasu ještě stihl Kuře zahrát další housličky z kterých težil Cvok a s přehledem strhl vedení na naši stranu. V druhém poločase jsme se spíše bránili. Hned na jeho počátku soupeř po rohu a zmatku v naší obraně vyrovnal. Do konce utkání se nic zvláštního nestalo. Líta s přehledem a spravedlivě rozděloval balony na kopačky nám i WB. Positivem bylo, že nikdo z hráčů nic nevypustil a dřeli jsme až do konce.

Replacement vs Hurikan Černožice 6:9 (4:6)

(SO)22.9.07 12:00
Štefánikova

sestava: Litr - Jagy, Murdoc, Mate, Cvok - Cerm, Charv, Kadič, Kuře
goly: 3x Mate, Jagy, Kuře, Murdoc

Zápas byl velmi podobný tomu s Hrobníky. Akorát tentokrát jsme tahali za kratší kus. Soupeř se díky chybám gólmana a několi štastným gólům dostal do vedení. Když jsme se dostali na dostřel, tak jsme dostali další blbý gól. Za stavu 6:7 jsme sáhli ke střídání gólmana, do brány šel Mate, a hráli jsme v pěti v poli. Bohužel to vedlo jenom k tomu, že jsme ještě dvakrát inkasovali.

1.FC Vanóza "B" vs Replacement 0:5 (1:2)

(SO)29.9. 10:00
Štefánikova

sestava: Litr - Mate, Kadič - Cerm, Kuře, Dufi, Charv
goly: Cerm/p/, Kuře

Zápas začal s mírným spožděním kvůli pozdnímu příjezdu jednoho z hráčů Vanozy. Od začátku byla hra vyrovnaná. První gol vstřelila Vanoza po rozehraném autu. Z naší stran se dostal 2x sám před golmana Dufi, bohužel ani jednou neskoroval. Asi v 10 minutě to na hřišti začalo vřít. Mate se vydal na výlet a po faulu na něj rozhodčí písknul penaltu. To se však nezdálo soupeři a začal se rozčilovat. Cerm penaltu s přehledem proměnil. Hra pokračovala dál v nervózním rázu. Jeden z hráču Vanozy nazval rozhodčího "č...." za což vyfasoval červenou kartu.Jelikož soupeř dorazil jen v 5 tak by musel utkání dohrát celou dobu v třech. Proti 3 protivníkům jsme se rychle prosadili. Cerm našel před bránou Kuřete a ten lehkou tečí skoroval. Neuběhla ani minuta a po odpískaném faulu na Kuřete bylo utkání pro nesportovní chování hráčů Vanozy ukončeno. Rozhodčí postupně rozdělil několik červených karet a do zápisu začal zapisovat provinění všech hříšníků. Během toho do nej hráči Vanozy strkali a snažili se ho inzultovat. Dokonce i jeden z fanoušků Vanozy se na rozhodčího sápal. Na záver všeho jeden z nich sudímu vytrhl zápis o utkání a odešel s ním pryč.

Replacement vs Duaring HK 2:5 (1:1)

(SO)8.9.07 13:00
Štefánikova

Sestava: Litr- Slezi, Cvok, Murdoc, Macek - Mate, Cerm - Kuře, Kadič
goly: Mate, Slezi
ZK : Mate

Soupeř byl přesnější, rychlejší, důraznější. Možná to bylo i způsobené tím, že jsme hráli druhý zápas ten den. Do sestavy mohl již naskočit Cerm, ale ani on nepomohl k vítězství. Hlavně v druhé půlce jsme nestíhali.

Replacement vs Katastrofa RK 0:1 (0:1)

(SO)8.9.07 10:00
Štefánikova

sestava: Litr - Cvok,Murdoc,Slezi,Macek - Mate - Kuře, Kadič

K utkání jsme nastoupili bez distancovaného Cerma. Ani jeden ze soupeřů nebyl schopen něco kloudného vymyslet. Katastrofě tak stačilo využít jeden z brejků v první půlce.

Delta vs Replacement 3:3 (1:2)

(NE)2.9.07 10:00
Štefánikova

Sestava: Litr - Slezi, Cvok, Murdoc - Mate, Cerm - Kuře, Kadič, Macek
góly: Cerm, Slezi, Mate
čk: Cerm

Perche i miei amici hanno desiderato che io scrivessi quest´articolo in italiano io mantengo la mia promessa. Il tempo era bello, la partita no. Eravamo migliori, ma non abbiamo segnato. Se avessimo segnato il gol per 4:2 avremmo vinto. Ma invece abbiamo incassato la rete nella 50a minuta. Alla fine della gara Cerm era troppo nervoso e dopo il fallo completamente inutile e stato espulso. Dunque la partita valeva .... Murdoc deve tirare di piu, Litr deve parare di piu, Kadic deve spingere di piu, Slezi non deve dribblare cosi tanto, e Cerm non deve arrabbiarsi cosi tanto.

Takže zápas na .... Inkasovanej gól v poslední minutě a navíc Cermova zbytečná červená. Byli jsme lepší, ale nedali jsme góly. Murdoc musí víc střílet, Litr musí stát blíž u tyče a Kadič zase dřív přerušit hru. Cerm se míň rozčilovat a Slezi to tolik netahat a dát si to s Litrem.

Replacement vs Flamengo "C" 2:4 (0:3)

(SO)1.9.07 14:00
Štefánikova

sestava: Litr - Macek, Murdoc, Slezi - Cerm, Kadič, Kuře
goly : Murdoc, Slezi

Vstup do sezóny byl poznamenán malou účastí na zápase. Měli jsme pouze 2 hráče na střídání, a to ještě Slezimu nebylo dobře. Na malou možnost střídat jsme i doplatili. Soupeř byl lepší a především na konci prvního poločasu jsme nestíhali. Dostali jsme 3 goly a zápas nevypadal dobře. V druhé půlce jsme dokázali zápas trošku zdramatizovat. Nejdříve po krásné kombinaci snížil Murdoc, a poté se prosadil po individuální akci Slezi. Sahali jsme i po vyrovnání, ale mohli jsme také inkasovat. Soupeř nastřelil dvě tyče. Zápas se hrál ze shora dolů. Nakonec se Flamengu podařilo využít jeden z brejků a tím uzavřít účet zápasu na 4:2.

sezóna 2007-2008 - Jaro

Replacement vs Dreams team 1:3 (0:1)

22.6.2008 9:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Cerm, Slezi, Kuře, Baudyš, Mate,Luka, Charv, Murdoc
goly: Mate

Poslední zápas sezony, silnější složení jsme letos neměli, ani to na body nestačí. Sezonu rychle zapomenout a neřešit

Senior Stapaz "B" vs Replacement 8:2 (3:0)

žk.: Kuře

Poslední světlý moment v sezoně 2008/2009. Poslední body, poslední naděje. Poslední hřebíček. I přes výhru jistě sestupujeme.

sestava: Kadič - Cerm, Kuře, Charv, Dufi, Murdoc, Cvok

Že by jsme s Hrobníky hráli někdy takhle nepovedené utkání si fakt nepamatuju. Leží na nás deka a hrozba sestupu, který je kolo od kola reálnější. Proč chytal Kadič když na zápase byl i Dufi to netuším (je hold vidět že zápis se má psát hned a ne až dva roky poté)

CK Fugas vs Replacement 7:2 (4:1)

25.5.2008 13:00
Štefánikova

sestava: Kadič - Slezi, Cerm, Kuře,Murdoc, Cvok
goly: Slezi, Cerm

Vzhledem k absenci všech golmanů musel do branky Kadič. Přes veškerou snahu 7 míčů nechytil a tak jsme zase jendou prohráli vyšším rozdílem.

Replacement vs Frantic "B" 5:3 (2:0)

24.5.2008 10:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Slezi, cerm, Kuře, Cvok, Murdoc, Kadič
goly: 2x Slezi, 2x Murdoc, Kadič

Po dlouhé době jsme vyhráli. Snad výhra zvedne náladu.

Katastrofa RK vs Replacement 6:2 (0:0)

11.5.2008 14:00
Rychnov

sestava: ??????
goly: Kuře, Charv

Zápis z utkání se nedochoval (asi ho Katastrofa neposlala na UFU). Goly zapsány dle ofiko statistiky. Sestava tutíž neznámá.

Replacement vs WHITE BROTHERS 1:12 (1:7)

8.5.2008 15:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Slezi, Cvok, Charv, Luka, Kadič, Kuře, Litr, Cerm
goly: Slezi
žk.: Kuře

Na utkání nám přijel pomoct Luka, ale ačkoliv se snažil sám nic neuhrál, ostatní poslední dobou podávají mizerné výkony a i díky tomu se tabulkou propadáme níž a níž. S špatnými výsledky přichází i obava ze sestupu.

Hurikan Černožice vs Replacement 6:1 (2:0)

27.4.2008 10:00
Černožice

sestava: Litr - Slezi, Cerm, Kuře, Charv, Kadič, Jagy, Cvok
goly: Cerm
žk.: Jagy

Soupeř posílen o pár hráčů A týmu, tvořil na menším hřišti hru a nás k ničemu nepouštěl.

Replacement vs 1.FC Vanóza "B" 5:0 (3:4)

26.4.2008 8:00
Štefánikova

sestava: Litr - Slezi, Cerm, Kuře, Kadič, Cvok, Jagy, Murdoc
goly: 2x Cvok, Kadič

Utkání řádně odehráno, nicméně v průběhu sezony soupeř získal 4 kontumace a proto byla všechna jeho utkání zpětně kontumována.

Do týmových statistik bude utkání uvedeno jako hrané (jak docházka tak goly). Výsledek 5-0 je uveden to výsledkové tabulky.

Duaring HK vs Replacement 5:4 (2:4)

13.4.2008 12:00
Štefánikova

sestava: Litr - Slezi, Cerm, Kuře, Cvok, Charv, Kadič, Murdoc, Dufi, Jagy
goly: Dufi, Murdoc, Kadič, Kuře
žk. Slezi, Kuře, Kadič

Nervózní utkání jak hrom. 3 žk na naší straně to už tu dlouho nebylo. Soupeř nás přehrál v 2 poločase a zaslouženě zvítězil. Škoda ztratit dvougólové poločasové vedení.

Replacement vs Delta 3:2 (2:0)

12.4.2008 11:00
Štefánikova

sestava: Litr - Slezi, Cvok, Kadič, Charv, Dufi, Kuře, Cerm, Jagy, Murdoc
goly: Slezi, Jagy, Kuře

Ačkoliv byl soupeř pouze v 5ti a v poločase jsme vedli o dva goly... do konce utkání jsme se strachovali o výsledek. I vzhledem k podzimnímu zápasu kde jsme ztratili tři body až v poslední minutě.

Flamengo "C" vs Replacement 5:3 (1:1)

6.4.2008 14:00
Štefánikova

sestava: Litr - Cerm, Kuře, Jagy, Charv, Cvok, Murdoc
goly: Cerm, Kuře, Cvok

Jen jeden poločas jsme dokázali se soupeřem hrát vyrovnaně. Pak nám utekl o dva goly a bylo po zápase.

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie