Penguins/Replacement vs Legia HK "B" 4:4 (2:1)

Gočárova

sestava: Litr - Slezi, Sméťa, Radek, Cvok - Cerm, Ben, Murdoc, Bob
goly: Ben (Litr), Sméťa (Litr), Cerm, Slezi

statistické okénko - Litr nechytil penaltu

Poslední utkání před nucenou pauzou. Soupeřem lídr tabulky. Od první minuty jsme byli pod velkým tlakem. Kvalitní obranou na hraně rizika podpořenou skvěle chytajícím Litrem ale odolávala. Když pak ještě Ben přes celé dokázal skorovat bojovali jsme o to víc. Soupeř sice vyrovnal, když dotáhl rozehranou standarku, ale ještě do poločasu Litr jako 5 v poli vymyslel kolmici na zadní tyč, kde Sméťa zakončil. V druhém poločase soupeř ještě utáhl šroubky. My jsme se za půlku dostali minimálně. Přesto jsme stále hráli o bodový zisk. Po soupeřově vyrovnání a další proměněné standartce překlopil soupeř skore na svoji stranu. Vyrovnání přišlo poté co Cerm zatáhl míč a bodlem k tyči prostřelil vše. Soupeř chtě vyhrát a tak se vrhl do útoku. Slezi získal míč a přes celé nás poslal chvilku před koncem do vedení. Následoval další zámek od soupeře a po několika faulech ten poslední penaltový. Litr neměl moc šancí penalta nechytatelná. Poslední akci zápasu jsme měli my. Po faulu na Bena, vyslal Ben pumelenici an bránu, kterou golman soupeře vyrazil do vzduchu, padající míč z voleje trefil Cerm, ale soupeřův gólman se stihl přemístit. Bod z tohoto zápasu je velmi cenný. Bojovnost, týmový výkon, skvěle chytající Litr, proměnění střel přes celé.. to dneska přineslo úspěch.

FC Kojot vs Penguins/Replacement 2:10 (0:2)

10.10.2020 09:00
Plotiště

sestava: Litr - Cvok, Radek, Slezi, Čamrák - Cerm, Bob, Murdoc
góly: 6x Murdoc (Radek, Cerm, ...????...), 2x Čamrák (Murdoc, Bob), 2x Slezi (sám, ...???)

statistické okénko:
Murdoc win gól
Murdoc 6x gól
Murdoc 1700 gól Replacement
Čamrák 10 gol v zápase:)

FC Blešno "B" vs Penguins/Replacement 10:2 (7:0)

26.9.2020 08:00
Třebechovice

sestava: Litr - Slezi, Čamrák, Radek, Murdoc (asi od 5 min) - Cerm, Šaman, Bob, Ben
goly: 2x Ben (Bob)

Utkání v nepříznivém počasí, na nepříznivém hřišti (strašně dlouhé). Balon se zastavoval v kalužích což nám vbec nevyhovovalo. SOupeř hrál takticky výborně. Čekal na naše chyby a hrál na brejky. Do 5 minuty 4x utekl a vše potrestal. Bylo prakticky po zápase. My hráli s balonem na noze, soupeř dával goly. Většinu z brejků. V druhém poločase jsme alespon dali čestný gol. Velmi špatné utkání

Penguins/Replacement vs Penalta 8:1 (3:0)

19.9.2020 10:00
Gočárova

sestava: Litr - Cerm, Radek, Kuře - Krbec, Šaman, Ben
góly: 4x Ben (Cerm,2x Kuře,...), 2x Cerm (2x Ben), Litr, Šaman (Ben)
diváci: Cvok + 1:)
vítezný gól Ben

Další vysoká výhra se rodila těžko. První problém byl, že na docházce nás bylo 10 a reálně pouze 7. POzitivní bylo, že po dlouhé době se objevil Kuře. Dále v prvním poločase soupeř kladl značný odpor. Vedli jsme prakticky od prvního střídání kdy si Cerm narazil o Bena a skoroval. Soupeře se zlomil až v závěru poločasu o dvou gólech od Bena. Na začátku druhé půle přišel další Benův gól a bylo po zápase. Soupeř byl z naší hry dost frustrovaný a hádal se mezi sebou a my přidávali góly. Hráli jsme poctivě od zadu s Líťou. Za zaznamenání stojí - Litrúv gól přes celé. Při rozehrávce nakopl - střílel míč přes celé. Přeloboval i golmana soupeře a míč zapadl krásně do brány. Druhá pamětihodnost byl Šamanův gól. Ben navedl míč a předložil ho Šámovi před prázdnou. TO bylo radosti:) V závěru se zranil Krbec, tak doufejme, že zranění nebude vážné.

Hrobníci 09 vs Penguins/Replacement 4:12 (3:4)

12.9.2020 10:00
Olympie

sestava: Cerm - Slezi, Radek, Bob - Matěj, Šaman, Krbec, Ben
goly: 9x Ben (Slezi, 2x cerm,...), Radek (cerm), Slezi (cerm), Matěj (Bob)
vítězný gól: Ben
10. gol : Slezi:)

Trochu obavy před zápasem kvůli sestavě. Nějak nám chyběli obránci a gólman. Do branky se tak postavila díra Cerm. V obraně vypomohl Bob. Zápas nezačal uplně šťastně. Polostřelu soupeře srazil Ben mimo dosah Cerma a prohrávali jsme. Naštestí v prvním poločase vzal na sebe úkol dávat góly náš střelec Ben. Povedlo se mu obrátil vývoj utkání na 3-1 pro nás. A když pak soupeř po našich chybách vyrovnal překlopil natrvalo vedení na naši stranu. V druhém poločase jsme pak hráli poctivě zezadu a čekali na chybu soupeře. Chyby přicházeli a hlavně Ben trestal. Když pak skore dorostlo 10tky nebylo pochyb o tom že se budeme radovat. Desítku zavřel Slezi když vyražený míč Cermem poslal přes celé do prázdné. Radek zase pro změnu dal gól tak že doběhl Cermův výhoz, který přelítl všechny a padal do prázdné - lehká práce. Matěj dával gól po příhře přes vápno od Boba. Super obraná práce a trestání chyb soupeře přineslo tři body. Benův výkon 9 branek.

Penguins/Replacement vs Buffalo 1:2 (1:1)

5.9.2020 08:00
Olympie

sestava: Litr - Cerm, Čamrák, Cvok, Radek - Slezi, Ben, Šaman, Bob, Matěj
goly: Čamrák

První utkání pocovidu. Sešli jsme se v hojném počtu. Utkání bylo značně nervózní. Nikdo nechtěl udělat chybu. Nakonec jsme udělali o jednu chybu více. V závěru utkání se oba týmy spíše hádali než hráli.

Penguins/Replacement vs Pohoda 5:0 (0:0)

Kontumace soupeř se odhlásil před startem ročníku

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie