17.11.2018 12:00
ZS Sever

sestava: Cerm - Cvok, Slávek, Radek - Mára, Bob,Ben, Šaman
goly: Ben, Radek

Utkání za slunečného ale chladného počasí uzavřelo podzimní část sezony. Na zápas dorazil i Slávek, který ale v průběhu pro zranění musel odstoupit. V první poločase jsme se soupeřem statečně drželi krok. Soupeř byl nebezpečnější, ale nám se podařilo dvakrát srovnat vývoj zápasu. První gol dal Ben, druhý Radek. Soupeř přesto v poločase vedl 3-2. V druhé části zápasu již soupeř dominoval. My jsme nedokázali proměnit žádný brejk a útočníci soupeře přidávali goly jak na běžícím páse. Ten poslední dali do prázdné branky.

Cannibals vs Penguins/Replacement 7:1 (2:1)

10.11.2018 11:00
Olympie

sestava: Cvok - Radek, Filip - Ben, Krbec, Brzak, Havel
goly: Radek

Utkání bez stálého golmana s posilami z Votroka. Odehráno. Víc nic:)

Penguins/Replacement vs Hradečtí Králové 8:3 (4:0)

4.11.2018 13:00
ZS Sever

sestava Litr-murdoc,smeta,ben,bob,radek bucek
goly: 3x Bob, 2x Ben, Radek, Murdoc, Sméťa

dle Líti vítězný gol Sméťa:)

Penguins/Replacement vs WTF Rasošky 3:7 (1:2)

3.11.2018 14:00
ZS Sever

Sestava: Cvok, Murdok, Radek, Filip, Ben, Šaman
Góly: 2x Ben, Murdok

Sešli jsme se v malém počtu a lepené sestavě. Soupeř hrající špici naší třídy, se sešel ve větším počtu a od začátku dával na hřišti jasně najevo svoje kvality. Parta mladých fotbalistů roztočila kolotoč, který ovšem po pěti minutách trochu narušil Ben, když si zpracoval Murdokem vyhozený míč, jedna klička druhá klička a 1:0 pro nás. Soupeř se inkasovanou brankou rozhodit nenechal a pokračoval ve své hře. Fotbálek prakticky na jednu bránu dospěl do poločasového výsledky 2:1 pro soupeře. V druhé půli nám už ubývalo sil a mlaďáci si v podstatě dělali, co chtěli. Asi milion šancí spálili a tak zápas skončil pro nás docela solidním výsledkem 3:7. Za nás v druhé půli korigoval Murdok, kterému v úprku na bránu přenechal míč Ben a Murdok propálil brankáře. Třetí gól přidal Ben po pěkné kombinační akci s Murdokem.

Legie Jaroměř vs Penguins/Replacement 0:5 (0:0)

28.10.2018 10:00
Černožice

kontumace dle webu maly fotbal...

Penguins/Replacement vs Orel "C" 1:2 (1:0)

28.10.2018 13:00
sever

Sestava: Murdoc - Radek, Filip, Bob, Ben, Krbec
gol: Krbec

V počasí že by ven psa nevyhnal (4°C a déšť) jsme se sešli v 6 lidech bez gólmana proti mladému behavemu týmu posílenému z áčka. Do brány šel nakonec Murdoc a nevedlo se mu vůbec spatne. Soupeř celý zápas kombinoval s gólmanem a tak jsme po většinu zápasu (zhruba tak 80%) běhali na vlastní půlce mezi 5 hráči, kteří s námi hráli kolotoč a dopředu podnikali občasné rychlé brejky, které vedl hlavně Ben. Po jednom z nich jsme se překvapivě i ujali vedení, když Ben našel u tyče dorážejícího Krbce do prázdné. Po našem vedoucím gólu jsme byli ještě více priispendleni před vlastní bránou kde jsme stále běhali od hráče k hraci a celkem úspěšně, soupeř dobře kombinoval, měl tam spoustu závaru a nahrávek v blízkosti naší brány, ale vše pochytal Murdoc nebo to soupeři na mokrém terénu ve vylozene šanci ujelo. Sám Murdoc hodnotil tlak soupeře slovy "V ty bráně to jsou nervy". Nicméně nám naše taktika vycházela celkem dobře a dokonce jsme mohli přidat i druhy gól, kdy po ztrátě soupeře Bob přes celé hřiště krásnou falsovanou střelou, která se stacela do brány, trefil vnitřní stranu týče, od které se míč odrazil po brankové čáře ven z branky. To byl možná rozhodující moment celého zápasu. Po přestávce nám totiž soupeř vyrovnal hned z první akce střelou ze strany k tyci. Obrázek hry se příliš neměnil a bohužel jsme inkasovali ještě jednou po špatném rozehře Murdoca, kdy namazal soupeři a ten přes obránce trefil přesně k tyči. Soupeř měl až do konce zápasu míč častěji na kopačkách a my uz neměli příliš sil na vyrovnání, ale podali jsme poctivý výkon, za který se určitě nemusíme stydet, a ktery při troše štěstí mohl vést i k nejakym bodum.

Veselá šatna vs Penguins/Replacement 1:6 (0:1)

20.10.2018 10:00
Olympie

sestava:Litr - Cerm, Radek, Murdoc, Ben, Denis, Šaman
góly:3x Ben (cerm, litr), Denis, Šaman (Litr), Cerm

K dnešnímu zápasu jsme se sešli v obstojné sestavě. Soupeř byl nejprve v 5ti a během hry mu přišel alespon jeden hráč na střídání. Soupeř od začátku hrál s gólmanem a my spíše bránili a zkoušeli brejky, či střely přes celé. V první poločase byl nejvíce vidět Šáma. Dokázal za stavu 0-0 spálit tři tutovky:). Přesto jsme do poločasu dali gól. Cerm se dvakrát za poločas rozběhl k bráně soupeře a v druhém případě vystřelil, míč vyražený soupeřovým gólmanem pak přistrčil Benovi, který do prázdné trefil. V druhém poločase navýšil naše vedení Denis kdy z otočky prostřelil vše i golmana. Pak soupeř snížil. Jeden z výletů golmana soupeře skončil střelou, která o tyč zapadla do naší branky. Pak Šáma vyrobil penaltu pro soupeře. Litr však chytil. V této herní pasáži nás Litr podržel skvělými zákroky. Rozhodnutí přinesla spolupráce Litr - Šáma. Litr vyhodil, Šáma hlavou protečoval do brány 3-1. Soupeř pak sice tlačil, ale góly jsme již přidávali pouze my. Cerm zablokoval míč a nenachal se o něj obrat golmanem soupeře a z půlky trefil práznou. Ben pak dokončil hattrick. Nejprve střelou k tyči a pak další střelou do poloodkryté branky. Kdo mu nahrával si nepamatuju. Pěkný výkon. Další body...

statistické okénko: Litr chytil penaltu

Penguins/Replacement vs Devopivo/Formanka 2:1 (0:1)

13.10.2018 13:00
ZS Gočára

sestava: Litr, krbec, murdoc, Smeta, Bob, Ben, Radek
goly:Ben, Krbec (Murdoc)

K popisu nic není protože ho nikdo neudělal. Vítezný gól Ben

statistické okénko - Litr chytil penaltu

Penalta vs Penguins/Replacement 3:4 (1:2)

7.10.2018 12:00
Olympie

Penalta vs Penguins/Replacement 3:4 (1:2) – Šaman, 2x Bob, Ben

Sestava: Ben, Radek, Litr, Krbec, Bob, Šaman, Cvok

Krásné počasí přálo fotbalu i v neděli. Nesešli jsme se sice v tak hojném počtu a takové kvalitě, ale pohled na soupeře nás naplňoval optimismem, že soupeř nebude běhavý a že budou body. Jak jsme zaslechli, dvěma pánům bylo dohromady 122 let. Úcty hodné ještě v takovém věku hrát. Jak se zdálo, tak to i bylo, soupeře jsme od začátku tlačili a první gól přišel po pár minutách. Litr vystřelil, prudkou střelu gólman vyrazil přesně k nohám Šamana a ten z ostrého úhlu trefil odkrytou branku. Vzápětí mohl přidat druhý a třetí gól, jenže ho parádně vychytal gólman. Soupeř srovnal z přímého kopu, Litrovi se rozestoupila zeď a bylo to 1:1. Vedení nám vrátil Bob po dorážce Litrovy střely. Tou dobou se už zápas začínal měnit v holomajznu, soupeř se vztekal, byl nervózní a my se tím nechali ovlivnit a začali se s ním dohadovat. Ben zbytečně brousil jejich nejlepšího hráče. Rozhodčí ve snaze ochránit starší pány pískal prapodivně a už se to vařilo. Projevilo se to především na klidu v koncovce. Pálili jsme jednu šanci za druhou, střely létaly kilometr nad pod vedle. Krbec nedorazil do prázdné brány. Šaman překonal střelou mezi nohy gólmana, ale zachránila ho tyč. Těch tyček pak bylo za zápas snad 5. Poločasové uklidňování nepomohlo. Bob varoval, abychom jako v sobotu neposrali začátek poločasu. Soupeř rozehrál ťuk ťuk a bylo srovnáno. Naše zahazování šancí pak pokračovalo a o stoupajícím napětí a hádkách mezi soupeři snad radši ani psát nebudu. Soupeř se pak dostal do vedení, po chybě obránce soupeř tváří v tvář Litrovi nezaváhal. Srovnání zařídil Bob, který zakončoval rychlý ťukec do prázdné brány. Takže poměrně jednoznačný zápas spěl k remíze. Výhru nám daroval jeden ze starších pánů, kdy nešikovně zahrál ve vápně rukou. Pentli proměnil Ben. Míč napálil doprostřed brány, bylo štěstí, že tou dobou už brankáře vystřídal kulhající hráč, který se míči spíš uhnul. Dohrání v klidu bylo nemožné, rozhádaný zápas gradoval. Těsně před koncem se vyznamenal Radek, který si upravoval štulpny, posouval balon a uklízel lahve před rozehrou, až dostal ceres i od vlastního teamu. Hrajeme to pro radost, chceme vyhrát, ale takové zdržování a vytáčení soupeře potřeba nebylo. Mohli jsme soupeře v klidu smáznout, ale nechali jsme se v táhnout do víru dohadování a nakonec jsme byli rádi, že jsme utrpěli výhru.

statistické okénko: proměněná penalta BEN

Hrobníci 09 vs Penguins/Replacement 7:13 (2:8)

6.10.2018 08:00
Olympie

sestava: Litr - Ben, Denis, Cvok, Radek, Mára, Krbec, Bob, Šaman
goly: 4x Denis, 2x Ben, 2x Šaman, 2x Cvok, Radek, Litr, Mára,

Zápas začínal v 8:00 i přes brzkou hodinu se náš team sešel v hojném počtu, dobré náladě a navíc posílen. Počasí bylo parádní, akorát na sportovní start soboty. Soupeř z hodiny startu zápasu tak nadšený nebyl. Kluci přišli rozespalí, pár jich ještě mělo trojku pod kůží a tak se rozjel náš kolotoč. Posily v teamu byly od začátku znát. Především Denis svým mládím a fotbalovostí točil soupeře náramně. Ben mu zdatně sekundoval. Soupeř si navíc vybral neuvěřitelnou smůlu. Hned ze startu si dali kluci vlastence, když obránce dorazil do brány gólmanem vyraženou střelu. Po další střele dorážel Šaman do prázdné a patou, o několik minut později, efektně zvyšoval na 3:0 (jak sám přiznal, patu nechtěl, jen zachraňoval přeběhlou nahrávku). Soupeř se teprve probíral a my sázeli jeden gól za druhým i s jejich přispěním. Dobíhající hráč ve snaze vykopnout balón, který se pomalu kuli do brány, ho nakopl tak, že málem protrhl síť. Cvok pak donesl míč do brány břichem. Mára zakončoval akci ala Barcelona střelou do odkryté brány. Do poločasu to bylo krásných 8:2. Po poločase přišlo mírné usnutí na vavřínech a touha dávat góly drobet podlomila soustředění. Soupeř probraný nášupem začal snižovat a my se začali trochu bát. Jenže nám to tam prostě padalo. Litr dal fíka neuvěřitelným bodlem. Vyhnat pavouky bodlem přes celé hřiště se jen tak nevidí. Soupeř nevěřícně kroutil hlavou a Litrovi říkal, diť tohle není možný trefit, to nejde, to prostě nejde. Na každý gól soupeře pak odpovídal Denis, střelou k tyči, střelou mezi nohy brankáře a střelou z 15ti metrů vyhnal pavouky na druhé straně branky. Když pak Radek rozehrával aut a jeho pokus o lob, který se otřel o záda jednoho soupeře, skončil v bráně, bylo dílo a smůla soupeře dokonána. Výsledek super, tolik gólů jsme dostat nemuseli, ale vem to čert. Zápas jsme si užili, byla to paráda jednou taky nadělovat. Lepší start soboty jsme si nemohli přát, navíc bylo krásné dopoledne, k dokonalosti chyběl snad jen otevřený kiosek. Nebyl, tak aspoň oslavná kuželka doma.

Penguins/Replacement vs Aero 2:5 (1:1)

29.9.2018 08:00
Olympie

sestava: Cerm - Radek,Bob,Ben,Kuře, Sméťa, Krbec
goly: Kuře, Bob

Brzký výkop utkání nás neodradil. Sešli jsme se celkem včas. Soupeř měl dvakrát tolik hráčů. OD první minuty do nás bušil. První poiločas jsme letos hráli asi nejlepší zápas doposud. Soupeře jsme držele daleko od branky a střely z dálky Cerm pokryl. Bohužel po jedné naší chybě kdy jsme se vybláznili a vyrazili ve 4 dopředu soupeř z breku trestal. Ještě do poločasu Kuře vyrovnal. Po souboji běžel a tlačil se od půlky k bráně a ranou na přední tyč skoroval. Mohlo být i veseleji Krbec měl v prvním poločase minimálně dvě tutovky, Ben měl taky pěknou střelu a v poslední minutě dokonce dorážel sám před golmanem, kterého bohužel trefil. V druhém poločase do nás soupeř hned vlítnul a snažil se přitopit pod kotlem. Bohužel se uchytila jedna z jeho střel přes beka přesně k tyči:/. Nám se podařilo ještě jednou srovnat. Domnívám se že Bob s tečí soupeře prostřelil vše. Mohli jsme jít i do vední. Bob prudkou ranou málem zlomil tyč soupeřovi brány. Bohužel jsme začali hrát více otevřeně a bláznili jsme - že cerme. Soupeř dneska trestal. Třetí gol po nevyně vypadající situaci. Už to bylo přikryté ale střela na stojnou nohu cerma a 2-3. Pak hned Cermova první dnešní špatná rozehra a 2-4. Pak se soupeř zatáhl a my hráli do plných. Šance opět byli. Kuře ve třech na bránu nic, Ben skvěle nahrával na zadní Krbcovi, Sméťa zkoušel střílet. V závěru ještě udělal chybu cerm a bylo to 2-5. Dneska jsme ale hráli uplně nejlepší zápas sezony. Díky. Tahle hrát stále a body budou

Buffalo vs Penguins/Replacement 9:4 (2:3)

23.9.2018 10:00
Olympie

sestava: Cerm - Radek, Kuře, Ben, Brzák, Bob, Filip, Murdoc
goly: 3x Brzák (2x Cerm, ..???..), Murdoc (Kuře)

K utkání jsme dorazilli opět bez golmana. Hra v 5ti nám sice fungovala ale jen do doby než jsme začali dělat chyby v rozehře a soupeř začal trestat nekompromisně. V prvním poločase jsme hráli letos prozatím nejlépe. Sice soupeř rychle vedl, ale nám se podařilo výsledek otočit. Bohužel ačkoliv jsme v poločase vedli jsme nedokázali tempo udržet. Když se k tomu pak přidali goly z dálky je jasné že potřebujeeme golmana:). No snad to i příště bude lepší.

statistické okénko Murdoc má 100 golu za replacement

Penguins/Replacement vs Frantic/Noční Jezdci 4:7 (2:5)

15.9.2018 12:00
ZS Gočára

sestava: Cerm - Mára, Krbec, Bob, Ben, Radek, Cvok.
goly: Radek, Ben, Cvok, Mára
diváci: Lister

K utkání nedorazili někteří příhlášení, Murdoc se zmílil o den, Ben dorazil později. Bohužel jsme rychle prohrávali, pak dotahovali, pak zase soupeř odskočil. V druhém poločase jsme se dotáhli na jeden gól. V posledních 4 minutách jsme však zase 2x inkasovali. Hrůza celý zápas jsme byli mi ti aktivnější a soupeř dával goly po našich chybách. Bohužel naše střelecká nemohoucnost je neuvěřitelná. Co dokážeme spálit je do nebe volající. K tomu špatný brankář aa výsledek je tu.

SK Oreb vs Penguins/Replacement 6:3 (4:0)

9.9.2018 12:00
ZS Sever

sestava: Cerm - Murdoc, Lister, Krbec, Ben, Radek
goly: Ben (Lister ?), Cerm (přímák), Radek (Cerm přimak)
žk: málem Murdoc

Opět bez gólmana:/ opět chytala ta díra Cerm, výsledek tomu odpovídá. Po několika lezech se vrátil Murdoc. Pauza na něm nebyla vidět. Doufám že vydrží a bude chodit dál. Divák viděl 9 gólů jako v minulém kole, alespon nakonec jsme tři dali my. Soupeř od začátku zápasu dobře bránil. Na balonu byl o trochu silnější. My hráli zase v 5ti a docela to prvích 15 minut fungovalo. Bohužel naše šance jsme neproměnili a soupeř svoje jo. První gól byl když od lajny soupeř nahrával před bránu, kde to Murdoc zastavil soupeři přímo pod nohu a Cerm ačkoliv si šáhnul tak střelu do protipohybu nevyrazil. Druhý gól byl do prázdné. Soupeř skvěle vykombinoval celou naši sestavu a na zadní tyči se Cerm mohl jen dívat na volného hráče. Pak přišla první chyba v 5ti. Cerm zkusil kličku na středu. Obešel dva, přistrčil Krbcovi, který ale bohužel míč ztratil a soupeř dovezl míč až do brány. Další chybu přidal o minutku později Cerm, nechal si sebrat míč a branka zela opět prázdnotou. V první poločase za nás měl dobrou šanci Ben, sebral míč poslednímu bekovi, udělal kliku golmanovi ale bohužel nestihl rychle zakončit a golman soupeře zakročil. Byl hrozně vidět rozdíl mezi golmany. My jsme se rozbíjeli o výborného, soupeř to měl lehké. V druéhm poločase jsme hru ještě více otevřeli a zrychlili. Soupeř stále bránil od půlky a čekal na naše chyby. Kontroloval hru. Nás se oproti minulému týdnu podařilo skorovat. Lister po lajně zatáhl míč a nahrál Benovi, který z prostoru penalty zakončil do odkryté brány. Pak Cerm špatně odhadl velikost brány, když zmenšoval úhle utočníkovi a dostal gól na zadní, no nemuselo to tam spadnout. Utkání bylo z obou stran čisté. Faulů bylo minimul. Přesto Murdoc předvedl tah na branku kde byl na hranici vápna sestřelel. K přímáku se postavil Cerm a propálil zeď. 2-5. V závěru zápasu jsme měli ještě pár šancí, ale soupeř nepřipustil drama naopak Cerm si musí koupit síťku mezi nohy, krásné housle vyfasoval. Nejhezčí akce naše zápasu golem neskončila. Cerm po zachycení míče vyběhl. Narazil si s Radkem, přihrál Benovi na roh vápna, ten míč vracel do pohybu, bohužel do něj šáhl brankář a Cerm ho přeběhl. V závěru po dalším faulu na Murdoca z další standartky. Cerm našel Radka, který dotlačil míč do brány. Zlepšní patrné, Ben první gól, máme na čem stavět, jen ten golman.

Funny story. Murdoc při Cermově výletu na posledním, se dostal pod tlak a nechal se zatlačit s míčem k rohu. Na výzvu spoluhráčů at to zakopne míč lehce posunul za lajnu a ještě ho soupeři zastavil. Soupeř se rychle chopil míče a chtěl rozehrát, kdy murdoc mu míč od rozehry odkopl. Jen díky stavu a klidnému průběhu nepřišla žlutá.

Legia HK "B" vs Penguins/Replacement 9:0 (4:0)

1.9.2018 13:00
ZS Gočára

sestava: Cerm - Kuře, Lister, Mára, Bob, Sméťa, Ben Drahoš
goly: 0

K pprvnímu utkání v nové sezoně jsme dostali aspiranta na postup. Soupeř od začátku lepší. My se snažili ale bohužle ani gol jsme nedali. Golman soupeře byl vynikající - ten náš byl díra. Pozitivem máme nového hráče. Tak snad s náma vydrží.

sezóna 2018-2019 - Jaro

Venca vs Penguins/Replacement 13:6 (7:0)

22.6.2019 10:00
Olympie

sestava: Slezi (20 Cerm) - Cerm (20 Slezi), Filip S., Radek, Krbec, Murdoc (o něco později)
goly: 2X Cerm, 2x Slezi, Radek, Murdoc

Utkání byl soupeř jasně lepší. V druhém poločase jsme alespon dali nějakej gól.

Penguins/Replacement vs Cannibals 1:7 (1:3)

15.6.2019 12:00
ZŠ Gočára

sestava:Litr - Cvoky, Slezi, Šaman, Radek, Filip S. a Filip
goly: Šaman (Litr + Slezi)

Penguins/Replacement vs Veselá šatna 8:1 (2:0)

9.6.2019 09:00
ZŠ Gočára

sestava: Litr - Cerm, Radek, Slezi - Krbec, Šaman, Ben, Bob
goly: 3x Šaman (..., Radek, Cerm), 3x Ben (...), 2x Bob (Šaman, Cerm)

Utkání bylo po taktické stránce zvládnuté skvěle. K tomu připočteme že Litr měl den a pochytal i nemožné. Vítězný gól vstřelil Ben. Dva hatriky celkem. Šaman předvedl gó z leže, gol po nastřelení od Radka a gól kolínkem při dorážce.

Hradečtí Králové vs Penguins/Replacement 0:5 (0:0)

2.6.2019 10:00
ZŠ Gočára

soupeř se předčasně odhlásil

WTF Rasošky vs Penguins/Replacement 9:2 (1:1)

2.6.2019 11:00
Černožice

sestava:slezi - radke, cvok, filip s., ben, krbec
goly: Ben, Slezi
ZK: Slezi

Devopivo/Formanka vs Penguins/Replacement 3:12 (1:5)

25.5.2019 12:00
ZŠ Gočára

sestava:
goly: Ben 3,Murdoc 3, Bob 3,Radek,Slezi,Sméťa

Penguins/Replacement vs Penalta 6:2 (3:0)

19.5.2019 09:00
Sever

sestava: Litr-bucek, slezi, Ben, saman, murdoc, dufi
goly: Slezák F. 2,Bucek,Drahoš,Lidmila,Němec

statistické okénko: 100 gol v sezoně Murdoc

Penguins/Replacement vs Hrobníci 09 5:5 (2:2)

gol: Ben

Penguins/Replacement vs Buffalo 8:4 (4:2)

5.5.2019 10:00
ZŠ Gočára

sestava: Litr - Sméťa, cvok, Radek - Slezi, Cerm, Ben, Šaman
goly: Slezi (Litr), Cerm (Ben), Radek (Ben), Cvok (Cerm), Radek (?), Litr (Sméťa), Slezi (Cerm), Ben (Slezi)
diváci: Pode

Po dlouho době velmi kvalitní výkon. Dokonalý určitě nebyl okénka se našla, ale celkově převažovala pozitiva. V utkání jsme se dostali do vedení po střele Sleziho ze strany, která si našla cestu do branky mezi tyčkou a golmanem. Pak soupeř otočil na 2-1. Za nás vyrovnal Cerm, když na zadní tyčce doklepával Benovu přihrávku, které předcházel zisk v prostředku hřiště. Do vedení nás poslal Radek. Ben přešel přes dva protihráče a nahrál krásně na zadní. Pro Radka to nebyl problém uklidit. Do poločasu jsme dokázali skórovat ještě jednou. Cvok doklepával do prázdné odražený balon po Cermově střele. V druhém poločase jsme utkání kontrolovali a skoré navyšovali. Vítezný gól vstřelil Radek, když ze strany nastřeloval a soupeř si míč srazil do branky. Pak se trefil i Litr, nejprve si vybojoval balon a pak bodlem k tyčce. Pak skoroval ještě Slezi a Ben.

Frantic/Noční Jezdci vs Penguins/Replacement 4:2 (3:1)

27.4.2019 13:00
ZŠ Gočára

sestava: Slezi - Bob, Cvok, Ben, Murdoc, Radek, Slezi, Pode

Penguins/Replacement vs SK Oreb 2:7 (0:3)

14.4.2019 13:00
ZŠ Gočára

sestava: Litr - Cerm, Radek, Bob, Murdoc, Sméťa, Krbec, Mára, Ben
goly: Ben (Litr), Krbec (Litr)
diváci: Mareček od Karla, Dufi, Lister

Pozitiva: dobrá docházka lidí. Mareček nám ukázal, že v něm roste budoucí hvězda:). Předvedená hra v první poločase.

Utkání jsme si prohráli v první poločase. Soupeř takticky bránil a vyrážek k brejkům. My jsme si v prvním poločase za stavu 0-0 vytvořili řeknu 3,4 stoprocentní šance. Vše díky pěkné narážečce, kterou jsme obranu soupeře otevřeli. Bohužel po prvním inkasovaném gólu se naše hra absolutně rozpadla. Soupeř dokázal trestat naše chyby. V druhém poločase jsme prakticky nebránili a hra dopředu byla strašně naivní. Tři inkasované góly přišly po našem rohu. Další po hcybě v rozehře. Jeden pravděpodobně po ruce soupeře.

Orel "C" vs Penguins/Replacement 6:14 (1:10)

7.4.2019 13:00
ZŠ Gočára

sestava: Lister - Cerm, Murdoc, Radek, Krbec, Ben, Bob, Mára
góly: 6x Ben, 5x Mára, Murdoc, Radek, Bob

Super nástup do utkání po 5 mintách jsme vedli tak 5-0. Soupeř první poločase nevěděl co s tím. V druhém poločase se soupeř zvednul a přidal. My jsme přestali proměnovat šance a nakonec 14-6.

statistické okénko:
6x Ben, 5x Mára
1500 gol Replacementu Mára

Penguins/Replacement vs Legie Jaroměř 5:0 (0:0)

11.3.2019

Kontumace soupeř se odhlásil

Penguins/Replacement vs Legia HK "B" 3:9 (0:4)

6.4.2019 12:00
ZŠ Gočára

sestava: Lister - Cerm, Radek, Bob, Ben, Krbec, Mára
goly: 2x Cerm (Ben), Ben (Cerm)

Soupeř jasně lepší. Utkání stejné jako na podzim. Rychle jsme prohrávali, soupeř ještě několik šancí neproměnil. Když jsi soupeř byl vědom své převahy začal hrát na půl plynu. Bohužel v prvním poločase z několika šancí dvojice Mára, Bob gól nepadl. Pár střel měl i Ben. V druhém poločase na 4-1 snížil Cerm, střelou z poza vápna. I nadále ale průběh hry stejný, soupeř už jen útočil a přidával góly. Naše nemohoucnost v zakončení je hrozivá.

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie