zápasy sezóny 2017-2018


sezóna 2017-2018 - Podzim

 

Penguins/Replacement vs Frantic/Noční Jezdci 3:3 (1:2)

17.11.2017 13:00
ZŠ Sever

sestava:
goly: 2x Sméťa, Cvok

popis: Lister:) 

CzechMill vs Penguins/Replacement 9:6 (4:2)

12.11.2017 12:00
ZS Gočára

sestava: Litr - Radek, Cvok, Pode, Lister - Cerm, Slezi, Bob, Smeta, Šaman
goly: Šaman 2x (Pode), Cerm , Cvok (Cerm), Slezi, Sméťa (ale spíš Bob myslím)

Utkání s týmem s čela tabulky. Oba týmy se sešli ve velkém počtu. Od začátku se hrálo nahoru dolu ve velkém tempu. První naše čance velice kvalitně pálil Cerm, který neumí nahrávat. Gol jsme i tak dali. Slezi prostřlil vše. Soupeř měl kvalitní sourozenecké duo. Jeden z nich dal 6 golu celkem a druhý tři. Byli to rozdílový hráči, kteří trestali naše chyby nekompromisně. Popisovat inkasované goly asi nemá cenu. Soupeř hrál na jednu hrušku která tam byla furt a trestala vše. Náš druhý gol dal Šaman a nutno říct že krásně. Převzal balon, natáhl si ho do středu, přešláp přes míč a bodlem kolem beka k tyči. Gólman se jen otočil. Do poločasu soupeř odskočil na 4:2. V druhé půlce vývoj kontroloval a stále vedl o dva o tři. Litr toho ještě spoustu pochytal. Ale i tak ho soupeř dokázal sem tam potrestal. Jedna nechycená penalta - statistický prvek. Jeden gol z půlky do prázdé když Litr zkouše ještli nechytne přihrávku do kraje. Naše goly - Cerm prováhal zakončení do otevřené branky, míč ale udržel a otočil se a skoroval. Cvok dorážel cermovu přihrávku. Šaman se vyskytl u Podovi střely, kterou si spíše bek srazil do branky. Duo Sméťa Bob vykombinovali vše a dávali do prázdné, připsáno Smétovi, ale nejsem si jistej jestli nedoklepával Bob. K tomu jsme ještě dosta šaníc nedali. Soupeř nebránil protože trestal naše chyby a díky tomu si udržoval odstup. Když jsme snížili tak z protiutoku jsme dostali gol. Nicméně jsme celkově nehráli špatně, jen soupeř by v ofenzivě fakt vynikající.  

Penguins/Replacement vs Aero 6:5 (3:3)

5.11.2017 08:00
ZS Gočára

sestava: Litr - Cvok, Radek, Slezi - Cerm, Bob, Šaman, Slávek
goly: Slezi, Cerm (Litr), Slezi, Šaman (Radek), Cerm (Slezi), Bob (Cerm)

Na utkání jsme se dostavili dostatečně nabuzeni. Konečně jsme potřebovali výhru. Hned od začátku bylo vidět, že soupeř není špatný. Dobře držel balon, uměl si nahrát a jeho zakončení byla nebezpečná. Nejhorší však bylo že soupeř stále běhal a měl mnohem lepší pohyb než my. I tak jsme se ujali vedení. Využili jsme nedůrazu soupeřovi obrany, která byla jeho slabinou. Slezi nejprve obstřílel a obehál co šlo když až na potřetí konečně trefil volné místo u tyče. Druhý gol přidal Cerm, když využil Litrův výhoz a z první překonal golmana soupeře. Bohužel soupeř využil naší nepozornosti v rozehře a snížil. Vyrovnání přišlo když jsme rozehrávali roh a z brjeku soupeře dva na nikoho bylo srovnáno. Do půlky se ujala další Sleziho střela. V poločasu to ale byla plichta 5s před půlkou vystřelil soupeř z půlky, kdy LLitr míč viděl na poslední chvíli, jelikož míči kousek od vápna uhnul Slávek. Střela to nebyla nikterak prodká, hold chyba. V druhém poločase jako první ksoroval Šaman, když do prázdné dorzil Radkovu přihrávku. Soupeř neustále útočil a byl nebezpečný. Litr se musel hodně ohánět. Bohužel když při jedné akci soupeř 3x doráži tak s tím ani mág Litr nic neudělá. 4-4 a po podobné akci 4-5. Pak už jsme dávali goly jen my.Slezi dostal rychlý výhoz od Litra a potáhl míč, kdy předložil Cermovi, který prostřelil padajícího golmana. Poslední gol jsme dali minutu před koncem. Cerm si několikrát vyměnil míč s Bobem a nakonec Bob střílel do branky kde už stál jen navrátivší se obránce. 6-5. Super výkon od Litra. Super chyby a darované goly soupeři. Nicméně 1 za bojovnost. Tři body konečně 

Hrobníci 09 vs Penguins/Replacement 4:4 (1:2)

4.11.2017 09:00
Olympie

sesava: Slezi - Radek, Slávek, Cerm, Sméta, Krbec
goly: 2x Radek (2x Slávek), Cerm, Sméta (Slezi)

K utkání jsme s sešli v menším počtu. Soupeř na tom byl podobně. Utkání bylo takové malé derby. S hrobníky máme celkem bohaté zkušenosti. První gol jsme dali my. Cerm potáhl míč od lajny do středu a trefil přesně k tyči. Soupeř hrál ze zajištěné obrany a nechal nás hrát v 5ti. Bohužel se Slezimu nedařilo trefovat bránu. Náš druhý gol přidal Radek, když mu před prázdnou namazal Slávek. Do půlky soupeř snížil. V druhém poločase jsme odskočili na dva goly. Slezi po rohu získal odražený míč a přihrál Smétovi, který dal gol. Soupeř nás pak zatlačil a využil dírky v naší obraně a snížil. Pak se dlouho hrálo na střeedu hřiště. Šance byli na obou stranách. Bohužel soupeř skoroval první a vyrovnal na 3:3 po zaváhání Sleziho v brance, vyběhl aby předskočil utočníka což se nepovedlo a při návratu do branky se vracel trochu bokem, čehož využil soupeř a trefil polopráznou branku. Rychle jsme si opět vzali vedení, Slávek opět nahrát Radkovi před prázdnou. Navýšit naše vedení mohl Cerm, ale dvě geniální přihrávky od Sméti nebyli využity. Jendou tyč a jednou ve skluzu tesně mimo. Soupeř chvilku před koncem trestal. Souboj před brankou ukončil vlastní gol Krbce 4-4 celkem.  

Devopivo/Formanka vs Penguins/Replacement 3:3 (1:0)

28.10.2017 14:00
ZŠ Sever

sestava: Litr - Cvok, Slezi, Cerm, Radek - Sméťa, Bob, Slávek
goly: 2x Cerm (2x Slezi), Bob (Sméťa)
diváci: Gábinka, Lister

My i soupeř jsme se sešli v slušném počtu. Od první minuty se jezdilo nahoru dolů. V první poločase byl nebezpečnější soupeř. Když se dostával více do zakončení. Všechno pochytal Litr. Překonat ho dokázal pouze BOB, když dával malou domů:). V první poločase měl asi naše největší šance Cerm, když dvakrát sebral míč špatně vykopnutý od golmana a netrefil prázdnou přes celé. V druhém poločase jsme hráli trochu chytřeji a dokázali jsme soupeře i přehrávat. Na 1:1 srovna Bob. Když mu přihrával Sméťa. Vše začlo u Cerma, který sebral balon a vytvořil příhrou na Smétu brejk. Další podobný brejk měl Slezi, zakončil sám a trefil tyč. Do vedení nás poslal Cerm. po několika narážečkách - Cvok, Slezi, zakončil uplně do prázdné. Srovnání přišlo v následujícím střídání po rohu soupeře. Cerm zkusil znova narážečky a znova dal gol:). O vítězství jsme přišli v závěru. Při rozehrávce chyboval Radek a soupeř trestal. Náročný zápas. Soupeř kvalitní běhavý s Kozlem ve předu, který umí padat i rozbíjet naší obranu. Vykoledoval i dvě žluté pro náš tým. Vyhrát mohli obě mužstva, bod je zasloužený.  

Penguins/Replacement vs Orel“C“/Slepý střeva 1:5 (0:3)

22.10.2017 10:00
Olympie

sestava: Litr - Cvok, Tommík, Radek, Filip Steinfeld - Cerm, Slezi, Bob, Šaman
goly: Cvok (Cerm)

V docházce to vypadalo na težký propadák. Proto jsme si pozvali nějaké Votroky. Nakonec nás byli dvě 4ky. V utkání kdy soupeř hrál celou dobu s golmanem jsme dostali lekci jak se má hárt s golmanem. Soupeř rychle vedl. Hrál to stále stejně golman natáhl hráče a pak rychle udělal dva kroky a nahrál dalšímu volnému. První gol jsme dostali následovně. Golman soupeře potáhl míč, nahrál na zadní kde vzorově zavíral útočník tyč a uplně volný skoroval. Druhý gol opět přečíslení, tentokrát střílel golman přímo. Třetí gol težko říct. M y jsme také nebyli bez šancí. Cerm vypíéchl jednou míč poslednímu bekovi a šel sám na golmana, ten ale skvěle zmenšil úhel a míč vyrazil vedle. V průběhu poločasu Cvok trefil tyč. V druhém poločase jsme napadali daleko efektivněni a dostávali soupeře pod tlak při rozehrávce. Hned v prnví střídání jsme mohli dát 2 goly. Jednou hrála tyč, podruhé se předvedl gólman - ten byl nejlepším hráčem soupeře jednoznačně. A podle mota nedáš dostaneš soupeř trestal: Bob tyč, soupeř po špatné rozehrávce Radka 4-0. Pak jsme konečně dali gol. Cerm potáhl míč a dal Cvokovi, který trefil šibenici. Soupeř hned z protiútoku využil neodkopnutý balon a 5-1. Pak zase naše tyč a několik zákroků golmana soupeře. Fakt druhý poločas jsme si zasloužili dát víc jak jeden gol. Ale všechno nám trvá, máme o jeden dva doteky víc. Trochu na nás sedí serie proher. Musíme příště vyhrát.

Gratulace Litrovi k čerstvě narozené dceři. Přejeme hodně zdraví Zuzce i Lauře.  

Venca vs Penguins/Replacement 3:2 (1:2)

14.10.2017 13:00
ZS Gočára

sestava: Eiffel - Cerm, Tomík, Cvok, Radek, Krbec, Šaman, Michal Materna
goly: Michal, Cvok
diváci: Charv Danča Esterka

K utkání jsme se sešli doplnění o Votroky. Dneska jsme měli přetlak obránců a chyběl golman. Do branky se postavil Eiffel a chytal výborně. Bophužel se zranil ještě v průběhu první půlky. Do branky tak šel Cerm a ten nás dneska pohřbil. Ale zpět k úvodu zápasu. Rychle jsme se dostali do vedení, kdy skoroval Michal, a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli prohrát. Hráli jsme dobře paradoxně spíše dopředu. V obraně okénka žehlil Eiffel. Bohužel při jednom ze zákroků se zranil a soupeř toho využil a srovnal. Do poločasu jsme ještě skorovali kdy míč doslova dotlačil za brankovou čáru Cvok. V druhém poločase jsme uplně vypadli z tempa. Cerm na posledním držel balon a jeho přihráky nebyly přesné nebo nebyly zachycené útočníky. Soupeř hrál hodně 1v1 a díky tomu se dostal do zakončení z nebezpečných pozic. Jedna rána bohužel zapadla na zadní tyč - cerm neměl uplně čisté svědomí. O chvilku později bylo ještě hůř. Odčinit svoji chybu střelbou chtěl Cerm - ale hned první ránu mu soupeřův golman chytil a přes celé trestal. Pak naše snahy o vyrovnání končili na postavené obraně soupeře. Hra v 5ti s Cermem nefungovala. Špatný den, špatný zápas.  

Penguins/Replacement vs Veselá šatna 2:4 (2:3)

8.10.2017 08:00
Olympie

sestava:
goly: Šaman, Lister

popis: lister:) 

Buffalo vs Penguins/Replacement 5:3 (4:1)

30.9.2017 09:00
Olympie

sestava:
goly: Slezi,Bob, Eiffel,

popis lister? 

Penguins/Replacement vs SK Oreb 7:4 (4:2)

28.9.2017 12:00
ZS Gočára

sestava: Lister - Cerm, Eiffel, Radek - Bob, Šaman, Slávek, Mára
goly: 2x Radek (2x Cerm), 2x Slávek (Cerm), Bob (Slávek), Šaman (Cerm), Eiffel (Cerm)

Soupeř se sešel pouze v 5ti. Očekávali jsme, že bude vyčkávat a bránit a nechá nás hrát. To se celkem potvrdilo. Hned od úvodu soupeř stál na své polovině a nechal nás hrát. Lister se vytahoval až k půlce. Hned v první střídání Šaman skoroval. Po rohu, který rozehrál Cerm na Listera. Lister míč vrátil Cermovi k praporku a Cerm si to namířil podél brnkové čáry a přes posledního beka to dal Šamanovi před prázdnou. Soupeř rychle vyrovnal. Využil naší chyby v rozehře a nedůslednosti při vracení od Cerma a ranou o tyč srovnal. Nás to nerozhodilo a dál jsme se tlačili do útoku. Po zisku balonu na půlce jsme šli 3 na 2. Cerm potáhl míč a dal doleva Radkovi, který nastřeloval na zadní tyč, kde byl Slávek. Dezorientovaný bek soupeře při vracení míč trefil do vlastní síti. Třetí gól dal hlavou Eiffel, když si naběhl na zadní a nikým neatakován trefil o zem centr Cerma. Poté soupeř snížil. Eiffel chtěl prostrčit balon na střed. Příhru ale srazil soupeř a využil otevřeného prostoru. Do půlky skoroval ještě Slávek, když na naší polovině vybojoval balon a přes celé trefil pěkně a uklidnil nás. V druhém poločase soupeř hrál hodně aktivně. My ač nás bylo o 3 více než soupeře jsme byli nějací zatavení a fyzicky jsme nestíhali. Soupeř v druhém poločase třikrát trefil tyč. My jsme dokázali svoje šance proměnit. Vítězný gol dal Radek. Opět do prázdné. Cerm potáhl míč po lajně a ve skluzu ho prostrčil přes vápno na zadní Radkovi - lehká práce. Další náš gol dal Bob. Naši rozvážnou rozehrávkou jsme vytáhli soupeře, který začal napadat. Toho využil Cerm a průnikovkou poslal dopředu Slávka. Ten dotáhl míč k vápnu a ppřihrál Bobovi, který měl polopráznou bránu a nemílil se. V poslední minutě, jsme dali poslední gol, když Lister chytil šanci soupeře přehodil balon přes soupeře a vytvořil přečíslení 4 na dva. S Cermem si dvakrát vyměnil balon a byli jsme ve vápně soupeř. Cerm pak z druhé narážečky dal Slávkovi, který ranou pod břevno nedal brankáři šanci. Ubojované, dopředu super všechny goly do prázdné, dozadu slabší nechtělo se nám moc bránit.  

Larvy/Aval vs Penguins/Replacement 8:5 (3:2)

23.9.2017 10:00
Gjkt

sestava: Slezi - Slávek, Bob, Eifel, Radek, Filip, Tomik, Sméťa ,
goly: 2x Bob, Eiffel, Slávek (Bob), Slezi

Celkově bída. Většina gólů z precisleni ... a jdennou utek Slezimu balón na půlce, tak dali do prázdný ... jinak 4 góly vč. toho to jsme jim darovali ... ale ve hře 1 na 1 byli lepší, a měli tam jednoho sutera a ten to za vápnem pálil, prostě se obtocil a bum. ... První poločas vyrovnanější partie ...

made by Slezi 

Penguins/Replacement vs Cannibals 5:2 (3:2)

17.9.2017 10:00
ZS Gočára

sestava: Litr - Tomík, Radek, Eiffel, Cvok (jen do 25 min), Lister - Cerm, Slezi, Bob, Krbec, Šaman
goly: Slezi, Cerm (Radek), Radek (Bob), Cerm (Litr), Slezi (Cerm)
diváci: Denny, Gabča

Druhé utkání víkendu. Počasí lepší o den dříve. Počet lidí - zase plná soupiska - po utkání vznikla fotka. Do utkání jsme vstoupili stejně špatně jako jsme hráli o den dřív. Rychle jsme prohrávali o dva goly. Nejprve z úhlu prostřelil soupeř Litra mezi nohy a o několik minut později Litr zaváhal při rozehře a následnému vyběhnutí, kdy střelu směrem k bráně ve skluzu tečoval Lister do brány. Do hry nás vrátil Slezi. Motal tak dlouho až umotal střelu do protipohybu golmana 2-1. Vyrovnání o střídání později zařídil krásnou přihrávkou z autu Radek. Kdy naložil míč přímo před prázndou bránu a to musel trefit i palič Cerm. DO poločasu jsme otočili. Litr vyhodil na Boba, který si pohrál s obranou a přihrál naběhnutému Radkovi, který se nemílil. V druhém poločase jsme kontrolovali míč a vytvářeli jsme si další šance. Ty jsme ale neproměnili a soupeř nás přitlačil. Hodně moc toho pohytal Litr. Nakonec jsme se i my dočkali a gol vstřelil Cerm, když obstřelil z metr šouráčkem soupeřova golmana. Balón do této pozice mu naservíroval Litr, který táhl míč pak napřáhl a k překvapení vše narýsoval milimetrovou přihrávku Cermovi. Poslendí gol padl pár sekund před závěrečným hvizdem. Litr vyhodil míč na půlku Cermovi, ten ho zatáhl až do vápna a nahrál Slezimu, který nejprve trefil obránce , ale z dorážky se již nemobl zmýlit. Dobrý zápas. Dobrý pohyb. Jen je potřeba ještě trochu zpěvnit defenzivu, aby tě propadnutí nebylo tolik.  

Legia HK "B" vs Penguins/Replacement 8:2 (2:1)

16.9.2017 14:00
ZŠ Sever

sestava: Litr - Slezi, Cvok, Jagy, Radek, Eiffel - Cerm, Mára, Míra, Krbec
góly: Slezi, Cerm (vybojoval Krbec)
diváci: Tomík, Denny, Gabča

K utkání jsme se sešli v nevídaném počtu. Dokonce si Tomík mohl dovolit nehrát, kvůli špatnému terénu. Pršelo a vše se moc klouzalo. V první poločase jsme se soupeřem drželi krok. Soupeř se dostal do vedení poté co využil podkouznutí Máry a ranou skrz Cerma trefil na vzdálenější tyč. Litr se mohl pouze otočit. Vyrovnal Slezi, který vystřelil z střední vzdálenosti a míč byl ztečován do protipohybu golmana. Poté jsme měli několik šancí. Hlavně Cerm se projevoval jako zkušený palič. Nejprve trefil břevno a o pár minut později z dobré šance uplně zazdil zakončení. Bohužel soupeř na konci poločasu potrestal jednu anši nedůslednost a šel do vedení. V druhém poločase už dával goly jen soupeř. Většinou po našich chybách a nedorazech. Soupeř rychle odskočil. Za nás snížil Cerm střelou z půlky do prázdné kdy míč vybojoval dobře napadající Krbec. V závěru jsme se snažili korigovat velmi nepříznivý výsledek. Eiffel napálil míč do břevna, míč poskakoval na čáře ale gol z toho nebyl. Mára napsal housličky soupeřovu golmanovi, ten se ale rychle otočil a míč ještě chytil. Špatný zápas, špatné počasí.  

Penguins/Replacement vs Rapid 5:2 (2:1)

9.9.2017 11:00
Olympie

sestava: Slezi - Cerm, Mára, Bob, Šaman, Krbec, Lister (25min)
goly: Cerm (míč vybojoval Krbec), Šaman (po nástřelení od Máry), Mára (Lister), Cerm (kdo nahrál?), Krbec (Slezi)

K utkání se soupeřem, který sestoupil jsme se sešli v minimálním počtu. Od začátku zápasu jsme hráli na jistotu, drželi balón a hrái se Slezim, který při absenci Litra šel chytat. V prvních minutách byl zápas opatrný. Do větších šancí se nikdo nedostával. Soupeř se dostal do pološancí po našich ztrátách, byli celkem tři, kdy jsme pak řekli že takhle teda ne Slezi:). První gol jsme dali tak v 15 minutě, Krbec perfektně napadal, ačkoliv na něj Mára křičel ať vyčká na půlce. Krbec donutil soupeřova golmana k chybné rozehrávce, kterou z první z půlky poslal do prázdné Cerm. Druhý gol přišel v zápětí. Mára zatáhl po pravé straně balon a prudkou střelou/přihrávkou nastřelil dobíhajícího Šamana, který kolenem skoroval. Pak jsme měli ještě jednu větší šanci. Bob vybojoval balon a posunul na Cerma, který z první posunul na druhou na Máru. Ten mu chtěl balon z první vrátit do prostoru na vápno, což se mu bohužel nepovedlo a míč se odrazil do protiútoku, kdy soupeř snížil. Do druhého poločasu dorazil Lister. Jeho energii soupeř nečekal a Lister získal několik balonů a vytvářel přečíslení. Bohužel ty první byly bez gólového efektu. Po jednom z faulů které sudí přehlédl soupeř využil rozhozené obrany a vyrovnal. Hned z dalšího útoku dal Mára vítezný gól. Připravil mu ho Lister. Pak jsme opět čekali co soupeř vymyslí, ten se snažil tlačit, ale naše defenziva fungovala. Z brejků jsme pak hrozili. Několik střel měl Cerm, bohužel se uchytila jen jedna. Slezi zase poté co chytl balon vyrazil do sóla a předběhl všechny. Z jedné takové akce připravil gol. Kdy Krbec zpracoval Sleziho přihrávku a prostřelil houslema soupeřova golmana. Tvrdil tedy že chtěl střílet nahoru, ale gol dal. Utkání jsme zvládli hlavně po taktické stránce, kdy jsme se nenechali strhnout nějakým ďábelským tempem a hráli jsme co jsme potřebovali. Odměnou byli tři body po týmovém výkonu, kdy nikdo nic nevypustil a všichni bojovali. 

Gank vs Penguins/Replacement 1:5 (0:0)

2.9.2017 11:00
ZS Gočára

sestava: litr-cvok,mara,lister,slezi,šaman,krbec,tomík
goly: Slezi,Slezi,Cvok,Mára,Mára

Po dvou a půl měsíční pauze jsme se sešli k prvnímu zápasu vcelku hojném počtu. Sice až během výkopu, ale nakonec nás bylo sedm. Soupeř spadnuvší z vyšší soutěže se sešel ve větším počtu a vypadal velmi fotbalově. Začátek tomu i odpovídal, soupeř na nás vlítl a celkem nás točil, tomu vydrželo asi pět minut. Během nich ohrozil branku jen Šaman, který obral o balon obránce, posunul si balon od padajícího golmana, ale sportovně vypálil mimo. Soupeř přestal hrát po prvním Sleziho gólu, který napálil míč kousek za rohem vápna a gólman se jen ohlédl. Od té doby už se soupeř hroutil, druhý gól přidal opět Slezi ranou pět metrů za vápnem. Paráda 2:0, pak jsme začali trochu bláznit a vrhat se do útoku hlava nehlava. Litr měl co dělat, aby to ukočíroval. Soupeře jsme přehrávali, Slezi pak sundával střelou ze tří metrů ruskou špionážní družici, a proto další akci dva na jednoho, trochu netradičně, vyřešil nahrávkou na Cvoka a ten zavěsil. Čtvrtý gól přidal Mára, kdy z ostrého úhlu zavřel oči a bodlem propálil. Poté soupeř snížil, když už hrál bez brankáře a riskoval. Pátý gól padl do prázdné přes celé hřiště se trefil Mára. Litr vytáhl během zápasu pár povedených zákroků, ale hlavně dlouhýma přihrávkama vybízel Šamana, jenže ten přišel jen s chutí a míření nechal někde doma. Kdyby proměnil aspoň některou šanci, bylo by více veselo. Jenže mimo, mimo, brankář a volšový nohy. Další vtipná situace nastala, kdy se balón odrazil od soupeřova obránce směrem k vyběhnutému brankáři, po míči vyběhl Krbec a brankář místo odkopu dopryč se vracel do brány a vypadalo to, jako by se balonu bál, a Krbec ho nahání, bohužel Krbec nikým neatakován poslal balón školníkovi na zahradu a také nenavýšil skóre. Takže nakonec jen 5:1, ale pěkné tři body na začátek.

sezóna 2017-2018 - Jaro

 

Frantic/Noční Jezdci vs Penguins/Replacement 9:3 (2:2)

23.6.2018 12:00
ZS Gočára

sestava:Litr - Cvok, Krbec, Sméťa, Bob, Radek, Slezi,
goly: Cvok, Krbec, Slezi

 

Penguins/Replacement vs CzechMill 4:9 (3:4)

17.6.2018 12:00
ZS Sever

sestava: Litr - Cvok, Radek, Filip S., Pod - Cerm, Slezi, Bob, Brzák
goly: 2x Slezi, Brzák, Radek
vlastní gol Cvok
ŽK: Radek

K utkání jsme nastoupili s dvěmi 4kami, cozž vzhledem k vedru bylo fajn. Soupeř nejdříve hrál bez střídání ale behem první půle mu dorazili další hráči. Vývoj skore byl podobný jako na podzim. My se drželi pouze první polovinu. Soupeř skoroval první když po špatné reozehře šel od půlky sám do prázdné 0-1. Za n ás vyrovnal tvrdou ranou Slezi. 1-1. Na 1-2 soupeř zvýšil když zůstal jeden z jeho hráčů na zadní uplně volný. Na 2-2 dal Slezi další tvrdou ranou. Poté jsme poprvé a naposled vedli. Brzák krásně zabojoval a po polo zachycené střele si míč sebral a dorazil 3-2. Vedení nám vydrželo kolik minutu?... Cvok chtěl odkopnout míč a spíš se mu to svezlo po noze do rpotipohybu Litra. Do půlky soupeř odskočil když Cerm nezachytil náběh soupeře, který pak měl dosta času na zpracování, střelui a dorážku z úhlu. V druhém poočase už soupeř trestal naše chyby a navyšoval skore. My kdybychom dali šance co jsme měli a že jich bylo mohlo skore vypadat jinak ale i tak bychom asi prohráli. No goly: střela z půlky do prázdné po tristní rozehře od Cvoka. ztráta na poslením od Sleziho a vykoupání Litra, který s tím nemohl nic dělat. Krásná střela z přímáku do šibenice. Další gol na zadní, kde byl pouze soupeř. a Další přes celé. Za nás už pouze snižoval v rpůběhu hry Radek.  

Penguins/Replacement vs Devopivo/Formanka 4:2 (0:0)

16.6.2018 09:00
Olympie

sestava: Litr - Radek, Slezi, Kadic, Bob,Suchanek
goly: Radek 1-2, Slezi 2-2, Kadic 3-2, Suchanek 4-2 

Penguins/Replacement vs Hrobníci 09 4:4 (3:2)

9.6.2018 12:00
Olympie

sestava: Litr - Kuře, Šaman, Slezi, Radek, Krbec,
góly: Kuře, Slezi, Šaman, Kuře
žk Krbec

Zápas začínal v poledne a polovina manšaftu si dala rozcvičku v podobě zápasu za Votroky. Se soupeřem si sice pohrála, ale stálo jí to dost sil. Panovalo příšerné vedro a slunce pařilo na plný výkon. Takže protažení rozběhaní a spaření jsme nastoupili proti Hrobníkům, za ně nastoupil také jeden spařený. Soupeř od začátku techničtější 1v1 jasně lepší, ale herně už to taková paráda nebyla, žádná velká myšlenka nebyla a tak stačilo jen poctivě bránit. Z toho jsme vytěžili první gól a tak trochu překvapivě jsme se ujali vedení. Litr poslal míč na Kuře, ten si na půlce narazil se Šamanem a pak z rohu vápna pěkně k tyči. Jenže s tou naší poctivostí to tak veselé nebylo. Soupeř přebral na půlce balón, udělal si slalom mezi námi, svého sprdnul, že se mu tam plete a v klidu zakončil 1:1. Pak se vystřídalo pár šancí na obou stranách, my spoléhali na protiútoky a soupeř marně něco vymýšlel. Do vedení nás vrátil Slezi, když dostal balón před vápnem levá pravá střela 2:1, také si udělal ze soupeřů kuželky. Třetí gól přidal Šaman, který se po chycené střele soupeře rozběhl a Litr mu poslal míč. S míčem přeběhl celé hřiště, brankář stál u levé tyče, tak přišlo bodlo k pravé tyči 3:1. Soupeř snížil na 3:2, gól bohužel není v záznamu, protože tou dobou nešla na stadionu elektřina. V první půli se už více nestalo. Ve druhé jsme nechali soupeře vymýšlet a hráli na brejky. Jeden po parádním Litrově výhozu a neméně povedeném zpracování využil Kuře, obránce poslal pryč ze hřiště a gólmanovi nedal šanci 4:2. Velkou šanci pak spálil Šaman, kdy jsme šli dva na gólmana a trochu sobecky zkoušel sám, vedle něj běžel Radek a situace šla vyřešit líp. Od druhé půle se ve vzduchu voněla sádra. Krbec první dva zákroky trefil vždy hráče a po rozmíšce s protihráčem dostali oba po kartě, od té doby to pak smrdělo i rvačkou. Krbec pak už v soubojích trefoval první míč, ale s takovou razancí, že vzal i nohu. Známe Krba, takže se dohrávalo v trochu vypjaté atmosféře, kdy sme si museli Krba stáhnout na lavičku, aby si vydechl. Bohužel pak přišla naše další slabší chvilka v obraně a kuželky si z nás udělal další hráč. Slezi se omlouval, že ho měl, ale že kopl do pažitu 4:3. Soupeř začal tlačit, Litr uklidňoval hru, jak to jen šlo, ale nakonec asi 30 sec před koncem soupeř poprvé něco vymyslel a hráč se z rohu vápna nemýlil. Hned po rozehrávce zkusil Slezi levá pravá a dostal se až na brankovou čáru a tam zkusil, takovou polostřelu polonahrávku na zadní, kde sice Krbec byl, ale slavným se nestal. Škoda, bod dobrej, ale ty 3 jsme ubojovat mohli, ke konci nám už asi chyběli síly z minulého zápasu. Slunce se sice schovalo, ale pařák byl neskutečnej.
 

Penguins/Replacement vs Venca 5:12 (1:5)

3.6.2018 12:00
Gočára

sestava: Cerm -Slezi, Kuře, Krbec, Cvok, Plíštil, Radek
goly: Slezi 2x, Radek, Cvok, Krbec

Na utkání se poprvé v sezoně dostavil Kuře. Na pomoc přišel Plíštil. Soupeř od začátku diktoval tempo, my jsme nestíhali. Když k tomu přičteme Cermovi mizerné rozehrávky bylo to rychyle 5-0 DO půlky snížil Cvok. V druhém poločase se obraz hry nezměnil soupeř jasně lepší. Proměnoval většinu šancí co měl. Dost golů doklepnuto na zadní do prázdné. Za nás dvakrát skoroval Slezi. Jubilejní 100 gól v sezoně dal Krbec, poté co ho myslím Slezi řekněme nastřelil doslova na zadní tyči. Ale kdyby to krbec nezavíral gól by nebyl. Sezonu nějak doklepem a na říští musíme chodi t a být zdraví

statistické okénko 100 gol v sezoně Krbec asistence Slezi 

Orel“C“/Slepý střeva vs Penguins/Replacement 9:5 (4:3)

26.5.2018 13:00
ZS Gočára

sestava: Cerm - Radek, Smeta, Bob, Krbec, Mára
goly: 2x Mára, Cerm, Radek, Sméťa

Jako tradičně jsme se na jaře sešli v slabším počtu. Pozitivum bylo že jsem byli všichni naši. Bohužel Cerm si přinesl svalové zranění a byl tak lamiózní a musel do brány. Prvních 5 minut a soupeř vedl 3:0. První gol soupeř prostřelil Cerma na jeho bolavou nohu. Druhý gol špatná rozehra v poli a Cerm nestihl míč vypíchnout kdy soupeř doběhl až do prázdné. Třetí gol špatná rozehra Cerma a opět gol do prázdné. Trochu na ručník. Naštěstí jsme se nesložili a do poločasu jsme přidali nějaké góly. Upřímně si je moc napamatuju - takže pokud někdo ví sem s nimi. V závěru poločasu jsme šli za vyrovnáním šli jsme tři na jednoho, bohužel Smétovu příhru soupeř blokoval a byl z toho brejk, který ale soupeř nevyužil. V druhém poločase jsme přestali dávat goly a soupeř nemilosrdně trestal. Z 9 golů jich minimálně 5 bylo uplně do prázdné. Utkání se dohrávalo soupeř si byl vědom své převahy v poli. My jsme ale mohli dát víc jak 5 golů... určitě bychompak byli véc spokojeni.

1 gol: Radek byl sam pred golmanem, dostal prihravku tusim od krbce (prvni Cerfmova byla zblokovana), udelal kliku golmanovi a pak uz stacilo jen levou nohou trefit prazdnou branu 🙂 

Aero vs Penguins/Replacement 8:3 (2:1)

20.5.2018 14:00
Gočára

Sestava: Radek, Filip, Slezi, Bob, Šaman, Sméťa, Krbec
Góly: Šaman, Filip, Slezi


Zápas od dvou odpoledne, za parádního vedra, v sedmi lidech na Gočárovce sliboval poctivé spálení celého oběda. Soupeř se opět sešel v hojném počtu a to ještě před nimi hrál jejich spřátelený Inter, který by jistě pár hráči vypomohl, přišel jen jeden a bylo jasné, že bude kolotoč. Nám bohužel nedorazil brankář, takže do brány šel Slezi, ostatní se balónu bojíme. Toto samozřejmě byla ztráta v poli. Soupeř od začátku v pěti s gólmanem roztahoval hru na celou šířku hřiště a motal nás, jediné co zabránilo rychlejšímu přísunu branek, byla pohodová hra soupeře, který si hru užíval a hrál tak na půl plynu. To nám umožnilo dostat se do nějakých šancí a zahrát si trochu s balonem. Také jsme hráli v pěti s golmanem. Sleziho střely však končily vysoko nad. Soupeř dal do poločasu celkem v pohodě dva fíky. Za nás snižoval Šaman, který dostal nahrávku od Filipa mezi dva obránce, zpracoval, udělal krok, podíval se a střela těsně nad zemí zapadla přesně k pravé tyči, gólman se jen ohlédl. Po změně stran nám začaly docházet síly a soupeř si v klidu navyšoval skóre. Náš další gól přidal Filip. Taková lehounká střílená nabídka na Krbce propadla golmanovi do brány, asi v tu chvíli myslel na něco jiného. Náš třetí gól dal Slezi po akci typu klička klička střela gól. Tou dobou už byl Slezi v poli, vyměnil se se Sméťou, který už evidentně nemohl. Soupeř si v poklidu zápas pohlídal a nechal nás i zahrát. Výsledné skóre mohlo být pro nás příznivější, šancí jsme měli několik. Po narážečce Šamana s Filipem trefil Šaman tyč. Slezi hned po příchodu do pole proběhl kolem statické obrany, ale střelu poslal daleko od tyče. Krbec vybojoval míč kousek od levé tyče a místo kroku směr lepší střelecký úhel, se snažil procpat balón do brány, bohužel marně. Největším smolařem zápasu byl ovšem Bob. Z předešlého zápasu mu nezbyl žádný střelný prach a všechny své šance s přehledem zahodil. Jednou mu gólman dokonce vyrazil míč zpět na nohu a druhá střela šla nad. Bob společně s Filipem neměli den ani na nahrávky. Nevadí, příště to dopadne jistě lépe.

statistické okénko Šaman vstřelil 1400 gol replacementu 

Veselá šatna vs Penguins/Replacement 1:10 (1:4)

19.5.2018 13:00
ZS Gočára

sestava: Litr - Cerm, Radek, Filip - Slezi, Bob, Šaman, Krbec
goly: 3x Bob (2x Litr), Slezi (Bob), 2 x Cerm (Šaman), Krbec (Cerm), Šaman (Cerm), Litr, Bucek (Slezi)
diváci: Segra s Šimonkem

K utkání se soupeř dostavil v počtu 4 lidi. Sudí se nabídl, že s naším souhlasem soupeři zápas odchytá. My si chtěli zahrát takže jsme souhlasili. Utkání jsme byli pohyblivější, jelikož soupeř se snažil pošetřit nějaké síly. Náš první gól dal celkem rychle Litr. Po výměnách míče s obranou došel kousek za vápno a bodlem k tyči otevřel dnešní účet. Soupeř byl technicky na tom lépe než my, ale úmorné vedro mu bralo síly hned na začátku. Přesto se soupeři podařilo nás zatlačit.Nepříjemné situace vyvrcholili Krbcovým vlastním gólem tvrdou ranou pod břevno. Kdyby takhle střílel i na opačnou branku bylo by to super. Na Krbovu obranu musíme uznat že krok za ním byl protihráč, který by pravděpodobně zakončoval s podobnou razancí. Krbec si svoje skore srovnal za několik minut, když zavřel zadní tyč a pohodlně doklep míč do sítě. Třetí gól byl asi nejhezčím gólem dne. Po výměnách míče mezi Litrem a obranou dal Cerm balon křižně po vápně kam naběhl Šaman a naprosto perfektní tvrdou ranou prostřelil vše. 4 gol přidal tesně před půlkou Slezi, když ukořistil míč a překopl pohodlně celé hřiště do prázdné. V poločasu jsme si řekli, že musíme góly přidat, abychom mohli dohrát v klidu. To jsme splnili do puntíku. K gólům co jsme dali jsme ještě spálili dosti šancí. 5 gól dal Cerm. Nejprve nedokázal míč dotlačit za golmana soupeře. Golman soupeře s míč ihned předal spoluhráči Cerm pokračšoval v napadání a míč získal. Poté napsal housličky golmanovi a míč skončil v síti. 6 gol dal Bob když mu přihrál Litr na jednu z tyček. 7 gol dal Bob, když mu Litr přihrál tentokrát na drouhou tyč. 8 gól dal Cerm, Šaman vyslal rychlý míč do brejku. Míč byl tečován soupeřovým golmanem tak, že ho Cerm mohl dostihnou. Původní přihrávku by asi nedoběhl. 9 gól dal Radek , když dorazil sleziho střelu. Účet zápasu zavřel svým třetím golem dne Bob. Míč poslal krásně po zemi přes celé do prázdné.  

Penguins/Replacement vs Buffalo 0:2 (0:2)

13.5.2018 11:00
Olympie

sestava:Plistil - Radek, Bob, Materna, Valenta, Vasatko, Fabian
goly: 0

Jak už je pro nás v této sezoně typické, docházka byla opět žalostná. Ze sestavy Penquins/Replacement byl přihlášen pouze Bob, a tak Radek doplnil tým o hráče Royalu, abychom vůbec utkání mohli odehrát. Ačkoliv jsme měli v týmu oproti medvědům některé určitě běhavější, rychlejší a možná i techničtější hráče ve hře 1 na 1, souhra, kombinace, poziční hra, týmovost, obětavost, důslednost a poctivá obrana byla zase znát mnohem více na straně soupeře, který na rozdíl od nás přesně věděl kde stát a jak hrát. Začali jsme poměrně dobře, hráli více na polovině soupeře a měli i první velkou příležitost, Michal Materna však sám před gólmanem trefil pouze tyč. A tak se z první branky radoval soupeř, který dobře kombinoval i s gólmanem, a po jedné takové kombinaci zůstali na levé straně dva zcela nepokrytí hráči, jeden z nich střílel z první k tyči, kde stál druhý volný hráč a i s jeho pomocí se podařilo procedit míč mezi tyčí a gólmanem. Poté jsme se snažili o vyrovnání, i my jsme kombinovali s gólmanem, ale ještě do přestávky jsme po ztrátě balonu inkasovali druhou branku přes celé hřiště do prázdné. Ani ve druhé púli se obraz hry přiliš nezměnil, my se snažili vyrovnat, nastřelili i několik tyčí, například Pavel Valenta střelou z vápna, nebo po soupeřově ztrátě míče na polovině hřiště, kdy Radek soupeři odebral míč, šli jsme do brejku 2 na 1, naservíroval ho Michalu Maternovi, který opět trefil pouze levou tyč, od ní se míč odrazil do pravé tyče a ven z branky. Tento moment byl až úsměvný, jelikož už to byla asi čtvrtá nebo pátá tyč, kterou jsme v zápase trefili. Ačkoliv soupeř na rozdíl od nás velmi dobře a zodpovědně bránil, přežil však všechny naše šance a udržel vzadu čisté konto i s notnou dávkou štěstí. My můžeme jenom litovat absence většiny kmenových hráčů, jelikož si troufnu tvrdit, že tento soupeř byl k poražení a při výkonu a sestavě jako třeba proti Legii HK nebo Orebu, by si pravděpodobně odnesl domů pořádnou výslužku. 

SK Oreb vs Penguins/Replacement 3:4 (3:1)

8.5.2018 14:00
ZS Gočára

sestava: Kadič - Cerm, Mára, Ondra Nykodým, Slávek, Šaman, Sméťa + 1
goly: Šaman 2x (+1, ???), Slávek (Cerm), +1 (Sméťa)
diváci: Lister, Radek

Bohužel k utkání nemohl nastoupit Radek, který pykal za ČK z předchiozího zápasu. Naopak nám přijel pomoci Mára. Soupeř od první minuty hrál aktivněji. Během první půlky nám soupeř odskočil dokonce o tři góly. Trestal tak anši každou chybu. A to ještě Kadič pochytal spoustu šancí. Naši naději ještě do poloviny vskřísil Šaman, když tečoval do brány střelu z vápna od +1. V druhém poločase jsme dokázali zápas otočit. Nejprve opětovně snížil Šaman, tentokrát pěknou střelou. Vyroovníní zařídil Slávek, po přihrávce od Cerma. Víteznou branku vstřelil +1, když mu přihrál Sméťa, kterého do brejku vyslal výhozem Kadič. Děkji všem za bojovnost a předvedenou hru za oba zápasy takhle dál a body přijdou. 

Cannibals vs Penguins/Replacement 4:3 (2:1)

8.5.2018 12:00
ZS Gočára

sestava: Kadič - Cerm, Radek, Smeta, Slavek, Ondra Nykodým, Šaman
goly: Smeta, Cerm (Slavek), Nykodým
žk - Radek
čk - Radek

K utkání s oblíbeným soupeřem jsme měli trochu problémy se skládáním sestavy. Nakonec jsme museli povolat i hvězdy minulosti. Přijel nám pomoci Kadič. Za což jsme byli hrozně rádi. Soupeř hrál druhý zápas v řadě, ale to mu vůbec nevadilo. Od začátku držel míč a nechtěl nám ho vůbc půjčit. My jsme museli hodně běhat, abych se k míči vůbec dostali. V prvním poločase za zmínku stojí z naší strany stojí kromě golu žk, kterou obdržel Radek za ruku, když bloknul výhoz soupeřova golmana. Na začátku druhé půlky soupeř potrestal naše dvě špatné rozehry a vedl 4:1. Od té doby se soustředil na obranu a my se snažili dobývat jeho branku. Snížení přinesl Cerm, když si dvakrát narazil se Slávkem a doklouzal s míčem až do branky. Odnesl si z toho pěkně sedřenou nohu. Další náš gól přidal Smeta. Bohužel víc jsme nezvládli. I když jsme se hodně snažili a tlačili se do zakončení. Celý zápas se do hry perfektně přidával Kadič. Když z pozice gólmana vyjížděl hodně vysoko, což se s přibývajícíma minuta dařilo víc a ívc - prostě se rozehrával:). V závěru zápasu došlo na ČK. Radek byl faulován, ale ihned šel oplácet a byla z toho ČK. Zápas tak zkončil výhrou Cannibals. 

Penguins/Replacement vs Larvy/Aval 2:17 (1:8)

5.5.2018 08:00
Olympie

Sestava: Mertena, Smolko, Bucek, Steinfeidl, Tobi, Mára, Bob, Šaman
Góly: Jerie, Bucek

Den před zápasem to ještě vypadalo, že se vůbec nesejdeme. Radek zapracoval, obvolal pár kámošů a Mára vzal Tobiho a bylo nás dostatek. První náznak zkázy nastal v momentě koho napsat do brány. Ondra se ozval, že prý kdysi chytal..... no to asi chytal kdysi každý z nás. Pravda obrana mu moc nepomohla, ale po čtyřech hodně laciných gólech, hádce s Filipem, šel do brány Filip. Mára kaučoval, co mu hlas dovolil, teoreticky správně, ale kvalita prostě nebyla, nikdo nic neudělal, nikdo nic nevymyslel a zkazil co šlo. Soupeř tak v pohodě navyšoval skóre a trefily se snad i jejich fanynky. Jedinou radost ze zápasu měl náš kardiovaskulární systém a to bylo asi tak vše. V další zápase to půjde snad lépe.
 

Penguins/Replacement vs Legia HK "B" 4:5 (2:2)

21.4.2018 13:00
ZS Sever

sestava: Litr - Cerm, Radek, Pod, Slezi, Bob, Sméťa, Mára,
goly: Mára, Sméťa, Slezi, Litr
diváci: Gabča, Listr, Verča

Utkání proti prvnímu týmu tabulky. Naše sestava na poslední dobu exkluxivní. Dlouho jsme se nesešli takhle silní. Od první minuty se hrálo za velkého vedra. Soupeř byl fotbalovější a snažil se diktovat tempo. My jsme se snažili bojovat. Soupeř šel přesto do vedení. My jsme vyrovnali když myslím Slezi zatáhl míč a přihrál Márovi před bránu. Druhý gól soupeře padl po špatné rozehře od Litra. Do poločasu vyrovnal asi Sméťa. V druhém poločase jsme šli do vedení když Slezi propálil vše. Soupeř dokázal opěštovně otočit vývoj. Za nás srovnal ukázkouvou střelou Litr. Rána zapadla o břevno do brány. Chvilku před koncem ale vítezný gol zaznamenal soupeř. Potvrdili jsme si ale že dkyž se sejdeme a makáme máme šanci porazit každého. 

Penguins/Replacement vs Rapid 1:2 (0:2)

14.4.2018 15:00
ZS Sever

sestava:Litr - Cvok, Krbec, Lister, Radek, Filip S., Brzák, Bob
goly: Lister

 

Penguins/Replacement vs Gank 5:0 (0:0)

8.4.2018 13:00
ZS Sever

Soupeř se zrušil před jarní částí


Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie