Olympie

sestava: Litr - Cerm, Tomík, Eiffel, Lister - Slezi, Krbec, Sméťa, Bob
goly: 2x Eiffel (litr, Tomík), 2xSméťa (Krbec, Slezi), Tomík
diváci : Denny, Gábi

Již jednou odložené utkání se hrálo zasychravého počasí. Soupeř se sešel pouze v 5ti nás bylo 9. Od začátku jsem točili prakticky dvě čtyřky. Hned v úvodu jsme se ujali vedení když se trefil Tomík. Další gól přidal Eiffel když mu 100% pozici připravil Tomík. Soupeř pak snížil ale to bylo poslední na co se zmohl. Celý první poločas jsem hráli my a nakonec jsme přidali ještě tři goly. Sméťa doklepával do prázdné po přihrávce od Krbce. Eiffel střelou z dálky s pomocí teče soupeře. Poslední gol dal Sméťa po přihrávce Sleziho. V druhém poločase jsme předvadli festival zahozených šancí. Tři na nikoho, dva na jednoho, sám na bránu...atd... mraky a mraky šancí. Soupeř už se nevracel a nám se tak naskytovala jedna šance za druhou. Bohužel jsem si skore a náladu nevylepšili. Dneska bychom gol nedali i kdyby se hrálo do půlnoci. Sezona podzimní tak končí. Na jaře se snad budem scházet na každý zápas tak jako na těch pár posledních abychom mohli konkurovat všem.

Replacement vs Next 3:3 (1:3)

6.11.2016 12:00
ZŠ Gočára

sestava: Litr - Eiffel, Lister, Tomík, Cvok - Slezi, Bob - Cerm, Krbec, Šaman
goly: 2x Slezi (fakt netuším kdo mu nahrál), Lister (Cerm)

K utkání jsme se sešli po delší době ve velkém počtu. Soupeř ten den hrál již druhé utkání a možná i proto měl lepší vstup do zápasu. Od začátku pozorně bránil a trestal naše chyby. My jsme mu to naší hrou hrozně ulehčovali. Nejenom že na nás byla deka a veškeré přihrávky končili na jeho kopačkách, ale ještě jsme se nevraceli a soupeř nás tak přečísloval. Dost toho hlavně v prní půlce zachránil Líťa - ať už zákroky nebo včasným vyběhnutím přerušil soupeřovu rozehru. První gol jsme dostali po špatné rozehře v útoku. Kdy Lister špatně přihrál s soupeř se valil jako vlna a skoroval. Na 2-0 zvýšil soupeř po nenápadné akci. Vyrovnaná situace dva na dva a ejhle nezachycený úkrok stranou a soupeř sám na vápně skoruje - zaspla Tomík. Pak jsme zase hráli my. Soupeře jsme mačkali ale nea ne dát gol. Bohužel když už jsme vystřelili tak mimo. Cvok byl dokonce na malém vápně sám a netrefil bránu. Cerm jsi vyměňoval míč se slezim ale k zakončení se nedostali. Trochu krve do žil nám nalil Slezi když situaci tři na dva vyřešil prudkou ranou k tyči 2-1. V závěru poločasu jsme měli zajímavý nepřímí volný kop. Bohužel bez efektu, navíc z protiútoku čtyři na dva soupeř odskočil na rozdíl dvou branek. V poločase jsme to vydýchali a začali jsme hned od začátku pracovat na vymazání nepříznivého výsledku. Hned v první střídání měl šanci Cerm se Slezim - Slezi nahrál Cermovi, který byl zádz k brance s golmanem na zádech a proto z první vrátil před Sleziho, který ale situaci nedohrával takže z toho nic nebylo. O chvilku později jsi to kluci vyměnili Slezi zatáhl míč a na malé vápno dal Cermovi, který přestřelil i pletivo. Do dalších šancí se dostávali naši hráči pravidelně. Vždy to vypadalo podobně - někdo nahrál křižně přes vápno druhému prakticky před práízdnou a ten druhý to prostě nedal - bud netrefil vůbec míč, nebo trefil golmana nebo trefil rohový praporek - Krbec, Cvok. Snížení přinesl opět Slezi a opět stejně jako v prní půlce 3:2 a krásná střela k tyči. Soupeř už hrál jen na brejky, které nevycházeli. Naše šance přibývaly ale goly nikde. Vyrovnání zařídil Lister. Cerm byl faulován na půlce a rychle rozehrál standartku na volného Listera na vápně. Dneska jsme dopředu makali výborně, není snad hráč který by neměl šanci. Eiffel po výhozu zkoušel oobejít posledního beka. Tomík se snažil nahrávat lépe postaveným spoluhráčům. Šaman trefil tesně mimo. V poslední minutě Tomíik rozehrá standartku a Slezi netrefil pozemi letící míč. Prostě den blbec dneska tolik šancí a jen tři goly.

Frantic "B"/Leadership vs Replacement 12:2 (7:0)

góly: Slávek 3, Bob 2,Tobiáš, Sméťa, Tomik

Zápas, který zejména pro penguiny má velkou příchuť derby. Zápas co se nesmí prohrát. Na začátek dorazilo 6 lidí, Tobiáš (florbal), lister (problémy s vodou) dorazili těsně po úvodním hvizdu. Přesto než se stačili začít oblékat, již jsme vedli 1:0, když po pěkné akci zakončovala posila z Votroků Slávek :) Poté zažil lister střídání z pekel. Nejprve při sprintovém návratu chtěl zabránit přihrávce na zadní (balón poslal přesně do šibenice), pak při brejku 2:1 špatně vyhodnotil situaci a přihrávku mu sebral protihráč a rázem z toho byl brejk 4 na 2, který opět skončil gólem. Naštěstí se zadařilo po malé chvilce Sméťovi, který střelou z poza vápna vyrovnal. Soupeře jsme se snažili rozběhat a Bob toho využil k zvýšení na 3:2. Těsně před koncem se vyznamenal Tobiáš, který skvěle uvolnil přes půl hřiště Slávka, který pojistil naše vedení. Druhá půle byla doslova přetahovaná o každý balon. Hned v úvodu se si nás Pivrnci vykombinovali, když doráželi na zadní tyči do prázdné (jakobychom to nevěděli z haly). Po dlouhém výhozu měl Tobiáš menší problémy se zpracováním ale nakonec zakončil přesně k tyči a opět jsme vedli o 2. Přestalo se nám chtít běhat a hráli jsme na krásu (ikdyž z těch šancí spíše boleli oči). Trest přišel po neskutečné šanci, kdy jsme netrefili prázdnou branku. Brejk dva na jednoho zakončený opět dorážkou na zadní. Opět se nám podařilo rychle odpovědět dobře sehranou situací, kdy si vyměnili balon tři hráči a Bob mohl slavit podruhé. Zbytek utkání už se odehrál v naší režii, kdy jsme soupeři nechtěli půjčovat balon, takže Slávek mohl dokonat hatrick :) Vítězství jsme po zásluze šli spláchnout s Pivrnci do hospůdky. Krásné a cenné 3 body!

Buffalo vs Replacement 7:4 (5:3)

9.10.2016 09:00
Olympie

Sestava: Lister - Eiffel, Cvok, Sméťa, Krbec, Bob, Slezi (2.poločas)
góly: Cvok, Lister, Eiffel, Slezi

Na počátku přihlášeno 10 lidí. Honza a Litr se omluvili, Tomik si popletl dny, Slezi zaspal. V úvodních pěti minutách jsme hráli skvěle. Nejdříve Lister přihrál cvokovi, který se uvolnil podél brankové čáry a procedil balon mezi tyčkou a golmanem. Druhý gól přidal Lister, který předskočil útočníka a z půlky obstřelil vyběhnutého brankáře. Následně Eiffel vystihl těžkou přihrávku na golmana a opět z půlky zvýšil na 3:0. Místo toho, aby jsme si v klidu drželi balon se stalo...no, nevím jak to napsat slušně. Stříleli jsme způsobem, kdy jsme trefili prvního hráče a soupeř šel vždy do přečíslení dva na jednoho, dva na golmana, tři na golmana. Ze stavu 3:0 bylo najednou 3:5. Druhou půli jsme chtěli začít hrát naši hru, ale soupeř nás dostupoval (hráli jsme pomalu, že i soupeř bez střídání to stíhal). To už dorazil i Slezi, který zapadl do našeho zmaru. Stále jsme trefovali první hráče a soupeř si v klidu držel balon. Na posledních deset minut se prohodil Lister s Eiffelem. Při závaru se se ještě před brankou dobře zorientoval Slezi, který dal gol naděje na 4:6. Bohužel se soupeř dostal k rohu, který jsme neskutečně blbě rozebrali a útočící hráč neměl z hranice vápna problém zvýšit na konečných 4:7. Hrozný zápas na který je třeba velmi rychle zapomenout!

Replacement vs Bomby k tyči 5:0 (0:0)

28.9.2016 10:00
GJKT

sestava: Lister - Slezi, Eiffel, Mára, Krbec, Bob, Tobiáš
goly: Bob
do statistik počítáno jako odehrané

Na zápas se přišlo ve stavu, ve kterém by se chodit nemělo. Půlka týmu ponocovala, takže jsme s radostí přijmuli zjištění, že se soupeř nedostavil. Jelikož však nálada byla dobrá, tak jsme ukecali tým, který hrál zápas předtím a z ničeho nic jsme měli hotovou předehrávku.Jako už tradičně jsme se ujali vedení, po šikovné akci kterou zakončil Bob. Soupeř se trochu trápil, ale nakonec se mu po drobném nedorozumění v obraně podařilo těsně před pauzou vyrovnat. Druhou půli na nás nastoupil úplně vyměněný tým. Napadal naší rozehrávku a snažil se neustále být v pohybu. Postupně nás soupeř donutil k dvěma zbytečným chybám (lister zakopl o balón a Eiffel dal velmi pomalou malou domů). Rázem z toho byla jednostrannější záležitost. Pomalý přechod do útoku nám nesvědčí. Další matný výkon, další ztráta.

goly: 2x Bob, 2x Slezi, Bekr?

Zápas BLBEC. Soupeř byl prostě ve všem lepší. Jediné co se nám povedlo byl vstup do zápasu. Bob se krásně uvolnil u pravé lajny a poprvé (na dlouhou dobu naposled) jsme vstřelili branku. Slezi si zachytal jistě více než čekal. Poločas 1:3 byl ještě vcelku po vyrovnaném boji, ale drůhá půle byla jeden velký zmar. Až za stavu 1:7 se nám podařilo něco předvést, ale to už soupeř hrál na krásu. Konečné skóre 5:9 vůbec neodpovídalo dění na hřišti, ale buďme za to rádi. Největším rozdílem však byly tyče. Soupeř vstřelil asi 4 góly o tyč a nám 4x tyč nasměrovala balón mimo síť. Musíme rychle zapomenout a příště už urvat další body.

Camelot vs Replacement 5:2 (2:1)

18.9.2016 12:00
ZŠ Plotiště

sestava: Lister - Cerm, Slezi, Šaman, Mára, Tobi, Eifel, Tomík, Cvok, Sméťa
goly: 2x Sméťa

Utkání se soupeřem s kterým jsme nikdy neprohráli. Od začátku zápasu jsme drželi balon a do bývali branku soupeře. Soupeř čekal na vápně a dával goly po našich katastrofálních chybách. Do poločasu jsme stihli vyrobit dvě takové chyby. Jednou špatně rozehraný aut, po kterém následovalo přečíslení. A druhý byla špatná rozehra. Náš gol dal Smétě po přihrávce od Cvoka. V druhém poločase jsme do soupeře bušili ještě víc. Naši hru ale ničili nepřesné přihrávky a zbytečné hádání. Dokonce to vyvrcholilo tím že Tomík odešel ze hřiště předčasně domů. Naši katastrofální rozehru soupeř trestal s přehledem. Skore narůstalo. V závěru jsme alespoň snížili. Dobrý pocit z prvních zápasů byl rázem pryč a sedla na nás deka. K tomu si ještě Lister přivodil lehčí zranění a Cerm si pochroumal koleno a čeká ho pauza delší.

Replacement vs Legie Jaroměř 4:6 (0:2)

17.9.2016 10:00
Olympie

sestava: Litr - Cerm, Tomík, Eifel, Cvok, Slezi (od 5 minuty), Šaman (od 5 minuty)
goly: 2x Cerm (Tomik, Slezi), Slezi (Cerm), Tomík (Cerm)
diváci: Denny s Gábi

Utkání jsme začali pouze ve 4. Slezi s Šámou nějako přišli pozdě. Celý první poločas jsme tahali za kratšé konec. Nemohli jsme najít zen správný rytmus. Nějaké šance jsme si vytvořili. Litr pohotově vysílal do brejků Cerma, který ale vždy ztroskotal na golmanovi soupeře. Soupeř své dvě šance proměnil a v půlce tak zaslouženě vedl. V druhém poločase jsme začali hrát mnohem organizovaněji. Rychle se nám podařilo soupeře zaskočit a vyrovnali jsme. Nejprve snížil Slezi po Cermově přistrčení. Poté srovnal Tomík, když ukořistil míč na půlce a narazil si o Cerma před golmanem. Soupeř pak využil náš špatně rozehraný roh a šel do přečíslení, které zakončil s přehledem. Naší šancí byl faul na Sleziho ve vápně. K penaltě se postavil Slezi a nechytatelnou střelou orazítkoval pouze tyč. Naše hra se rozsypala a soupeř rychle odskočil na 5-2. My jsme se dokázali ještě jednou vrátit do hry. Slezi vybojoval míč na půlce a postupoval k bráně soupeře. Udělal i kličku do strany golmanovi a pak servíroval Cermovi před prázdnou - no bylo to trochu od Sleziho na dlouhou ale Cerm ve skluzu skoroval o tyč. Statistické okénko 1200 gól Replacementu:). Kontaktní gól vypracoval Tomík a nahrál Cermovi na penaltu. Kde pro Cerman nebyl problém dorazit do prakticky odkryté branky. V naší snaze vyrovnat jsme vyrobili několik chyb. Jednu skoro až komickou vytvořil Tomík. Na posledním přišel o míč. Následně soupeři dva na nikoho si dávali přednost a čekali až se Tomík vrátí - což fakt trvallo dlouho - a míč jim ukopne společně s Litrem. Přesto soupeř svoji výhru pojistil když dal gol přes celé.

Kondic bar Berka "B" vs Replacement 1:8 (0:4)

11.9.2016 08:00
GJKT

sestava: Lister - Cerm, Slezi, Bob, Krbec, Šaman, Tobi,
goly: 3x Cerm (2x Slezi, ...), Krbec (Cerm), 2x Šaman (Tobi, Krbec), Bob (...), Tobi (Cerm)

Do utkání na neoblíbeném hřišti jsem vstoupili dobře. Hned od začátku jsme soupeře nepouštěli do šancí. Naše zodpovědná hra vzadu soupeře nutila k dlouhým výhozům, které Lister kontroloval. Náš první gol vstřelil Cerm když zpoza vápna dorazil jak jinak než podlem Sleziho odraženou střelu. Na 2-0 přidal opětovně Cerm, když za patou dorazil Sleziho nástřel na zadní tyč. Třetí gól zařídil Tobi, když vystřelil do tyče a odražený míč si do branky srazil golman soupeře. Poločas uzavřel Šaman. Krásně společně s Krbecm vybojovali míč a nekompromisně zakončil. V druhém poločasu jsme honili góly. Měli jsme spoustu šancí. Soupeř již tolik nebránil a nechával nás tak útočil. Trochu jsme, ale zapomněli bránit a soupeř z ojedinělé šance skóroval. Pak už jsme stříleli jen my. Cerm dokončil hattrick, který věnoval čerstvě narozené dceři. Krbec po jedné z mnoha narážeček doklepl do prázdné branky. Šaman zvládl zakončit Tobiho nastřelení. Asi do dnes neví čím se trefil. Skore uzavřel Bob krásnou střelou do šibenice. Po utkání zavládla skvělá nálada. Fakt se nám vstup do sezony povedl

Replacement vs Devopivo 2:2 (0:0)

3.9.2016 14:00
ZŠ Gočára

sestava: Litr-Lister, Tomik, Slezi, Šaman, Krbec
goly: Slezi, Tomík

První zápas podzimu nově spojeného týmu. Přes spojení s Penguins se sešla dosti okleštěná sestava, zejména co se týče naší útočné síly. Po menším tlaku Devopiva jsme se dostali do hry a hned první střelou jsme otevřeli skóre zápasu. Soupeř byl evidentně zaskočen a toho využil Tomik, který zvýšil na 2:0. Směrem dozadu jsme hráli velmi zodpovědně, a co prošlo, skvěle zneškodnil Litr. Několik nadějných akcí jsme bohužel nedokázali dotáhnout do konce, což se nám nakonec vymstilo. Druhou půli jsme začali vlažněji a bohužel i trochu nešťastně. Po několika odrazech se dostal míč k hranici brankářského území a po střele z první i do naší sítě. Soupeř přidal, ale stále jsme podnikali nebezpečné brejky, které jsme vyřešili povětšinou špatně (pokud jsme se k tomu vůbec dostali). Když už to vypadalo na upracovanou výhru, tak jsme inkasovali. Bohužel nám odešla fyzička. Do dalších zápasů by to chtělo více hráčů. No lepší začít aspoň s bodem.

Belis vs Replacement 0:5 (0:0)

28.9.2016

sestava: stejná jako se soupeřem Bomby k tyči

kontumace soupeř se zrušil ještě před souteží. Na místě domluvena rovnou předehrávka s bomby k tyči.

soupeř se odhlásil, kontumace pro nás

Replacement vs Frantic "B"/Leadership 12:4 (4:1)

10.6.2017 10:00
ZŠ Plotiště

Litr-Cvok,slezi,bob,michal,eifel,radek bucek
Goly: Michal 3,Bucek 2,Bob 2,Eiffel 2,Slezi 2,Litr 1

Na zápas dorazil pozdě Cvoky, ale pořád stihl začátek zápasu. Litr přišel ještě o chvíli později a nastupoval za stavu 2:0. Do konce poločasu to bylo 4:2. Po přestávce jsme si vybrali slabou chvíli a soupeř srovnal na 4:4. Trochu jsme si vynadali a začali opět hrát v klidu přes brankáře. Začaly se nám dařit kombinace a rychlé přihrávky ze kterých jsme těžili. Začal padat jeden gól za druhým. Sice jsme ještě v průběhu 3 góly dostaly, ale moc nás to netrápilo z důvodu výsledku. Soupeř ke konci odešel fyzicky a Litr ukončil zápas gólem přes celé hřiště, kdy konečně trefil prázdnou branku.

write by Litr

Historické okénko 7 gol 1300 v historii Replacementu.

Veselá šatna vs Replacement 1:5 (1:2)

4.6.2017 09:00
Olympie

sestava: Litr - Lister, Radek, Cvok, Cerm, Bob, Slezi
goly: 2x Cerm (2x Litr), 2x Slezi (2x Litr); Lister

Soupeř z čela tabulky takže zase výzva. Porti silnějším prostě hrajeme dobře. Od začátku bylo vidět, že je soupeř technicky hodně vyspělý. My jsem zase museli přidat na bojovnosti. První gol jsme dali my. Litr začal svoji serii asistencí, krásným výhozem na Cerma, který si výhoz stáhnul a levou prostřelil golmana soupeře. Pak jsme měli několik šancí. Bohužel se žádná neproměnila a soupeř potrestal. Jeden nedoraz v souboji na středu a rychlou střelou vyrovnal. Do půlky naštěstí Slezi využil rychlý brejk a po rozehrávce od Litra utekl přes celé a krásnou střelou nedal golmanovi šanci. V druhém poločase soupeř více držel míč, ale všechny jeho střely kryl Litr. Soupeř hrál celou dobu i s golmanem. My jsme to zvládali ubránit. Co neměla obrana měl Litr, k tomu ještě přidal rychlé rozehrávky jednu z nich opětovně potrestal Cerm. Litr rozehrál, Cerm podstoupil souboj s bekem i golmanem soupeře, který sice prohrál, ale míč se dobře odrazil a Cerm ve skluzu skoroval. Další gol přidal Lister kdy na půlce vybojoval míč a do odryté branky skoroval. V závěru ještě skoroval Slezi, Litr vyhodil a Slezi potáhl míč až k vápnu a napsal houslišky golmanovi soupeře. Odbojovaný výkon, proměněné šance, Litr vychytal skoro vše. Kvalitní týmový výkon.

Replacement vs Camelot 5:4 (2:2)

3.6.2017 15:00
Gočára

Litr-Lister, Cvok, Slezi, Michal, Bob, Eifel
goly: Michal 3, Cvok, Slezi

Dohrávka, která měla šílený průběh. Na zápas jsme se sešli opravdu jen s vypětím všech sil. Od počátku jsme byli o gol zpět a to nás ještě Litr držel seč to šlo. Na úvodní goly vždy odpověděl Michal. Druhá půle začala tlakem ze kterého jsme obdrželi dvě branky. No, asi jsme si vybrali den blbec (zejména lister). Teprve za stavu 2:4 jsme začali makat. Snížení zařídil Michal krásnou ranou. Vyrovnaný stav zajistil Slezi asi 2 minuty před koncem. A to nebylo vše. Cvok protlačil neskutečně míč do branky a my poprvé vedli a nakonec i úspěšně ubránili posledních 30 sekund :D
Historické okénko Slezi dal 100 gol v sezoně.

Replacement vs Larvy/Aval 2:4 (1:2)

28.5.2017 10:00
Olympie

Litr - Slezi, Lister, Sméťa, Eiffel, Radek, Bob
Branky: Litr, Slezi
Zápas, kdy jsme se snažili předvést pitomnější branku. Lister hrál prvních 5 minut se soupeřem, protože co přihrávka to přesně na soupeře, Radek si dal překrásný vlastní gol.
Soupeře jsme přehrávali, ale bohužel koncovka žalostná. V první půli Slezi z dálky krásně vyrovnal, v druhé půli se z podobné pozice nemýlil Litr. Co naplat, když jsme soupeři darovali 4 branky :(

PIVRNCI HK vs Replacement 6:4 (3:1)

27.5.2017 13:00
ZŠ Gočára

Litr - Lister, Slezi, Sméťa, Mára, Radek, Bob
branky: Bob 2, Litr, Slezi
Zápas blbec. Hned v úvodu nás poslal Slezi do vedení. Bohužel po naprosto zbytečných chybách jsme 3x inkasovali a to jsme mohli Litrovi ještě děkovat, že to není o víc. Přihrávky mizerné a soupeř pouze čekal na brejky.
Druhá půle přinesla zlepšení, ale na každý náš gol soupeř reagoval stejně. Záverečný tlak přinesl pouze snížení.

Replacement vs Buffalo 4:5 (0:3)

20.5.2017 09:00
Olympie

sestava: Litr - Radek Bucek, Eiffel, Filip Steinfeld, Martin Šaur - Cerm, Sméta, Krbec
Goly: 2x Cerm (Martin, ) Radek Bucek (Sméťa), Martin Šaur (Cerm)

Zápas po serii proher. Soupeř se sešel ve sreovnatelném počtu jako my. Od první minuty bylo jasné že oba týmy chtějí hrát v 5ti. My bránili od půlky, což bohužel soupeř snadno překonával. Litr se musel překonávat. Bohužel v prvním poločase byl soupeř i přesto efektivnější. Soupeř v první poločase využil jedno přečíslení, jeden nedoraz v obraně a jeden podivný gol kdy byl nejprve faulován Litr což rozhodčí neviděl. Naše šance nedopadli. Například Sméťa nadvakrát neprostřelil golmana - jednou hrála tyč. Cerm jednou minul bránu a jednou trefil golmana. Určitě jsme mohli dát jeden dva fíky. V druhém poločase jsme zatlačili a napadali soupeřovu rozehrávku až u golmana. To vedlo k úspěchům. Začali jsme se dostávat mnohem více do zakončení. Eiffel po narážečce s Cermem minul jen tesně. Krbec se snažil sebrat vysoký balon a soupeř byl výše a šlapákem mu ho odebral - zase bez odezvy od sudího. Snížení připravil Martin Šaur, když vybojoval míč na půlce a nahrál Cermovi, který prostřelil soupeřova golmana. Druhý gol dal Radek, kdy tečoval tesně před golmanem Sméťovu střelu po rozehraném přímáku. Vyrovnání na 3:3 měl na triku Martin, kdy nejprve vybojoval míč a přihrál Cermovi, ten dovezl míč na vápno a zakončil. Golman vyrazil a Martin dorazil vyražený míč. Nadále jsme produkovali aktivní hru, bohužel soupeř potrestal naši další chybu. Cerm napadal opětovně vysoko, hra se přenesla na druhou stranu a Cerm nezachytil náběh svého hráče, který přihrál do prostoru před brankou kde v situaci 2 na 2 byl soupeř rychlejší. Pátý gol v naší síti byl dosti na prd. Litr vyvážel balon na půlku, zde si ho párkrát vyměnil. Následně se dostal pod tlak, situaci vyřešil tak že donutil soupeře hrát do strany, kde byli naši dva hráči. Ty si bohužel dávali přednost kdo míč sebere. Ten tak propadl k volnému soupeři, který zakončil do prázdné, jelikož Litr se nestihl vrátit. V závěru jsme snížili, kdy Cerm přistrkával míč mezi beky na Krbce, ten míč překročil čímž zmátl soupeřova golmana - míč končí v síti. Dobrý trik od Krbce.) V závěru vygradovala naše nespokojenost se sudím, a trochu jsme se pohádali se soupeřem nic extra. Po závěrečném hvizdu jsme si to se soupeřem vyříkali již s úsměvem., Dneska určitě bylo na body, místo toho pokračuje serie proher.

Vertigo vs Replacement 4:2 (1:0)

14.5.2017 08:00
Černožice

sestava:Slezi - Lister, Radek, Sméťa, Cvok, Bob, Eiffel
goly: Lister, Radek

Zcela jasně první soupeř nám již od počátku naháněl hrůzu. Podle toho jsme i postavili taktiku. Bránit od půlky a pokusit se dostat co nejmenší nářez. Prvních 10 minut byl jeden velký kolotoč, kdy jsme měli ohromné problémy sebrat soupeři balon a následně jej aspoň 10 sekund udržet na nohou. Když už jsme přežili několik tutovek, kdy soupeř netrefil prázdnou, nebo skvěle zakročil Slezi, tak jsme po zbytečné ztrátě inkasovali. Na půlce ztracený balon, 2 rychlé přihrávky a střela na zadní 1:0. V ten okamžik však soupeř nepatrně polevil a i my se odhodlali k několika zakončením. Soupeř cise držel balon, ale naše brejky postrádali pouze lepší zakončení. Nakonec jsme poločas uhájili s jednobrankovým mankem.
Druhá půle začala odstřelováním golmanem. Nejprve poslal k zemi Listra přesně mířenou ranou mezi nohy, aby následně stejného hráče poslal opět k zemi tentokrát ranou do hlavy. Slezi měl hold obětavou obranu. Poté však následovala šílená tříminutovka, kdy jsme se úplně rozložili. Nejprve Slezi namazal soupeři, který si pak pohrál s obranou. Pulminutky na to Cvok přihrál nazpět na Sméťu, který však pouštěl za sebe v domění, že tam je Lister nebo Slezi…bohužel tam byl pouze soupeř, který nedal Slezimu šanci. Nakonec rána z blízkosti pod víko 4:0. Následný time-out nás trochu uklidnil. Pár minut na to si Lister narazil se Sméťou, který ho vyhnal až na brankovou čáru. Nikdo ani střelec nechápe, jak se mu z nulového úhlu podařilo přehodit ležícího golmana (díra v síti tam opravdu nebyla). Najednou nás bylo plné hřiště. Po kombinaci všech v poli se dostal od rohu balon před Radka, který snižil na rozdíl dvou branek. Následně jsme ještě trefili tyčku. Dobrý výkon proti velmi kvalitnímu soupeři.

goly: Radek, Krbec,Eiffel, Šaman

Počasí fotbalové, sestava nefotbalová, tak by se dal charakterizovat začátek zápasu. Sešli jsme se v pěti a v né zrovna ideální sestavě. Soupeř v tu dobu v tabulce třetí, tak jsme tušili krásný klepec. Po dlouhé době přišel zachytat Honza a bylo nám ho trochu líto. Po zápase nám ho bylo líto ještě víc. Soupeř od začátku nehýřil aktivitou ani nás nepřehrával fotbalově, jak jsme očekávali, ač měli na střídání. Zřejmě se také nesešli v ideální sestavě nebo neplánovali proti nám propotit trička. Tak jsme jim výhru zařídili sami. Soupeř se někdy za stavu 2:2 dostal do vedení 3:2 krásnou střelou k tyči, na kterou byl Honza hodně krátkej. Ostatní fíky jsme si bohužel dali sami. Ano dali jsme si 3 vlastence a jedna hrubice brankáře. Jediný kdo v tomto ohledu zklamal, byl jinak neomylný střelec vlastních gólů Šaman. Střílelo nám to i do jejich brány, hráči v poli si dali každý po jednom více méně hezkém gólu. Čili až na Šamana každý dva góly. Nejhezčího vlastence si dal Krbec, který hlavou přizved dlouhý odkop brankáře přesně přes bezmocného Honzu a pěkně pod břevno. Tleskali všichni. Krbec byl u nejhezčího našeho gólu, kdy chladnokrevně zakončoval rychlou akci 2 na jednoho do prázdné brány. Soupeř byl hratelnej, kdyby zatlačil, asi by dal fíky i sám. V tomto složení byl porazitelný, ale chyběl nám nějáký větší kamarád s balónem. Jinak super zápas, kterej jsme si užili.

Legie Jaroměř vs Replacement 4:4 (0:3)

22.4.2017 11:00
Černožice

sestava: Litr - Cerm, Radek Bucek, Eiffel - Mára, Bob, Slávek Pleskot, Šáma
goly: Cerm (Litr), Slávek (Cerm), Radek (Cerm), Litr (Cerm)

Do utkání s tabulkově lépe postaveným soupeřem sem vstoupili s defenzivní taktikou. Na podzim jsme pozvali že soupeř je hodně silný v kombinaci. Nechtěli jsme zbytečně otevírat prostory před naší brankou. To se nám celkem dařilo. Soupeř se snažil prosadit rychlou kombinační hrou, ale nám se povedlo mininálně v prvním poločase jeho hru otupit. Naopak byli jsme to my kdo měl šance. Do té první se vřítil Cerm, poté co mu milimetrově vyhodil balon do šance Litr. Cerm prvním dotekem zpracoval a druhým uklízel do sítě. Soupeř vzhledem k tomu že po celou dobu byl na míči atvořil byl mírně zaskočen. Toho jsme využili a přidali další gól. Skóroval Slávek. Mára vybojoval míč na půlce a předal Cermovi, který si to namířil k bráně. Pak to trochu málem zadrbal, ale nakonec nahrál Slávkovi, který si to posunul kolem gólmana a střílel do prázdné, míč tam doskákal. Do poločasu jsme přidali ještě třetí gól. Cerm se postavil k autu a rozehrál do středu hřiště, kde nabíhal Radek, soupeř špatně střídal a tak se Radek dostal sám před gólmana, kde nezaváhal. Musíme objektivně říct, že Litr pochytal spoustu šancí soupeře a soupeř přidával pod kotel celý poločas. My se do šancí dostávali také a to po Litrových výhozech nebo poté co jsme vybojovali míč na půlce a šli jsme do rychlého brejku. Většinou v tom figuroval Cerm, který nebyl schopný nahrát většinou Márovi. Chudák Mára běhal nahrával, ale míč zpět nedostal. V druhém poločase se obraz hry nezměnil. Soupeř tlačil a my bránili. Za stavu 3:0 se do šance dostal Cerm po Litrově výhozu přehazoval golmana a trefil pouze tyč. Soupeř snížil po průniku jednoho ze svých hráčů a jeho prudké střele k tyči.Pak měl velkou šanci Mára na půlce získal míč a pelášil sám na golmana, zkusil střelu, kterou gólman vyrazil. Soupeř tlačil víc a víc a zase snížil. Pak super šance Šámi. Soupeř špatně rozehrával a Šáma se dostal k míči a z půlky šel sám na gólmana. Střela k tyčce, bohužel gólman vyrazil. Nakonec soupeř pár minut před konce vyrovnal, když využil sporného souboje na půlce,který rozhodčí pustil a soupeř přečíslil naší obranu. Aby toho nebylo málo další střelu soupeře Slávek tečoval mimo dosah Litra. 3-4. Do konce tak tři minutky. Začali jsme se tedy tlačit více dopředu. Zapojil se Litr a došel až na půlku několikrát si vyměnil míč s beky a poté křižnou ranou prostřelil vše 4-4. Bod po průběhu asi málo, ale nakonec dobrej:) Dneska odmakáno, chyběl kousek ke třem bodům, ale nakonec pěkný zápas. Všichni dřeli, bojovali, v závěru došli asi i síly.

Replacement vs Kondic bar Berka "B" 5:0 (0:0)

ZŠ Sever

Sestava: Lister - Cerm, Tomík, Bob, Sméta, Eiffel, ??? , ???
goly: Cerm (Lister), Bob (Sméta), Sméta (Bob)

K prvnímu utkání jara nedorazilo moc z repliků, jelikož Cvok měl zrovna svatbu - gratulujeme. Soupeř se sešel. Od začátku to byl boj. Nikdo nechtěl dát nic zadarmo. V prvním poločase se moc šanci neurodilo. Sem tam nějaká střela. Druhý poločas jsme začali golem pri prvním střídání. Lister posunul balon na Cerman, který potáhl po lajne směr brána a vystřelil. Gol. Soupeř mohl vyrovnat a dokonce jít i do vedení, naštěstí první akci zastavila tyč a další Lister. Náš další gol přišel tak v polovině poločasu. Tomík vyvezl míč a dal Smétovi, který nahrál Bobovi, který skoroval. Zbytek zápasu jsme pak dohrávali v poklidu. V závěru ještě Cerm podržel míč u lajny přes dva soupeře a vybojoval out, který rychle rozehrál na Boba, který nahrál Smétovi a bylo to 3-0. Super vstup do jarní části sezony.

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie