zápasy sezóny 2015-2016


sezóna 2015-2016 - Podzim

 

Jokerit vs Replacement 5:0 (0:0)

2.4.2016 12:00
Sever

kontumace bohužel...

mohli slezi, litr, cvok, šaman... nikdo jinej nemohl:( 

Replacement vs Veselá šatna 4:14 (0:7)

8.11.2015 11:00
Olympie

sestava: Litr, Cvok, Slezi Krbec, Šaman
goly: 3x Litr, Slezi

Na zápase bylo pěkné akorát počasí, soupeř v osmi s kvalitou daleko za naší. Veselá šatna byla opravdu veselá a vesele nás drtili. V naší sestavě bez střídání + Krbec dorazil jen aby se hrálo (čili tam byl jak namalovanej) nemáme šanci. Bylo by fajn, kdyby nás chodilo víc, nebo kdyby sme hráli dvojku, tam bysme takovej klepec 2x snad nedostali. 

Inter vs Replacement 17:3 (8:1)

7.11.2015 14:00
ZŠ J.Gočára

sestava: Litr Cvok Slezi Krbec Šaman
goly: 2x Litr, Slezi

Inter doplněný o hráče Aera a Votroků přijel podle dohody z Olympie o chvíli dýl, Rozehraný a nepoměrně kvalitnější tým s množstvím hráčů na střídání nám dával od první minuty jasně najevo, že bude debakl. Tak i dopadlo. 

Legie Jaroměř vs Replacement 8:5 (1:1)

1.11.2015 10:00
Černožice

sestava:Litr, Slezi, Cvok ,Murdoc, Dufi .....??????
goly: 2x Slezi, Dufi, Murdoc, Cvok

někdo by měl udělat alespon krátký zápis 

Replacement vs Kojot 5:0 (0:0)

15.11.2015 13:00
Plotiště

sestava: Litr - Lister, Cvok, Dufi, Kadič, Slezi (pozdě:)

Kontumace soupeř nedorazil.  

Šnorchl vs Replacement 10:4 (4:2)

28.10.2015 11:00
Plotiště

sestava: Litr - Cvok, Cerm, Krbec,Dufi, Slezi
goly: 2x Cerm (Dufi), Dufi (Cerm), Slezi (Cerm)

Utkání jehož výsledek mluví za vše. Prostě dneska to nešlo, nechávali jsme soupeři příliš mnoho místa a on trestal. Litr toho ještě dost pochytal. Výsledek nebezpečně narůstal, ačkoliv jsme vedli 1:0 kdy Cerm vypíchl špatnou rozehru soupeřova golmana. Víc nám soupeř nedovolil. Začal dávat goly a my jen dotahovali. Druhý náš gol dal na 4-2 Dufi, Cerm mu přistrčil míč patičkou a Dufi skoroval. Třetí gol přidal Slezi asi na 6-3. Cerm rozehrál aut a Slezi tvrdou přesnou střelou skoroval. Na 9-4 dal Cerm když Dufi suprově přihrál mezi dva beky. Goly soupeře všechny prakticky jak přes kopírák. Soupeř obešel v rychlosti jednoho nebo dva hráče, přistrčil dalšímu volnému spoluhráči a ten skoroval. Pár gólu padlo i přes celé. Prostě zápas blbec. Přístě to chce více důrazu a bojovnosti.  

Replacement vs Vertigo 3:4 (0:0)

18.10.2015 9:00
Sever

sestava: Litr, Dufi, Slezi, Krbec, Šaman, Lister, Mára, Cvok
goly: Dufi, Litr, Mára

No ... hnusně bylo .... hnusně. Naštěstí podmáčený terén srovnal schopnosti obou teamů zhruba nastejno Emotikona smile Zápas plný nepřesností sme otevřeli my. Litr dlouhým výhozem našel hlavu protivníkova golmana a ten s neochvějnou jistotou hlavičkoval za sebe, kde už stačilo Dufimu s lehkou modlibou doklepnout do prazdné brány. Do konce poločasu stačil soupeř srovnat potom co sme si špatně přebrali hráče před našim golmanem. Do konce poločasu se už akorát stačil zranit krbec .... došel mu gel na vlasy no Emotikona frown Ve druhé půli se obraz hry nijak zasádně nezměnil - zima, mokro, nepřesnosti a soupeř se snažil více držet balon. Při jedné takové akci se Šamanovo soustředění odporoučelo na párek, nechal si utéct hráče a soupeř pak vykombinoval až do prázdné. Vyrovnání přišlo celkem brzo. Litr výhozem poslal do úniku Máru a ten chladnokrevně zakončil. Heh ani nevim jak sme dostali třetí gol, ale prostě nějak sme ho dostali. Nicméně se nám ještě jednou povedlo vyrovnat. Slezi před zápasem prohlásil, že si bude k baráku pořizovat novej trávník a tak se jal studovat ten na hřišti tak vehementně, že to rozhodčí posoudil jako faul Emotikona smile Balon si postavil Litr a tvrdě propálil všechno před sebou 3:3. Sahali sme po bodu, sahali, ale nedosáhli. Byla to taková naše klasika ... Pokažená standarka - protiutok a nazdar. Hratelný to bylo, s trochou štěstí je na jaře porazíme. Byli to takový srandovní nerváčci Emotikona smile 

Beerceps vs Replacement 1:9 (1:3)

10.10.2015 11:00
Plotiště

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Cerm, Slezi, Krbec, Šaman, Dufi
goly: 3x Šaman (3x Slezi), 2x Dufi (Slezi, Cerm), 2x Slezi (2x Litr), Cvok (Murdoc), Krbec (Cerm)

Utkání za příjmeného počasí, kdy jsme čekali teežkého soupeře. V prvním poločase s náma soupeř držel krok. Bojoval. My ale hráli dneska výborně. Litr chytil i nemožné, skvělými výhozy pak zakládal naše útoky. Naše brejky dnes rozhodli. První gol dal Slezi poté co mu Litr nahrál mezi dva beky. Druhý gol dla Šaman. Spolu se Slezim vybojovali míč při bránění soupeřovi hry v5ti. Šaman pak dokázal trefit přesa celé prázdnou bránu. Soupeř pak snížil, když Slezi lehce tečoval do protipohybu Litra. Poločasové skore zavřel Cvok. Cerm vyvezl a situaci 3 na 1 řešil nahrávkou na Murdoca, který prodloužil na Cvoka a ten to prostřelil. V poločase jsme si řekli, že Lita bude více vyhazovat po zisku míče, dále že to malinko uklidníme a zpřesníme. Po dlouhé době se nám poločasové pokyny povedlo splnit. Litr zakládal jednu akci za druhou a my zakončovali přesně. 4 gol dal Šaman, Slezi mu balon přistrčil po lajně, Šáma obešel posledního beka a zkušeně na vzdálenou tyč zakončil. 5 gol dal Dufi, kdy dorazil Sleziho přihrávku po brankové čáře na zadní. Skvěle zavřená zadní, výborná přihrávka a proháčkování Sleziho obranou. 6 gol dal Krbec. Litr vyhodil, Cerm z první posunul na druhou na krbce, Krbec z první levou nohou prostřelil vše. 7 gol dal Dufiny když cerm rozehrál standartku, Dufi na zadní nejprve trefil gólmana a z dorážky skoroval. 8 gól dal Šaman, když mu nahrál Slezi na zadní. 9 gól dal Slezi přes celé, když mu balon přistrčil Litr. Skvělé představení našeho týmu.Dufy (SLEZI), Šaman (slezi), standartka kopal Čerm a dufy dorážel, krbec
(litr vývoz a Čerm z první na krba), SLEZI (litr z půlky nahrával zpátky na
sleziho a ten z celé do prázdné) 

Replacement vs SK Berka "B" 3:2 (2:1)

4.10.2015 8:00
Sever

sestava: Litr - Murdoc, Lister, Cvok - Slezi, Cerm - Mára, Kuře
goly: Lister( Cerm), Murdoc (Slezi), Cerm
diváci: Denny

Brzké starty zápasů nemá nikdo rád. Přesto jsme se sešli celkem v silné sestavě. Začátek zápasu hodně komplikoval orosený terén balón všem utíkal. Přesto jsme hru kontrolovali a soupeře k ničemu moc nepouštěli. První gol vstřelil Lister, když mu balon připravil Cerm. Druhý gól dal po zamotání všech Murdoc. Přestože mohl střílet hned po Sleziho pěkné příhře, udělal si kliku navíc a zakončil do šibenice. Do půlky soupeř snížil. Dorážku na zadní po nástřelu nikdo nepohlídal. V druhém poločase soupeř rychle vyrovnal. Murdoc místo odkopu motal a o míč přišel. Pro soupeře pak vyřešení situace 3 na vápně nebyl problém. Naše nervozita rostla. Několik slibných šanci končí mimo. Někdy zbrklá střela z dálky mimo. Přihrávky na zadní neprocházeli. Nakonec se jak čertík z krabičky vztekal Cerm. Museliho uklidnovat uplně všichni. Rozhodnutí přišl tak 3 minuty před koncem. Cerm sebral na půlce balon, v situaci dva na dva udělal kliku bekovi a střelou na zadní od tyče do brány rozhodl. Soupeř vehementně reklamoval cermův skluz při odebírání balonu, ale sudí štěrba byl neoblomný a razatně utnul diskuze. Ty pokračovali až po ukončení utkání. Situace před golem by se dala popsat tak, že cerm svým obvyklým vykleknutím získla míč, soupeř ho překročil, cermovy podjela stojná noha v momentě kdy měl míč již v držení, takže to mohlo vypadat všelijak. Sudí to nechal odehrát a my tak slavili výhru.

 

Next vs Replacement 2:3 (0:1)

3.10.2015 9:00
GJKT

sestava: Litr - Cvok, Slezi, Cerm, Murdoc (2 poločas) - Kuře, Mára, Šaman, Dufi
goly: Litr (Cerm), Slezi (přímák), Dufi (Murdoc)

Neoblíbené hřiště. Běhavý a důrazný soupeř. Utkání bolelo. V první poločase minimum šancí. Oba soupeři hráli se zajištěné obrany. Naši šanci proměnil Litr. Kdyř si s balonem došel daleko za půlku a vystřelil tvrdě a přesně. Soupeřovi náznaky Litr s přehledem pokryl. Pomáhala i obrana - Kuře odpaloval divně na tyč, Šáma uklidil na roh. Pomáhali všichni. V druhém poločase utkání trochu přitvrdilo. Sudí pískal jak co takže to podle toho vypadalo. Druhý náš gól a 6 letos (v 6 zápase) dal Slezi z přímáku. Hustej gol od břevna do brány celkem z dálky. Kloubouk dolů. Na tři nula zvýšil Dufi. Na půlce vypíchnul balon společně s Murdocem a pak postupoval na branku a trefil přesně. Pak se hrálo nahoru dolu. My místo abysme kontrolovali hru tak jsme chtěli přidávat goly. Vznikali tak okna v naší obraně. Dost toho pochytal Litr, dost jsme toho stihli zachránit. Přesto soujpeř snížil když Cerm na půlce rozehrál out dopředu na Sleziho. Ten bohužel míč nestihl zpracovat a soupeř pak šel sám na Litra. Litr první šanci vyrazil, bohužel pod nohy utočníka. Pak jsme měli festival ahozených šancí. Cerm s Márou vykombinovali vše co měli před sebou ale poslední přihrávka od Máry byla navíc. Dufi několikrát v šanci, vždy zakončil. Bohužel bez golového efektu. Kuře z půlky střílel na bráznou. Soupeřův golman ruka mimo vápna, sudí píská a dává jen žlutou kartu. Přímák zkusil Dufi bodlem. Odraženo. Další šanci měl Šáma, Litr vyhodil dlouhý míč až na vápno, Šáma zpracoval na kozy, ale zakončení mu ukopl soupeřův bek. Kuře s Cermem dva na jednoho, cerm zakončil mimo. Soupeř se po zemi za půlku nedostal. Tak to zkusil minutku před koncem výhozem a bylo to 3:2. Před Litrem prodloužil hravou soupeřův útočník. My jsme to v průběhu zápasu zkoušeli taky tak ale Kuře je moc mrnavej, nebo výhoz nebyl uplně přesný, nebo zradilo zpracování. Nakonec jsme ukořistili 3 body za výhru 3:2. Takže spokojenost. 

Devopivo vs Replacement 1:2 (0:1)

26.9.2015 12:00
ZŠ J.Gočára

sestava:Litr - Murdoc, Slezi,Cvok, Cerm, Šaman, Lister ( 10 min)
goly: Slezi (nevím kdo), Cerm (Šaman)

Derby. Nebylo nás mnoho. Soupeř se sešel ve dvojnásobném počtu. Před utkáním jsme se rozehrávali a všechny (3) balony jsme zvládli zakopnout. Nicméně dobrá nálada nás neopouštěla. Soupeř na nás od začátku vlítnul a snažil se nás zatlačit. My jsme bránili od půlky. Soupeř si nevytvořil žádnou vyloženou šanci. Střely z dálky Litr v pohodě kryl. Naše útočné snažení bylo pěkně v klídku od Liti, který přesně rozehrával, snažili jsme se odpočinout abychom vydrželi celý zápas. V 5ti to šlo. Když jsme ale chtěli vymyslet něco ve 4 tak to vázlo chyběl trochu pohyb. Jediný gol první půlky vstřelil Slezi. Balon si navedl, a prudkou střelou o tělo obránce do protipohybu golmana skoroval. Soupeř měl jednu vážnější šanci. Když po našem rohu získal rychle balon a ve 3 šli do brejku. Ten ale ztroskotal na neřesné přihrávce. Z anšich šancí bych vypíchnul Listra, který se snažil lítat po čáře a zakončovat. Dále pak Šámu, který dostal balon do ideální pozice před golmana, ale netrefil křižnou střelou branku. V druhém poločase soupeř ještě více zvýšil aktivitu když měl balon. My se dostávali pod tlak a Litr tak musel předvádět čím dál více zákroků. Bohužel jsme inkasovali. Hráč soupeře prošel přes všechny naše hráče zleva do prava a na hranici vápna vystřelil z otočky přesně k tyči. I po inkasovaném gólu jsme pokračovali v naší hře. Slezi na vápně přestřelil. Šáma střílel zase mimo. Za stavu 1:1 jsme rozehrávali roh. Lister dal na půlku směrem na Litra, který ale zrovna couval do branky, takže soupeř šel dva na Litra. Z nás se stihl vrátil pouze Cerm, ale to si to Litr již vychytal. Rozhodnutí přišlo v 48 minutě. Cerm obešel jednoho z beků a řítil se zlevé strany k bráně. Podporu mu zprava tvořil Šáma. Jeden z beků soupeře kopíroval šámův pohyb. Proti Cermovi vystoupil golman a Cermovu nabídku pro Šámu před prázdnou lehce tečoval (nadzvedl), Šáma musel lehce zpět pro míč a levou noho ho tuknul k bráně, trefil tyč. Dobíhající Cerm tak na brankové čáře dorazil naše první letošní vítězství. Těžké utkání s dobrým koncem... 

Replacement vs PIVRNCI HK 3:3 (2:3)

20.9.2015 14:00
Sever

sestava: Cerm (5 min Murdoc) - Slezi, Cerm, Cvok, Šaman, Krbec, Kuře, Lister
goly: 2x Cerm, Slezi

K utkání jsme se scházeli ne za 5 minut 12 ale 5 minut po dvanácté. Murdoc i Cvok dorazili pozdě. Jediné štestí že nás bylo 5 už předtím. Do brány na začátku utkání šel Cerm. Moc se ale nepředvedl, do 5 minuty dostal gol, poté co si Cvok hrál na lajně s balonem a přišel o něj.Za nás vyrovnal Slezi tečovanou střelou. Velou šanci měl Lister, ale i když obešel golmana tak se mu míč lehce zamotal pod nohy a golman soupeře mu do něj píchnul rukou asi mimo vápno, Lister místo dohrání situace začal rozhazovat rukama a o míč přišel. Soupeř na naše šance rychle odpověděl a dvakrát skoroval. Do poločasu snížil Cerm. Když motal a motal až se domotal k lajně a dával předbránu kdy si to soupeř srazil. V druhém poločase to bylo na jednu bránu my útočili a snažili se srovnat soupeř se nikam netlačil a nic kloudného si nevytvořil. Vyrovnání vystřelil páír minut před koncem Cerm. Bojovný zápas kdy jsme spíše body ztratili, ale nakonec remíza asi zasloužená. 

Buffalo vs Replacement 2:1 (1:1)

19.9.2015 12:00
Olympie

sestava: Litr - Cvok, Slezi, Krbec, Murdoc
goly: Slezi

tady mě někdo dluží zápis... 

Replacement vs Frantic "B"/Leadership 3:5 (0:1)

13.9.2015 11:00
ZŠ J.Gočára

sestava: Kadič - Cvok, Murdoc, Slezi, Cerm, Lister, Mára, Kuře
goly: Slezi (pen), Cerm, Mára (Lister)

Soupeř dost obměnil kádr, dost posílil a nás tak nečekal lehký zápas. Od první minuty hrál soupeř a my poctivě bránili. V prvním poločase jsme inkasovali jen jednou. Soupeř na středu dokázal postavit basketbalový blok o který se zasekl Slezi a Murdoc. Druhý hráč to oběhl a nádherně vystřelil. Kadič neměl šanci. Vysloveně vyloženou šanci však soupeř neměl. Obrana fungovala. Dopředu jsme hráli v 5ti, bohužel Kadičovi střeli lítali všechny napravou stranu. Netrefoval. V druhém poločase se hra vyrovnala, my jsme se snažili vyrovnat a soupeř čekal na příležitosti. Druhý gol přidal po chybě Cerman, který nepohlídal náběh. Cerm chybu částečně napravil, když se protlačil od lajny až do zakončení a prostřelil Hagiho. 2-1. Soupeř ihned kontroval a vedl rychle o dva. Šanci nám vrátil Slezi, když si došel do vápna pro penaltu (byla jasná). Slezi s přehledem proměnil. Soupeř si zápas ale hlídal, dlouhý výhoz Kadič přečetl a odhlavičkoval na půlku, kde ale z první lobem soupeř vrátil přesně pod břevno. Dobíhající Murdoc nedošáhl. Snížení zařídil Lister s Márou. První se probil, druhý zakončil. Vrhli jsme se do útoku snažili se vyrovnat. Bohužel Lister nezvládl rozehrávku a útočník soupeře vykoupal Kadiče chladnokrevně naznačil a udělal kličku. 5-3 bohužel to soupeř zvládl lépe než my.  

Larvy/Aval vs Replacement 3:2 (2:0)

5.9.2015 10:00
Plotiště

Sestava: Kadič, Slezi, Krbec, Dufi, Chart a Šaman
Góly: Slezi (Kadič, Dufi), Šaman (Slezi, Dufi)

Tááákže nová sezóna a opět díky administrativě 1 třída. Půlka manšaftu se těšila, že konečně budeme rozdávat klepce my ve dvojce a kdekdo bude mít dvojmístnej gólovej účet. No nevadí, aspoň se potkáme s větší kvalitou. První soupeř Larvy/Aval. V pondělí při pohledu na docházku Šáma trnul strachy, že bude muset hrát sám…. Nakonec se sešla celkem hvězdná sestava, která ovšem neslibovala útočný koncert a spíše se čekalo, zda nebude ostuda. Na většině byla vidět pilná letní příprava… teoretická u piva a klobásy, takže balón po třech měsících na noze. Charv dotáhl koláčky, nadlábli jsme se a hurá na plac. Soupeř začal aktivně… no aby ne, když měl sebou jednoho mlaďáka. Chvílema jsme nevěděli, kam dřív, ale soupeř šance zazoval, nebo končili u Kadiče, který dostal důveru a začal v bráně. Když dorazil Slezi, tak jsme si říkali, že budeme hrát vepředu typický fotbal na jeden dotek… jeden dotek za zápas a že Slezi svejma sólama něco zařídí. Ovšem Slezi rozdával balóny a manšaft tím viditelně zaskočený pálil šance. Šaman levá pravá roh o chvíli později po Sleziho křížné nahrávce zpracování, krok, bodlo a kamsi kousek od tyčky. Dufi šance, něco přidal i Krb, kterého ale dnes balón moc neposlouchal. Každopádně soupeř byl lepší, ale gól né a né dát, tak se toho chopil Dufi a střelu, která mířila kamsi k rohovému praporku, poslal bezmocnému Kadičovi patou do brány…. Larvy 1:0, gól soupeři pomohl, byl klidnější do poločasu 2:0 po změně stan se obraz nezměnil, my se hledali a soupeř hlídal utkání – 3:0. Chvíli na to jsme mohli snížit, akci 2 v 1 vyřešil Slezi nahrávkou na Krbce a ten si málem ukop palec o trávu, škoda. Po 10ti minutách druhé půle se ozvalo Charvovo koleno… takže konec bez střídání. Hned na to Dufa kopli do kotníku – čili šel na zbytek zápasu do brány. Tou dobou sme se snažili aspoň o čestný úspěch, ale na balón jsme se spíš dívali. Pak se ale ozval starej Slezi po nahrávce Kadiče krok dva tři prásk a fík byl na světě 3:1. Pak už se více méně dohrávalo v poklidném tempu, my se snažili a soupeř nic nedovoloval a obléhal naši bránu. Dufi držel nadějné číslo super zákroky. Když zbývala poslední minuta, Dufi se z brány rozeběhl, jednoho útočníka nechal za sebou, doběhl až na půlku nahrávka na pravo na Sleziho, pár kroků přízemní centr před bránu Kadič pouští na Šámu a ten placírkou k tyči… 3:2. Brankář si na to šáhl a balón Šáma do brány dotlačil očima :D ale bylo to tam. Toť vše, Rozhodčí pak foukl konec, dodlábli jsme koláčky a ve veselé náladě jsme se rozprchli domů.

sezóna 2015-2016 - Jaro

 

Replacement vs Legie Jaroměř 5:0 (0:0)

12.6.2016 11:00
Olympie

Kontumace - soupeř se zrušil 

Replacement vs Jokerit 0:5 (0:0)

11.6.2016 08:00
ZŠ Plotiště

další kontumace:( letos s jokeritem dokonce dvě:( 

Replacement vs Beerceps 3:3 (2:0)

5.6.2016 13:00
GJKT

Sestava: Litr, Cvok, Slezi, Jagy, Lister, Šaman, Duff, Eifel
Góly: 2x Slezi, Litr

Na zápas nás bylo konečně hodně, ale zase se vázla hra. Do stavu 2:0 pro nás dobrý. Soupeř byl k poražení, ale pak se projevil další neduh naší hry. Jeden motá a další marně čekaj na balón. Když ho dostanou tak znouze. Jasný vepředu není kvalita kdovíjaká, ale když se to zmrví ve předu, tak je čas se vrátit… Za všechno mluví akce za stavu 3:1 pro nás. Šaman si musel vybojovat míč na obráncovi, páč jinak by míč viděl max. v televizi. Jenže místo chladnokrevnýho zakončení k tyči, golmanovi co by na zem nešel ani omylem, volil nahrávku na Dufa, kterej by dával do prázdný – bohužel nic z toho, náhra neprošla. No a pak si nás už soupeř v klidu oloupal na 3:3 a konec byl tragickej bez srdíčka, nápadu, myšlenky a čehokoliv co by si zasloužilo výhru. Měli nás dorazit, bohužel neměli čas a my můžem bejt za boda rádi. 

Kojot vs Replacement 13:5 (4:2)

4.6.2016 11:00
ZŠ Sever

Sestava: Honza, Cvok, Slezi, Duff, Šaman
Góly: 2x Cvok, Slezi, Šaman, Duff

Před zápasem to vypadalo podle docházky na pohodové sportovní dopoledne, shodou náhod se stalo sportovní peklo. Sešli jsem se v pěti, jak příznačné pro tuto sezónu. Nevadilo, soupeř byl taky v pěti tak to snad nějáko dáme. No nedali jsme, dostali jsme opět pěkně naloženo. Soupeřovi po 20ti minutách volným krokem dorazil jeden člověk na střídání a navíc z nich i nejlepší. V ten okamžik se vcelku hratelnej zápas zlomil ještě po půlce jsme snížili na 3:4, ale pak sme dostali sedm fíků za 5 minut a bylo vymalováno. Prostě došly síly. 

Replacement vs Šnorchl 3:9 (2:5)

29.5.2016 12:00
ZŠ Plotiště

sestava: Litr - Slezi, Jagy, Cerm, Lister, Krbec, Šaman, Tobi
goly: 2x Cerm (Slezi, Litr), Lister (Cerm)

Celé utkání byl soupeř lepší. Nepomohlo nám ani dvouminutové přesilovka po ČK soupeřova golmana za ruku mimo vápno. Soupeř do 5 minuty vedl 3-0. Všechny goly jsem mu prakticky připravili špatnou rozehrou, nebo nedůrazem v obraně. Druhý poločas jsem hráli na balonu a soupeř trestal. Čekal na naše chyby a ty přicházeli. Z 9 golu bych řekl tak minimálně 6 jsme soupeři dali. Dneska jsem na soupeře neměli.  

Vertigo vs Replacement 14:2 (4:1)

28.5.2016 09:00
Černožice

sestava: Litr, Jagy, Slezi, Krbec, Šaman
goily: Litr, Slezi

Bylo nás 5, čili bez střídání a tomu i odpovídal výsledek. Soupeř nebyl o moc lepší, ale bylo jich víc. Uběhali nás a my pak už jen koukali jak si sází góla za gólem. 4 si šel do brány užít Šáma. Nic extra Emotikona grin Opět jsme dojeli na počet lidí, škoda. 

Frantic "B"/Leadership vs Replacement 0:0 (0:0)


ZŠ Sever

bez sestav bez golů 

Replacement vs Inter 4:2 (0:0)

15.5.2016 14.00
ZŠ J.Gočára

sestava: Slezi - Eiffel, Listr, Jagy, Cerm, Bob
goly: 2x Cerm (Listr, Eiffel), Listr (Cerm), Jagy (přímo z rohu)

Na zápas se soupeřem, který nám na podzim nadělil 17 kousků, se nás příliš nesešlo. Naštěstí ani soupeř na tom nebyl o moc lépe, když šestý hráč (golman jim dorazil až po úvodním hvizdu). Soupeř od počátku diktoval tempo, když se hrou s golmanem nás snažil hodně rozhýbat. Výbornou obranou podpořenou dnes fantasticky chytajícím Slezim se nám dařilo odrážet jeden útok za druhým. Po prvních několika minutách jsme se i my osmělili a vyráželi do útoků, kterým však chybělo kvalitnější zakončení, pokud se k němu vůbec dostalo. Po prvnotních náznacích udeřilo. Lister našel dva metry před golmanem Cerma, který se po souboji s bránícím hráčem (stěžoval si na podražení) otočil a přesně z blízka nedal brankáři šanci. Inter nás opět uzavřel a mi se snažili aspoň chvilku držet balon, což se nám nedařilo. Přesto se šance objevovali na obou stranách. Slezi 3x neskutečně čaroval, když vytáhl střeli z velké blízkosti. Na druhé straně se protahoval do šance Lister. Snažil se zakončit na zadní a golman s námahou míč vytáhl na tyč, odkud se odrazil ke zcela volnému Jagymu, který poslal balón místo do opuštené branky 2 metry mimo. Další brejk již měl golové razítko. Cerm odhlavičkoval balón z obrané pozice na střed hřiště, kam stačil naběhnout Lister, udělal kličku brankáři a již před ním byla pouze prázdná branka. Druhá půle opět začala náporem soupeře, který tentokrát skončil dalekonosnou ranou, která skončila za Slezim. Poté udělal ohromnou chybu Lister a pustil dva soupeře samotné na Sleziho, přihrávku před odkrytou branku však poslali do tyče. Odražený balón se rychle dostal na druhou polovinu k Cermovi, který ranou ze střední vzdálenosti nám opět vrátil dvougolové vedení. Chvilku na to se ukázal i Jagy, který přímo z rohu zaskočil všechny aktéry na hřišti včetně rozhodčího 4:1. Soupeř začal riskovat a výsledkem bylo snížení. Velký risk interu však přinesl i velký počet šanci na druhé straně, které jsme jen a jen zazdívali. Několikrát se ocitl sám před golmanem Bob, Cerm , Eifel a Lister (Jagy promine, ona na většinu šanci jen přihrával :D ) Po velkém boji jsme ukořistili další 3 cenné body. 

SK Berka "B" vs Replacement 4:0 (0:0)


ZŠ Plotiště

Zápas který nebudu komentovat...

docházka 0
goly 0 

Veselá šatna vs Replacement 0:5 (0:1)

8.5.2016 11:00
Plotiště

Sestava: Slezi, Lister, Mára, Bob, Tobiáš
goly: 2x Bob, |Slezi, Mára, Lister

Na dvojútkání (po nás hráli tučnáci) se sešel velký počet hráčů. Od počátku bylo jasné, že soupeře asi nepřeběháme, ale neměli jsme co ztratit. Ze Sleziho se začíná stávat brankářská opora a proto byl zvolen za osobu vyskytující se v brance  Ihned po výkopu obral obránce Lister, ale se slabší střelou neměl golman soupeře žádný problém. Po dvou minutách však již bylo veseleji. Slezi z půlky vystřelil a míč se nějakým způsobem mezi Bobem a Márou ocitl v brance. Soupeř byl mírně zaskočen (o nás raději ani nemluvím). Poté přišel čas šatny, která se nás snažila přehrávat, ale náš způsob bránění od půlky jim vůbec nevyhovoval. Hráli jsme si svou hru, kde si obránci vyměňovali balony se Slezim a občas se rychlou kombinací dostávali naši útočníci do zakončení. Ve druhé půli to už byla větší pohoda. Soupeř se marně snažil napadat a díky tomu jsme měli několik možností k brejku, ale zejména Mára neobul střelecké kopačky. Zvýšení náskoku zajistil Lister střelou z naší poloviny do prázdné branky a obdobně se vedl i Bob. Márovi se nakonec i jeden z brejků podařilo taky zakončit a konečnou tečku za výborným utkáním dal Bob. Soupeři jsme vrátili porážku z podzimu. 

Replacement vs Next 1:8 (0:1)

30.4.2016 11:00
ZŠ J.Gočára

sestava: Litr, Murdok, Cvok, Dufin, Krbec, Slezák, Šaman
goly: Dufi (Šaman)

ŽK - Litr

Prvních 5 minut rozhodlo zápas, laxním přístupem jsme soupeři darovali vedení 2:0. Pak propadla obrana soupeř šel sám na brankáře, Litr chytil soupeře za dres, ten se rád sesunul - červená karta. Do brány šel Slezi. Oslabení jsme přežili, ale pak s jedním na střídání se to začalo hroutit. Murdoka to nebavilo, Dufin po zimně se sotva držel na nohou, Šámana chytli záda, takže soupeř v pohodě vyhrál. Náš výkon byl spíš komickej, s minimem přihrávek, kdokoliv se dostal k vápnu tak zběsile pálil - pálil je silný slovo, páč střelu má snad jen Slezi. Takže spíš nahrávky končili vedle nebo u golmana. Jedinej gól padl po snad jediné povedené akci. Murdok na Šámu dlouhej balón, Šáma na zadní na Dufa a radovali jsme se jako bysme vyhráli mistrovství světa. Chybělo drobet srdíčko a opět širší střídačka, Next se dal v pohodě porazit, ale né s takovýmhle kabaretem. 

Replacement vs Devopivo 3:0 (0:0)

24.4.2016 10:00
ZŠ Gočára

sestava: Slezi, Murdok, Cvok, Krbec, Šaman, Mára a Bob
góly, Murdok, Mára, Šaman

Sestavu jsme opět doplnili o dva Tučňáky a před zápasem se řešilo, kdo půjde do brány, páč nebyl Litr ani Honza. Slezi se určil jako gólman a že budeme hrát v pěti. No jak řekli, tak udělali, od začátku jsme díky nasazení a pohybu byli mírně lepší, sem tam nějáká šance. Do půlky se nestalo nic co by stálo za zmínku. Přišel se na nás podívat Lábus s kopretinkou a po půlce mi říká, tý jo nepřišel jsem na 0:0 holomajznu. No tak sme se začali snažil. Krbec prapodivným způsobem noha, noha , dlouhá noha obral obránce o balón. Chystal si střelu, když v tom na něj křikl Murdok, nech a Murdok poslal takovou polostřelu přesně k tyči a 1:0, Druhej gól přidal Mára po sérii nahrávek se zbavil obránce a střelou cca z rohu vápna na bližší tyč 2:0. Devopivo pak začalo s napadáním gólmana, což nám dalo šance na brejky. Bob pěkným obloučem lehce nad, Murdok boční síť. Třetí gól přidal Šaman, když k němu doputoval balón od Murdoka přes nějáký housle a kdoví ještě co a placírou podél gólmana 3:0. Body zasloužený, parádně uhraný. Slezi si suprově dirigoval obranu, že ani nemusel moc zasahovat. Rozdával balóny a hra v pěti se dařila. Na druhou stranu Devopivo nepřišlo na zápas ve stavu, že by se jim moc chtělo hrát. Jedinej, kdo chtěl, měl na krku furt Máru nebo Murdoka a ten mu na tom krku fakt jednou visel.
 

PIVRNCI HK vs Replacement 2:1 (0:0)

23.4.2016 10:00
ZŠ Sever

sestava: Litr, Cvok, Slezi, Krbec, Šaman, Mára, Eifel
gol: Mára


Výkon nebyl špatnej, soupeř hratelnej. Dostali jsme dva smolný banány, jeden výkop brankáře přes celý a druhej tečovanej vlastním obráncem těsně před Litrem. Za nás snižoval mára po pěkné kombinaci z jedná strany na druhou a rohu vápna trefil moc pěkně pod břeno ke vzdálenější tyči. Něco jsme i spálili nejtší šanci asi Mára metr před bránou, padající míč poslal z první metr nad. Jak někdo podotkl po zápase, útočník jeho kvalit to měl proměnit Emotikona grin Našemu výkonu chybí trochu srdíčko a zjednodušení hry Sleziho, místo motání třech hráčů více střel. No a dalším problémem je to lepení sestavy jaxe dá.
 

Replacement vs Buffalo 0:8 (0:1)

16.4.2016 09:00
Olympie

sestava: Slezy, Krbec, Cvok, Šaman, Tobi, Bob a Honza

Počasí fotbálku moc nepřálo, bylo ubrečené a ospalé. Takový byl i náš výkon. Balon nikomu nedržel u nohy, všechno odskakovalo a nahrávky nic moc, spíš nic než moc. Do koncovky jsme se dostávali sporadicky. Soupeř nebyl o mnoho lepší, ale i to mu stačilo na parádní nášup. Polovina gólů byla hodně náhodná, ale to se nedá nic dělat. Jediným střelcem od nás se stal Slezi, ale bohužel do vlastní sítě. 

Replacement vs Larvy/Aval 5:3 (4:0)

3.4.2016 13:00
ZŠ Gočára

sestava: Litr - Cvok, Cerm, Lister, Krbec, Šaman
goly: 3x Cerm (Šaman, Litr, Krbec), Krbec (Cerm), Lister (Cerm)
diváci - Denny


Zápas za krásného počasí. Soupeř byl v dvojnásobném počtu než my. Naštěstí pro nás to dost podcenil zvláště v prvním poločase. Když se k tomu přidá naše skvělá první půlka položili jsme základ našeho vítězství. První gól dal Krbec. Cerm získal míč na půlce obešel posledního beka, nahrál kolem gólmana Krbcovi na zadní, kde Krbec svým stylem skoroval. Nadále jsem bránili od půlky a čkali na chyby soupeře. Když jsem měli míč my, tak jsme trpělivě hráli přes Litra, který s přehledem rozdával balony. Druhý gól pad poté co Litr vyhodil míč přes celé kdy Cerm klep hlavou na Krbec, který vystřelil ale trefil pouze golmana. Cerm poté ve skluzu dorazil do brány. Třetí gól padl z brejku. Lister při obraně získal míč na půlce. Vyrazi do předu kdy byla situace 1 na 1. Vzhledem k tomu že ho nikdo ze soupeřů nevyrazil dobíhat rozběhl se i Cerm a na Listra jsi zařval. Lister mu míč přihrál kolem posledního beka a pokračoval v pohybu k brance. Cerm poté Listerovi přistrčil kolem golmana a Lister si dokázal pravou nohou míč stopnout a levou ho umístit do prázdné branky 3-0 . Soupeř vypadal dost vyděšeně podobný průběh jsi vůbec nepředstavoval. Soupeř nám nechával hrozně prostoru. Naší rozehru v prvním poločase vůbec nenapadal. My jsme tak ušetřili hodně sil a naše brejky jsem dokázali proměnit. Do poločasu jsem dokázali ještě skore navýšit. Krbec získal balon, lobem našel Šámu, který šel sám na bránu. Cermovi se ho povedlo doplnit a šáma přesně nahrál.Cerm se štěstím proměnil 4-0. Ještě jsem mohli přidat 5 gol. Cerm měl před sebou dva beky. Zkusil udělat kličku jednoho beka skoro obešel. Nicméně podklouzl a stále měl před sebou dva beky. V tuhle chvíli suprově utok doplnil zprava Šáma, zleva Lister. Díky jejich náběhu se trochu otevřel prostor středem a Cerm narýsoval příhru Listerovi do kroku. Ten bohužel neproměnil. Další šance měl Lister, který lítal po lajně sem tam. V durhém poločase soupeř přidal na obrátkách. Začal nás více napadat a více běhal. Nám docházeli síly a náš náskok se tenčil. Nicméně stále se obětavě bránilo a dokonce i šance jsme měli. Šáma přešel přes dva beky vystřelil a ještě se dostal k dorážce, bohužel pokaždé trefil golmana. Cvok dostal míč od Cerma po výhozu Litra před golmana, bohužel zakončoval z první mimo. 5 gol přidal Cerm poté co soupeř šaptně bránil výhoz Litra a Cerm trestal. Průběh skore byl 4-0 -> 4-2 -> 5-3 takže stále jsem vedli alespon o dva goly. Dneska jsem fakt bojovali. Hráli jednoduše. Litr toho spoustu pochytal hlavně v druhém poločase když nás soupeř tlačil. Lister s Cvokem suvereně bránili. Krbec a Šáma spoustu naběhali při bránění.


Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie