zápasy sezóny 2014-2015


sezóna 2014-2015 - Podzim

 

Replacement vs Jásenná 2:6 (2:1)

28.3.2015 10:00
Sever

sestava: Kadič - Murdoc,Lister,Kuře - Mára,Šaman, Dufi
goly: Mára, Kuře (Mára)
diváci : Charv

No první zápas na Jaře a přitom dohrávka podzimu. Sešli jsme se, úspěch :D Jak je naším zvykem na první zápasy se nemůžeme nikdy sejít, natož uhrát výsledek... Soupeř přišel v pěti dorostencích co evidentně včera nechlastali, že Šamane a Listře. Soupeř hrál od začátku zápasu s golmanem v poli a my jenom bránili. První chyby soupeře využil Mára když ukořistil na půlce balon a a trefil poprvé a naposled jako jedinný prázdnou bránu. Soupeře to trochu zaskočilo a my si řekli že budeme hrát pořád to samé. Po chvíli jsme přidali druhý gol kdy po útočné ose Lister -> Mára -> Kuře na zadní doklepával do prázdné 2:0. No a to bylo poprvé a teoreticky naposled co jsme se dostali na útočnou polovinu a měli balon na noze. Od té chvíle hrál jenom soupeř. Po jedné rychlé rozehrávce autu u jejich branky se dostali do přečíslení 3 na 1 kterou útočník zakončil střelou na přední kde na to Kadič nedošáhnul. Do poločasu se "už nic " golového nestalo akorát Kadič chytil asi dvacet golu Murdoc s Dufim asi na stokrát odkopávali s brankové čáry až se tomu sám útočník soupeře divil že to tam neskončilo. Poločas 2:1.

Do druhé pulky jsme si řekli že budeme hrát pořád stejně a nebudeme chtít dostat debilní goly. Bránili jsme bránili, ale neubránili. :/ (jak je našim zvykem) Za zmínku snad stojí pět golu které jsme dostali po chybách ať v útoku nebo v obraně. Všechno do prázdné. Třeba by to dopadlo jinak kdybychom za stavu 2:1 proměnily ty šance přez celé do prázdné. Mára 2x trefil tyč, Kuře netrefil vubec, Lister taky, ale největší PALIČ je stejně Dufi, který dostal balon na půlce dal housle golmanovi a utíkal sám na prázdnou bránu, bohužel ho doháněl útočník a my ho okřikli že má záda a Dufi se leknul a asi z cca 15 metrů netrefil branku. ( výbuch smíchu a spoustu dalšího :D) Hlavně že se se Šamanem kasali jak celou zimu trenovali :)

Na první utkání to nebylo nejhorší, šak ono to pujde a tu 1. třídu ukopeme a zachráníme. 

Legie Jaroměř vs Replacement 5:0 (0:0)


Černožice

sestava: bez komentáře....

Příště dřív a lépe!! 

Replacement vs Legia HK 4:5 (2:1)

16.11.2014 09:00
ZŠ Sever

sestava: Litr - Cerm, Cvok, Slezi, Murdoc, Krbec, Lister
goly: 2x Lister (Cerm), Cerm, Cvok (Cerm)
žk: Cerm, Krbec

Mokro, déšt, zima. Souboj proti prvnímu. Očekávali jsme kotel. Nakonec se soupeř do poslední minuty obával o výsledek. Dlouho jsme vedli. Soupeř nás všas svoji kvalitou předčil a o gól vyhrál. K tomu se nám ještě zranil Slezi a Murdoc, ani jeden nedohráli. Byli jsme to my kdo se ujal vedení. Cerm využil zaváhání soupeře v rozehře a v samostatném "úniku", od půlky kde se smekl poslední bek, prostřelil padajícího golmana. Druhý gol přidal Cvok. Cerm rozehrál roh podél čáry a Cvok byl sám na brankové čáře, kde si míč zastavil, rozhlédl se a pak teprve zakončil. Soupeř byl lehce zaskožen. My jsme mohli ještě skorovat kdy Slezi pěkně střílel, avšak střela zablokována. Soupeř snížil po narážečce na středu a přesné ráně. Ve hře nás držel Litr, který na brankové čáře čaroval. Chytil minimálně dva jisté góly a pak přidal spoustu kvalitních zákroků. V druhém poločase jsme navýšili náskok, když Lister přesprintoval soupeřova golmana a do poloprázdné branky dal gol. Pak už hrál soupeř, my jako kdybychom se báli vedení, jsme začali jen odkopávat. Soupeř nás tak zatlačil a dal tři góly. Bohužel spíše po našich chybách - Cerm špatná rozehra, Cvok neobsadil hráče a tečoval jeho střelu do protipohybu Litra. Nám se podařilo ještě vyrovnat. Jediná naše kloudná akce v druhém poločase. Litr centroval na Cerma, který z druhého doteku poslal míč na Listra, který dokázal míč na středu vápna zpracovat a zakončit. Asi tři minuty před koncem přišel o míč Slezi na posledním a soupeř trestal. Slezi dostal vynadáno. Následně se sbalil a odešel. Soupeř už jsi vedení pohlídal. Je to škoda k body s prvním by se hodily. Snad příště. Hodně jsme dneska težili z toho že jsme hráli jednoduše a srovnali jsme se s mokrým terénem lépe než technický soupeř. Škoda zranění, která nás oslabila, Slezi dohrával s bolavým krkem, Murdoc nemohl dohrát kvůli svalovému zranění. 

Jokerit vs Replacement 11:4 (4:2)

15.11.2014 10:00
ZŠ Plotiště

sestava: Kadič - Cvok, Murdoc, Cerm, Slezi, Krbec, Dufi
goly: 2x Murdoc (2x Cerm), Cerm, Krbec (??? někdo z rohu)
diváci : Denča, Jana s dětmi, mraky lidí z Jokeritu/Coltu

Derby? Spíše ne, z původní sestavy soupeře zbyli jen dva hráči z toho jeden nehrál. Soupeř byl od začátku aktivnější. Více běhal, měnil si pozice, což nám dělalo problémy. Hned v úvodu soupeř dvakrát skoroval. Jednou z přečílení jednou po chybě Cerma. Nám se povedlo snížit, když Cerm zachytil rozhrávku soupeřova golmana (ondra pospíšil) a přes celé trefil - škoda že to bylo poprvé a naposled. Do poločasu ještě dvakrát soupeř přečíslil naše řady a dvakrát skoroval. Za nás skoroval Krbec - někdo rozehrál roh a krbec na brankové čáře na dvakrát skoroval. Nejprve si to zastavil a pak dokopl za čáru. V prvním poločase jsme byli horší, ale snaha nám nechyběla - bojovali jsme. Důkazem budiž únik cerma, dufina, murdoca - 3-1, který Cerm zkrazil nepřesou přihrávkou na Dufina. Sice jsme měli děravou a lehce nedůslednou obranu, ale hráli jsme na co jsme měli. V druhém poločase jsme přestali bránit prakticky uplně, chyby v rozehrávce soupeř trestal a vždy nám odskočil na 3 fíky. V závěru když jsme neproměnili několik šancí skore narostlo to finální podoby. Za nás dvakrát skoroval Murdoc, vždy po přihrávce Cerma. Do toho ještě Cerm trefil tyčku, Krbec byl v samostatném úniku minul bránu. Cerm ještě několikrát zkoušel přes celé. Jendou mu to Pospa vyhlavičkoval, jednou doběhl a skluzem vypíchl na brankové čáře. Prostě dopředu až na proměnování šancí dobrý. Předfinální přihrávka dneska fungovala Slezi tvořil. Je pravdou že soupeř už nás moc nebránil vědom jsi své převahy, ale i tak sjme měli dát víc golů. Dufini se taky dostal k míči na zadní - bez úspěchu. 

Larvy/Aval vs Replacement 12:8 (4:2)

9.11.2014 13:00
ZŠ Plotiště

sestava: Kuře (40 Cerm) - Cerm, Cvok, Dufi, Krbec
goly: 2x Cerm (2x Dufi), 2x Cvok (2x Kuře), 2x Krbec (Dufi, Cerm), Kuře (Krbec), Dufi (Kuře)
diváci: Denča

Ještě 5 minut před utkáním jsme řešili kdo bude 5tým hráčem. Litr laboruje se zranění, ostatní jsou nemocní:/. Do utkání jsme tak vstoupili s tím že Kuře to bude zavírat z brány a budem hrát v 5ti. Soupeř nás na začátku utkání zatlačil. Napadal naši rozehru a my se nemohli dostat k balonu. Naše šance tak vzniklali pouze po brejcích. Za stavu 0-0 jsme měli několik nadějných šancí. Bohužel jsme to řešili zbrkle a nepřesně. Soupeř se ujal vedení poté co jsi z kraje natáhl míč do středu udělal kličku cermovi a přesnou tvrdou ranou skoroval. Druhý gol padl v zápětí. Krbec špatně rozehrál a bylo to 2:0. Pak snížil Cerm, když se probil vším před sebou. Pak dal soupeř další dva goly. - Nutno podotknout že oba byli vlastní od Dufina. Jeden blbě srazil a druhý dorazil. Do půlky ještě snížil Cerm poté co mu Dufi přihrál před prázdnou branku. Težili jsme z brejků. Bylo jich dost ale proměnili jsme jen dva. V druhém poločase jsme snížili na rozdíl jednoho golu. Kuře z prostředka nastřeloval. Míč podle nás mířil do brány ale Cvok ho pro jistotu ještě dorazil o tyčku do šibenice. 4-3. Pak soupeř opět odskočil na rozdíl 3 golů. Ten poslední Kuře přiznal že míč od břevna spadnul za čáru - nástřel přes celé. Viděl to asi jako jediný. Pak jsme vystřídali golmany. Výsledkem bylo že začali padat goly jak na bežícím páse na obou stranách. My dostávali goly přes celé do prázdné. Jeden z nich byl dalším vlastnákem. Kuře na půlce chtěl odhlavičkovat míč vyhozený golmanem. Bohužel ho pouze líznul do protipohybu Cerma, který chtěl dorážet hráče na kterého výhoz šel. Míč tak doputoval až do naší branky. Soupeř kontroloval skore, ale ne hru. Každou naši chybu potrestal golem přes celé. Naše goly vypadali asi takhle. 4- Kuře vysprintoval míč, který dostal od Cerma, do brejku. Vyhrál souboj s golmanem, ale trefuje tyčku. Cvok si pak dobíhá míč a ze strany dává housle golmanovi, který se stihl vrátit. 5 - Kuře nastřeluje zleva před branku, kde Dufini ze vzduchu tečuje - stříli a trefuje šibenici - neuveřitelnej gol. 6 - Krbec doráží na brankové čáře na 5x míč do prázdné branky. Předtím trefil svoji nohu, tyčku .....:) 7 - Kuře - Dostal balon ze středu od Cerma přihrál po lajně Krbcovi který mu mezi beky vrátil na vápno a Kuře prostřelil golmana střelou na zadní 8 - Krbec tečuje těsně před brankářem, cermovu přihrávku. Toť asi vše. Hodnocení - být nás víc (alespon o jednoho) tak ten zápas vypadá jinak. Soupeř sice kontroloval skore, ale v druhém poločase jsme dokázali dát jasně najevo, že hrát umíme. Na takovéhle soupeře se musíme na jaře scházet. Jsme schopni snima hrát vyrovnaně i je přehrávat a dávat jim goly.  

Replacement vs Ledvinka "B" 3:3 (2:1)

2.11.2014 12:00
ZŠ Plotiště

sestava: Litr - cerm, Murdoc, Cvok, Lister (v druhém poločase) - Dufi, Saman, Kuře
goly: Cerm, Murdoc (Cerm), Litr (Cerm:)))
ZK - Kuře
diváci: Denča, Arya

Soupeř z horní poloviny tabulky. Opět jsme nebyli favoritem. Torhu naděje nám dávalo to že soupeř se sešel jen v 5ti. Do utkání jsme vstoupili výborně. Cerm ukořistil při napadání balon a kličkou si položil i golmana. Do 10 minuty zvýšil Murdoc po přihrávce Cerma ukázkouvou střelou na 2-0. Za zmínku stojí i Murdocův nádherny náběh. Do poločasu už jsme se pak jenom bránili. Soupeř nás mačkal jak citron. Litr předvedl několik super zákroků. Cerm vykopával z brankové čáry. Byli jsme pod tlakem. V druhém poločase se obra hry nezměnil. Soupeř ještě přidal. Přesto jsme skorovali my. Propadnutý balon lehce tečoval Cerm a Litr si ho chytil, vykopl přes celé a dal gol vedli jsme 3:1. Bohužel několik našich pološancí nedopadlo. Litr tečovanou střelou trefil břevno.Sama zase vyrazil míč mířící do branky asi:) Kuře po náběhu nedal, když se předvedl soupeřův golman. Přesto soupeř snížil po závaru na 3:2. Další šance soupeře likvidoval Litr. Cvok, Murdoc vykopli míč z brankové čáry. Bohužel se nám nakonec tři body udržet nepodařilo. Soupeř po dalším závaru trefil remízu. My za bod můžem děkovat zákrokům Litra a bojovnosti celého týmu.  

Veselá šatna vs Replacement 5:5 (3:1)

25.10.2014 09:00
Olympie

Sestava :Lister- Cerm, Mara, Charv- Kuře, Dugi, Šaman
Góly : 2 Dufi (2xCerm), Šaman (Dufi), Mára (Cerm), Cerm (Kuře)

Do utkání jsme vstupovali s očekáváním co z toho zápasu bude. Kdyby někdo před zápasem řekl že budeme brát bod, asi bychom mu nevěřili. Vzhledem k průběhu to měly byt body tři. Soupeř se sešel s hodně oslabenou sestavou. První minuty chtěl soupeř hrát. S přibývajícím časem už stal na vapne a odkopaval míče přes cele nebo sel v jednom hráči do brejku. Bohužel první poločas jsme to soupeři usnadnili. Pustili jme ho lacině ke třem gólům. Dvakrát přes cele. Na první soupeřův zásah jsme ještě odpověděli. Cerm vybojoval mic v rohu a ve vapne přihrál dufinimu, který ještě posunul na Šámu, který skóroval. V druhém poločase už e hrálo na jednu bránu. Dvou gólový deficit jsme dotáhli asi 10 minut před koncem. Nejprve Cerm vystřelil a Dufi dorazil a mic skrz housle gólmanovi dotlačil míč těsnější za čáru. Pak o pět dufini tečoval Cermuv nastřel. Soupeř si zklidnil hru timeoutem. Pak vyrazil do dvou brejku a zase vedl o dva. My jsme se nevzdali a snažili jme zásluhou Máry který lobnul gólmana. Vyrovnání přišlo z dílny Cerm - Dufi. Cerm nabídnu míč sajtly před bránu a Dufi zaclonil. Gólman pak mic propustil - haluz. Do několika prohrách tak Máme alespoň bodik.  

Replacement vs Devopivo 0:2 (0:0)

18.10.2014 10:00
ZŠ Sever

sestava:Litr - Cvok, Jagy, Murdoc - Cerm, Slezi, Kuře, Dufi
goly: 0
Diváci: Denča

Utkání které se nám hrubě nevydařilo. Nic se nevedlo. V první poločase jsme si nevytvořili nic my ani soupeř. Přesto jsme z toho nic trefili dvě tyče. Obě střelami z větší vzdálenosti. V druhém poločase soupeř využil brejk do naší otevřené obrany a pak už jen bránil. My jsme nebyli schopni otevřít jeho obranu. Výsledkem je ztráta bodů s týmem který bychom měli porážet.  

Buffalo vs Replacement 7:1 (5:1)

12.10.2014 10:00
Olympie

sestava: Murdoc - Lister, Cvok, Jagy - Kuře, Dufi
goly: Murdoc

No co k tomudle zápsu říci. 5 minut před zápasem jsme furt nebyli hratelní.... Těsně před hvizdem přijel Jagy takže jsme měli alespoň jednoho na střídání. Soupeř hrál celou dobu lepší fotbal než my a trestal naše inviduální chyby popřípadě špatnou rozehru. Mohlo to být o mnoho víc ale Murdoc toho dost pochytal + soupeř druhej poločas doopravdy jenom dohrával a nepressoval nás. Zahodit myšlenky na tendle zápas a jedeme dál. Holt příště už to chce body  

Replacement vs Inter 2:5 (1:2)

5.10.2014 14:00
ZŠ Gočárova

sestava: Litr - Lister, Murdoc,Slezi - Kuře, Šaman, Mára
goly: 2x Lister
diváci: Zuzka od Šámana

Nu tato dohrávka nás nezastihla v nejlepší formě. Slezimu nebylo dobře, nějaká rýmička, pro Kuře, Listera a Máru do druhý zápas, Litr po konaru ze soboty a Murdoc ještě přišel pozdě. Prvních deset minut se nic nedělo, taková okopávaná, zakopávaná. Pak se po závaru prosadil Lister vyražený balon v pádu trefil pod břevno 1:0. Po asi 4řech minutách jsme dostali naprosto haluz gol kdy prošel balon v diamantu mezi bekama na hráče který do toho plácnul 1:1. Po chvilce trefil Lister spojnici a z odraženého balonu soupeř skoroval 1:2. Tím skončil poločas. Po poločase to stálo za pikaču. Odpadlil jsme a soupeř trestal. Z naší hry v pěti trefoval přez celou do prázdné 1:4. Pak Kuře nepohlídalo útočníka za sebou který haluzně tečoval balon metr před litrem pod víko. 1:5. Pak se trefil Lister a zmírnil naše trápení. Soupeř pak spálil asi sto šancí a za 2:5 můžeme býr ještě rádi. Rychle na tento zápas zapomenout a vzhůru pro další body do budoucna.

 

Replacement vs Frantic "C" 5:5 (1:4)

4.10.2014 12:00
ZŠ Gočárova

sestava: Litr - Lister, Murdoc - Kuře, Šaman, Krbec
goly: 3x Kuře (2xLister, Litr), Saman (Kuře), Lister

Zápas proti Franticu vypadal skoro jako vždy stejně, soupeř bránil ve 4řech na vápně a vyrážel jenom k protiútokům. My se dohodli že budeme hrát v pěti s Litrem od samého začátku. První gol zápasu dal Lister kdy ukořistil balon na půlce a trefil 1:0. Pak začla serie rohu soupeře ze kterých začal dávat fakt blbé goly. První roh prošel kolem LItra o kousek a za ním stojící hráč do toho jenom plácnul 1:1. Trošku nás to rozladilo. Prostě blbej gol, asi bychom to přešli kdyby za chvíli nepřišel gol na stejné brdo 1:2. Trošku jsme se pohádali, ale nějako jsme to přešli. Po dvou individuálních akcích soupeře ( a našich chybách v obraně ) soupeř skoroval a uzavřel poločas na 1:4. O poločase jsme se dohodli že si prostě kopneme do balonu a užijeme si to. Když jsme si uvědomili že o nic nejde začli jsme i hrát krásný fotbal. Ale jako kdyby nám nebylo přáno soupeř hned z druhé akce kdy se dostal k balonu dal další blbej gol 1:5. Pak zafungovala hra v pěti v kolotoči. Litr dal Listrovi k lajně ten prodloužil dopředu na Kuře, které naservírovalo Šamanovi do prázdné. Sice peskoval že se u toho málem zabil, ale trefil :) 2:5. Soupeř pak začal odpadat fyzicky a my toho využívali. Litr po skvělém zákroku našel milimetrovým výhozem Kuře kousek před vápnem a to propálilo Hagiho bodlem na přední tyč 3:5. Najednou jsme zjistili že snima můžeme hrát a začli jsme se hecovat že alespon srovnáme. Po hrubé chybě soupeře na půlce, kdy LIster obral útočníka šli s Kuřetem v akci dva na dva kterou Lister vyřešil příhrou na zadní kde se Kuře nemílilo 4:5. Pak nastal kolotoč z naší strany. Kuře se snažilo nacházet hráče na zadní, kde jednu takovou akci do prázdné LIster z metru přestřelil i pletivo okolo hřiště. Serie našich akcí pokračovala když po rohu Kuře našlo Murdoca, který trefil jenom Hagiho. Na 5:5 srovnalo Kuře, a dokončilo svůj Hattrick dalším balonem na zadní od Listera. O chvilku mohlo Kuře přidat další gol, ale nevyřešilo akci jeden na golmana po skvělé příhře od Krbce ze stredu. Místo obstřelení mělo volit bodlo na přední. Kuře lamák. O chvilku později spálil svoji šanci Krbec který mohl jenom tuknout do prázdné. Do konce zápasu se pak již nic závažného nestalo. Za připomínku stojí ještě Litrova ruka na půlce ( prý nastřelená, ale byl to zákrok n a červenou :D ). Po zápase jsme se shodli že to bylo dobře dobojované a bod jsme si zasloužili.
 

SK Berka "B" vs Replacement 9:2 (0:0)

28.9.2014 09:00
ZŠ Plotiště

sestava:Dufi, Mudroc, listr, slezi, jagy, cvok, krbec
goly:Krbec, Slezi

Asi vzhledem k výsledku nezasouží komentář:) 

Kojot vs Replacement 3:3 (1:1)

20.9.2014 14:00
ZŠ Plotiště

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Charv, Lister - Cerm,Slezi,Kadič - Krbec, Saman, Kuře
goly: Krbec (cerm), Kadič (cerm), Cerm (Slezi)
diváci: Denča, Danča, Zuzka, Jagy

Utkání se známým soupeřem. Chtěli jsme potvrdit dobrý vstup do sezony a urvat nějaký bodík. Obě mužstva měly dost hráčů na střídání takže se dal očekávat náročný běhavý fotbal. V prvním poločase jsme dobře bránili. Soupeře jsme napadali od půlky a do naší zhuštěné obrany moc nepronikal. První gol jsme dali my. Krbec dobře napadal, soupeřův bek špatně odehrál míč, který získal Cerm a poslal do šance Krbce, který propálil golmana. Soupeř vyrovnal necelou minutku před koncem poločasu. Rozehraný roh, otočka kolem obránce a dorážka. V druhém poločase se hrál otevřenější fotbal. Oba týmy chtěly vyhrát. V naší obraně vznikalo mnoihem více mezer a tak i Líta měl spoustu práce. Soupeř se dostal do vedení, které jsme umazali po spolupráci Cerma s Kadičem. Pak byla ještě trochu nervozní strkanice, nic vážného. Přesto jsme museli v závěru utkání do 5ti s Cermem v poli. Soupeř se snažil ubránit svoje jednogolové vedení. To se mu naštěstí nepovedlo. Cerm si narazil se Slezim a vymetl pavučiny u pravé tyče. 3:3 dobrý bod.  

Replacement vs Reds "C" 6:4 (1:1)

13.9.2014 13:00
ZŠ Gočárova

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Cerm, Lister - Slezi, Krbec, Šaman, Dufi
goly: 2x Cerm (Lister), Lister, Šaman (Cerm), Murdoc (Lister), Litr
diváci: Denny, Danny, Kuře

K utkání se nás šešlo více než minulý týden - ale na fotku jsme opět zapoměli. Dufini nejprve omlouval svoji absenci z minulého týdne - zaspal no stane se. Poté jsme uvítali navrátilce po zranění - Cvoka a Litra. Před utkáním vládla dobrá nálada. Při rozchytání Litra si všichni kopli do balonů a někdo trefil i bránu. Po úvodním hvizdu ale již všichni hráli naplno. Soupeř nezačal vůbec špatně a vytvořil si uvodní šanci, kdy Litr vyběhl vyrazil míč a soupeř ho přes Litra vracel do brány kde na čáře zachranovali Murdoc a Slezi. Do vedení jsme se ale dostali my. Cerm vypíchl míč a přes celé rozvlnil sít. Na spadnutí tak byl 1000 gol, ale na ten jsme si museli ještě počkat. V první půlce ještě rozvířili debatu mezi týmy dva momenty. Prvním byly dva skluzi soupeřova golmana na hraně vápna. Oba byli posouzeny jako čisté což jsme nesli dost nelibě. Druhým byla ruka soupeře. Balon který šel jasně mimo zachytil ve výskoku hráč z pole. Sudí sice písknul ale kartu za úmyslnou ruku nedal. Soupeř se snažil hrát v 5ti. Nám se ale dařilo větší část jeho kombinace dobíhat a rozbíjet. Poslední slovo první půle měl Slezi. Získal míč a šli jsme tři na jednoho. Slezi se podíval kde je golman a relativně z velké dálky střílel. Golman vyrazil a k dorážce se dostal Krbec. Bloknutý míč nalil ještě jednou Slezimu Cerm. Střela šla mimo a pískal se konec první půle. Balvan v podobě 1000 golů z našich kopaček odvál rychle Lister. Sebral míč pronikajícímu soupeři, zatáhl a nekompromisně skoroval. Bude mít drahý.))). Soupeř se ale nedal, zvýšil úsilí při presingu a nutil nás k chybám. Po serii nepodařených odkopů nakonec tečovanou střelou vyrovnal. Soupeřův gólman předvedl další skluz. Tentokrát pískaný, ale bez karty. Nepochopíme. Standartku napálil Lister do boční sítě. Vedení jsme si ale nakonec opět vzali. Skluz soupeřova golmana Cerm ustál jen tak tak a v pádu nahrával na slepo před prázdnou. Tam dobíhal Šáma a skoroval. Ještě se zvedla vlna diskuze s sudím jestli to má být s kartou nebo ne. Tentokrát se dotazoval už i Cerm protože ty skluzy nohama napřed byli o zranění. Soupeř se tlačil dopředu a vznikala okénka v jeho obraně. Jedno takové se pokusil potrestal Lister s Dufinim, bohužel neuspěšně. Další sporný moment. Nebezpečný skluz soupeřova beka pod nohy Krbce, trefil míč ale přetal cestu Krbcovi, sudí píská faul. Písknutí ale zaniká v hádce obou laviček i hráčů v poli jestli to byl faul nebo ne. Opět si myslíme, že to byl žlutý skluz, opět bez karty. K rozehrávce se postaví Krbec - trochu minela v rozestavení:) Křižný balon přes celé sbírá soupeř a bez rpoblému z brejku skoruje na 3:3. Asi po třiceti vteřinách si vzal míč Litr, a udělal solo prošel přes dva hráče, natáhl míč až na vápno a střelou nám vrátil vedení. Paráda Litr.... Naše vedení mohl zvýšit Cerm. Chybnou rozehrávku poslední beka soupeře zachytil šel jeden na jednoho, překonal i pokus o faul. Dostal se na vápno, podíval se co dělá golman soupeře (zase šel skulzem proti nohám) zkusil lob a přestřelil. V rámci boje se z toho stala trochu okopávaná, fauly byly na obou stranách. Po jednom z nich Cerm rozehrál na Listra, ten krásně vystřelil a Murdoc tečoval mimo dosah soupeřova golmana. Jelikož se blížil konec soupeř vystřídal golmana za hráče v poli a hrál do plných v 5ti. My jsme to rychle potrestali, Lister vypíchl a vyslal Cerma, ten se štěstím se dostal před posledního hráče soupeře (využil svá kila) a skoroval do prázdné. Chvilku před koncem soupeř už jen sížil. Prostě prošel přes tři beky a skoroval:). Ubojované, krásné, perfektní vítězství. Všichni bojovali, každý odvedl kus práce. Příště se nesmíme nechat rozhodit výroky soupeře i sudího, které se nám nelíbí. Více koncentrace a mohli jsme dostat méně gólů. Murdoc letos už má dva vítězné goly.  

PIVRNCI HK vs Replacement 2:3 (2:1)

7.9.2014 09:00
ZŠ Plotiště

sestava: Cerm (Murdoc 26-35) - Lister, Mára, Murdoc - Krbec, Šaman, Slezi
goly: 2x Murdoc (Mára, Šaman), Slezi (Cerm)
diváci: Charv, Kuře, Kadič s rodinou, Denča

První utkání nové sezony. Před zápasem byla očekávána hojná účast. Tesně před výkopem se ale malinko smrskla. Charv přišel s tím že jsi nestihl dojet pro věci tak bude jen fandit. Kuře ještě hrát nesmí po zranění. Dufini nebral telefon. Mára dorazil o chvilku později. Před zápasem Lister vypsal premie na zisk 3 bodů. Do branky musel Cerm. Od začátku jsme soupeře tlačili a hráli v 5ti. Soupeře jsme přitlačili a k ničemu moc nepouštěli. Vysoký pressink vedl často k rychlému zisku míče. Bohužel se do vedení dostal soupeř. Cerm se natlačil do zakončení, jeho střelu golman chytl a přes celé trefil do šibenici:(/. První střela na branku od soupeře. Vyrovnání a naše uklidnění přišlo rychle. Cerm posunul na lajnu na Murdoca. Ten si narazil s Márou a prudkou střelou srovnal. Bohužel pak Cerm prokázal že opravdu není golmanem a špatnou rozehrávkou z ruky daroval soupeři další gol. Do poločasu jsme měli ještě několik šancí na vyrovnání, ale bohužel ne a ne trefit branku. V druhé půlce šel do brány Murdoc. cerm se tak posunul do pole. Bylo potřeba prostě něco změnit. Vytvořili jsme si další a další šance. Krbec místo do prázdné odehrál míč přes vápno. Mára trefil golmana. Vyrovnal až Slezi střelou do šibenice z dálky. Murdoc, který z posledního rozehrával přesně a kvalitně pustil zpět do branky Cerma. Posledních 10 minut jsme se snažili o vítězný gol. Ten přišel až 90 s před koncem. Lister posunul na Šamana, který našel před brankou volného Murdoca, pro kterého doklepnutí do prázdné nebyl problém. Zápas jsme tak zvládli za 3 body. Soupeře jsme přehrávali. Jediné goly dal po našich (cermových) chybách. Do příštího zápasu musíme zlepšit koncovku. Chybí dva goly do 1000.)

sezóna 2014-2015 - Jaro

 

Legia HK vs Replacement 7:5 (3:1)

14.6.2015 09:00
gjkt tyl

sestava: Šaman, Krbec, Slezi,
goly: 3x Slezi, Šaman, Krbec

Statistický prvek: 1100 gol slezi:)) Po problémech se sestavou nakonec odehráno se ctí. 

Replacement vs Legie Jaroměř 3:4 (2:1)

7.6.2015 11:00
Plotiště

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Slezi, Krbec, Cerm
goly: 2x Krbec (Murdoc, Listr), Cerm (Litr)
žk: Cerm
 

Replacement vs Jokerit 7:2 (3:0)

6.6.2015 13:00
Sever

sestava: Litr - Murdoc, Slezi, Cerm, Krbec
goly: 3x Krbec (Litr, Slezi, Cerm), 2x Cerm (Slezi, Litr), Murdoc (Krbec), Slezi (Cerm)

Utkání 5 versus 5. Derby jak za starých časů. Za soupeře Hansek, Vojta, Cermi, a dva další které neznáme:). Vojta s vytrhanýma zubama spíš jen asistoval jako 5tý. Půvedně měl přijít Pospa ale ten nedorazil. Utkání se hrálo za strašného vedra. Tomu odpovídalo i tempo. My jsme chtěli hrát asi víc. Dostali jsme se i do vedení. Cerm motal motal nakonec vymotal před branku a proti vyběhnuvšímu Hanskovi, který na začátku chytal, narál Slezimu, který prázdnou trefit umí. Druhý gol dal Krbec na zadní, když mu to tam naservíroval Litr. Třítí dal Cerm, poté co Slezi zatáhl míč na lajnu a vracel na střed před prázdnou. Dokázali jsme ještě do půlky spálit mraky šancí. Krbec byl minimálně 2x na zadní. Slezi střílel pěkně ale spíše vedle. Soupeř v prvním poločase neměl asi nic. Bylo na něm vidět, že se mu nechce. Navíc Vojta moc nemohl, bál se dalšího zranění. V druhém poločase jsme hráli nadále aktivněji. Krbec perfektně napadal rozehru mezi golmanem a bekem. Dvakrát z toho zkusil zakončit sám bohužel tesně vedle. Po třetím získaném míči už přihál Murdocovi zpět, který se lobem nemílil. Pak skoroval soupeř když trochu potrestal naše špatné postavení. Cerm se nedohodl s Murdocem a bylo z toho přečíslení. Po dalším snížení soupeře jistil naši pozici Cerm. Litr mu pěkně nahrál za beky, Cerm viděl vybíhajícího golmana, poryl si balon tělem a za patou skoroval do prázdné. Krbec dneska měl mraky šancí, na zadní doklepával dost často. Je pravdou že na jeden gol potřebuje tak tři doklepnutí. Ale dneska mu tam napadal hattrick. Druhý gol mu připravil Cerm, když naznačil střelu obešel Hanska a nahrál na zadní. Třetí Krbcův gol byl asi nejhezčí akcí dne. Litr dal při rozehře Murdocovi dolevé strany. Párkrát si to vyměnili došli až na půlku. Murdoc pak po lajně nahrál Cermovi. Cerm z první dal na střed Slezimu. Slezi také z první našel na zadní Krbce. Krbec pohodlně dorazil. Byl to poslední gol dne. Dneska za vedra. Hráli jsme na co jsme měli. Chtěli jsme víc jak soupeř.  

Jásenná vs Replacement 4:0 (1:0)

31.5.2015 09:00
Černožice

sestava: Litr - Lister, Tobi, Dufi, Slezi, Krbec


popis dluží Lister:) 

Devopivo vs Replacement 3:3 (3:2)

24.6.2015 10:00
Plotiště

sestava: Litr - Slezi, Murdoc, Lister - Cerm, Krbec, Dufi, Šaman
goly: Murdoc (Slezi), Šaman (???), Cerm (???)
diváci: Charv

Hned po remíze s Avalem jsme nastoupili proti Devopivu v dohrávce. Soupeř udeřil hned v první minutě, dlouhý výhoz z první z voleje trefil útočník a Litr s Listerem se na sebe jen mohli koukat. Vyrovnání zařídil Slezi s Murdocem. První nahrál druhý střílel. Bylo to po rozehrané standartce. 5 minut před koncem půlky stále 1:1. Murdoc byl dnes hodně aktivní, vybojoval spoustu balonů, nabíhal (my mu ale bolony moc nevraceli:). Pak jsme propadli v obraně a soupeř vedl. Další rána byl gól přes celé. Najednou to bylo 3:1 a soupeř byl všude. Naštestí pro nás Šaman dokázal do poločasu dotlačit míč za brankovou čáru - má fazonu kluk jeden. V první poločase se několikrát před brankou sám ocitl i Cerm ale vše spálil - trefoval golmana. V druhém poločase jsme hráli my. Soupeře jsme mačkali a tlačili se do zakončení. Krbec málem ustřelil golmanovi hlavu. Šaman dostal několik výhozů od Litra, které ale nezakončil. Cerm zase pálil slepejma. Přestože pár minut před koncem vyrovnal byl dneska za spalovače. Slezi se dostal sám před branku a trefil golmana (na zadní měl ještě cerma). Lister běhal, ale balon mu utíkal. S devopivem jsme měli vyhrát, takhle budeme mít záchranu spíše v rovině teorie. Nicméně dnešní výkon byl kvalitní.  

Replacement vs Larvy/Aval 2:2 (0:2)

24.5.2015 09:00
Plotiště

sestava: Litr - Slezi, Murdoc, Lister - Cerm, Krbec, Dufi, Šaman
goly: Slezi, Dufi (Cerm)

První utkání dne. Soupeř se sešel v hojném počtu a my tak očekávali běhavé utkání. Soupeř hrál hodně aktivně. První minuty na nás dost tlačil. Nicméně nějaká větší šance z toho nebyla. Přesto se soupeři podařilo během první půlky dvakrát skorovat. Marně vzpomínám jak. My jsme měli zajímavou standartku, kdy sudí písknul faul ve vápně, ale situaci vytáhl na hranu vápna. Trochu sporné, ale my ani soupeř nějak extra neprotestovali, o poločase jsme si to ještě vyříkali a dobré. V druhém poločase jsme začali hrát lépe. Dostávali jsme se i do šancí. Snížení zařídil Slezi, když ukořistil míč, rychle obešel obránce a tvrdou křižnou střelou skoroval. Vyrovnání přišlo o chvilku později. Murdoc získal míč u našeho rohu, posunul na Cerma, který potáhl míc k půlce. Vytvořila se situace dva na jednoho, kterou stihnul doplnit Murdoc na 3 na 1. Cerm zkusil dát na druhou stranu Dufimu, ale trefil paty obránce. Naštestí se míč odrazil k Murdocovi, který posunul opět na Cerma. Dostali jsme se tak prakticky k vápnu. Cerm pak přes vápno našel Dufiho, který pohodlně vyrovnal. V závěru si soupeř ještě vzal timeout a zkusil to v 5ti s svým nejlepším hráčem na postu golmana. Územní převahu jsme však otupili a získali sjme tak bod - remíza asi pro oba zasloužená soupeř lepší v první půlce, my v druhé. Pochvalu si zaslouží i sudí, který až na jednu drobnost pískal dobře.  

Ledvinka "B" vs Replacement 12:5 (8:3)

23.5.2015 14:00
Sever

sestava: Dufi/ Murdoc - Slezi,Kuře,Radek Bucek - Šaman, Krbec
goly: 2x Slezi ( Krbec , Murdoc), Dufi (Slezi), 2x Šaman ( Radek, Kuře)


No co k tomudle zápasu říct sestava laděná na poslední chvíli, alespoň že jsme ukecali Radka z Votroků který hrál zápas před náma aby si s náma kopnul ( tímto děkujeme :)). Zápas jsme začli s Dufinym v bráně ale po cca 5 minutách jsme střídali za Murdoca. Během těch pěti minut bylo rozhodnuto o vítězi - 3:0. Na tři jedna dával Dufi který přijal balon u rohového praporku udělal dva kroky do středu a pripálil vše. 3:1. Na 4:1 pro soupeře skorovalo Kuře... jak jinak než hlavčkou z půlky do vlastní brány. Murdoc ztratil balon na středu útočník to nakopl a dobíhající Kuře se na půlce snažil alespoň odhlavičkovat... Pěkně vymetená šiběnice.... Šaman okamžitě komentoval že to šlo původně mimo čímž totálně na zbytek zápasu odrovnal Kuře. Po chívli začaly padat goly na obouch stranách ( převážně do naší sítě..) na cca 5:3 snižoval Slezi když po výměnách balonu s Murdocem si prostě udělal dva kroky do středu a trefil přesně pod břevno. Druhý Sleziho gol byl po ose Murdoc - Krbec - Slezi když první vyhodil po vynikajícím zákroku Krbec z první narazil Slezimu do běhu a tam se nemílil. Goly Šamana z druhé půlky byly takové že jednou byl nastřelen a jeho druhá trefa byl vynikající kousek jeho šikovnosti. Kuře se dostalo k odraženému balonu od Murdoca a vyslala Šamana do úniku 1v3. Dva soupeři to vychladili a toho třetího Šaman brutálně obehrál typem pojď jsem kam deš a následně prostřelil golmana :) Soupeř hratelný, Murdoc toho strašně pochytal. Alespon žíeň jsme si udělali.
 

Replacement vs Veselá šatna 6:7 (4:4)

17.5.2015 09:00
Olympie

sestava: Litr - Murdoc, Lister, Cerm - Dufi, Krbec, Šaman
goly: 2x Cerm (Lister), 2x Krbec (Litr, ???), Litr (Cerm), Dufi (???)
diváci: Denny

Před utkáním jsme měli malinko obavy, aby to nebyl debakl. První minuty tomu i odpovídali soupeř hrozně rychle vedl 4-0. Spadlo mu tam fakt všechno. Nutno podotknout, že jsme mu to moc ulehčili. Poté co jsme začali hrát trochu do těla a důrazněji. Se přestal soupeř dostávat do šancí tak snadno. Litr toho i dost pochytal a asi 3x hrála tyč. Nás do zápasového tempa dostal gol na 4:1. Při hře v 5ti soupeř bránil špatně. Nám se toho podařilo využít. Litr střílel Krbec tečoval. Další gol přidal Dufini, když na zadní dostal super balon - jen nevím od koho. Třetí přidal Cerm, když vystihl rozehrávku soupeře a z půlky trefil prázdnou. Na 4:4 vyrovnal Krbec? zase ze zadní tyče. (Tím sem si jist protože jsme tyhle goly v první pulce dali 3:). V druhém poločase soupeř zase odskočil o 3 fíky. Goly z brejků. Postupně mu to už nešlo, jelikož hrál celý zápas bez střídání. My stahovali co to šlo, ale víc než prohra o gol z toho nebylo. Litr dal gol střelou ze středu, moc pěkná branka, po ose Litr - Dufi - Cerm - Litr. Cerm pak dostal balon od Listera a prostřelil vše. Měli jsme ještě několik pěkných šancí, bohužel zakončení nám nešlo. Vyrovnání mám mohl vystřelit Lister, z brejku se dostal do zakončení a tesně minul prakticky prázdnou branku. Bylo to tak minutku před koncem. Dneska jsme dokázali hrát s fotbalovějším soupeřem. Všichni dřeli. Bohužel kousek chyběl.  

Replacement vs Buffalo 6:7 (3:4)

3.5.2015 10:00
Olympie

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Lister - Cerm, Kuře, Krbec, Dufi
goly: 2x Murdoc (Litr, Cerm), Lister, Cvok (připsán mu vlastní gol soupeře), Dufi, Kuře
žk - cerm
diváci: Denča, Zuzka

K utkání jsem se sešli v rekordním počtu 8 lidí. Víc snad na jaře nebylo. Bohužel soupeř se taky sešel. Čekalo nás běhací utkání. V prvních minutách jsme se trochu hledali. Což se nám v posledních zápasech stává často, jak kdybychom byli ještě za lajnou a soupeř už hrál. Přesto jsme šli do vedení. Soupeř zkoušel hrát v 5ti a Cvok napadal rozehru.Zpětný balon všakk netrefil golmana soupeře a míč doskotačil do branky - Připsáno Cvokovi. Druhý gol dal Kuře - k popisu nic nedám protože jsem ho neviděl. Pak soupeř snížil, když jsme si blbě přebrali hráče. Vyrovnání přišlo po špatné rozehře (myslím Cvoka), který ktrefil křižnou přihrávkou soupeřova hráče a z rychlého přečíslení soupeř skoruje. Podobný byl i třetí gol v naší síti, tentokrát blbě rozehrál Lister. Lister svou chybu napravil, když přečetl rozehru soupeře a vypíchl tesně před golmanem a skoroval. Soupeř poté vyměnil golmana a více hrál v 5ti. Do poločasu soupeř odskočil ještě o gol. Krásnou akcí přehrál naši celou obranu. Golman dal do strany, ze strany po lajně narážečka balon zpět do středu a rána k tyči. To co chceme my soupeř zahrál na jedničku. Do poločasu ještě vznikla zajímavá situace - Lister se nechal obrat o míč na půlce, soupeři šli tři na Litra - nedali. Míč se dostal k Listerovi, který posíla po lajně na Cerma. K Cermovi z lavičky vybíhá 5 hráč soupeře a míč ukopává - jasné chybné střídání - jelikož tři hráči soupeře byli na naší půlce (z nichž jeden dokonce vztekle při střídání kopnul do hřiště druhý míč) a 4 který byl aktivní byl na vápně a hlídal Krbce. Sudí v ten moment nepíská, neví co má dělat - naše lavička i hráči v poli se dožadují řešení situace - sudí neví co má dělat - poté co mu Cerm řekne že špatné střídání má být odhodnoceno žlutou kartou, ji teda vytahuje, ale neví komu jí má dát -> prostě perfektně zvládnutá situace sudím - i tom že písknul v této situaci konec půlky věděl asi jenom on. V druhém poločase sudí už nezvládá pískat ani fauly - na obě strany - což k urputnému boji na hřišti přilejvá zlou krev. V druhé půlce jsme se hnali za vyrovnáním - Litr se často dostal do zakončení bohužel bezúspěchu, Cerm dostal několik dlouhých výhozů, které ale zakončil šaptně nebo vůbec. Krbec dostal jednou blaon na zadní, ale šajtlí ho netrefil. Soupeř tak trestal a z brejků skoroval. Jeden gól dal poté co Cerm udělal žlutý faul a z přímého kopu se poté trefil k tyči. Tady se malinko nedohodl při bránění Cerm s Litrem - Když Cerm šel z hráčem a Litr bohužel neviděl. Cerm asi měl hrát míč, který kolem něj prolítnul, nicméně mířil na bránu a bál se teče jako v minulém zápase. Za víceméně rozhodnutého stavu jsme začali zatápět pod kotlem. Murdoc 2x skoroval a snížil před koncem na rozdíl jednoho gólu. Podíl na brankách má i Litr - v prvním případě nahrál, v druhém ukořistil míč, rychle zatáhnul předložil Cermovi, který z první na zadní našel Murdoca. Poslední náš gol je připsán Dufimu. K němu jen dodám, že při podepisování zápisu bylo uvede výsledek 4-7 pro soupeře. Cerm sudímu řekl, že tolik to skutečně nebylo. I soupeř souhlasil s tím, že výsledek byl pouze o gól. Čili sudí si přepočítal svoje čárky a nějak mu to stále nevycházelo - proto se opravil výsledek na 6-7 a dodělali se čárky u hráčů - protože sudí si je psal uplně bokem a netušil kdo dal góly. Reálně jsme se shodli, že to spíše skončilo 5-6... ale co je na papíře platí takže 6-7!. Dneska jsme hodně kazili rozehru, chyběl nám pohyb, nevyužívali jsme vysokého napadání soupeře k přečíslení..Nutno podotknout, že soupeř svoji hru hrál jak potřeboval a byl lepší.  

Frantic "C" vs Replacement 4:2 (2:0)

1.5.2015 08:00
Plotiště

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Lister - Kadič, Krbec, Dufi
goly: Cvok (???), Dufi (Lister)
Zápas byl hned od úvodu ovlivněn pálením čarodějnic a přidružených akcí z předchozího večera. Na některých jedincích byl náročný večer vidět na první pohled (viď Cvoku). Na nejbližší minuty to byla jistě nejvtipnější věc. První půle proběhla tak, jako by jí ani nechtěli zúčastnit. První gól jsme dostali po autu, kdy Kadič neuhlídal soupeře nabíhající na zadní tyč. My jsme zareagovali asi třiceti přihrávkami na půlce s Litrem. K útočníkům se balon prakticky nedostával a rozhodně to nebylo tím, že by nebyli volní. Trest přišel záhy. Propadnutí na středu a Litr bez šance. Naše odpověď opět stejná. Nuda, nuda a milion příher bez zakončení. O poločase jsme se trochu seřvali, že to takhle nejde a domluvili se, že budeme tlačit víc balon přes útočníky. Po pár minutách šel míč z pravé lajny před branku, kde stál Cvok a nějakým haluzáckým způsobem dostal skákající branky (konečně nám jednou přálo i štěstí). Bohužel náš zvyšující se tlak byl potrestán špatným přebráním a soupeř opět odskočil na dvě branky. Naštěstí ani my jsme nezaháleli. Rychlá souhra Listera s Dufim, skončila parádní trefou druhého jmenovaného na zadní. Zbývalo pá minut do konce, kdy jsme Frantic sevřevřeli na jeho polovině, bohužel z několika šancí se ujala jediná a to brejk na druhé straně. Za druhou půli se rozhodně nemusíme stydět, jen to chce hrát od začátku a za střízliva 
 

Replacement vs SK Berka "B" 4:1 (2:0)

26.4.2015 08:00
ZŠ J.Gočára

sestava: Litr - Cvok, Lister, Cerm, Kadič, Krbec, Kuře
goly: 2x Kadič (cerm, Litr), Litr, Kuře (Lister)
vlstní gol: Cerm
diváci: od nás nikdo

Do utkání jsme vstupovali s výrou ve výhru po včerejším zápase. Oproti včerejšku chyběl Dufi a přišel Kadič. Kadič sice přišel o chvilku později, ale na hřišti si to pak odpracoval. Šance v první poločase byli spíš sporadické. Nejhečí akci zápasu předvedl Lister a Kuřetem - vedla k prvnímu gólu a jejich bago mezi soupeři bylo skvostné. Druhý gól přidal Kadič, když mu Litr nahrál - teda spíš střílel a trefil Kadiče, který jsi míč doběhl a dorazil. V prvním poločase měl ještě několik zajímavých momentů Krbec, na zadní mu to několikrát přístálo, bohužel ani jednou se mu střílený balon nepodařilo zklepnout. V druhém poločase dal gól Litr a předvedl, že hra v 5ti mu jde čím dál víc a i goly dávat umí. Střela zpadla k tyči. 4 gol dal Kadič o vzdálenější tyčku když obstřelil pěkně gólmana. Aby Litr něměl 0 tam mu cerm tečoval střelu do rpotipohybu 4-1. V závěru při hře soupeře bez golmana v 5ti zkoušel Krbec přes celé a šlo to asi o 30 cm vedle. Pěkná rána. Poslední dotek míče v zápasu měl Kuře. Cerm rozehrál standartku, kteoru zařídil kadič - soupeř ho sejmul zezadu na hraně vápna, někam na penaltu, kuře naběhl ale střílel v záklonu takže pokus platný budem měřit. Dneska jsme zápas kontrolovali, soupeře jsme nepuistili do extra šancí, v 5ti nám to šlo. Fajnový dvojzápas... 

Reds "C" vs Replacement 2:3 (1:1)

25.4.2015 14:00
ZŠ J.Gočára

sestava: Litr - Cvok, Lister, Cerm - Krbec, Dufi, Kuře
goly: 2x Cerm (2x Litr), Kuře (cerm)
diváci: Welink, Denny

Utkání se hrálo za úmorného vedra. Oba týmy body potřebovaly. Tomu odpovídala i kvalita první půlky, spíše se bojovalo než hrál pěkný fotbal. Nás poslal do vedení Kuře, když naběhl na rozehraný roh od cerma a krásnou střelou prostřelil vše. Soupeř za chvilku vyrovnal, když na půlce propadl Cerm a hráč který ho obešel se dostal do zakončenín a nedal Litrovi šanci. Nám se podařilo v první půlce vytvořit pár dobrých příležitostí. Dufini se ocitnul několikrát před bránou. Jednou byl zády tak jen lehce protečoval, podruhé se snažil vyšperkovat hru a přistrčit Cermovi na zadní, kdy ale přihrávku zblokoval bek. Jednou se dostal do sóla i Cerm, ale kličku mu golman nesežral a míč sebral. Pak jsme malinko odešli fyzicky a soupeř nás přitlačil. Několikrát se musel předvést Litr. Jednou Cerm vyfasoval žlutou. V druhém poločase jsme začali trvale hrát v 5ti. Díky tomu jsme soupeře zatlačili do defenzivi a měli jsme více ze hry. Litr rozehrával do stran a beci nastřelovali před branku. Jeden takový nástřel předvedl Cerm a tečovaná střela došla až do sítě. Soupeř zase zvýšil obrátky. Napadání se stalo agresivnější. Při jednom z odražených balonů soupeř napadal Litr, který dobíhal míč čelem k naší brance, ze zadu ho štrejchnul a Litr ve snaze odkopnout míč trefil naši svatyni 2-2. Sudí nezapískal čili vyrovnáno. Ted se začalo hrát nahoru dolů. Soupeř začal taky v 5ti a bylo to o běhání. Po jedné nepřesné střele Litr rychle rozehrál na Cerma, který využil špatného střídání soupeře a šel sám na bránu a tentokrát nic radši nevymýšlel a bodlem k tyči nás poslal zase do vedení. Soupeřova snaha o vyrovnání otevírala jeho obranu. Do Dobré šance se dostal Lister, když sebral míč a solo sám na bránu zakončil mimo. Dufini dostal nabídku od Listera a krásně vystřelil, golman ale chytl. Další výhoz Litra zpracoval Kuře a na druhou stranu nahrál Cermovi, který zkusil zahrát na housle golmana, ale neúspěšně. S přibívajícím časem hra přitrvdila. Což poznal Dufi, když ho soupeř poslal faulem za lajnu, Lister u rohového praporku. Nejvíce ale dostal Cvok, když se soupeřem šli rameno na rameno (cerm to hodnotil jako faul, cvok říkal že ramenem faul nebyl). Došlo k tomu, že Cvok byl v tomto souboji podražen a slušně jsi odřel ruku. Následující souboj se stejným hráčemn prozměnu přitvrdil Cvok a výsledkem bylo to že s protihráčem spolu stáli metr od sebe a řvali na sebe:). Míč nechali mezi sebou. Spor vyřešil další protihráč, který vzal míč a pokračoval ve hře. Nakonec jsme zápas dotáhli ke třem bodůůůůům. Super.  

Replacement vs Kojot 2:3 (0:1)

19.4.2015 15:00
Sever

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Lister - Mára, Cerm, Tobi, Krbec
goly: Litr (Lister), Cerm (Tobi)
diváci: Terka, Zuzka, Denča

K utkání jsme si přizvali tři tučnáky, jelikož den předem to vypadalo, že nás bude možná 5. Soupeř se sešel s dvěma hráčema na střídání. Od začátku hráli obě družstva strašně. My jsme si nebyli shopni nahrát, soupeř zase ztrácel jednoduché balóny. Na nás je vidět, že nám to na jaře nestřílí, protože tolik zahozených šancí jsme dlouho neměli. Je pravdou že soupeř se dostávla k rychlím brejkům, po našich zahozených šancích. Nevím koho bychom chtěli porazit, když takhle jalový soupeř nás porazí. Musíme se soustředit, abychom hráli to naše, nehádali se se soupeřem ani mezi sebou. V poločase soupeř dal jeden gól a my se pak hádáme jak kdyby to bylo o 10... V druhém poločase otočíme poté co Litr si z půlky vzal balon (vybojoval), nahrál Listerovi, který mu to vrátil a Litr nekompromisně pod břevno skoroval. Krásný gól. Byli jsme najednou nahoře, šance, které bychom asi normálně dali ale končí mimo. Hrůza. Do vedení nás poslal Cerm pěknou střelou z dálky, přihrával Tobi. Bohužel hned z dalšího utoku soupeř prošel středem a trefil přesně k tyči... Nikdo mu neudál krok do středu, aby mu to znepříjmenil, všichni jsme couvali. Rozhodnutí přišlo v závěru, kdy neúplně z jasné šance soupeř skoroval. Náš závěrečný tlak už nic neznamenal. Hrůza.... Musíme se probral.. 

Inter vs Replacement 5:5 (3:3)

12.4.2015 10:00
cernozice

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Lister - cerm, Dufi, Šaman, Krbec
goly: 3x Lister (Litr, Cerm), 2x Cerm (2x Lister)
diváci: Lábus

Zápas kdy jsme hráli hrozně, utrpěli jsme remízu, Liter byl u všeho když dal hattrick - řekl bych že první za repliky:) asi dostaneme něco do kasičky. K utkání jsme vstoupili naprosto nekoncentrovaně... První minuty jsme si nenahráli na metr, nehlídali soupeřovi hráče, neuměli postavit obranu, nevnímali rychlost hry. Rychle jsme prohrávali 3:0. Po individuálních chybách, které vyplynuli z naší nekoncentrovanosti. Náš první gol dal Cerm po spolupráci s Listerem. Pěkně vyřešená akce dva na jednoho. Lister dal gól o chvilku později, když z posledního u levé lajny udělal rychlé kroky do středu hříště a s velkou dávkou štestí pravou nohou (na dlouhou nohu) trefil k tyči. Vyrovnání přišlo chvilku před poločasem. Lister vyhrál hlavu, Cerm udělal rychlý krok a tísněn obráncem trefil o obě tyče do brány. V prní půlce to malinko zvonilo i za Litrem, kerý si to fakt dobře postavil. Jinak pozitava první půle 0. Hra hrozná. O poločase jsme si to vyříkali a s cílem hrát líp jsme hráli v druhém poločase ještě hůř. Soupeř zase odskočil o dva. Zase po našich katastrofách. Vyrovnání zařídil Lister. Dal dva goly a bylo to 5:5. Rychle zapomenout a hrajeme další zápasy. 

Replacement vs PIVRNCI HK 4:6 (1:2)

11.4.2015 09:00
Plotiště

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Lister - Cerm - Krbec, ŠaMan, Dufi
goly: 2x Murdoc (Cerm, ???), Krbec (Cerm), Lister (Cerm)
diváci: Denny, Lábus

Utkání jsme se sešli v celkem slušném počtu.Litr donesl nové balóny. Cvok je krásně dofouknul. Pak jsme se domluvili co kdo jak..:) Bohužel v prvním poločase jsme nehráli moc dobře. Soupeř měl několik šancí, které pochytal Litr. Spíše se bojovalo než hrálo. Na naší straně stojí za zmínku Cermova tyč. Skore otevřel soupeř když po rohu hlavičkou trefil přesně. Šaman malinko zaspal. Na 2-0 soupeř zvýšil poté co jako tank prošel přes několik hráčů. Nejvíc zde zaspal Cerm, který měl balon prakticky na noze a neodkopl. V závěru poločasu snížil Krbec, když mu před prázdnou dal míč Cerm. Litr vyhodil míč do prázné půlky hřiště. Cerm zanadával, že je to dlouhé a balon doběhl:) a nahrál Krbcovi. V druhém poločase soupeř bránil a čekal na naše chyby. Rychlé brejky byly smrtelné. SOupeř rychle vedl 4:1 vypadlo to že je po zápase. My jsme se, ale vrátili poté co Murdoc 2x skoroval. Super. V tu dobu jsme hráli v 5ti a Litr to fajnově rozehrával. Možná mohl více střílet. Pak, ale přišla další naše obraná chyba a soupeř odskočil na dva. Naše snížení vytvořil Lister. Šance na srovnání jsme měli. Dufi bohužel neproměnil a Cerma vychytal náhodně golman soupeře. Po utkání přiznal, že balon vůbec neviděl. Během snižování jsme trefili asi4 tyče. takže celkově jsme se snažili, bojovali, ale soupeři usnadnili dávání gólů. Příště musíme trochu více bránit.


Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie