zápasy sezóny 2011-2012


sezóna 2011-2012 - Podzim

 

Losers“B“ vs Replacement 3:3 (1:1)

30.10.2011 11:00
Štefánikova

sestava: Litr - Cvok, Charv, Murdoc - Cerm, Kuře - Šaman, Dufi, Krbec
goly: Dufi (Murdoc), Cerm (Litr), Litr (Kuře)
žk. :Cerm
diváci: Mate (zranění), Danča(foto), Welink (časomíra),Alless

K poslednímu utkání podzimu se dostavili prakticky všichni. Chybět měl jen Macek. Nakonec chyběl i Slezi, který prostě nedorazil, proč to ví jen on. Mate dorazil, ale nehrál kvůli zranění. Naplánovali jsme proto že před i po zápase uděláme fotku. V samotném utkání jsme hráli lépe než včera, ale ani to navíc jak na bod nestačilo. Soupeř byl velice kvalitní. Dokázal podržet míč, a v soubojích 1 na 1 se dokázal prosadit. Dlouho se nám dařilo odolávat tlaku. Asi 5 min před koncem první půlky soupeř rozehrál roh a podařilo se mu obejít posledního Charva a přesně zakončit. Ještě do půlky jsme vyrovnali. Murdoc perfektní přihrávkou mezi bekama poslal míč na Dufina a tem tečoval míč mimo dosah golmana. Poločas tak končí 1:1. V druhé půlce soupeř splálil několik tutovek a zahrál na naši tyč. Po našem špatně rozehraném rohu dokázal udělat přečíslení a proměnit. Vrátit se dokázali z naší 4ky všichni až na Cerma, který se na to vysral. Pak přidal soupeř ještě 3tí gol a s náma to vypadalo bledě. Ke snížení se dostal Cerm, když ho již poněkolikáté v zápase vyzval dlouhým výhozem Litr. Cerm tentokrát konečně trefil bránu a bylo to jen o gól. Pak provedla čtyřka Kuře,Cvok,Dufi,Murdoc společne s Litrem nevídaný kolotoč. V 5ti dokázali si vytvořit 3 možná 4 100% šance. Nakonec dal gól Litr když prostřelil vše. Nicméně tenhle kolotoč byl asi top co jsme na podzim zahráli. Během utkání jsme ještě popálili pár šancí. Cerm po výhozech Litra, Charv a Cvok po příhře Cerma a nakonec i Šaman, kterému se na konci podziumu přestalo střelecky dařit. Neva jaro bude dlouhé tam góly přijdou. V závěru utkání ještě Cerm vyrobil žlutej faul, soupeř však standartku neproměnil a tak jsme uděli bod.  

Replacement vs Katastrofa RK 4:2 (2:1)

29.10.2011 10:00
Černožice

sestava: Charv - Cerm,Murdoc,Slezi - Kuře,Krbec,Šaman
goly: 2x Cerm (Slezi), Murdoc (Krbec),Kuře (Charv)

Vybojované vítězství. Pojišťovací gól padl až v poslední minutě. Soupeř běhěm utkání nastřelil asi 10 tyček. Charv to měl skvěle postavené. Před utkáním jsme řešili koho do brány, máme 3 golmany ani jeden dneska nemohl. Rukavice sehnal Kuře v Rovni. Do branky jsme nakonec dali Charva, který utkání bravurně zvládl. Někdy mu teda pomohla tyčka, ale na ty to srážel Charv. Soupeř se dostavil pouze v 5ti a my ho chtěli uběhat. Katastrofa ale hrála velmi zkušeně a nakonec jsme byli spíš uběhaní my. Do vedení nás poslal Cerm když sebral míč upadnuvšímu soupeři a společně se Slezim nakombinovali do brázdné. Druhý gol jsme přidali v závěru první půlky. Cerm sebral vysoký míč a rychle zatáhl míč dopředu čímž za sebou nechal dva beky. Následně pak prostrčil na Krbce, který perfektně prostrčil na druhou tyč Murdocovi. Pro Murdoca tyhle doklepávačky nejsou problém. Šaman tento gol popsal Dufimu asi takto: karel to vzal zamotal 6 hracu z toho 4 nase.... Pak bohužel soupeř snížil. Cerm špatně rozehrál a zakončení mezi nohy Charv neměl. Hned po rozehře si soupeř povzbuzený gólem vytvořil další ohromnou šanci. Ta naštěstí končí na tyčce. Poločas jsme tak doklepali ve vedení. V druhé půlce byl aktivnější soupeř. Snažil se vyrovnat. Což se mu podařilo dalšíma houslema. Za stavu 2:2 měl soupeř nastřelil několik dalších tyček. Naštěstí jsme to byli my kdo dal gól. Charv vyzval Kuřete dlouhým výhozem a Kuře nadvakrát prostřelil golmana. Pak se hrálo trochu nahoru dolu. Z naší strany stojí za velkou zmínku netrefená prázdná branka Šamanem, kterého na zadní našel perfektně Slezi. Slezi dokázal v této fázi zápasu vytvořit několik šancí i pro další hráče. Bohužel vše zustalo neproměněné. Soupeř tak cítil šanci a čím dál víc se tlačil dopředu. Naše obrana vypadala dost dezorientovaná a vyčerpaná. Soupeř však trefoval jen tyčky. Zbytek měl Charv. Další velkou šanci měl Cerm společně s Kuřetem. Dva na nikoho, ale Cerm hrůzostrašně přihrál. Následně jsmě několikrát vypíchli míč soupeřovu gólmanovi, střely z půlky končí mimo. Účet utkání tak uzavřel Cerm. Sebral míč bekovi a sám na golmana proměnil, když udělal stahovačku a levou dal do prázdné. Poslední poznámka nazávěr. K utkání se nedostavil sudí tak jsme si ho společně s Katastrofou odpískali sami. Hrálo se čistě a bez konfliktů.  

Cannibals vs Replacement 1:4 (0:0)

23.10.2011 11:00
Štefánikova

sestava: Litr - Mate,Cvok,Charv -Kuře,Cerm - Dufi, Šaman
goly: 2x Mate, Cerm, Cvok (Šaman)
diváci: Welink, Lábus a dva další co neznám jménem:)

Utkání které jsme potřebovali nutně vyhrát se od začátku hrálo na obou stranách ze zabezpečených obran. V prvním poločase moc příležitostí na naší straně nebylo. Soupeř byl mnohem nebezpečnější. Bohužel jeho šance vznikali díky rychlým brejkům do naší otevřené obrany. 2x po našem rohu soupeř rychle zaútočil a šli 3 na 1. Nicméně až na tyhle drobnosti naše obrana fungovala dobže. Všichni 4 hráči v poli se vždy přesunuli do kompaktního bloku a dokázali jsme se i přesouvat a pouštět si soupeřovi hráče. V druhém poločase jsme se osmělili i my. Začali jsme více napadat a soupeř najednou měl problémy s rozehrávkou. Do dobré šance poslal Mate Šamana, ale ten nedokázal srovnat nohy aby míč trefil a usměrnil do sítě na zadní tyči. V podobné situaci o chvilku později Mate zvolil místo přihrávku střelu a ta skončila v síti. Dostali jsme se do vedení a snažili jsme se ho udržet. Takže jsme přestali napadat a soupeř se díky tomu vrátil do hry. Před naší brankou se začali tvořit nebezpečné situace. Několik střel Litr bud přímo chytil nebo vyrazil na roh. Z jednoho nástřelu ze strany jsme ale již inkasovali. Nastřelený míč trefil Kuřete a od něj se odrazil přímo do kroku utočníkovi soupeře, pro kterého nebyl problém překonat ležícího Litra, který reagoval na puvodní nástřel. Pak jsme trochu se štestím šli opět do vedení. Cerm ukořistil míč na posledním bekovi Cannibals a po dvou krocích trefil přesně k tyči. 2-1. Soupeř pak začal hodně hrát v 5ti a my spíš už jen bránili. I tak se, ale podařilo sem tam nebezpečně zaútočit. Mate dokázal navýšit naše vedení další přesnou střelou. Utkání pak výsledkově uzavřel Cvok. Dokázal trefit přes celé poté co společně se Šamanem ukořistili míč na našel vápně od golmana Cannibals. Utkání jsme tak dokázali vyhrát. Celý tým zaslouží pochavalu. Celý zápas všichni dřeli, běhali, napadali. Dokázali jsme se soupeřem běhat. Neurobili jsme žádnou chybu při střídání. Chyb v rozehrávce bylo naprosté minimum. Pokud dokážeme stejné výkony podávat i nadále určitě se zachráníme.  

Replacement vs Duaring HK 1:12 (1:4)

22.10.2011 13:00
Plotiště

sestava: Litr - Cvok, Murdoc,Kuře, Dufi,Šaman
goly: Litr
diváci: Welink, Lister

Dohrávka 1. kola nás nezastihla v ideální sestavě. Den před utkáním se omluvilo několik hráčů, takže sestava nebyla 100%. Bohužel s růstem počtu gólů v naší síti rostla i nechuť bojovat. V prvním poločase se nám podařilo zaznamenat alespon čestný úspěch. Když se trefil Litr střelou z větší vzdálenosti. Díky tomu tak tuhle sezonu už dal gol uplně každý. Soupeř dokázal využívat přečíslení a chyby v naší rozehrávce. Na jaře mu musíme prohru vrátit. 

Replacement vs XXL 5:0 (0:0)

17.10.2011 8:00
Štefánikova

Kontumace soupeř se odhlásil ze soutěže. 

Replacement vs Vertigo 5:1 (1:0)

16.10.2011 12:00
Štefánikova

sestava: Litr - Cvok,Charv,Slezi,Murdoc - Cerm, Kuře - Šaman,Krbec,Dufi
goly: 2x Dufi (2x Cerm), 2x Cerm (Litr), Murdoc (Slezi)
diváci: Lucka, Danča, Welink

Nabuzení z sobotního utkání jsme vstoupili do toho nedělního. Hned v druhé třetí minutě jsme se dostali do vedení. Při napadání jsme zatlačili soupeře do úzkých a Cerm u rohu vybojoval míč a předložil upln volnému Dufinovi na vápně, který s přehledem zabijáka trefil. Pak jsme se trochu stáhli a nechali vybláznit soupeře. Dobře jsme bránili, obrana fungovala perfektně. Hráli jsme na brejky. Asi ten největší zazdil Cerm nepřesnou přihrávkou. Soupeř si vytvořil několik střeleckých pozic. Většinu kryl s přehledem Litr. Jednu krylo břevno s pomocí Sleziho. Soupeř se dožadoval golu, rozhodčí ale jasně řekl že gol nebyl. Do půlky jsme tak udrželi vedení. Na začátku druhého poločasu skoroval Cerm, na dvakrát dokázal prostřelit golmana soupeře. Do šance ho super výhozem poslal Litr. Pak hra trochu přitvrdila, obě strany hrály dost durazně a tak se rodily standartky. Ty naše většinou končili mimo, ty soupeřovi u Litra v rukavicích. My jsme se uklidnili až po třetím gólu. Cerm zatáhl míč po lajně a nastřeloval před branku kde dobíhal Dufino a soupeřův bek. Jeden z nich míč dorazil do brány, pravděpodobně bek, gol jsme ale připsali Dufinimu. Soupeř pak hrál v 5ti. Jeho špatnou rozehrávku zachytil Cerm a po dvou krocích přehodil golmana, který se nestihl vrátit do vápna, a trefil přesně 4-0. Soupeř dost nelibě nesl vývoj utkání a začal dost diskutovat s rozhodčím i s náma. My jsme nezustali pozadu a tak z toho byly docela hádky, každej tvrdší zákrok, každej spornej aut o všem se diskutovalo. My jsme přerušili hru time-outem (druhým v zápase - jeden v první půlce, druhý ted) soupeř se stračně divil, že už jsme time měli. Menší znalost pravidel, no neva. Soupeř se snažil, a odměnou mu bylo snížení. Pěkná kombinace, zakončení tak metr v našem vápně, skoruje golman. Litr zuří:). Neva do konce utočíme jak zběsilí, každý chce dát gól. Trochu zapomínáme bránit. Soupeř toho ale nevyužívá. Murdoc společně se Slezim dávají 5 gol. Super utkání. Doufejme že další body přijdou hned za týden.  

U Dvora vs Replacement 6:4 (2:2)

15.10.2011 11:00
Štefánikova

sestava: Litr - Slezi, Charv, Murdoc, Cvok - Cerm, Kuře - Krbec, Šaman
goly: Šaman (Cvok), Slezi (Cerm), Krbec (Slezi), Charv (Cerm)
diváci: Alless, Welink, Dufi

Zajímavý soupeř a očekávané ofenzivní utkání se stalo skutečnost. Předpokládali jsme že v tomhle zápase se moc bránit nebude. O soupeři jsme věděli, že je velice dobře technicky a rychlostně vybaven. Do utkání jsme vstoupili nebojácně. Hodně jsme napadali a dobře se stíhali vracet i odrážet narážečky. Přesto jsme inkasovali první. Soupeř nás v 5ti zatlačil a Litr hodně podcenil střelu soupeřova golmana. 0-1. Naštěstí se nám povedlo rychle vyrovnat. Cvok si na vápně dobře spracoval míč, kvalitně vystřelil a z dorážky se prosadil Šaman. Dokonce jsme se dostali do vedení. Cerm se dostal ke své zblokované střele a nahrál na Sleziho, pro kterého nebyl problém trefit do odkryté branky. Bohužel slibné vedení jsme do poločasu neudrželi. Přesto jsme mohli přidat další branky. Několikrát jsme se pokoušeli zakončit. Nicméně bud nepřesně nebo nedůrazně. V druhém poločase jsme se soustředili na to abychom nedostali hloupý gól a třeba gol přidali. V druhém poločase nám nejvíce hrozil soupeřův golman. Několikrát pěkně střílel, naštěstí trefoval jen tyče. Litr si to dobtře postavil. 5 minut před koncem, soupeř zasadil definitivní ránu. Kombinací u našeho rohu se dostal na vápno a následná příhra přes vápno našla uplně volného utočníka 2-3. Výše zmíněná kombinace šla zapatou a ještě houslema - klika. Pak jsme hru otevřeli. Soupeř toho dokázal využít, rychle dal na 4-2. Nám se sice podařilo snížit, Slezi krásně vedl míč a předložil Krbcovi, který si doběhl na bližší tyč pro gól. Z rozehry se, ale míč zase odrazil lehce nešťastně a zase to bylo o dva. Nesložili jsme zbraně a znovu jsme útočili a opět jsme snížili. Cerm připravil 700 gól Replacementu pro Charva. Poslední slovo měl ale soupeř. Cerm sice dobře vyvezl míč, narazil si s Charvem, pak ale nedokázal míč zkrotit a přistrčit již do golovky,o míč přišel a soupeř v přečíslení utkání ukončil. Myslím že jsme předvedli nejlepší výkon podzimu, prozatím. Čili hra jde nahoru, začínáme dávat goly. Do šancí se dostanem, bohužel zatím trochu máme furt problémy se zakončením, pak děláme pro nás nezvyklé chyby při střídání, a trápí nás nedůraz v osobních soubojích po celém hřišti.  

Replacement vs Spartak 2:3 (0:1)

8.10.2011 9:00
Gočárova

sestava: Mate - Murdoc,Slezi,Charv - Cerm,Kuře-Šaman,Krbec
goly:Šaman (Cerm), Murdoc(Krbec)
zk:Murdoc

Dali jsme 4 goly a prohráli 3-2. Takhle ve stručnosti by se utkání dalo ohodnotit. Když už nám nejdou dávat pořádně goly do branky soupeře rozhodli jsme si dávat vlastní. V utkání jsme na začátku tahali za kratší konec a soupeř, který byl fyzicky silnější se nás snažil utahat. Hodně šancí pochytal Mate. Nicméně jsme až do poslední minuty první pulky hráli 0-0 pak bohužel vzrůstající tlak soupeře vyvrcholil závarem před naší brankou a soupeř snad na 4 dorážku dokázal skorovat a jít do vedení. Už na začátku poločasu vyinkasoval Murdoc za zbytečný faul na vápně soupeře žloutou kartu. Během utkání pak ještě předvedl několik neopatrných zákroků a může bejt rád že utkání dohrál a nedostal červenou. V poločase jsme se uklidnili a domluvili jak budem hrát. Kupodivu se nám to i dařilo praktikovat. V době kdy jsme soupeře začali tlačit, ae přišla chyba v rozehře. Slezi dával míč Matemu tak nešikovně, že někde z místa dva tři metry na půlce soupeře trefil naši prázdnou branku 2-0 pro Spartak. Na nás spadla deka a zase chvilku hrál soupeř. Do hry nás vrátil Šaman, který dokonale využil solového úniku Cerma a stál tam kde měl a ještě k tomu přesně trefil 2-1. Hru v 5ti, kterou jsme začali hrát tak cca 5 minut před koncem jsme začali špatně. Sice jsme soupeře přitlačili, ale po jednom z vypíchnutých balonů se soupeř dostal k nám. Střelu Mate dokázal vyrazit a šla mimo, dobíhající Slezi si chtěl míč stopnout, ale usměrnil ho do sítě. Čili dneska druhej vlastnák. Pak už jsme hráli o vše. Cerm zustával napůlce a čekal na brejky. Do jednoho se dostal, ale nedokázal zakončit. Pak ještě vykřesal naději půlminutku předkoncem Murdoc, když dorazil Krbcovu střelu. Spartak pak chtěl míč podržet až do konce. Murdocovi a Krbcovi se ho podařilo získat. Mate pak zkusil vysokej centr na Cerma, ten byl ale odhlavičkován a utkání tak skončilo 3-2. Pokračuje tak náš špatný úvopd do sezony, nejenomže se na goly nadřeme, soupeři na goly přihráváme. Ted si začínáme dávat vlastnáky... Hlavu nahoru už ty body musí přijít. Goly už přišly:) 

Gobi/Za 25 vs Replacement 0:5 (0:0)

2.10.2011 9:00
Olympie

sestava: Litr - Cvok, Dufi,Kadič,Krbec,Šaman

Soupeř se k utkání nedostavil a tak trochu se štestím máme letos první body.... ted už to pujde.  

Replacement vs Gipsy Brazil 2:5 (0:2)

1.10.2011 10:00
Štefánikova

sestava: Dufi - Cvok,Murdoc,Cerm - Kuře,Šaman,Krbec
goly: Murdoc ( Cerm), Cvok (asi Kuře?)
diváci: Luca (Kuře)

Utkání s dalším soupeřem který byl k poražení jsme zase nezvládli. Nekoncentrovanost naší sestavy byla vidět hned po rozehře když nahrávku dozadu bek pustil až na roh. Soupeř si všimnul že nejsem uplně ready a začal kolotoč. Velice rychle vymazal na lajně u rohu Kuřete a pak jednoduchou narážečkou skoroval z bezprostřední vzdálenost. Dufi neměl šanci. Pak jsme hráli my konečně. Naše utoky však končili na nepřesných přihrávkách, obraně soupeře atd...Po jednom z rohu který jsme zahrávali my, šel soupeř do vedení. Katastrofální rozehru předvedl Cvok když poslal míč přímo na nohu soupeři a Gipsy toho využili k brejku 4 na 1. Brejk byl tak rychlej že se od nás nikdo ani nevrátil. Do poločasu jsme ještě zkusili pár narážeček, ale koncovka špatná. V druhém poločase se nepovedla rozehra Dufi-Murdoc a soupeř do prázdné dal na 3-0. Trochu naděje vykřesal Cerm když sebral míč poslednímu bekovi, položil si i golmana a nahrál na brankovou čáru Murdocovi. Ten trefil:). Bohužel hned z rozehry soupeř zase skoroval. Z lajny míč křižněš přes vápno kde stál samotinkej utočník soupeře. Někdo se hold nevrátil. Ale ani ta přihra neměla projít. Nevadí jedeme dál. Zkoušíme to v 5ti v poli. Ale takhle špatně jsme v 5ti dlouho nehráli. Na posledního Cermna se vážou dva utočníci čili vznikají přečíslení 3:2. Nejenomže to neumíme vyřešit alespon střelou na bránu ale vznikají z toho brejky. Soupeř z jednoho dal na 5-1. Opět zahazujem co jde - Kuře několikárt zbrkle zakončuje, Dufiny zkoouší patičkou překvapit...Nic nevychází. Pak chvilku před koncem Cvok na dvakrát prostřelil chumel před sebou. Takže alespon snížení. Momentálně máme 10 vstřelených gólů. A jen obránce Murdoc má 2. Pokud nezapracujem na koncovce tak jsme vprd..:) 

Šavle Kukleny vs Replacement 6:1 (2:0)

25.9.2011 8:00
Olympie

sestava: Litr - Slezi,Murdoc,Cerm - Kuře,Šaman - Dufi, Krbec
goly: Šaman (Kuře)

Soupeř byl od začátku lepš, fotbalovější, běhavější, techničtější atd.. prostě jsme na ně neměli. I tak jsme odvedli slušný výkon. Gólů na naší straně mohlo být mnohem, mnohem víc. Soupeř však mohl taky skorovat vícekrát, ale Líta někdy podržel:). V prvním poločase si nás soupeř oťukával a zoušel slušné narážečky. My dokud jsme vydrželi běhat tak jsme bránili. Přesto jeden gol ze hry a jedna velice povedená standartka z hranice vápna znamenali dvoubrankovou ztrátu. Naše šance se omezili na pokusy o nástřely na zadní tyč, několik jich pěkně prošlo přes vápno, ale nepodařili se zakončit do brány. Pěknou střelu měl i Murdoc. V druhém poločase jsme více využívali Litra. I díky tomu jsme soupeře přitlačili na jeho půlku a drželi jsme balon a sem tam nákou prostrkávačkou vytvořili šanci. Bohužel to byla i voda na soupeřův mlýn. Rychlé a smrtící brejky zakončoval přesně. Jeden gol dal dokonce přes celé soupeřův golman. Soupeř pak trochu ubral a my se dostávali čím dál víc do zakončení, bohužel vše naprosto bez efektu. Cerm, Slezi, Kuře všichni si vylámali zuby. Nakonec čestný úspěch zaznamenal Šaman po přistrčení od Kuřete doklepl do prázdné.  

Replacement vs Slatina 3:4 (3:4)

24.9.2011 8:00
Plotiště

sestava: Litr - Cerm,Murdoc,Charv,Slezi - Kuře, Toša - Dufi,Krbec,Šaman
goly: Dufi (Toša), Cerm (Šaman), Toša (z rohu)

Utkání v kterém jsme letos poprvé chtěli bodovat. Bohužel jsme do něj vstoupili bojácně. Místo zakončení jsme volili přihrávky dozadu. Následné nedůslednosti a nepřesnosti nás stáli první tři inakasované góly. První gol dal soupeř poté co Murdoc svoji přihrávku na nabíhajícího Sleziho otřel o stojnou nohu a míč se dostal k soupeři který bleskově trestal. Další gól přidal soupeř po našem špatném postavení u rohu. Přímý nástřel z rohu si Mate srazil do brány. Třetí gól si soupeř trochu připravil když Litr musel proti hráči skoro k lajně. Soupeři se podařilo přihrát do středu a skákavá střela končí v naší síti. Následoval timeout. Bylo cca 8 minut před koncem poločasu. trochu křiku a burcování přineslo zlepšenýn pohyb, zlepšeno hru a konečně i góly. Na ten první nahrál Mate když z rohu propasíroval míč na Dufina, který stál na zadní:). Soupeř znejistěl a my jsme tlačili. Snížení na jednogólový rozdíl zařídil Cerm s Šamanem. Cerm si s (nebo že by o) Šamanem narazil a housličkama prostřelil padajícího golmana. Vyrovnání zařídil Mate dalším přímým nástřelem z rohu. Byli tak dvě minuty do poločasu. Bohužel další nezvádnutá standartka soupeře na sebe nenechala dlouho čekat. Přímák skoro na půlce, nepostavený jeden hráč před míč, teč kuřete, a zase jsme prohrávali. V druhém poločase soupeř už jen nakopával a my zoufale dobývali branku. Některé šance snad nešli zahodit, bohužel nám se to podařilo. Nakonec tak další prohra s soupeřem kterej měl dostat příděl a ne tři body. 

PSG vs Replacement 2:0 (0:0)

11.9.2011 10:00
Štefánikova

sestava: Litr - charv, slezi, šaman, murdok, cvok, krbec, dufi

Do zápasu nás přivítalo sluníčko a nepříjemné vedro, a technicky lepší soupeř. V první půli se hrálo nahoru a dolu, soupeř měl navrch, ale vzadu nás podržel Litr a i my jsme si vytvořili nějaké šance. S ubíhajícím časem se zápas stával trochu vyhrocenější, PSG zjevně bezbrankový stav vůbec nevyhovoval. V druhém poločase přišel první gól, Slezi si nepohlídal svého hráče (s přistupováním ke hráčům jsme vůbec měli problém) nedosáhl na centrovaný míč a Litr už neměl moc šancí, jak zabránit gólu. Museli jsme začít hrát víc dopředu a soupeř toho využíval, naštěstí měl Litr svůj den a pochytal, co mohl, a když už nemohl, zahrál si na golmana Cvok. Až po jedné z mnoha chyb v útoku soupeř využil přečíslení a skóroval podruhé. Z naší
strany přes veškerou snahu žádný gól nepadl. 

Replacement vs Golem/Frantic“B“ 1:8 (1:4)

10.9.2011 12:00
ZŠ J.Gočára

sestava: Charv (později Litr) - slezi, šaman, murdoc, cvok, kuře, krbec, dufi, Charv
goly: Slezi

Začali jsem bez golmana s Charvem s v brance, Litr i Dufi byli někde na cestě a Mate nezvedal telefon. Dva góly soupeře na sebe nedali dlouho čekat,oba z přečíslení, Charv s tím nemohl nic dělat. Mezitím dorazili posily a do brány se mohl postavit Litr. Ne že by nám to nějak pomohlo, brzy jsme po dalším přečíslení dostali další gól a následně další - výkop golmana, balón dopadl Litrovi na nohy a pokračoval do brány. To už jsme hráli v pěti a vůbec se nám nedařilo. Chyběla střelba nebo finální přihrávka, vrcholem snažení byla Sleziho tyč a o chvíli později orazil tutéž tyč Šaman. Náladu nám trochu zvedl Slezi, který byl u rozehrávky od soupeřovy brány nejrychleji, a nikým neohrožován nedal golmanovi šanci. Pak už hra pokračovala ve vyjetých kolejích - my nebyli schopni dotáhnout to v pěti do koncovky a soupeř nás trestal z protiútoků. Několik gólů do prázdné, ostatníz přečíslení. Za zmínku stojí ještě Litrova žlutá karta za ruku mimo brankoviště, naštěstí jen žlutá. Vypadalo by to jinak, kdybychom rychle neinkasovali a nemuseli hrát dopředu, ale s tím se nedá nic dělat. V neděli budeme muset zahrát lépe. 

Repro "B" vs Replacement 5:3 (2:3)

3.9.2011 8:00
Štefánikova

sestava: Litr - Cvok, Murdoc, Mate, Slezi - Kuře (od 5min), Charv, Šaman, Dufi
goly: Kuře, Charv, Murdoc

K prvnímu utkání letošní sezony jsme nastoupily v dobrém počtu i náladě. Jenom Kuře musel přijít pozdě. Prvních 5 minut bylo o ničem, nám odskakovali balony z nohou a Repru taky. První gol do naší sítě padl když Murdoc krásnou zpětnou přihrávkou na Mateho ( kterej tam vůbec nestál) a tím namazal protihráčovi na akci 1 na golmana a ten proměnil. Trošku jsme si zanadávali, ale vzchopily jsme se. Zvýšený tlak z naší strany vyprodukoval gol Kuřete 1:1. Soupeř evidentně zaskočen naší jakž takž rychlou odpovědí začal chybovat a my toho využívali. Po kombinaci Charva s Kuřetem se skore opět měnilo 2:1. Do poločasu Ještě stihnul dát Murdoc gola ( další jeho klasická haluzovka :)) 3:1. Po chybě Cvokyho na posledním (zase...) ještě Repro snížilo 3:2, konec poločasu. Do druhýho poločasu jsme nastoupily že to udržíme a budem v pohodě. Jenže Repro na nás nastoupilo a rychle vyrovnalo na 3:3. Byly jsme trošku zaskočený a po dlouhym nahozu golmana před vápnem útočník repra nějakym záhadným způsobem tečoval míč a Litr nestihnul zareagovat 3:4. Skusily jsme to s Matem v zádu a prostě to nevyšlo a ještě jsme přez celý inkasovali. 3:5.

sezóna 2011-2012 - Jaro

 

XXL vs Replacement 0:5 (0:0)

17.6.2012
Štefánikova

Kontumace, soupeř se odhlásil již v průběhu podzimu 

Replacement vs Losers“B“ 4:5 (1:4)

16.6.2012 08:00
Štefánikova

sestava: Litr - Cvok, Slezi, Mate - Cerm, Kadic - Kure, Dufi, Krbec
góly: 2x Dufi (Kadič), Slezi,Mate

Zapas sezony. Vyhra znamenala zachranu, prohra sestup, remiza nadeji (souper by musel posledni utkani vyhrat o pet). Bohuzel pro nas se souper sesel v celkem dobre sestave a popravde pokud by se takto schazel celou sezonu, tak by asi nebyl v poslednim utakni na padaka. Souper byl technictejsi a vysledek zapasu neodpovida jeho prubehu. Prvni naznak sance mel Cerm, ovsem v klicovy moment si nezpracoval. Pak uderil dvakrat souper, kdyz nas velice dobre precislil a vklidu zakoncil. Nase strely pochytal spolehlive souperuv golman. Litr se cinil, co mohl a i diky nemu bylo konecne skore, tak priznive. Mel vsak i svuj stinny moment, kdy na poslednim ztratil mic, souperuv hrac mohl jit sam na prazdnou, ale Lita volil hru rukou. Umysl a zmareni jasne sance, mela asi nasledovat cerven, ale jelikoz stav byl 4:1 a utkani jednoznacne, tak rozhodci tasil pouze zlutou. Souper by byl asi hodne nastvany, kdybysme dotahli obrat. Na konci prvniho polocasu jsme dali na hriste to nejlepsi a podarilo se nam snizit po individualni akci Sleziho. Druhy polocas jsme si chteli jiz spise zahrat. Mozna z nas spadla tiha a tak se zacalo i darit. Po kolmici Litra, zatahl mic kadic obesel obrance a kriznou prihravkou pres vapno nasel na zadni tyci uplne volneho Dufiho. Dufi se prosadil jeste jednou strelou a razem to bylo o gol. Kyzenou remizu se nam nepodarilo dosahnout ani s Matem na poslednim, naopak jsme inkasovali. V posledni minute vykresla nadeji jeste Mate strelou ze stredni vzdalenosti, ale rozhodci zahy zapiskal konec a specetil nas pad do 2. tridy.

Musim rict, ze jsem byl na jare za svych par zapasu prekvapen pomerne dobrou ucasti na zapasech, doufam, ze sestup o tridu niz na ni nic nezmeni. Horsi to uz bylo s chozenim na pozapasove hodnoceni ... 

Katastrofa RK vs Replacement 2:3 (2:2)

3.6.2012 10:00
Rychnov

sestava: Mate - Cerm,Cvok,Kuře - Slezi,Šaman,Krbec
goly: 3x Mate

Cestou do Rychnova si cestu zpříjemnili lidi jedoucí z Hradce vytáčením Cerma. Přesně jako obvykle věděli za kterou nitku tahat. Nakonec jsme, se ale všichni sešli na hřišti a vše bylo zapomenuto. Bohužel rozverná nálada trvala i prvních pár minut hry. Kdy jsme rychle prohrávali 2-0. Pak už nám nezbylo nic než hrát neustále v 5ti. Beci roztahovali hru a tvořili tak prostor pro Mateho, který střílel jak to jen šlo. Břevno, tyčka, a dva góly jak přes kopírák. Takovou měl na konci první půle Mate bilanci. Ostatní jsme tam byli jen do počtu:)... nosiči vody. Soupeř se na druhou půlku připravil mnohem lépe a rychle pochopil, že Mate nesmí dostat tolik prostoru. Čili úporná obrana Mateho by měla vést k tomu že bude někdo volný. Njn ale u nás to neplatilo. Soupeř nás dokázal v druhé půlce přehrát. Nakonec ale si dal vlastnáka, kterýho jsme nechali napsat Matemu za super výkon. Posledních 5 minut už jsme vysloveně hráli zakopávanou. I tak se dostal Cerm se Slezim do šance, kdy šli dva na posledního hráče. Nicméně tragická koncovka a výsledek 3-2 pro nás se neměnil. Nakonec ale tři body doma a už nám chyběj k záchraně jen 3 z posledního kola proti Loosers. 

Replacement vs Cannibals 6:0 (1:0)

2.6.2012 12:00
Štefánikova

sestava: Litr - Mate,Cerm,Cvok - Slezi,Kuře-Krbec,Šaman
goly: 2x Mate (Cerm,Litr), 2x Slezi (Litr,Krbec), 2x Cerm (Kuře)

Po dlouhé dlouhé době se na nás přišel podívat Mate. Na hře to bylo hnedka znát. Soupeř ač běhavější se do naší obrany nedostával tak snadno. I do útoku jsme byli silnější Mate povětšinou zatáhl míč přes dva tři soupeře a připravoval tak pozice ostatním. Po jednom takovém zatažení si Mate vyměnil míč s Cermem a nabídkou před prázdnou nepohrdnul a vedli jsme 1-0. Soupeř se neustále snažil. Výřil pohybem. Nicméně když se mu podařilo přejít 1v1 hned přistupoval další obránce. Pokud již soupeř vystřelil tak Litr podržel. Do konce poločasu se ještě předvedl Krbec, když nahozený míč od Litra, posunul hlavičkou přes gólmana, ten však tygří skokem míč vyrazil na úrovni brankové čáry. Na začátku druhé půle jsme začali deptat soupeře hrou s gólmanem. V klidu jsme si rozehrávali a soupeř nervózně musel napadat. Díky tomu se nám otevírala velká okna na útočení. Druhý gól přidal Mate poté co si vyměnoval míč s Litrem a rychle udělal dva kroky a přesně vystřelil. Další gól přidal Slezi. Trochu komplikovaně si vyměňoval míč s Litrem, přesto si přihráli, a Slezi pěknou střelou zvýšil již na 3-0. Skore dál narůstalo. Soupeř se začal hádat a my již hru ovládali. Sem tam měl Litr trochu práce aby si udržel tu svoji 0, ale obrana dneska fungovala. 4 gól přišel po ose Litr - Kuře - Cerm. Kdy Litr vyhodil, Kuře přiklepnul Cermovi a posledně jmenovaný z první bodlem trefil housle. Další branka byla z dílny Slezi, Krbec. Krbec rozehrál roh, Slezi střílel a bylo to o 5. V závěru ještě přidal gól Cerm, když vypíchnul míč a přetlačil posledního hráče soupeře. Dneska se vše musí hodnotit pozitivně. Obrana s nulou, utok dal 6 gólů. Všichni dřeli. Takhle se hraje o záchranu. Ještě dva kroky k záchraně.

 

Vertigo vs Replacement 5:4 (2:2)

27.5.2012 09:00
Černožice

sestava: Litr - Cvok,Macek,Slezi,Charv - Cerm,Kuře - Krbec,Šaman,Dufi
goly: 2x Slezi (??? - nechám si poradit), Kuře (Litr), Cerm

Každé utkání ted je o záchranu, to první jsme nezvládli. Macek to hodnotil asi nejpřesněji. My máme šanci dva,tři na jednoho a nedáme. Potom máme mraky dorážek z bezprostřední blízkosti a nic. Soupeř pak jednou za poločas zaútočí a dá gól. Co víc k tomu dodat asi nejpřesnější hodnocení dnešní prohry. My si šanci vytvoříme, soupeře i zatlačíme, ale prostě neproměníme. Soupeř nám dneska udělil lekci z produktivity i taktiky. Když prohrával hrál dopředu s golmanem a tlačil nás. Když vedl zatáhl se a čekal na naše chyby, které prřicházeli, a nekompromisně trestal (taly ne všechno naštěstí). Do samotného utkání jsme vstoupili dobře, Litr našel Kuřete a ten překvapivou střelou přesně na přední tyč zaskočil všechny. Chvilku jsme nechali hrát soupeře, který vymyslel spíš jen střely větší vzdálenosti. Ty Litr měl, ale vyrážel je. Vyrovnání přišlo po nepřesné Litrově rozehrávce. Soupeř zaútočil, Litr střelu měl, ale dorážku z vápna ne. Soupeř zvýšil aktivitu a snažil se jít do vedení, Cerm ale ukořistil míč a přes celé trefil přesně. Těsně před hvizdem na půlku soupeř srovnal z další dorážky. Byli jsme nedostatečně důrazní v odkopu. Na začákut druhého poločasu soupeř zase využil našeho nedůrazu a doklepával za Litra z malého vápna. 4 gól přidal soupeřův gólman z výkopu přes celé. Pak jsme měli time a hráli v 5ti. Cerm na pozici posledního, Litr se Slezim na kraji na rozehru a Macek s Šamanem/Krbcem/Dufim ve předu rozráželi. Zatlačili jsme soupeře, dokonce jsme zkoušeli k křižné míče. Celkem rychle jsme to točili. A byla z toho super šance Charva, který snad 3x dorážel ale všechno pochytal golman. Kluci co hráli ze předu jezdili a napadali fakt perfektně ale když vzadu Cerm blbě odhadl míč, špatně hlavičkoval a soupeř trestal do prázdné byl z toho zápas na ručník. Slezi vykřesal naději, když snížil, poté co prošel skoro celé hřiště a střelu otřel o tyč. Pak jsme se do soupeře zakousli. Šance střídala šanci. Snížení na rozdíl jednoho golů obstaral opět Slezi, přízemní střelou k tyči. Soupeř už hrál jen na brejky. V závěru utkání mohl několikrát srovnat Cerm. Nejprv mu přistrčil na vápno Kuře a o minutu později Slezi. Cerm ale vždy nastřelil (nebo se nechal vychytal) soupeřovým gólmanem, který měl fakt dneska den.  

Replacement vs U Dvora 5:7 (1:2)

20.5.2012 11:00
Štefánikova

sestava: Litr - Macek,Murdoc,Slezi,Lister - Cerm,Kuře,Šaman,Kadič
goly: 2x Kuře (Slezi), Cerm, Macek (Cerm), Murdoc (Cerm)
diváci: Krbec (zranění), Janča, Kačka

Za krasneho pocasi jsme se sesli v hojnem poctu na utkani proti jednomu z favoritu na postup. Souper svoji roli bez nejmensich pochybnosti naplnil. Konecny skore moc nevypovida o prubehu utkani. Souper se na zacatku sesel pouze v 6 lidech, ale nase taktika je v letnim vedru behanim unavit moc nevysla. Duvod? Moc jsme nebehali. Vodou na mlyn souperove taktice byl prvni a druhy gol, ktery padl po nasi nedurazne obrane (u prvniho mozna faul na golmana). Souper od tohoto stavu cekal, co s utkanim provedeme my. Prihraval si mezi obranci a golmanem a cekal az nas po napadni u jejich brany rozeberou serii rychlych prihravek. V prvnim polocase se nam diky Cermikovi podarilo snizit a souperu taktiku mohl pribrzdit Saman, kdyby v posledni minute polocasu dvakrat nezazdil prazdnou branku. Ve druhe pulce jsme zacali napadat jeste vys a souper nas krasnou kombinacni hrou vysachoval a vetsinou zakoncoval do prazdne, az do stavu 6:1. Pak asi 10 minut pred koncem zacalo nase "predstaveni", ktere umoznil svou laxnosti souper. Postupne se nam napadanim podarilo snizit az na 6:5. Bohuzel do konce zbyvala uz pouze posledni minuta. Souper po patem golu lehce znervoznel, ale hned nasledujici akci, ktera byla jak pres kopirak kopii predchozich 5 golu, potvrdil sve vitezstvi 7:5. Bohuzel musime priznat naprosto zaslouzene. Bitva o zachranu se zacina komplikovat. Mame pred sebou 4 utkani se souperi, kteri v tom jsou namoceni spolecne s nami. Takze bude zalezet jen a jen na nasich vysledcich.  

Spartak vs Replacement 3:4 (2:2)

19.5.2012 09:00
Štefánikova

sestava: Litr - Macek,Murdoc,Slezi,Charv - Cerm, Kuře, Šaman, Krbec
goly: Šaman (Cerm), Cerm (Litr), Charv (Litr), Slezi (Macek)

Další klíčové utkání v boji o záchranu jsme začali dobře. Od začátku jsme se snažili soupeře nepouštět do zakončení což se dařilo. Navíc po Cermově střele míč za soupeřova golmana protlačil Šaman. Tenhle výsledek nám velmi vyhovoval tak jsme spolehlivě bránili od půlky a vyráželi k brejkům. Do šance se po přistrčení od Macka objevil Krbec, který bohužel na zadní netrefil míč. Naší momentální pohodu demonstrovala další akce. Litr si několikrát vyměnil s bekama a pak poslal přesný centr do volného prostoru na nabíhajícího Cerma. Cerm trochu netipicky hlavou perfektně trefil 2-0. Bohužel hned z rozehry soupeř snížil, naše obrana byla trochu nekoncentrovaná. Špatné přebrání hráče vedlo zase k dramatu. Do konce poločasu hrál spíš soupeř. Bušil do nás a snažil se vyrovnat. To se mu i povedlo, poté co Charv narazil do Šamana při bránění a soupeřův útočník tak získal potřebný prostor na zakončení. O poločase jsme si řekli co musíme při bránění změnit, na co si dát pozor. Prvních 5 minut druhé půlky patřilo Krbcovi. Snad 3x se ocitnul v gólové šanci, bohužel pokaždé se stejným výsledkem - nedal. Soupeř nás za to potrestal, první míč, který v druhém poločase prošel naší obranou byl pohodlně uklizen volným hráčem do sítě. Pak jsme se trochu poštěkali, hra byla nervózní. 15 minut před koncem jsme si dali time a stáhli hru na tři pětky :)- odnesl to Krbec a Šaman. Hned jsme se začali tlačit do předu i s golmanem a snažili se vytvožit tlak v zakončení. Cerm střílel nad, Litr vedle, Macek do golmana. Zvýšený počet střel nakonec vedl k vyrovnání. Litr nahrál Charvovi a ten se trefil k tyči. Slezi pak neúnavně napadal i když bylo do konce asi 2 minuty a Cerm na něj pořvával ať brání od půlky. Vítězný gól přišel poté co Macek se Slezim získali míč, Macek kvalitně vystřelil a vyražený míč se odrazil před Sleziho, který se do prázdné trefovat umí. Pak ještě soupeř zkusil vyrovnat, ale Litr perfektním zákrokem udržel tři body pro nás. Utkání jsme dneska ubojovali, nikdo nic nevypustil všichni dřeli- jen tak dál.  

Replacement vs Gobi/Za 25 5:0 (0:0)

6.5.2012
Štefánikova

Kontumace, soupeř se odhlásil již v průběhu podzimu.  

Gipsy Brazil vs Replacement 1:1 (0:0)

5.5.2012 14:00
Gočárovka

sestava: Mate - Cvok, Macek,Murdoc,Slezi - Kuře,Krbec,Charv,Šaman,Dufi
goly: Murdoc (Kuře)
žk: Slezi, Cvok, Krbec

Na zápas sme se sešli v hojném počtu což bylo super páč to vedro bylo k nesnesení. Nemít dost lidí na střídání tak v půlce pochcípem. Soupeř se také sešel ve velkém počtu a nutno přiznat byli mladší (čau Slezi) rychlejší a techničtšjší takže průběh zápasu sme si tak nějak uměli představit už předem. A tak se táké stalo. Přikovaný na vápně sme úporně bránili a to ještě špatně, ale měli sme tajnou zbraň: Mateho co ten všechno chytil bylo neskutečný, ať se jednalo o nebezpečné střeli tak o průniky naší (no z nedostatku fantazie řekněme obranou) a to i ve chvílích kdy šli dva na mateho a pod. Naším jediným příspěvkem v první půli byl průnik sleziho a jeho tvrdá rána do břevna. Ve druhé půli se vůbec nic nezměnilo soupeř dál střílel, pronikal, unikal a Mate chytal. Asi pět min před koncem se soupeř konečně prosadil. Při, jakožto už po několikáté, nedůrazném přistupování k hráči a to sme tam byli dva, se ujala střela po zemi. 0-1. No že by nás to vyburcovalo se opravdu říci nedá jen soupeř už možná tolik nebušil do zbytků našich hradeb. Asi minutu před koncem prokázal geniální přehled a cit pro taktiku sváteční kapitán dufi, když poslal na hřiště to nejlepsí co se dalo a ještě se hýbalo. A tak se konečně Murdoc rozpoměl, že se dá taky útočit a rozběhl se s bálonem narazil si s Kuřetem a scoroval 1-1. Soupeř totálně zaraženej už se na odpověď nezmohl . Mi slavili bod za rémízu kterou sme si fakt snad ani nezasloužili. No nutno dodat, že pískal Monty takže se žlutiloooo. Nejprve soupeř za keci :) pak Slezi ani nevim za co, Cvok za špatné střídání a zlatý hřeb na závěr Krbec za ..... no obecně to vypadalo že se pokusil dostat soupeře na invalidní vozík.

díky Dufinimu za zápis 

Replacement vs Šavle Kukleny 4:5 (1:2)

28.4.2012 09:00
Štefánikova

sestava: Litr - Cvok,Macek,Slezi - Cerm,Charv - Dufi,Krbec
goly: 2x Macek (Slezi), Slezi, Litr
žk: Charv
diváci: Lábus, Šaman, Welink, mackova Kačenka ....a kdo ještě?

Utkání se hrálo za krásného počasí. Soupeř byl v tabulce aktuálně první. Na zápas se zase přišlo trochu později, ale nakonec včas. Příšte to musí všichni zkusit alepson na 15 minut předem.!!!! Do utkání jsme vstoupili s defenzivní taktikou. Bránili jsme od půlky a čekali co vymyslí soupeř. Soupeř chvílku nevěděl kudy do naší obrany a hrál takovou házenou. Nám se navíc povedlo proměnit jednu standartku. Slezi nekompromisně napálil míč z přímáku pod břevno. Soupeř nakonec vyrovnal trochu lacině. Litr nám pomáhal v poli a často střílel, nutno podotknout že lépe než proti předchozím soupeřům, nicméně jednou se to nepovedlo a soupeřův gólman pak přes celé trefil prázdnou bránu. Pak se hrálo nahoru dolů, my kazili rozehrávky a Kukleny nebezpečně zakončovali. Litr toho dost pochytal, ale na jednu akci byl krátký. Poločas tak končí 2:1 pro Kukleny. V druhé půlce jsme hru trochu otevřeli a soupeř trestal. Rychle nám odskočil na 4:1 a následně 5:2. Většinou po přečísleních a nedůrazech v obraně. Náš druhý gól dal Litr pěknou přízemní střelou - konečně mu to vyšlo. Třetí gól přidal Macek po další dobré standartce, míč mu přistrčil Slezi. Skore uzavřel zase Macek další střelou ze zákrytu. Tohle nám dneska šlo, ale když se naskytla příležitost dostat se před golmana ve dvou tak se to zase zadrbalo. Dobrou šanci zkoušel připravit i Dufi, když se dostal k odraženému míči a nahrával pomalému Cermovi. Utkání poznamenala i strkanice po faulu na Macka, za který soupeř dostal žk. Po následném postrkování dostal žk i Charv a 2 žk i faulující hráč. Přesilovka 5 na 3 byla naší snad nejhorší pasáží utkání. Ani jeden přesný balón, prostě hrůza. V závěru utkání ještě Slezi nejprve nastřelí Cvoka, a následně přestřelí golmana, ale na brankové čáře vyráží bek, škoda k remíze bylo kousek.
 

Slatina vs Replacement 2:4 (0:0)

21.4.2012 08:00
Štefánikova

sestava: Litr – Murdoc, Slezi, Macek - Šaman, Dufi, Charv
goly: 2xSlezi, Macek, Charv


Po několika zápasech, kde jsme se scházeli v nadměrném počtu, přišlo mírné zchlazení a to ne pouze hnusným počasím, které nás na hřišti přivítalo. S docházkou na zápasy na 8 hodinu bývají trochu problémy, ale dnes se to zvrhlo. Bylo 5 minut před zápasem a ještě jsme nebyli hratelní. Podobné problémy měl i soupeř a tak jsme se domluvili, že dáme opozdilcům šanci. Těsně po 8 hodině dorazil Murdoc a mohlo se začít. Poslední opozdilci Charv se Slezim,kteří se oba zapomněli v posteli, přijeli 5 minut po začátku zápasu. Celý první poločas byl ve znamení nepřesností a nezáživného fotbalu z obou stran. Občas jsme se prokousali k nějaké šanci, ale buď jsme minuli bránu anebo nastřelili brankáře. Soupeře jsme většinou eliminovali již na polovině, takže Litr v bráně pouze mrznul. První poločas skončil bez branek. V druhém poločase jsme hru zlepšili a hlavně zpřesnili. Po samostatném úniku po pravé straně Macek prostřelil přízemní střelou brankáře a šli jsme do zaslouženého vedení. Po gólu jsme dál pokračovali v útočení. Soupeř většinou hrozil z brejků, když jsme ztratili balon, ale většinou mu chyběla finální přihrávka, takže z toho nic nebylo. Druhý gól přidal Slezi – tady se musíme zeptat, fakt nevim, jak ho dal. Chvíli na to skóroval Charv, když si před brankou položil gólmana a při povzbuzování od Murdoca: „Nahraj mi, nahraj mi.“ si ho v klidu obešel a dal gól. Střídačka šílela, prý pomaleji už to nešlo :). Už jsme mohli zápas v klidu dohrát, chybělo asi 10 minut do konce, ale opět jsme si to zkomplikovali. Spalovali jsme jednu šanci za druhou, kdy jsme mohli skórovat do prázdné brány – králem spalovačů byl vyhlášen Charv – a soupeř toho využil. Naší nedůrazností jsme dopustili, že během dvou minut soupeř v podstatě srovnal krok, dal nám dvě jednoduché branky a chystal se vyrovnat. Po vyrovnané hře jsme však strhli vítězství na naší stranu, kdy těsně před koncem utekl s balonem Slezi a zvýšil naše vedení na 4:2. Sice trochu divoký zápas, ale výhru jsme si určitě zasloužili a další 3 body jsou doma.

Díky Charvovi za zápis. 

Replacement vs PSG 3:6 (2:5)

15.4.2012 11:00
Štefánikova

setava: Litr - Cvok,Murdoc,Macek,Slezi - Cerm,Kadič,Charv - Kuře,Šaman,Dufi
goly: 2xCerm (2xLitr), Charv (polovalastní gól, Dufi)
diváci: Lábus, Listr, mackova Kačenka

Jak hodnotit prohrané utkání, v kterém nic nevyšlo a soupeř byl o fous lepší. První poločas jsme 5x inkasovali z toho minimálně 3 balony končí v naší síti o tyč. Byly to takové goly na hovn...Balon vždy někde propadnul a utočník soupeře do toho plácl a byl to gól. Když k tomu přičtem nedůslednost při odkopu Cerma a housle Litrovi tak 5 gólů je prostě moc. Nicméně nemuselo to vypadat tak zle. Vývoj skore nebyl tak rychlý. Po prvním gólu soupeře vyrovnal dorážkou Cerm, když doklepnul Litrovu střelu. Na druhý gól jsme dokázali taky reagovat, Dufi skvěle nasadil svůj život a zdraví ve vápně soupeře a za výpomoci Charva si to tam obránce kopnul pomalu sám. Pak už dával góly jen soupeř. Naše šance - naše super šance zůstávali neproměněné. Cvok po geniálním uvolnění myslím od Macka?, sám před bránou trefuje gólmana, Šaman v úniku taky. Pak ještě se snaží Šaman s Charvem dokopat míč do sítě a nic. V druhé půlce soupeř už hrát takticky, čekal co vymyslíme a vyrážel do brejků, prostě kontroloval vývoj. Nám se povedlo dát ještě jeden gol, když Litr vyslal do šance uličkou Cerma, ten se nemýlil, ale to bylo z naší strany asi vše. Soupeř dal dalšá housle a 6:3 bylo dost kruté. Další šanci zazdil Slezi, když sám na golmana neskoroval. Po skvostné Sleziho přihrávce končí Šámova střela na boční síti. Ve hře nás hodně doplňoval Litr, vždy se dostal na dostřel a za mocného povzbuzování lavičky i zakončoval. Bohužel většinou vysoko nad. Posledních 5 minut se Cerm rozhodl, že to zkusíme v 5ti s ním vzadu, to se moc nelíbilo Litrovi, který konstatoval že to stejně nebude v ničem lepší. Bohužel měl pravdu. Z 4 pokusů v prvních 4 minutách na rozestavení pozice všechny končí tragickou přihrávkou. Pak se teda 2x povedlo slušně zakončit, ale bez gólového efektu.  

Golem/Frantic“B“ vs Replacement 1:3 (1:1)

8.4.2012 10:00
Plotiště

sestava: Litr - Cvok,Macek,Murdoc,Slezi-Cerm,Kadič,Charv-Dufi,Šaman,Krbec
goly: Kadič (Slezi), Slezi (Litr), Macek
diváci: Lister,Danča

11 lidí připravených k utkání a v záloze ještě Lister. Tak to tu dlouho nebylo. Před utkáním jsme tak museli udělat foto. Kéž by to vydrželo po celé jaro. Do utkání jsme tak mohli nastoupit aktivně a snažili jsme se běhat od začátku abychom soupeře utahali. Ze zadu nás jistil dneska opět skvělý Litr. Rozehrávali jsme trpělivě ze zadu a snažili se najít skulinu v soupeřově obraně. Tu první našel Slezi, který perfektně potáhl míč, bohužel místo zakončení si míč ještě jendou posrčil a sám se tak vytlačil mimo střelecký úhel. Při dalším tahu na branku Slezi volil přihrávku Kadičovi a ten v poloze ležícího střelce doklepnul svoji vlastní střelu za záda golmana soupeře 1-0. Ještě jsme se radovali z vedení s soupeř vyrovnal. Po rozehraném rohu se míč po dvou odrazech dostal k volnému útočníkovi a ten nedal Litrovi šanci. Do poločasu se hrálo nadále opatrně. Ani jeden tým si nevytvořil nějakou větší šanci. V druhé půlce jsme opět pokračovali v předváděné hře a dařilo se nám si vytvářet stále větší šance. Gól nakonec dal dneska produktivní Slezi, když mu Litr nahrál na naší půlce a Slezi jak je jeho dokázal obejít snad 3 hráče a pak prostřelit všechno 2-1. Pak soupeř otevřel hru a my se dostávali více do brejků. Jeden dokázal neproměnit Cerm když sebral míč poslenímu bekovi, udělal kličku gólmanovi a přesto nedal gól. Vyhnal se moc k lajně a tak spíš nahrával dobíhajícímu Šamanovi. Naštěstí máme Macka, který o chvilku později taky obral posledního beka, ale v zakončení volil střelu a skoroval. Pochvali za týmový výkon zaslouží všichni, nikdo se nezapomínal vracet, hráli jsme trpělivě zezadu s Litrem, dokázali jsme si přihrát - jen tak dál. 7 bodů za tři utkání + dvě kontumace a prozatím vedem tabulku jara, bohužel v celkovém součtu to není nic moc. Takže musíme makat dál.  

Replacement vs Repro "B" 3:2 (2:1)

7.4.2012 08:00
Štefánikova

sestava: Mate - Macek,Murdoc,Cvok-Cerm,Kadič-Šaman,Dufi,Krbec
goly: 2xMate, Kadič (Cerm)

Udřené, upracované, ale o to sladší vítězství. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Drželi jsme míč, vhodně kombinovali s golmanem, hráli jsme v pohodě. Dokonce jsme se ujali i vedení když mate propálil z půlky vše co stálo předním. Bohužel soupeř hrál tipicky stojatě okolo vápna. Hra která nám vůbec nevyhovuje. Těžko jsme se první poločas dostávali do šance. Soupeř hrál nakopávané a jeden ze tří mu vyšel a vyrovnal. Za nás se naštestí zase trefil Mate, všichni se mu roztáhli a Mate měl před sebou dálnici 2-1. Do poločasu jsme si to pohlídali. V druhém poločase se obraz hry malinko pozměnil. Soupeř začal více napadat, zlepšil pohyb a my nedokázali reagovat. Dostávali jsme se rychle pod tlak a nedařilo se podržet míč. Aktivnější hra soupeře vedla k tomu, že vznikali díry pro brejky. Bohužel zase neumíme proměnit i jasné šance - hlavně cerm se korunoval spalovačem. Jeden brejk se podařilo zakončit kadičovi a vedli jsme o dva 3-1. Pak dal soupeř gól z ničeho a my se zase báli o výsledek. Hra byla křečovitá. Hrálo se nahoru dolů, oba týmy rychle ztráceli míče a bylo to takové neurovnané. Tři body jsou fakt vydřené. Ale o to cennější.  

Duaring HK vs Replacement 1:1 (0:1)

31.3.2012 08:00
Štefánikova

sestava: Litr - Macek,Cvok,Mate,Murdoc - Slezi,Cerm - Krbec,Kuře,Charv
goly: Macek
diváci: Šaman, Dufi

Utkání vůbec nepřálo počasí - silný vítr a sem tam déšť. Navíc načas nedorazil ani sudí takže začátek utkání byl opožděný. Oba týmy se sešli v hojném počtu, po zimě totiž byl každý natěšený na jarní první zápas. Duaringu patřila po podzimu v tabulce 3 příčka nám patřila 3 příčka od konce. Takže favoritem byl spíše soupeř, který nás na podzim porazil 12-1. Do utkání jsme vstoupili s defenzivní taktikou. Pečlivě jsme bránili a snažili se nedělat chyby v rozehrávce. Soupeř byl značně zaskočen naší dobrou poziční hrou a dlouho nemohl vymyslet pořádnou akci. My jsme vyráželi k rychlým a nebezpečným brejkům. Většina z nich, ale končila nepřesným zakončením. Náš bolák z podzima "neproměnování šancí" tak zůstal i do jara. Naštěstí nastoupil Macek, který na podzim nehrál a dokázal dorazit vyraženou střelu od Cerma. Celou první půlku jsme hráli proti větru takže míč neposlouchal, střely soupeře měnily nepředvídatelně směr a nahrát vrchem byl nesmysl. I díky tomu jsme konečně hráli po zemi a šlo nám to. V druhém poločase jsme předvedli festival spálených šancí, což nás v závěru muselo mrzet protože seoupeř vyrovnal 40s před koncem. Je pravdou že posledních 5 minut nás Duaring dost přitlačil, ale v této době jsme mohli dávno vést tak o 5 golů. Největší šanci spálil Cerm, když prošel mezi beky, mohl nahrát kuřeti na zadní, přesto zakončoval sám a nepodařilo se mu přehodit již ležícího golmana. Další fajn šance zazdil Mate. Před utkáním bychom asi bod brali, po jeho průběhu jsme dva body soupeři darovali.


Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie