sestava: Litr - Michal M. Slezi, Ben, Bob, Cvok, Lister,

vítězný gól minutu před koncem, utkání se skóre přelévalo sem tam

Camelot vs Penguins/Replacement 4:4 (1:2)

14.09.2019 14:00
ZŠ Sever

sestava: Lister (25 Cerm) - Cerm (25 Lister), Slezi, Pode, Radek, Šaman
goly: Cerm (Radek), Šaman (Radek), Radek (Slezi), Slezi (Pode)

Utkání se hrálo za velkého vedra.Navíc jsme měli jen jednoho na střídání. Cerm od první minuty spíše chodil než běhal i proto šel v druhé půlce do brány. V prvním poločase jsme měli několik závarů před soupeřovou brankou. Bohužel všechny až na jeden - ten Šamanův - končili razantním odkopem obránců. K tomu připočteme, že Suchoš chytal skvěle a poločas končí 2:1 pro nás. V druhém poločase jsme soupeře deptali hrou v 5ti. Kombinace fungovala a po dlouhé době jsme neudělali žádnou zbytečnou chybu v rozehrávce. Bohužel jsme z toho nedokázali vytěžit v zakončení. Hráli jsme staticky a profesorsky s dvojgólovým pološtářem. Bohužel v posledních několika minutách jsme o náskok přišli a soupeř vyrovnal cca minutu před koncem ze standartky. Troufám si tvrdit že jsme dva body ztratili.

Penguins/Replacement vs FC Blešno "B" 5:7 (2:4)

08.09.2019 08:00
GJKT

sestava: Lister - Cerm, Slezi, Bob, Sméťa, Ben, Krbec, Radek
goly: Cerm (Sméťa), Sméťa (Ben), 2x Ben (Slezi), Bob

Zápas na neoblíbeném GJKT a ještě hned po ráno. Soupeř hodně běhavý. Bohužel jsme prospali uplně úvod. Rychle jsme prohrávali 2:0 - nejprve Ben přistrčil balon přímo pod nohu soupeře a pak zaspala obrana. Zpět jsme se trochu vrátili po rohu, který Sméťa dal ideálně Cermovi, který trefil. Pak si dal Slezi vlastňák. Ani to nás neprobudilo. Po další zvláštní situaci byla diskuze mezi Cermem a rozhodčím jestli faul jestli penalta. Nakonec faul ale pouze přímák. I ten ale soupeř proměnil a my byli zralý na ručník. Naštěstí jsme se do konce poločasu dostali ke snížení. Začali jsme více běhat více napadat. Soupeře jsme přitlačili a po |Sleziho střele vybojovali roh. Ten rozehrál Ben a Sméťa doklepával na dvakrát do sítě. V druhém poločase jsme opět inkasovali jako první. Bohužel v době kdy jsme měli tlak a soupeř nevěděl co děla. Soupeř u lajny prošel přes dvojici Slezi, Sméťa a povedlo se mu na dvakrát překonat i Listera. Pak jsme začali přitápět ještě více. Postupně skórovali Ben, Bob a opět Ben. Čímž jsme dorovnali na 5:5 a byli na koni. Po jednom dlouhém výhozu a propadnutí Cerma s Radkem soupeř skóroval na přední tyč. Deset minut před koncem jsme dali Cerma do brány a zavřeli soupeře před jeho brankou. Z mnoha střel žádná ale neskončila v síti. Největší šanci zazdil chvilku před koncem Cerm. Obešel o posledního beka před sebou měl už jen branku tak z 5 metrů možná. Gólman zkoušel jít po přihrávce do strany. Cerm zvolil střelu, která nesedla, a zkončila několik centimetrů vedle - kopyto. Soupeř rukou přehodil hřiště. My obět vybojovali míč a rychle rozehráli. Slezimu ale nevyšla přihrávka a soupeř do prázdné branky dokonal zápas. Bohužel jsme nedosáhli ani na bod. SOupeř hrál účelně, ale nechal se zatlačit, mohlo se to podařit, tak snad v odvětě.

Kojot vs Penguins/Replacement 2:12 (0:6)

07.09.2019 12:00
ZS Gočára

sestava: Lister - Radek, Cerm, Slezi, Bob, Krbec, Ben
goly: 4x Slezi, 3x Bob, 2x Cerm, 2x Ben, Krbec (Radek)
statistický údaj - Radek nedal penaltu

Utkání jsme od první minuty byli lepší. Soupeř pouze v 5ti. Takže se na nic pořádně nezmohl. V první poločase jsme si to vyhráli dobrým pohybem a proměňováním šancí. Nakonec se nám podařilo vsítit 10ku:) kdo bude platit ale nevím:). Vítězný gól má na kopačce Slezi.

Penguins/Replacement vs Frantic "B" 5:5 (4:3)

01.09.2019 12:00
ZS Gočára

sestava: Lister - Slezi, Cvok, Murdoc, Radek - Cerm, Šaman, Krbec, Ben, Bob
goly: 2x Ben (Cerm), 2x Murdoc (Cerm,...), Slezi (...)

Utkání se hrálo za úmorného vedra. V první poločase jsme byli lepším týmem což jsme vyjádřili i výsledkově. Nebýt inkasovaného gólu v poslední minutě první poloviny byl by to skvěle zvládnutý poločas. V druhém poločase jsme nepochopitelně prvních 10 minut přenechali soupeři. Ten otočil polo časový výsledek a pak začal bránit. Srovnání zařídil Slezi prudkou střelou do horní poloviny branky tak 2 minutky před koncem. Nakonec bod dobrý.

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie