zápasy sezóny 2019-2020


sezóna 2019-2020 - Podzim

 

Galaxy Juniors vs Penguins/Replacement 9:9 (3:3)

16.11.2019 09:00
ZS Gočára

sestava: Litr - Cerm, Cvok, Šaman, Radek, Ben, Lister
góly: 8x Ben (na hodně Litr, ostatní nevím), Radek

Hrozný týmový výkon. Všude jsme byli poslední. Soupeř běhavější, rychlejší. Nicméně my jsme s ním hráli nahoru dolů což neumíme. Bohužel se sečetli individuální chyby. Soupeř potrestal. Za bod vděčíme produktivnímu Benovi, který v druhé půlce dal prakticky vše co šlo. Litr mu na spoustu gólu nahrál. My jsme v podledních 3 minutách 2x šli do vedení. SOupeř ale vždy okamžitě vyrovnal. Nakonec jsme se báli o o ten bod.

statistické okénko - 8 gólu Bena 

Penguins/Replacement vs Veselá šatna 3:5 (0:0)

09.11.2019 11:00
Olympie

sestava: Litr - Cerm, Cvok, Radek, Krbec, Sméťa, Ben
góly: 2x Cerm (Litr,...), Ben

Utkání s jasně fotbalovějším soupeřem nám sedlo. Ačkoliv jsme se bránili a vyráželi pouze k protiútokům tak jsme bojovali, běhali a soupeři ten zápas maximálně stížili. V poločase 0-0. Na začátku druhé půlky jsme se dostali dokonce do vedení. Litr dlouhý výhoz směřoval na Cerma, který hlavou pouze prodloužil do sítě. Soupeř bohužel rychle otočil na 3:1. Pak snížil Ben tvrdou ranou. Nicméně soupeř již čekal a kontroloval vývoj. Zvýšil na 4:2. Na naše další snížení chvilku před koncem dokázal odpovědět v poslední minutě a zápas tak skončil 5-3. Nicméně pocity ze zápasu byli i přes prohru skvělé. Opravdu jsme zamakali.  

Hrobníci 09 vs Penguins/Replacement 4:6 (1:3)

03.11.2019 09:00
Olympie

sestava: Litr - Cerm, Cvok, Radek - Bob, Ben, Krbec, Šaman
goly: 5x Ben (3x Cerm, Radek?), Krbec (...???...)

K utkání jsme přistoupili velmi zodpovědně. Od začátku zápasu jsem hráli odzadu s gólmanem. Soupeři to dělalo celkem problémy. Soupeř byl ale jinak o trochu techničtější na balon, z čehož plynuli naše fauly že Šámo:). Nicméně byli jsme to my kdo dal první gól. Litr vyhazoval k půlce na cerma. Bohužel míč nedolétl a sebral ho soupeř. Do cesty se mu postavil Krbec a balon vypíchl směrem k Cermovi. Cerm otočil směr brána soupeře a nahrál Benovi na daní tyč. Ben se v totožných situacích málokdy splete 1-0. Druhej gól šel po ose Litr-Cerm-Ben. Litr krásnou průnikovkou uvolnil Cerma, který balon posunul z první na Bena a ten s přehledem zakončil. Soupeř z dalšího útoku snížil. Dvougólové vedení nám vrátil Ben. Druhou přihrávku si připsal opět Litr. Do poločasu jsme ještě sem tam něco spálili. SOupeř měl jednu standartku po faulu Šamana -hraniční na vápně. V druhém poločase soupeř lehce změnil hru kdy nás nechtěl nechat uplně v klidu rozehrávat od brány. Proto jsme přešli na dlouhé výhozy. Jedním takovým Litr přesně našel Bena, který zpracoval míč na prsa a následně prostřelil golmana soupeře. Sudí ale gól neuznal, jelikož podle něj hrál Ben rukou. Proti tomu jsme se hlasitě ohradili, ale nic jsme proti tomu nezmohli. Litr se opět překonával a dařilo se mu soupeřovi střely chytat. Další gól pak přidal Ben. Vítězný gól dal potom zkušeně Krbec ranou k tyči . V závěru ještě Ben navýšil svoje dnešní skore na 5:)

Statistické okénko: Krbec vítězný gól:)
Hattrick Ben 

Penguins/Replacement vs Penalta 2:10 (2:4)

26.10.2019 14:00
ZŠ Plotiště

sestava: Litr - Bob, Sméťa, Krbec, Ben, Radek
goly: 2x Ben
Žk: Radek, Ben

K popisu nic nebude jelikož jsem tam nebyl a nikdo žádný zápis neudělal.... 

Penguins/Replacement vs Pohoda 3:8 (1:3)

20.10.2019 08:00
ZS Gočára

sestava: Cerm - Slezi, Sméťa, Lister, Ben, Bob, Šaman

goly: 2x Ben, Slezi,

Dobrány Cerm, v 3 minutě 0-3. Potom jsme celý poločas tlačili v 5ti. Šance byli ale byli jsme totálně neschopní skorovat. DO poločasu jsme dali pouze jeden gól - Ben. V druhém poločase se styl hry nezměnil. Akorát soupeř začal proměňovat svoje proti útoky. V tomhle zápase jsme umřeli na proměňování šancí.  

Buffalo vs Penguins/Replacement 1:3 (1:2)

13.10.2019 09:00
Olympie

sestava: Litr - Cvok, Cerm, Sméťa, Ben, Bob, Radek,
góly: 2x Ben (na oba cerm), Sméťa (cerm)

K utkání jsme přistoupili zodpovědně. Od začátku jsme hráli od půlky protože soupeř umí v 5ti s gólmanem. Paradoxě první gól jsme pak dali po naší hře v 5ti. Litr nejenomže celý zápas skvěle chytal ale i rozehrávka byla super. Po výměně balonu s Cermem ho poslal krásným balonem na vápno soupeře. Cerm pak přihral na druhou tyč Benovi a ohli jsme se radovat. Vyrovnání přišlo prakticky v zápětí. Špatné přebrání hráčů soupeře nás stálo branku. Do vedení nás poslal Sméťa, když získal na půlce míč, který srazil cerm a přes celé trefil přesně. V druhém poločase jsme bránili a vyráželi na brejky. Ben trefl tyč, Sméťa netrefil na zadní, Bob nepřihrál cermovi:). Nakonec nám klid dal Ben když dokázal proměnit cermovu přihrávku. Soupeř také trefil břevno. Nakonec jsme výhru udrželi.

statistické okénko vítězný gól Sméťa 

Penguins/Replacement vs Orel "C" 3:3 (3:1)

12.10.2019 11:00
ZS Gočára

sestava: Litr, Cvok, Ben, Bob, ...., Cerm (20), Radek
goly: 2x Ben, Bob (Ben)

 

Penguins/Replacement vs Cannibals 6:4 (1:2)

06.10.2019 10:00
GJ|KT

sestava: Litr - Cvok, Slezi, Bob, Krbec, Radek, Ben
góly: 2x Slezi, Ben, Bob, Krbec, Litr

statistické okénko Ben vítězný gól 

Legia HK "B" vs Penguins/Replacement 11:5 (6:3)

05.10.2019 12:00
ZS Gočára

sestava: Litr - Cvok, Ben, Krbec, Michal M., Slezi, Bob
goly: 2x Krbec, 2x Ben, Slezi

statistické okénko 1600 gól Krbec 

Aero vs Penguins/Replacement 5:6 (3:3)

22.09.2019 08:00
ZS Gočára

sestava: Litr - Michal M. Slezi, Ben, Bob, Cvok, Lister,
goly: Ben 3x , Bob 2x, Slezi

zápis lister?..

statistické okénko Bob vítězný gól
vítězný gól minutu před koncem, utkání se skóre přelévalo sem tam 

Camelot vs Penguins/Replacement 4:4 (1:2)

14.09.2019 14:00
ZŠ Sever

sestava: Lister (25 Cerm) - Cerm (25 Lister), Slezi, Pode, Radek, Šaman
goly: Cerm (Radek), Šaman (Radek), Radek (Slezi), Slezi (Pode)

Utkání se hrálo za velkého vedra.Navíc jsme měli jen jednoho na střídání. Cerm od první minuty spíše chodil než běhal i proto šel v druhé půlce do brány. V prvním poločase jsme měli několik závarů před soupeřovou brankou. Bohužel všechny až na jeden - ten Šamanův - končili razantním odkopem obránců. K tomu připočteme, že Suchoš chytal skvěle a poločas končí 2:1 pro nás. V druhém poločase jsme soupeře deptali hrou v 5ti. Kombinace fungovala a po dlouhé době jsme neudělali žádnou zbytečnou chybu v rozehrávce. Bohužel jsme z toho nedokázali vytěžit v zakončení. Hráli jsme staticky a profesorsky s dvojgólovým pološtářem. Bohužel v posledních několika minutách jsme o náskok přišli a soupeř vyrovnal cca minutu před koncem ze standartky. Troufám si tvrdit že jsme dva body ztratili.  

Penguins/Replacement vs FC Blešno "B" 5:7 (2:4)

08.09.2019 08:00
GJKT

sestava: Lister - Cerm, Slezi, Bob, Sméťa, Ben, Krbec, Radek
goly: Cerm (Sméťa), Sméťa (Ben), 2x Ben (Slezi), Bob

Zápas na neoblíbeném GJKT a ještě hned po ráno. Soupeř hodně běhavý. Bohužel jsme prospali uplně úvod. Rychle jsme prohrávali 2:0 - nejprve Ben přistrčil balon přímo pod nohu soupeře a pak zaspala obrana. Zpět jsme se trochu vrátili po rohu, který Sméťa dal ideálně Cermovi, který trefil. Pak si dal Slezi vlastňák. Ani to nás neprobudilo. Po další zvláštní situaci byla diskuze mezi Cermem a rozhodčím jestli faul jestli penalta. Nakonec faul ale pouze přímák. I ten ale soupeř proměnil a my byli zralý na ručník. Naštěstí jsme se do konce poločasu dostali ke snížení. Začali jsme více běhat více napadat. Soupeře jsme přitlačili a po |Sleziho střele vybojovali roh. Ten rozehrál Ben a Sméťa doklepával na dvakrát do sítě. V druhém poločase jsme opět inkasovali jako první. Bohužel v době kdy jsme měli tlak a soupeř nevěděl co děla. Soupeř u lajny prošel přes dvojici Slezi, Sméťa a povedlo se mu na dvakrát překonat i Listera. Pak jsme začali přitápět ještě více. Postupně skórovali Ben, Bob a opět Ben. Čímž jsme dorovnali na 5:5 a byli na koni. Po jednom dlouhém výhozu a propadnutí Cerma s Radkem soupeř skóroval na přední tyč. Deset minut před koncem jsme dali Cerma do brány a zavřeli soupeře před jeho brankou. Z mnoha střel žádná ale neskončila v síti. Největší šanci zazdil chvilku před koncem Cerm. Obešel o posledního beka před sebou měl už jen branku tak z 5 metrů možná. Gólman zkoušel jít po přihrávce do strany. Cerm zvolil střelu, která nesedla, a zkončila několik centimetrů vedle - kopyto. Soupeř rukou přehodil hřiště. My obět vybojovali míč a rychle rozehráli. Slezimu ale nevyšla přihrávka a soupeř do prázdné branky dokonal zápas. Bohužel jsme nedosáhli ani na bod. SOupeř hrál účelně, ale nechal se zatlačit, mohlo se to podařit, tak snad v odvětě. 

Kojot vs Penguins/Replacement 2:12 (0:6)

07.09.2019 12:00
ZS Gočára

sestava: Lister - Radek, Cerm, Slezi, Bob, Krbec, Ben
goly: 4x Slezi, 3x Bob, 2x Cerm, 2x Ben, Krbec (Radek)
statistický údaj - Radek nedal penaltu

Utkání jsme od první minuty byli lepší. Soupeř pouze v 5ti. Takže se na nic pořádně nezmohl. V první poločase jsme si to vyhráli dobrým pohybem a proměňováním šancí. Nakonec se nám podařilo vsítit 10ku:) kdo bude platit ale nevím:). Vítězný gól má na kopačce Slezi.  

Penguins/Replacement vs Frantic "B" 5:5 (4:3)

01.09.2019 12:00
ZS Gočára

sestava: Lister - Slezi, Cvok, Murdoc, Radek - Cerm, Šaman, Krbec, Ben, Bob
goly: 2x Ben (Cerm), 2x Murdoc (Cerm,...), Slezi (...)

Utkání se hrálo za úmorného vedra. V první poločase jsme byli lepším týmem což jsme vyjádřili i výsledkově. Nebýt inkasovaného gólu v poslední minutě první poloviny byl by to skvěle zvládnutý poločas. V druhém poločase jsme nepochopitelně prvních 10 minut přenechali soupeři. Ten otočil polo časový výsledek a pak začal bránit. Srovnání zařídil Slezi prudkou střelou do horní poloviny branky tak 2 minutky před koncem. Nakonec bod dobrý.

sezóna 2019-2020 - Jaro

 

Penguins/Replacement vs Kojot 6:4 (2:2)

14.6.2020 13:00
Gočárova

sestava: Litr - lister, radek, Čamrák, Ben, Kuba Štancel, Bob
góly: Ben 3x, Radek, Lister, Čamrák

statistické okénko:
-vítězný gól Čamrák
-100 gól v sezoně Ben 

Veselá šatna vs Penguins/Replacement 2:5 (1:2)

13.6.2020 13:00
Gočárova

sestava:Litr - Lister, Radek, Bob, Matěj Kudrna, Ben, Kuba Štancel, Zdeněk Slesar
góly: Radek, Ben, Matěj, Bob, Litr

vítezný gól: Litr
statistické okénko: Litr pustil v poslední minutě penaltu aby měl vítězný gól:))) 

Penguins/Replacement vs Buffalo 2:1 (1:1)

13.6.2020 11:20
Gočárova

sestava:Litr - lister, radek, bob, matěj, Filip Steinfeld, Brzak, Ben, Kuba Štancel
góly: Ben, Bob

vítězný gól: Bob 

Penguins/Replacement vs Galaxy Juniors 2:10 (2:6)

6.6.2020 11:20
Gočárova

sestava: Litr, lister, Zdenek Slesar, radek, bob, krbec, matěj Kurdna, Ben
góly: Ben 2x
 

Penguins/Replacement vs Aero 1:16 (1:5)

6.6.2020 13:00
Gočárova

sestava: Litr, lister, Zdenek Slesar, radek, bob, krbec, matěj Kurdna,
góly: Zdeněk 

Penguins/Replacement vs Camelot 3:5 (1:4)

30.5.2020 12:10
Gočárova

sestava: Litr - Cerm, Lister, Radek, Pod - Ben, Matěj Kurdna, Šaman, Bob, Jakub Štancl, Krbec
goly: Cerm 2x (Litr), Pod 

FC Blešno "B" vs Penguins/Replacement 3:4 (0:2)

30.5.2020 11:20
Gočárova

sestava: Litr - Cerm, Radek, Pod, Lister (později) - Šaman, Ben, Krbec, Matěj Kudrna
góly: Ben 3x , Cerm
žk: Ben

vítezný gól: Ben 

Penguins/Replacement vs Hrobníci 09 3:9 (3:5)

24.5.2020 13:00
Sever

sestava: Litr, lister, Radek, Zdeněk Slesar, Sméťa, Bob, Ben, Matěj Kurdna
góly: Ben 2x, Bob 

Frantic "B" vs Penguins/Replacement 5:2 (3:1)

24.5.2020 11:20
Sever

sestava: litr, lister, Radek, Slesar, Sméťa, Bob, Ben, Matěj
góly: Peroutka, Slesar 

Orel "C" vs Penguins/Replacement 2:0 (2:0)

17.5.2020 13:00
Gočárova

sestava:litr, lister, radek, bob, zdeněk Slezar, ben, Matěj Slezar, Čamrák
góly: 0 

Penguins/Replacement vs Legia HK "B" 0:10 (0:3)

17.5.2020 11:20
Gočárova

sestava: litr, lister, radek, bob, zdeněk slezar, ben
goly: 0


Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie