turnaje - ZEPPELIN CUP 2006

Na turnaj jsme přijeli v dobré náladě s cílem postoupit do semifinále a zasáhnout do bojů o medaile. Bohužel nemoci a zranění vyřadili několik našich hráčů. I tak jsme se sešli v celkem slušné sestavě Mate, Macek, Slezi, Dufi, Cerm, Kadič, Cvok a Jagy. Na turnaji se sešlo 10 týmů. Týmy byli rozděleny do dvou skupin po 5ti a z každé skupiny postupovali 2 týmy do semifinále a zbylé týmy si to rozdaly o umístění. Byli jsme nalosováni do skupiny B společně s týmy Černožice, Repro, Durex, Black Stars.

Replacement x Repro 0-1

Do zápasu jsme vstoupili celkem odvážně a snažili jsme se soupeře zaskočit aktivní hrou. Soupeřova obrana nás však k ničemu vážnějšímu nepustila. I přes naši mírnou územní převahu gol vstřelilo Repro. Snad z jediného vážnějšího závaru se nejrychleji k Matem vyraženém balonu dostal soupeř a střelou od tyče překonal bezmocného Mateho 0-1. Do konce zápasu jsme si nic nevypracovali. Náš první turnajový zápas v hale skončil zklamáním a prohrou 1-0.

Replacement x Černožice 0-2

K druhému zápasu jsme nastupovali už s vědomím že potřebujeme bodovat k udržení nadějí na postup do semifinále. Soupeř nás od úvodního hvizdu rozhodčího Štěrby přehrával. Nám se ale dařilo držet příznivý stav 0-0. Dostali jsme se i do několika slibných šancí, jmenovitě Cvok stál 3x sám před golmanem, bohužel neuspěl. A dle pravidla nedáš dostaneš skoroval soupeř a to hned 2x rychle za sebou. Druhé utkání na turnaji jsme prohráli 2-0. Naštěstí pro nás ostatní zápasy v naší skupině se odvíjeli remízově čili stále byla teoretická naděje na postup.

Replacement x Black Stars 1-0

Nic jiného než výhra. To bylo naše moto před tímto zápasem. Po dvou neúspěších jsme udělali změnu na postu brankáře - Kadič vystřídal Mateho. V zápase jsme tahali za kratší konec provazu. Přesto si soupeř kromě několika prudkých střel ze střední vzdálenosti, 2 skončili na tyči, vážnější situaci nevytvořil. 2 minuty před koncem zápasu jsme konečně prolomili střeleckou smůlu a náš 1 gol na turnaji vstřelil Cvok. Vyhráli jsme 1-0.

Replacement x Durex 1-0

Vítězná sestava se nemění a tak i do zápasu s posledním týmem naší skupiny nastoupil v brance Kadič. Vzhedem k ostatním výsledkům ve skupině jsme měli několik možností. Když bychom prohráli budem hrát o 9 místo. V případě remizi o 7. A výhra znamenala postup do semifinále. Do zápasu jsme vlítli jako uragán. Hned v první minutě stál Dufi sám před golmanem Durexu. Mateho prudkou střelu soupeřův golman pouze vyrazil a Dufi ho bohužel z 2 metrů neprostřelil. Hned vzápětí Cerm nastřelil břevno. V další velké šanci zklamal opět Cerm, po dobrém napadání a vypíchnutí míče trefil pouze tyč a poskakující balon po brankové čáře vypíchl golman Durexu. Do zápasu výrazně zasáhl rozhodčí. V našem náporu vyloučil mateho za faul na půlce na unikajícího útočníka Durexu. Dvou minutové oslabení jsme přežili bez úhony. V další zásah rozhodčího do zápasu- Cerm obírá obránce Durexu a postupuje sám na branku soupeře. Golman Durexu mu padá pod nohy, ale až v momentě kdy Cerm přistrčil před práznou branku Slezimu. Rozhodčí nesmyslně píská a vrací míč na místo přestupku. Ze standartky není nic. 3 minuty před koncem se na hřišti sešlo prakticky to nejsilnější co jsme byli schopni dát dohromady. Po akci Durexu Kadič dlouhým výhozem nachází Cerma a te jde sám na branku. Golman Durexu mu však solo chytil. Další akce už končí golem. Slezi vybojuje míč přihrává Matemu, ten z první na Cerma, ten zasekne před golmanem a dává míč Matemu před prázdnou branku 1-0. Minutu před koncem Cerm nesmyslně vyskakuje do vysokého balonu a sráží golmana soupeře, inkasuje 2 minuty. Naštěstí se nám podařilo udržet 0 a vyhráli jsme 1-0.

Zeppelin x Replacement 1-0

Domácí tým vyhrál skupinu A kde se sešli týmy Hrobníci, Flamengo, Aval a Provar. V semifinále se žádná převratná hra nekonalo oba soupeři pečlivě bránili. Bohužel my jsme byli ten tým co inkasoval. Prohráli jsme 1-0 a čekalo nás utkání o bronz.

Replacement x Hrobníci 1-3

Oba týmy hráli hodně otevřenou hru a snažili se hrát fotbal. V tomto utkání padlo nejvíce golu za zápasy na celém turnaji. Do vedení se dostali Hrobníci po přečíslení naší obrany. Kadič ačkoliv se snažil sebevíc a první tři polostřely vyrazil tak pak už na dorážku do prázdné branky neměl. Druhý gol přišel po rohu Hrobníků kdy Pavel Vopálka tvrdě vystřelil a Kadič konečky prstů míč vytěsnil jen do šibenice 2-0. poté se nám povedlo snížit. Po ose Slezi - Cerm - Mate - Slezi dorážel posledně jmenovaný do odkryté části branky 2-1. Času bylo ještě dost na obrat. Hned po rozehře Slezi získal míč a prošel obranou Hrobníků prostřelil i golmana a míč poskakoval směrem do brány ale skončil na tyčce. Cerm který stál metr od míče bohužel míč netrefil. Naši další šanci opět spálil Cerm. Mateho přistrčení mu bohužel nesedlo a nevystřelil. z protiútoku skorovali Hrobníci po 3 a bylo rozhodnuto.

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie