turnaje - UGH 2005
UGH 2005

UGH cup se o5 konal v liberci. Tentokráte v termínu 1.7.-3.7.2005. Náš tým jel v prakticky stejné sestavě jako loni (chyběl jen Macek a přibyl loni zraněný cvok a jagy). Ambice byli jasné obhájit lonský úspěch. Tým cestoval do liberce rozdělen na 2 skupiny - vlak + auto. Vlakem jel Cerm, segra, Krb, All, Charv, Kadič. Autem zbytek + sud gambáče. Grupa v autě dorazila do liberce cca v 20:30. Cesta vlakem byla celkem zajímavá. Hned na nádraží v HK si z nás nádražáci dáli prdel. Na světelný tabuli skákaly různá nástupiště u vlaků a neustále se měnily. Čili jsme hned v HK nabrali cca 45min sekeru. Ubytováni v liberci proběhlo v klidu a rychle...moc dlouho jsme se na pokojích neohřáli a šli jsme do hospůdky (zanzíííííík) Nálada gradovala na pokoje jsme se dostali znova cca v 1 v noci . Cerm s Kadičem si museli vyzkoušet suuuumooooo. (viz foto)

Sobota ráno - počasí katastrofa... prší a pěkně silně. V 9 vyrážím na hřiště kde se pomalu začínají scházet všechny přihlášený týmy. Los - celkem přijatelný Pokoj 118, Ligový nářez a Svobodná kumpanie.

RG x Pokoj118 3-1

Zápas s velkou rivalitou. Hráči pokoje byli běhavý s dobrou technikou. Opatrný začátek zápasu oboustranně rozhýbal až první gol. Slezi přihrává a Cerm s ledovým klidem posílá míč do šibenice. 1-0 vedemeee. Pokoj byl trochu zaražený ale během posledních 5 min první půle převzal iniciativu a po několika šancích vyrovnal na 1:1. V druhý půlce byl zápas převážit na naši stranu. Po spolupráci Mate Cerm jsme dvakrát skorovali. Cerm uzavřel svůj hattrick po mateho výhozu elegantní patičkou.

RG x Svobodná kumpanie 1-0

Kumpačka posílena o poláky kladla tuhý odpor. Přes spoustu šancí jsme dali pouze jeden gol. Skoroval Cerm po skvěle připravené pozici od Mateho a Sleziho. Vyhráli jsme 1-0. Svou první nulu udržela naše trojka Cvok.

RG x Ligový nářez 3-1

RG měla již jistý postup. Ligový nářez musel ještě k postupu bodovat. Do zápasu jsme nastoupili s trochu slabší sestavou i přestože jsme chtěli aby postoupil Pokoj. Od 7 min jsme na UGH 2005 prohrávali 0-1. Povedlo se nám naštěstí rychle vyrovnat. Kadič s Cermem v rohu vybojovali balon a Cerm rychle vyvezl na vápno a skoroval. 1-1. V druhé půlce jsme soupeře tlačili a k ničemu jsme ho nepustili. 5 min před koncem Matemu sedl krásně balon a prostřelil vše před sebou 2-1. Třetí gol přidal Cerm 3-1

RG x Šedá myš 1-1 1-3pp

Soupeře jsme vůbec neznali. Šedá myš neměla celý turnaj nikoho na střídání. Soupeřova kvalita byla vysoká. V poli nás přehrávali. V první půlce obě mužstva hráli defenzivně a snažili se vyvarovat chybz. První gol jsme vstřelili my. Slezi vystřelil a dal housličky soupeřovu golmanovi. Od té doby jsme se z hřiště vytratili. Myšáci nás k ničemu nepustili. Nebýt skvělých zákroků charva tak jsme dostali bůro. V druhý půlce rozhodčí vyloučil mateho prej za skluz. Nesmysl. Oslabení jsme přežili ale soupeř byl našlápnutý a 30s před koncem vyrovnal. Na nás sedla tvrdá deka a následující penaltový rozstřel jsme prohráli 3-1 po 4 penaltách. Mate si na všechny penalty šáhl ale bohužel byly všechny dobře trefené a mate vytěsnil jen jednu. Naši střeli zklamali. Jediný Jagy dal dostatečě přesnou ránu a dal gol. Penalty nedali Cerm (golman vyrazil), Slezi (2 metry nad), Murdoc (4metry vedle - fuuuuj). Myšáci následně celý turnaj vyhráli.Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie