turnaje - UGH 2004

UGH 2004

UGH CUP 2004 se konal v neděli 4.7. 2004 v Liberci na umělé trávě.Náš tým opět pod názvem REGINAE GRADECENSIS, který se stále Miner nenaučil vyslovovat, přijel ve složení Mate, Murdoc, Macek, Kadič, Krbec, All, Charv a Cerm. ? vysel nad příjezdem Sleziho, který se musel účastnit zlaté svatby. Přesto byla jiskra naděje, že Slezi dorazí v průběhu turnaje. Že nepřijede Jagy bylo už jasno,zranění týden před turnajem ho vyřazovalo. Cílem bylo přivést do HK jeden z pohárů. Do Liberce jsme tentokráte jeli všichni vlakem. Po příjezdu do Liberce jsme okamžitě zamířili směr koleje Harcov a zde do Zanzibaru kde nás již očekával Torcys *, teda očekával spíše Charva, ale to zbytku nevadilo. S veškerou bagáží jsme vlezli do hospody a dali si celou cestu očekávané pivko. V průběhu večer se Murdoc, Macek, Mate zbalili s tím že postaví stany a jdou spát. Stany postavili přímo proti kolejím, kde jsme viděli stát stany loni..

Los skupin probíhal již v sobotu večer. Naší smůlou, že v jiný hospodě než jsme seděli. Přesto jsme výsledek losu věděli ještě v sobotu. Přišel nám ho totiž oznámit Barbucha *. Náš starý známý z Reing of Chaos. S úsměvem nám oznámil, že bude náš soupeř. Do skupiny jsme tedy vyfasovali Lumíci United (Barbucha, DJ, Kajak, Banakill), Inseminátory, Paliče (Torcys…). Z losu sem měl radost protože sem viděl možnost postupu dále.

Ráno jsme na hřišti byli jako jedni z prvních a očekávali jsme jestli se ozve Slezi a jestli bude moc dorazit. Slezi nám nakonec zavolal, že se pokusí, ale nic neslíbil. Museli jsme se obejít bez něj.

SKUPINA
RG x Lumíci United

V prvním poločase se oba soupeři jen rozehrávali. Přesto jsme měli trochu navrch. Jediný náznak šance měl Cerm po výborné Kadičově přihrávce do volného prostoru, kdy Cerm mohl jít sám na gólmana, bohužel zakopl o balón. Druhá půle byla o mnoho zajímavější. Mackovi se povedlo skvělé sólo zakončené krásným gólem - 1:0. Náhle jsme vedli a postup byl v dohledu. Bohužel jsme se moc zatáhli a výhru jsme neudrželi. Skvělou střelou 2 min před koncem se prezentoval Kajjak- 1:1.

RG x Inseminátoři

O soupeři jsme nevěděli skoro nic. Jen to, že loni vypadl ve 4finále a předloni byl 2. Favorit utkání byl jasný. Inseminátoři na nás vlítli, a my nevěděli kde nám hlava stojí. Po serii šancí přišla narážečka zakončená střelou do odkryté části branky – 1:0, Mate neměl šanci. Do konce poločasu jsme se na nic nezmohli. V druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Soupeř stále útočil i když už ne tak silně. Musela přijít z naší strany změna hry. Mateho v brance vystřídal Charv. Okamžitě jsme začali do soupeře bušit. Dlouhé minuty se nemohl dostat ze své půle. V době vrcholu našeho tlaku přišel náhodný odkop soupeře a následná špatná rozehrávka Charva. Ta bohužel vedla k dalšímu gólu v naší síti -2:0. Do konce zápasu jsme se už na nic nezmohli.

RG x Paliči + Inseminátoři x Lumíci

Vývoj ve skupině dal našemu snu o postupu značné trhliny. My jsme museli porazit Paliče alespoň o 3 góly. To zas takový problém nebyl. Horší bylo, že již jistý postupující Inseminátoři museli porazit jakýmkoliv rozdílem Lumíky. Jejich zápas začínal o 15 min dřív čili jsme věděli vývoj zápasu. Poločas 0:0. Inseminátoři však hráli jako kdyby jim o postup šlo. Bohužel bezúspěšně. Náš zápas začal. Dobývání branky Paličů vedlo pouze k nastřelování tyček a pálení velkého množství šancí. Jediný gól poločasu vstřelil Cerm – 1:0. Na vedlejším hřišti právě vrcholil zápas Lumíků. Stav stále 0:0 a minuta do konce. Inseminátoři stále tlačili, ale gól nikde. 30s před koncem vhazují Inseminátoři aut směrem na branku Lumíků, snad zázrakem si tento aut gólman sráží do vlastní sítě. Naše radost nemá mezí. Okamžitě plánujem jakým způsobem docílíme vstřelení potřebného počtu branek. Zápas Inseminátorů s Lumíky končí 1:0. Naše druhá půle začíná. Podél autu sedí Lumíci a ze všech sil fandí Paličům. Fotbal nebo spíš dobývání pevnosti Paličů tak by se to dalo nazvat. Útočíme ve 4 lidech na půlce stojí pouze jeden obránce. Pálíme jednu šanci za druhou, nastřelujeme celkem 9 tyček. 7 min před koncem se mi to konečně povedlo Cerm zvýšil na 2:0. Naše hra dostává další impuls a Kadič přidává v rychlém sledu další gól (náš postupový). Pak se trefuje Macek a ještě jednou Kadič. Naše radost nezná mezí. Výsledek 5:0 nás púosílá do 4finále, přežili jsme své vyřazení a postupujem dál.

4FINAL
RG x Xchat

Při losu jsme taženi jako první. Miner o5 není schopen přečíst naše jméno správně – lamqa. Naším soupeře je Xchat. Hráči soupeře se ihned po losu začínají radovat jako kdyby už postoupili. Cerm začíná zjišťovat o soupeři od týmu Pokoje 118 co jde. Zápas začíná. V 5 minut vedeme 2:0. Po tyčce od Mateho dává do prázdný branky gól Kadič. Druhý gól dal Mate. Skvělým zákrokem nás podržel Charv, když vychytal jistý gol – bravoooo. Do poločasu zmražený soupeř dostává další dva góly jeden ode Cerma a jeden od Mateho. Na začátku 2 půle ukončil Mate svůj hattrick – 5:0. Soupeř je na odpis. Ke konci jsme polevili a soupeř snížil na 5:2. To nám nevadí. Již v průběhu zápasu voláme Slezimu a ujištujem ho, že postupujem dál at trochu šlápne na plyn!

SEMI
RG x Soltariho démoni

Náš soupeřem v 4finále vyřadil Pokoj118. Těsně po začátečním hvizdu přijíždí Slezi. Zápas bez vyložených šancí vyhráváme gólem Sleziho 1:0. Soupeř se skoro k ničemu nedostal. Když už vystřelil tak ho Charv skvěle vychytal.

FINAL

Odveta za skupinu nebo další výhra dosud suveréních Inseminátorů. Inseminátoři nedostali dosud žádný gol. Jejich obrana působí kompaktním dojmem. Hra je rychlá a má spád. Hned v úvodu Charv vychytal 3x střelce soupeře. První gol který Inseminátoři dostali jim po rohu dal Kadič – 1:0 vedemeJ. Oběma stranám evidentně docházejí síly. Přesto Inseminátoři vyrovnávají – 1:1. Po kombinační akci mezi mnou, Slezim a Matem. Se mi podařilo rozvlnit soupeřovu sít podruhé - 2:1. Konec poločasu. V druhé části hry fotbal vrcholí. Obě strany se předhánějí v kombinační hře. V rychlém sledu padají 2 góly. Vedeme 3:2. Hra začíná být nervózní. Bohužel po serii našich faulů si rozhodčí vybral Slezino faul a vylučuje ho na 2 min. Spolu se Slezim vylučuje i soupeřova hráče. Ve hře 4:4 se podaří Inseminátorům rychle vyrovnat na 3:3. A dvě minuty před koncem nám zasazují poslední ránu a vítězí 4:3. Byl to skvělý fotbal, škoda jen že jsme nevyhráli.

Udílení cen a pohárů.

Miner zase komolí naše jméno. To už snad není možnýJ. Přebíráme pohár, ceny, diplomy. Kadič si jde pro cenu o nejlepšího střelce turnaje. VEZEME SI DOMU DVA POHARY. SUPER

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie