turnaje - UGH 2003

Report z UGH 2003

UGH CUP 2003 se konal 28.7. 2003 v Liberci na umělé trávě. Náš tým pod názvem Reginae Gradecensis jel ve složení Slezi, Murdoc, Krbec, All, Kadič, Cerm, diváčka Ségra a host Vega (z Pokoje118). Naším před turnajovým cílem byl postup ze skupiny.

Na turnaj jsme vyrazili o den dřív rozděleni do dvou skupin. Jedna jela vlakem a druhá měla dojet autem. Autem vyrazil Slezi a Murdoc. Měli do Liberce dojet ve stejném čase jako tam dojel vlak. Proto dostali veškeré mapky a další věci. Bohužel, když jsme v 20:00 dojeli vlakem do Liberce a volali Slezimu zjistili jsme, že ještě ani nevyrazili z HK. Rozhodli jsme se, že Harcov nalezneme i bez mapek a vyčkáme jejich příjezdu v náké hospůdce *. Auto s posádkou dojelo cca v 22:00. Zbytek týmu už popíjel každý své pivko. Když dorazili začali jsme hledat kde se přes noc ukempíme. Měli jsme štěstí počasí nám přálo, bylo pěkně. Noc jsme přečkali pod širákem nedaleko kolejí na Harcově.Ráno jsme vyrazili směrem na koleje a dohledat hřiště kde se bude hrát. Oboje se nám podařilo velmi rychle tak jsme si v klídku dali snídani. Po příchodu na hřiště jsme začali okoukávat soupeře a netrpělivě jsme vyčkávali příchodu posledního člena týmu, kterým byl Vega. Po rozlosování skupin, které prováděl Miner, (bohužel naše jméno se mu povedlo zkomolit) jsme zjistili že budeme hrát proti lidem, které známe z RD. Ať už Miku, Satan, Fearland v týmu MIKU & spol; Negr, Lihovka v týmu Mrdka z krtka; Bloodlandi. Z losu jsme měli velkou radost.

SKUPINA
RG x MIKU & spol.

Soupeř se rychle ujal vedení 1:0 a začal urputně bránit. V 6 lidech bránil své vápno. Naše střeli byli všechny zblokované. Přesto se nám do konce první půle podařilo vyrovnat. Po autovém vhazování se do listiny střelců zapsal Vega – 1:1. Na začátku dalšího poločasu dal gol Slezi a vše vypadalo ideálně. Bohužel jsme se stále moc útočili a soupeř z brejků ohrožoval naši branku. 2 min před koncem vyrovnal na konečných 2:2. Pro nás to v ten moment byla ztráta bodů.

RG x Mrdka z krtka

V tomto týmu bylo snad 2x víc hráčů než v našem. Soupeř rychle střídal a udával tempo hry. I v tomto ďábelském tempu se nám dařilo udržet krok. Poločas skončil 0:0. Na začátku druhé půle dal soupeř trochu haluzácký gol. Střelu kterou vyslal Krbec vyrazil do tyče, od tyče se odrazila do břevna a pak o Krbcovi záda spadla do branky. Rychle jsme se oklepali a snažili se vyrovnat. Po povedené narážečce se Slezim vyrovnal Cerm - 1:1. Bohužel tento nadějný výsledek jsme neudrželi a v závěru přeci jenom tým Mrdky, který měl po celý zápas uzemní převahu vytěžil druhý gol. Utkání skončilo 2:1 a my jsme věděli že tím naše postupové naděje skončili. Poslední zápas ve skupině už jsme odehrávali jen z povinnosti. Přesto jsme ho chtěli vyhrát.

RG x Bloodland

Zápas skončil i přes naši převahu 1:1. V první půly se nám zranil Kadič (noha v sádře)Ihned po zápase jsme se rozhodli sbalit a odjet domů. V našem týmu bylo znatelné zklamání.

Celý turnaj nakonec vyhrál tým Šedé myši, která ve finále porazila Mrdku z krtka.

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie