kdy: 6.12.2015

kdo: Cerm, Kuře, Slezi, Slavek Pleskot, Radek Bucek, Kuba, Marek Řeháček, Lister + Kačka a Denča

cíl: boj o medajle

Sobota:

4 zimní čistírna. Poté co jsem loni stavěli manšaft na poslední chvíli se letos dal deadline a kdo nepotvrdil nejel. Tým jsme pak doplnili o další kluky co s náma jezdí. Doprava na turnaj byla domluvena taky předem. Sraz 8-45 nestihl prakticky nikdo_:) Jen Lister, který tam byl až moc brzo
Skupina
Replacement x Dorostenci 1-4

Tým složený z dorostenců Český Třebový. Na rozehrání ne úplně jednoduchý soupeř. My jsme se na hřišti spíše hledali. Balony nám utíkali, nahrávky nešli, golman Kuba se rozchytával. Celkově to byl náš nejhorší výkon na turnaji. Naši branku dal Kuře. Což byl jediný světlý moment zápasu.

Replacement x Tiki taka 2-0

Soupeř kterého jsme museli porazit, abychom si zajistili postup ze skupiny. Začali jsme uplně jinak než v prvním zápasem. Hráli jsme zodpovědně. Tvořili jsme si hromadu šancí. Nakonec se podařilo dvě proměnit. Oba góly dal Mára. Zahozených šancí bylo dost, celkově to ale nevadilo. Bohužel negativní bylo když se zranil Slávek, který chtěl zbořit branku hlavou. Odnesl to výletem do nemocnice. Naštěstí mu to zalepili a mohl pokračovat

Replacement x Becherovka Přívrat 2-1

Tým který loni hrál finále. Dlouhodobě patří k těm úspěšným na turnaji. Podařilo se nám jít do vedení. Cerm vypíchnul balon a sám před gólmanem nezklamal a trefil přesně k tyči. Navýšení skore zařídil Slezi. Balon dostal po lajně a prudkou křížnou střelou skóroval. Slávka, který se vrátil do hry nahradil na seznamu zraněných Mára. Obrátil si koleno. Toto zranění ho nakonec vyřadilo z celého turnaje. Soupeř nás v posledních dvou minutách neuvěřitelně zatlačil. Snížení přišlo minutu před koncem. K vyrovnání se soupeř dostal až po závěrečném hvizdu rozhodčího, takže jsme získali cennou výhru. Jak se později ukázalo klíčovou pro další vývoj turnaje. Skvěle zachytal Kuba.

Replacement x Vendolíno 2-0

Poslední zápas skupinové fáze. Karty byly rozdány jasně. Prohra = 4 místo ve skupině a Chupakamanga do 1/4, remíza = 2 místo ve skupině a Sokol Tokyo pro 1/4, výhra = vítězství ve skupině a Sokolové Rybník pro ¼.Do utkání jsme nastoupili naprosto zodpovědně. Kvalitní výkon od zadu s hrou na brejky. Soupeř se snad nedostal do žádné šance. Naše goly dal Kuře a Cerm myslím

Replacement x Sokol Rybník 3-1

Soupeř, kterého si pro ¼ přál hlavně Cerm, přišel mu takový hratelný. Snažili jsme se kontrolovat hru, dostat se do šance. Nějaké zakončení bylo, ale byl to soupeř kdo první skoroval. Kuba malinko později rozehrával a trefil utočníka. Který dorazil do prázdný. Za nás vyrovnal Radek. Cerm narýsoval kolmici mezi dva beky a Radek po zaběhnutí krásně k tyči. Vítězný gol dal Kuře, když nevěděl co s balonem a vystřelil od půlky a míč propadl pod nohou soupeřova golmana. Poslední náš gol dal Radek a pečetil náš postup.

Replacement x Čistírna 3-1

Semifinále proti domácím. Neuvěřitelný zápas. Obě strany chtěli moc vyhrát. Hrál se super fotbal/futsal:), Nás podržel Kuba. Pochytal za stavu 0-0 i nemožné. Do vedení nás poslal Radek, naběhl, dostal míč, trefil k tyči. Vedení navýšil Slezi, když získal balon na golmanovi a udělal mu kličku. Trefit prázdnou pro Sleziho rutina. Soupeř snížil do poločasu. Serii rohů odnesl Cerm, který narazil tvrdě do blokujícího Máry a soupeř využil chvilkového zmatku a přečíslení ke skorování. V druhém poločase jsme drželi zuby nehty vedení. Soupeřova otevřená obrana nás lákala. Měli jsme několik brejků. Proměnili jsme jen jeden. Cerm vzal míč prošel ulicí mezi dvěma protihráčema a poslenímu (Márovi) udělal stahovačku na levou nohu a bodlem trefil do víka. Nejlepší utkání turnaje.

Replacement x Becherovka Přívrat 0-2

Po dlouhých letech opět Replacement hrál o titul z nějakého turnaje. Pravdou je že jsme měli dost posílený tým, ale na to se historie ptát nebude. Cíl před turnajem jsme splnili. Ale proč nezkusit to dotáhnou na vrchol. Soupeř se však poučil a když viděl naše výkony během turnaje k zápasu přistoupil opatrně. Bohužel jsme nazačátku utkání ztratili koncentraci. Soupeř toho využil a dal gol. K otmu Kuba ještě dvě tři šance chytil. V prvním poločase se nám nic moc nepodařilo. V druhém poločase jsme hráli líp. Už jsme se dostali do zakončení, bohužel většinou mimo. Poslední 4 minuty jsme hráli v 5ti kdy do brány šel Cerm. Soupeř využil naší hry k jednomu gólu - spíše nešlo chytit šibenice jak hrom. Naše šance narůstali minutku před koncem Cerm vystřelil a trefil tyč. Odražený balon chtěli kluci dorazit ale trefili se vzájemně. Více nám soupeř nepovolil a zkušeně udržel své vedení.

Hodnocení

Překonali jsme vše co jsme na Čistírně kdy dokázali. Kvalitní výkony, kvalitní výsledek, kvalitní tým. Měli jsme i štěstí bez kterého to nejde. Většinu jsme si ale vybojovali.

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie