turnaje - ACZ CUP 2014
ACZ CUP 2014

kde: HK hala Slavie

kdy: 25.1.2014

kdo: Cerm, Kuře, Lister, Krbec, Litr, Martin Šauer

cíl: postup ze skupiny

Sobota:

Před turnajem jsme standartně řešili, zda má cenu někam jezdit. Opět jsme nebyli schopni dát sestavu dokupy. Na výpomoc jsme stáhli Martina z Votroku. I přes naše problémy se sestavou jsme nebyli ti, kdo se nesešli. Dva týmy dokonce v naší skupině hrály první zápas v menším počtu lidí.
Skupina
Replacement x Mambolino 2-2

První zápas a soupeř začínal hrát ve dvou hráčích, což nás vysloveně bavilo. Když už byl soupeř v 5ti, tak nám dal dva goly. Nám se však podařilo vyrovnat. Goly dal Krbec po příhře Cerma na zadní. Druhej dal Lister po narážečce s Cermem.

Replacement x Blasters 2-1

Po dlouhé době jsme na ACZ vyhráli. Soupeřem byl starý známý Blasters. Krásnou šanci měl Krbec po centru od Litra. Jedním dotekem zpracoval míč a druhým těsně přestřelil. Litr v tomhle zápase měl super chvilky. Hodně toho pochytal. Oba goly dal Cerm, první po výkopu Litra a přituknutí od Martina z první trefil přesně k tyči. Druhý po Krbcově nahrávce před prázdnou.

Replacement x Procházkovy dcery 1-3

Soupeř odehrál celý turnaj v 3 lidech v poli. V prvních 3 minutách jsme měli snad 5 golovek. Kuře spálil, co šlo. Bez efektu. Poté se trefil Martin po nahrávce od Listera. Vše vypadalo ideálně. Hráli jsme na míči a soupeř nic neměl. Jenže pak zapadla o tyč jedna nepříjemná střela a my přestali hrát koncentrovaně. Po rychle rozehraném autu soupeř ve vedení. A dorazil nás rychlý brejk na 3-1 a bylo po nadějích na postup.

Replacement x Čistírna 0-2

Pokud bychom vyhráli, ještě byla teoretická šance na postup. Čistírna si nás však pohlídala a hrála, co potřebovala, protože měla nahráno. Dokonce nám dal gól i Mára. Ostuda. Cerm v tomhle utkání spálil asi tři šance. Tato prohra nás posunula do boje pouze o umístění.

Replacement x ….. Real manchester cosi 2-0

Nejlepší výkon turnaje. Nechápeme, proč zrovna poslední zápas. Koncentrovaný výkon v obraně. Povedené útoky. Dva krásné goly. První dal Lister po výkopu od Litra. Druhý Cerm v závěru, když s Kuřetem hráli na čas u rohového praporku. Bodlem pod břevno. Litr nás za stavu 1:0 dvakrát suprově podržel.

Hodnocení

Sice to vypadalo, že se nesejde, ale nakonec celkem slušná sestava. Chyběl jeden, dva lidi navíc. Litr celý turnaj chytal skvěle. I nějaké góly jsme dali. Uvidíme kdy a kam pojedeme příště.Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie