kdy: 6.12.2014

kdo: Cerm, Cvok, Kuře, Slezi, Sluka, Šaman, Denča

cíl: postup ze skupiny

Sobota:

Třetí účast v Třebové se proměnila v náš zatím nejlepší výkon zde. Je pravdou že jsme mohli pomýšlet i výše ale Cerm je kopyto takže nic. Jelo se dvěma autama a více méně předem bylo jasné že nikdo nebude zůstávat do neděle, což je škoda, ale prostě to tak vyšlo. Před turnajem jsme na rychlo scháněli další hráče. Jako obvykle nás najednou bylo málo. Trn z paty nám vytáhnul Slukin, který rád přidal a turnaj nám vychytal.
Skupina
Replacement x Sokol Tokyo 1-0

Loňský vítěz turnaje a nejlepší střelec turnaje. To byla vizitka našeho soupeře. My jsme se ale nezalekli a hráli jsme to naše. S jedním na střídání toho ani moc víc nešlo. Do vedení nás poslal asi v 5 minutě Kuře, když dorazil Sleziho střelu. Soupeř byl značně zaskočen naší kvalitní defenzivou, potažmo naším vynikajícím gólmanem. Utkání jsme vyhráli a vstup do turnaje se povedl

Replacement x Čistírna 1-0

Domácí pořadatel. Utkání mělo náboj jako hrom. My neměli co ztratit, ale chtěli jsme domácí porazit, stejně jako na letním turnaji. To se nakonec povedlo. Po rozehraném rohu střílel Slezi a Cvok na zadní dorazil. Krásná standartka. Čistírna si vytvořila snad jen dvě tři šance, které s přehledem chytil Slukyn.

Replacement x Buldoci Šumperk 3-1

Tým který nás loni vyřadil. Takže opět utkání s velkým nábojem. Do vedení jsme šli my když Kuře nahrál mezi beky na nabíhajícího Cerma a ten na dvakrát skoroval. Pak soupeř vyrovnal po prudké střele do šibenice. Další gól přidal Slezi přímo z rohu. Využil tak špatného postavení bránících hráčů. Zavěrečný gol vstřelil Slukyn přes celé. Super zase jsme vyhráli skupinu. Tentokrát nás čekal i papírově slabý soupeř.

Replacement x Tak Určitě 0-0 2-1pk.

Poprvé letos jsme to byli my co chtěli hrát dopředu. Soupeř bránil 0-0 a dařilo se mu to. Dokonce v druhém poločase vyrazil i k brejkům. Utkání jsme mohli rozhodnout už v prvním poločase ale Cerm trefoval tyčky. V závěru ještě trefil Cvok břevno. V penaltách se trefil Kuře a Slezi. Soupeře vychytal Slukyn a šli jsme do boje o poháry.

Replacement x ???? 1-1 4-5pk

Další starý známý soupeř z lonška. Utkání jsme již hráli nadoraz. Menší počet hráčů se začal projevovat. Soupeř se dostal do vedení na konci prvního poločasu. Cerm neubránil asi dvoumetrového útočníka a bylo zle. V druhé půlce jsme hráli převážně v 5ti a vytvářeli si šance. Nakonec vyrovnal Cerm minutu před koncem. Uktání tak dospělo k dalším penaltám. V nich jsme mohli ve třetí serii postoupit do finále ale Cerm trestuhodně minul. První penaltu Kuřeti k levé tyči soupeř chytil. Slezi drouhou nekompromisně napálil a skoroval. Pak Cerm vystřelil náš postup do nebes a už jsme tahali za kratší konec. Slukyn dal ranou k tyči. Cvok přihrál doprostřed brány a nedal. Šaman se rozběhl nerozběhl a skoroval. Málem postupový gol. V další serii opět vychytané Kuře. Pak šibenice Sleziho. A zmar Cerma. Pohárek byl fakt blizoučko.

Replacement x Buldoci Šumperk 1-7

Druhý zápas s Buldoky byl jednoznačnou záležitostí. Na nás bylo znát že už nemůžeme. Sice jsme vyrovnali na 1-1, když si Cerm vychutnal obranu a předložil Slezimu před prázdnou. Ale víc už jsme nezvládli. Buldoci nás zase odstřihli od poháru.

Hodnocení

Super, Super, Super… prostě paráda, jediná škoda že už jsme fakt v závěru nemohli. Škoda jedné penalty. Hodnocení je pozitivní. Za rok vyhrajeme

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie