turnaje - LETNÍ ČISTÍRNA CUP 2
Čistírna CUP 2013

kde: Česká Třebová

kdy: 22.6.2013-23.6.2013

kdo: Cerm, Dufi, Charv, Jagy, Krbec, Kuře, Slezi, Slukin, Šaman

cíl: postup ze skupiny

Sobota:

Na turnaj jsme byli pozvaní po podzimním představení v hale. OD turnaje jsme si slibovali, že jsi zahrajeme, zachlastáme a pokecáme. Zodpovědně můžu říct, že až na to první se to celkem povedlo. Fotbal jsme hráli strašnej. Všichni měli turfy, takže se to smekalo. Hrálo se s 5kou míčem kterej nám odskakoval a travnatý povrch není náš nejoblíbenější.Vzhledem k tomu že bylo 8 týmů tak hrál každý s každým. Čekalo nás tak 7 těžkých utkání.
Skupina
Replacement x Lazaři 0-6 (0-3)

Na první utkání nestihnul přijet Cerm, který se zdržel v práci. Když dorazil v průběhu byl stav již 4:0. Soupeřem nám byl celek, s kterým jsme na podzim v hale remizovali. V utkání jsme se seznamovali s terénem, velkýma bránama, skákajícím míčem. Nakonec to skončilo 6-0. Trochu ostuda na začátek, ale mělo být hůř.

Replacement x Čistírna 3-1 (2-1)

Hned po skončení prvního utkání jsme nastupovali k druhému. Tentokráte to byl souboj s domácím pořadatelem. I díky tomu jsme se vybičovali k skvělému výkonu a vyhráli jsme 3-1. Naše góly vstřelili Šaman (nahrávka Slezi), Jagy (Slezi), Cerm (Slezi). Šaman za vstřelení gólu získal ve Slezim osobního nosiče 4 piv. Nicméně gól dal po dorážce. Jagy se prosadil nechytatelnou pumelenicí. Cerm skoroval po obstřelu brankáře z rychlého brejku (i když slovo rychlý v cermově podání dostává jiné rozměry. Porazili jsme domácí a doufali jsme v lepší výsledky.

Replacement x Becher 0-7 (0-2)

Soupeř jednoznačně lepší a nakonec to myslím i vyhráli. Když jsme bránili tak to šlo, ale jakmile jsme zkusili útočit soupeř trestal.

Replacement x Keňa 0-7 (0-4)

Tady už jsme si spíš turnaj užívali, bez obrany. A jen dopředu. Ale stále s nulou

Replacement x Vendolíno 2-0 (0-0)

Konečně jsme našli střelce. Stal se jím nominovaný gólman Slukin. I díky tomu jsme nakonec na turnaji skončili před domácíma a Vendolínem.

Replacement x Černá díra 1-7 (0-1)

Poslední utkání a všichni jsme spíš koukali po pivku.

Hodnocení

Super akce, super after-party, super organizace od domácích. Prostě paráda. Trochu nám to nevyšlo po fotbalové stránce, ale to nevadí …hlavně že byla zábava. V hospodě po turnaji kuře oslavil opatrně 25 narozeniny.Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie