turnaje - ACZ CUP 2013
ACZ CUP 2013

kde: HK hala Slavie

kdy: 3.3.2013

kdo: Cerm, Charv, Krbec, Kuře, Lister, Mate, Scream

cíl: postup ze skupiny

Sobota:

Po dlouhé době jsme opět vyrazili na turnaj. Zprvu to vypadalo, že budem kompletní, ale v den turnaje jsme dělali všechno proto, abychom vůbec mohli nastoupit. Do branky nebyl nikdo takže chytal Cerm. V poli jedno utkání odehrál zraněný Kuře. Mate s Screamem dorazili až na druhý zápas, Jagy ráno napsal že je nemocný.
Skupina
Replacement x Gunners 0-0

V prvním zápase proti Zeppelinům, jsme jen bránili. Soupeře jsme se snažili v 5ti ustát na vápně. Chvílema se dařilo ale spíš to vypadalo jako odstřelování. Několikrát hrála tyč za Cermem.Nakonec z toho byla plichta. Což je dobrej úspěch.

Replacement x Merčeston 1-3

Soupeř od začátku jednoznačně lepší. Rychle se ujal vedení po povedené akci Epišáka, který obešel snad 3 hráče včetně chytajícího Cerma. Druhý gól přišel po 3 dorážkách. My jsme si vytvořili dvě nepřesné zakončení – jmenovitě Lister mohl převrátit vývoj utkání na naši stranu. Na 3-0 soupeř zvýšil po hrubce Cerma, který si srazil polostřelu do brány. V závěru z přímáku korigoval Mate.

Replacement x FC Blešno 0-3

Hra vabank. Do utkání jsme vstoupili dobře, ale dát gól nám nebylo souzeno. První 5 minut jsme utočili jen my. Pak střelou z uhlu dal gól a naše otevřená obrana pak ještě dvakrát inkasovala. Špatný zápas. Postupem času přicházela beznaděj a ani v 100% šanci jsme neuspěli. Scream napálil golmana.

Replacement x Black Stars HK 0-0

Poslední utkání skupiny. Ještě stále jsme mohli zachránit situaci a nehrát o poslední místo. Museli jsme ale vyhrát. Přestože jsme předvedli asi nejlepší výkon turnaje gól jsme nedali. Naopak Black Staři mohli dvakrát třikrát skórovat. Opět zvonili tyče. Po remíze tak budem hrát pouze o poslední místo. - Ostuda

Replacement x Severní Vítr 0-3

Zápas o čest jsme prohráli jednoznačně. První gól Cerma když pustil střelu z dálky. Další dva goly do otevřené obrany. Na výkonu bylo znatelné absolutní zklamání z turnaje.

Hodnocení

Od počátku turnaje propadák. Skoro jsme se nesešli. Výkony hrozné. Golman děraný. V útoku jsme dali jen jeden gól a to ještě z přímáku. Je k zamyšlení jestli vůbec na turnaje jezdit.Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie