kdy: 24.11.-25.11.2012

kdo: Cerm, Cvok, Charv, Krbec, Kuře, Lister, Slezi

cíl: postup ze skupiny

Sobota:

Turnaj, o kterém jsme se dozvěděli od Listera a jeho kolegy v práci Marka (jeden z domácích pořadatelů). Na turnaj se odjíždělo v sobotu ráno. Z HK jel Slezi s Cvokem v jednom autě, v druhém jel Lister, Krbec a Charv. Cerm s Kuřetem jeli z Rovně. Ostatní nemohli takže sestava byla značně okleštěná. Sraz na místě jsme měli nejpozději v 8:15. Kupodivu jsme se sešli relativně včas. Na začátku turnaje byli upřesněny pravidla a provedl se los do skupin. My dostali týmy: Tak určitě, Lazaři, _????.
Skupina
Replacement x Tak Určitě 4-0

První utkání provázela nervozita. Nechtěli jsme udělat ostudu. Od začátku utkání jsme se snažili dobře kombinovat a hrát ze zajištěné obrany. V bráně musel být Cerm, jelikož a) chyběli nám všichni gólmani; b) Cerma trápil natažený sval, takže se nemohl moc hýbat. Všechny naše góly v tomhle zápase vstřelil Slezi. Rázem se tak stal favoritem na nejlepšího střelce turnaje. První gól vstřelil Slezi po rohu. Když vysoký míč nejprve zpracoval na hrudníku a pak poslal nekompromisně pod břevno. Další dal po solo akci když obešel vše co šlo a vystřelil k tyči. Třetí gól dal po příhře Krbce. Čtvrtý …??? Nakonec slušný úvod turnaje. Překvapili jsme všechny i sebe

Replacement x Lazaři 1-1

Soupeř v první utkání skupiny prohrál. Takže proti nám předvedl aktivní napadání a hodně střel. Všechny střely kvalitně blokovali beci. Do vedení nás dostal Krbec. Po rozehraném autu se k míči dostal Charv, obešel beka, ale míč mu odskočil směrem ke Krbcovi, který z první skóroval. Vyrovnání soupeře zařídil prachbídnou rozehrou Cerm. Pak ještě soupeř nastřelil hlavou břevno.

Replacement x ??? 3-0

Další dva góly Sleziho a jeden Listra. Slezi dával gól po přihrávce Krbce, Lister skoroval přes celé do prázdné (pravou nohou).

Replacement x Buldoci Šumperk 1-5

V utkání jsme se potkali s velmi silným protivníkem. Soupeř nás od počátku lehce přehrával, nicméně v prvním poločase jsme s ním drželi krok. První skorovali Buldoci. Cerm nedokázal zachytit nastřelený balón a za Cermem stojící Slezi ho srazil do naší brány. Cvok ještě vyrovnal prudkou střelou. Ale do druhého poločasu soupeř nakonec stejně šel o jeden gól vpředu. V druhém poločase jsme již hru otevřeli a soupeř do naší obrany sázel jeden hřebík za druhým. Nakonec jich bylo 5. I přes prohru v čtvrtfinále turnaj dopadl nadmíru dobře. Předvedli jsme slušný fotbal, udělali jsme si žízeň a večerní after party byla perfektní.

Hodnocení

Super akce, super after-party, super organizace od domácích. Prostě paráda. Příští rok jedeme znova. Slezi přišel 26s před koncem finále o titul krále střelců. Nakonec od direktoriátů turnaje dostal cenu MVP turnaje.

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie