turnaje - UGH 2012
UGH 2012

kde: Liberec

kdy: 6.7.- 8.7.2012

kdo: Cerm, Dufi, Charv, Krbec, Kuře, Lister, Macek, Murdoc, Slezi, Šaman

cíl: postup ze skupiny

Pátek:

Návrat na koleje Harcov. Sud s sebou. Tak zněl plán na páteční večer. Postupně jsme se sjížděli na místo. Poslední tradičně dojeli Cermani. Zábava na koleji byla velká. Nejprve všichni přednesli své cíle na sobotní turnaj, pak se rozebírala nová sezona. Následně došlo na popichovací sázky – Šaman králem střelců UGH 2012 – celkem slušnej bank. Cerm přednesl sázku na další sezonu – Do 1000 gólů repliků chybí něco málo kolem 200 za suda. Kuře – výhra 2B za suda. Pak se pilo, pilo, pilo – někteří do rána – podle toho taky vypadali.

Sobota:

Na hřišti se k nám připojil Macek s Kačkou. Nálada je dobrá, bojovná. Sice trochu musíme rychle střízlivět, ale dobrý. Soupeře nám určil los velmi krutě – O.A. Arrovs, Zpuchlý kapři z Pryglu a IV.22. Takže vyhlídky na postup dostali první ránu. Před posledním zápasem vzniklo i další týmové foto.
Skupina
RG x Zpuchlý kapři z Pryglu 2-3 (1-3)

V prvních minutách prvního zápasu jsme tradičně za soupeřem zaostávali. Soupeř byl všude dřív – asi protože nám se moc nechtělo běhat. Jeho běhání nám sice dělalo problémy, ale nevedlo k žádným extra šancím. Ty jsme soupeři vypracovali vlastníma chybama v obraně. V prvním poločase za nás skoroval Slezi ranou z přímáku. Pěknou šanci ještě zahodil Lister, když nedokázal dobře přihrát na zadní stojícímu spoluhráči. V druhém poločase jsme hru uklidnili a začali držet míč. Přesné příhry vedli k tomu že jsme soupeře zatlačili. Po pěkné akci Sleziho, kdy posunul míč po lajně nabíhajícímu (fakt běžel) Cermovi, a nástřelu který prošel, doklepával Krbec. Pak jsme měli ještě pěkný přímák, který bohužel gólem neskončil:/. V druhém poločase jsme si zasloužili vyrovnat.

RG x O.A. Arrows 1-8 (0-4)

Soupeř obhajoval loňské stříbro. Od první minuty jsme chtěli bránit před vápnem. Bohužel poté co po rozehře soupeř vystřelil a míč skončil v naší síti se veškerá taktika rozpadla. Další dvě střely znamenaly další dva góly. V 3. minutě bylo po zápase. Utkání se už jen dohrálo. Soupeř postupně přidával góly. My se občas pustili do nějaké té akce. Většinou zakončené střelou mimo. Přesto alespoň čestný úspěch zaznamenal Kuře.

RG x IV.22 4-0 (1-0)

Utkání o čest z obou stran. Nikdo nemohl postoupit. Oba soupeři byli hodně zklamaní. My jsme ale chtěli prolomit serii proher na UGH a šli jsme za výhrou. První gól dal Cerm po spolupráci Slezi-Murdoc. Byl to gól na který na UGH čekal asi 3 roky. Pak se dvakrát trefil Slezi a jednou Krbec. V utkání jsme dominovali.

Hodnocení

Povedený turnaj ačkoliv jsme nesplnili cíl postoupit ze skupiny. V pátek se celkem pěkně zachlastalo. V sobotu jsme si zahráli, udělali jsme další Liberecké foto týmu a někteří po letech zůstali až do neděle.Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie