kdy: 8.7.-9.7.2011

kdo: Cerm, Kuře, Cvok, Alless, Litr, Krbec, Lister, Charv

cíl: dobrá zábava a postup ze skupiny

Pátek:

Letos poprvé a pro nás doufejme naposledy byl tradiční Liberec vystřídán v organizaci Prahou. V Liberci totiž předělávali povrch hřiště. Do Prahy se lidem moc nechtělo, navíc jsme nesehnali spaní. Čili v pátek Krbec,Alless a Lister chlastali v Praze zbytek se sešel u Cvoka doma a trochu jsme popíjeli tam. Pro příště musí Cerm trochu lépe organizovat. Ale za předpokladu že turnaj bude opět v Libe tak by to neměl bejt takovej problém.

Sobota:

Na hřišti na pražské základní škole scházíme cca v 8. Nálada je dobrá, ve skupině máme dost známých soupeřů. Bohužel je úmorné vedro a náš malý počet je smrtící. Navíc Krbec ještě léčí zlomený prst. Takže s nadějema na postup nic moc, ale chceme bojovat
Skupina
RG x Inseminátoři 0-2

Jak jsme loni skončili tak jsme letos začali. První utkání s kamarády Inseminátory. Soupeř je běhavější, silnější v soubojích. Nicméně my kvalitně bráníme. Gol dostáváme až v druhém poločase po autu soupeře, které Inseminátoři vhazují prakticky na bránu. Ještě předtím měl super šanci All, když mu Cerm strčil balón do brejku sám na golmana. All asi překvapen šancí nezakončil. Druhej gol v naší síti způsobila nedůslednost při odkopu. Tak dlouho obrana míč odkopávala až ho soupeř kopnul pod břevno.

RG x Žižkovská sedma 1-3

Poprvé za těch x let co jezdíme si to rozdáme s organizátory včele s Minerem. Zápas jako hrom. Očekávání jsou ohromná. Trochu měníme taktiku Cerma posouváme dopředu aby rozdával míče nabíhajícím bekům. To sice trochu funguje ale jen občas. Utkání rozehráváme ale tragicky. Snad do 3 minuty vede soupeř. 1-0 Gol přímo z rohu. Kuře se blbě postavil a někdo z beků si to srazil do brány. Pak spálil Cerm několik polo šancí. Včetně nastřelené tyče. Hned z protiútoku soupeř zvýšil na 2-0. V druhé půlce Cerm nedokázal zakončit ani akci sám na prázdnou bránu. Kuře mu geniálně poslal míč mezi beky, Cerm obešel i golmana, který ho ale rozhodil a dobíhající bek zalehl jednu tyč. Cerm si míč přehodil na levou a snad z metru trefil vzdálenější tyč. Z protiútoku soupeř opět skoroval. 3-0 hrůza. Pak Cerm spálil další šanci kdy snad z 15 m trefil krásnou prudkou střelou další tyč. Golman soupeře se po míči jen otočil. Nakonec jsme alespoň snížili. Cerm vypíchl míč poslednímu bekovi a naservíroval Kuřeti před prázdnou. Nutno podotknout že soupeř se zaky činil a Litr pochytal pár kvalitních pokusů soupeře. Ve předu to útok (hlavně Cerm) pálí, vzadu zase obrana nestíhá. Hold musíme mít víc na střídání. Navíc specifický počet hráčů 5+1 a větší hřiště nám vysloveně nevyhouje.

RG x Federace 1-1

Vývoj ve skupině nám nahrává, stačí 2x vyhrát a postoupíme. První krok vede přes Federaci. Staří známí. Utkání rozehráváme ofenzivní podívanou. Soupeř se prezentuje několika tvrdými zákroky, hlavně na Listera. Rozhodčí už při prvním skluzu říká že další bude žlutý, nakonec podobných zákroků je 3x tolik a bez karet. Nicméně se hraje relativně čestně. Bez vyslovených zákeřností, ale zápas je nervózní. My vedeme a Federace ví že musí alespoň bodovat na reálnou šanci na postup. Gol dal Cerm po dlouhém výhozu Litra. Soupeř vyrovnal na začátku 2 půlce snad z jediné střely na bránu. My pak marně a zoufale dobýváme bránu. Zase trefujeme tyče, a golman soupeře má super den. Po remíze končí naše šance na postup. Vládne velké zklamání.

RG x Sedmá z devíti 3-4

“Poslední utkání chceme vyhrát a užít si ho. V poločase vedeme po suveréním výkonu 2-1. Jeden gol dal Kuře, když trefil ze stoje z půlky perfektní šibenici. Druhej dal Cvok, když mu balon připravil Kuře. Na začátku druhého poločasu ještě Cerm nahrál před prázdnou Allovi. Ten nezaváhal. Pak ale jsme přestali hrát. Soupeř snížil a my se báli o výsledek. Pak soupeř vyrovnal a nakonec dal i vítězný gól. Prostě hrůza. Strašný zápas. Rychle zapomenout.

Hodnocení

Nepovedený turnaj. Úmorné vedro, málo lidí, Praha. Herně Cerm spálil co mohl, obrana nebyla uplně nejdůslednější, goly dával prakticky jenom Kuře. Příští rok musíme postavit do Liberce konečně vítěznou sestavu.

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie