kdy: 2.7.-3.7.2010

kdo: Cerm, Litr, Krbec, Cvok, Charv, Kuře, Dufi, Toma,

cíl: dobrá zábava a postup ze skupiny

Pátek:

Do Liberce jsme tentokárte jeli v okleštěné sestavě a to ještě jen na pátek a sobotu. Celkem jsme seli ve dvou vozech s tím že Kuře již na nás čekal v Libe protože tam na místní UNI studuje. První posádkou bylo vozidlo řízené naším celníkem. V obsazení Litr, Cvok, Charv. Druhé policejní obsazené Cerm, Krbec, Dufi. V libe se pak přidali Kuře s kamarádem Tomou. Celá skupina se sešla po 22 hodině v Esku. Kde jsme shlédli záver čtvrtfinále Ghana x Uruguay a konstatovali jsme že nejlepším brankářem MS v JAR 2010 je útočník URU Suaréz za svůj zákrok na brankové čáře v poslední minutě prodloužení.

Sobota:

Na hřišti se scházíme cca v 8-45 a pomalu se seznamujeme s novinkama. 4 hřiště, úprava pravidel…no uvidíme. Litr vyndává 5kový míč Bambulani. Hroznej balon. S vědomím že po turnaji jedem všichni domů začínáme.
Skupina
RG x „Lokomotiv“ sídliště Ďáblice 0-4

Souboj s nasazeným týmem. Loni 3tí Ďáblice hráli účelně a přesně. My jsme se jako každý turnaj první zápas spíše hledali. Rychle jsme se dostali pod tlak a nemohli najít jakýkoliv řád v naší hře. Hold hra s Bambulanim nám nešla. Těsně před poločasem jsme inkasovali. Tvrdou ranou z dálky se prosadil stoper soupeře. V druhé pulce jsme dostali ještě tři goly. Řekl bych že všechny po našich chybách. Neva bude lépe. Bohužel jsme přišli o posilu z Libe Toma si zlomil prst takže musel do špitálu.

RG x Marnost 1-1

Druhý zápas jsme museli vyhrát. Soupeře byl průměrný tým Marnosti. Celé utkání jsme je přehrávali kombinační hrou. Bohužel z jediné ani ne šance jsme inkasovali. Cerm kontroloval dhouhý výhoz velice laxně, a Dufinovi trvalo dlouho než si pro něj došel. Strašná hrubka. Od té doby soupeř nepřelezl půlku a ve 4 bránil vápno s tím že jen jeden hráč napadal rozehrávku. I tak jsme měli mraky šancí. Kuře spálil co šlo, Cerm předváděl slušné průniky ale chyběl gól. Nakonec se přece jen ujala jedna spolupráce bratrská. Cerm poslal přihrávku mezi tři beky a Kuře z první zakončil. 1:1 nám moc šancí na další postup nedávalo, ale naděje žila.

RG x asi Tiší blázni 2-0

Nervózní zápas. My rychle vedli když Charv přesně namířil k tyči a Cvok zakončil dlouhý aut 2-0. Pak jsme se stáhli a díky úmornému vedru a nedostatku střídání jsme začli hrát beton. Soupeř to nelibě nesl a dojížděl nás. My si to nenechali líbit a tak to byla slušná okopávaná. I tak jsme mohli skore navýšit ale to by musel Krbec trefit alepson jednou prázdnou branku

RG x Sy Kyo 2-1

Utkání o vše věděli jsme že nám stačí jakákoliv výhra. V prvním poločase jsme hru kontrolovali a vytvořili jsme si dvoubrankový náskok. Nejprve Kuře trochu se štěstím a pak Charv rozvlnili soupeřovu síť. Do konce poločasu se soupeř na nic nezmohl. Bohužel hned na začátku druhé půlky Cerm podskočil aut a soupeř snížil. Náhle to bylo nervózní my se báli o zápas a soupeř cítil šanci. Nakonec jsme to udrželi a těšili jsme se na souboj s Inseminátory.

4FINAL
RG x Inseminátoři 1-2

Do zápasu jsme šli totálně vyčerpaní. Sotva jsme chodili, energie nebyla. Náš cíl dohrát to k penaltám. Od první minuty jsme bránili. Do útoku vyráželi jen v jednom hráči. Soupeř hrozil převážně z autů. Nakonec poločasu i jeden proměnil. V druhé půlce jsme otevřeli hru a vyplatilo se soupeř byl překvapenej naší změnou hry. Najednou nás bylo plné hřiště. Po jednom zatažení Cermem jsme se dostali dokonce do přečíslení které využil první golem na turnaji Krbec když mu před prázdnou krásně přistrčil míč Kuře. Pak nastalo opět betonování. Do¨louho nás držel nad vodou Dufini když chytil co šlo i to skoro nemožné. Asi 5 minut před koncem soupeř se štěstím dal vítězný gól. Nastřelovaný balon nikdo netečoval a tak propadl vším až do sítě. Na další nápor nám nezbyl čas ani síla. Takže gratulace Inseminátorům k postupu mezi poslední 4.

Hodnocení

Postup do čtvrtfinále pro nás byl letos asi maximum. Turnaj se nám povedl až na první zápas. Škoda těch problémů se sestavou před turnajem. Zlomená ruka Tomy se zahojí. Skvělé výkony předvedl Kuře, Charv i Cvok. Patřili k tahounům. Dufi střídal slabší chvilky s vynikajícíma zákrokama. Cerm letos nedal ani jeden gol lama. Litr i přes zranění z prvního zápasu turnaj dohrál alespoň na stoperovi. Krbec je kapitola sama pro sebe. Nakonec gol dal v tu nejdůležitější chvíli, škoda že jich nedal víc.

Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie