turnaje - UGH 2006
UGH 2006

kde: Liberec

kdy: 7.7.-9.7.2006

kdo: Cerm, Slezi, Jagy, Macek, Litr, Mate, Krbec, Cvok, Charv, Cermik

cíl: dobrá zábava a semifinále

Pátek:

Do Liberce se cestovalo na 3 party. Slezi a Jagy jeli autem z Plzně?, Krbec jel busem ze Špindlu a ostatní jeli vlakem z HK. Do Liberce všechny skupiny dorazili do pohody. Bohužel hned po ubytování na kolejích jsme zjistili, že hospůdka kde jsme loni strávili páteční večer je uzavřena. Trochu znechuceně jsme se tak museli odebrat do menzy. Naštěstí zde ještě bylo místo a obsluha byla lepší a rychlejší než loni čili jsme se rychle dostali do pohodové nálady.

Sobota:

Na hřiště odcházíme již těsně po 7 ranní. Postupem času se scházejí i soupeři. Během chvilky zjišťujeme kdo je náš soupeř. Royal Gigolos (Draček, Xar...), Amsterdam (Poláci v dresech Brazilie) a Si Kyo. Po dohodě chytal Litr v obraně hrál Jagy a Macek, V záloze Cerm, Slezi, Mate a v útoku Krbec, Charv, Karel, Cvok.
Skupina
RG x Royal Gigolos 2-0

Souboj loňských 4finalistů se od začátku vyvíjel celkem jasně. Gigolos celou dobu bránili stav 0-0 a vyráželi k občasným brejkům. Byl to náš první zápas na turnaji kdy jsme museli hrát do plných (bohužel jak se později ukázalo nebyl jediný). Dlouho jsme se nemohli prosadit . Až těsně před koncem Slezi dobře obešel posledního obránce a prudkou střelou k tyči nám zajistil vedení. Soupeř musel hru otevřít a nám se povedlo přidat ještě pojistku. Mate skvěle našel Sleziho před prázdnou brankou.

RG x Si Kyo 3-0

Do zápasu jsme vlítli s jasným umyslem rychle vstřelit rozhodující gol a ušetřit trochu síly. Velmi rychle jsme vedli 2:0 Skoroval po individuální akci Slezi a po spolupráci se Slezim Mate. Toto utkání se velmi vyvedlo Cvokovi dostával se do dobrých příležitostí, skvěle nabíhal a vytvářel šance. 3 gol padl po Cvokově uvolnění Cerma a následné Cermově přihrávce Slezimu. Ten s ledovým klidem trefil prázdnou branku (bohužel pro nás to byla poslední povedená akce se zakončením do prázdné branky na turnaji).

RG x Amsterdam 3-1

Souboj v němž šlo pouze o první místo ve skupině. Oba soupeři si zajistili poustup ze skupiny v prvních dvou kolech. Utkání se hrálo v klidném tempu. Náš první gol vstřelil Charv. Z poza vápna skvěle umístil svoji střelu k tyči. Golman soupeře se za ni pouze ohlídl. Druhý gol přidal po Jagyho střele dorážející Krbec. Teda ta dorážka spíš vypadala jako snaha vykoupnout balon z brankové čáry ale nakonec to byl gol:). Poté soupeř snížil po přečíslení naší obrany na 2:1. Poslední slovo jsme však měli my , respektive Slezi po individuální akci s pomocí soupeřova beka uzavřel utkání na 3:1

4FINAL
RG x Federace přátel pivního moku 2-0

Od začátku utkání byla jasná naše převaha bohužel soupeř skvěle bránil (spíše betonoval) a nám se nedařilo prosadit. Několikrát jsme stáli osamocení před prázdnou brankou (hlavně Cerm) ale gol nepřicházel. Nakonec to na sebe vzal Slezi a otevřel skore. Ve druhé půlce se konečně trefil i Cerm a zápas tak skončil 2:0

SEMI
RG x Commonwealth Team 0-1

Soupeř patřil do skupiny betonářů 1 ligy. Za celý zápas 2x vyrazil přes půlku a bohužel vstřelil 1 gol. Naše střelecká potence byla v prd..i. Nikdo neměl dostatek štěstí, aby mu jeho střela vyšla a skončila v síti. Zápas kde jsme drželi balon zhruba 90% času pro nás neskončil šťastně.

o3 místo
RG x Argentina 0-0; 2-1 pp

Zápas se odehrával spíše v klidném tempu. Na obou soupeřích bylo vidět zklamání z vyřazení v semifinále. Zápas bez velkých šancí skončil 0-0 a došlo na penalty. Kopala se serie 3 penalt. Za RG kopali Cerm, Mate, Slezi. Soupeř kopal první a ujal se vedení 1-0. Poté Cerm s přehledem vyrovnal. Následně Mate chytil a sám svůj pokus nedal. v 3 serii Mate o5 bravurním zákrokem chytil a Slezi trochu se štěstím dal. I když jsme skončili 3tí moc velké oslavy se nekonaly.Úvod  |   Sestava  |   Zápasy  |   Tabulky  |   Diskuse  |   Fotky  |   Sponzori  |   Turnaje  |   Historie